FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 24 nov 2017, 13:32

Nek ide ko god nije zadovoljan, onako nam treba remont u ekipi i malo pozitivnije atmosfere u svlacionici.
Ne vjerujem da Krpa ide..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 nov 2017, 13:34

75000 je napisao/la:Nek ide ko god nije zadovoljan, onako nam treba remont u ekipi i malo pozitivnije atmosfere u svlacionici.
Ne vjerujem da Krpa ide..
Treba nam remont ali ne da odu ovi igraci. Vec neki drugi igraci.

Ako ti ode Todorovic npr sta onda tu imas da trazis vise? To je sramota.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 24 nov 2017, 13:37

Kakvo razmisljanje, treba remont i treba da nam idu najbolji igraci, umjesto daa pravis remont i na ovih 5 nadogradjujes ekipu a ne da ih pustas

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 nov 2017, 13:42

Trebaju otici: Tandir, Husic, Zilkic, Jahic, Kalezic, Lazevski, Mujkic, Salihovic, Ignjatovic.

A otici ce neki drugi igraci, dok ovi nabrojani vjerovatno zele i da ostanu jer ne mogu na bolje. Sto Husaric ne vodi Husica iz Slobode? Mozda zato jer jedini angazman koji mu moze naci u ovoj formi i sa ovim statistikama je u Gosku, Vitezu ili Olimpiku.

Ako hocemo da imamo dobru ekipu trebaju ostati: Muminovic, Todorovic, Mehmedagic, Skahic, Ordagic, Grahovac, Osmanagic, Culum, Hairlahovic, Smajic, Krpic i na to dovesti 5 igraca za koje Slavko garantuje.
Ali vec je izvjesno da ce ovakvi neki da odu, a da ce ovi gore prvi nabrojani gledati da ostanu.

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 24 nov 2017, 13:44

Prelistam zadnjih par stranica i zakljucim da je Ordaga izdajica jer nije igrao protiv Sloge itd.. nama niko ne valja pa ni momak koji je ostao u klubu kada su svi bjezali,izlevatili ga ovi kako su stigli al i dalje je tu..umjesto da se tjeraju ljudi koji su nas doveli do ovog svega njima se daje podrska,al je zato Ordaga klosar :urnebes: :urnebes:

I samo mi nije jasno kako dopustise da se igra na onom stadionu,malo se jace zatrcis i mozes zalijepit u zid,ako bude srece ostanes ziv :roll:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 24 nov 2017, 13:45

A pustite Husaru. Svi imaju ugovor, izuzev Amera. Todorovic cak do 2020. ili 2021. Kad se blizi prelazni rok on uvijek pravi stanje haosa u Slobodi. Za Krpica dali preko sto milja i da ode na zimu hahha. A gdje mu je Husic. Hoce li mu bit ugovor 25 ili 30k. Je li zaradio ijednu platu. Za njeg se usutio. Nije odigro lik utakmice, nije gola dao, nije asistencije upiso. Skahic ne igra godinu, cim je utakmicu odigrao, on se odmah probudio. Traze ga klubovi. Traze karinu
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 nov 2017, 13:48

Neka samo iz ekipe izbace ovih 9 koje sam nabrojao ne moraju nikog ni dovoditi. Samo Lazevski koji je razocarenje iz ere prosle uprave, ovo sve ostalo sto treba otjerati njihovo.

Ovo dobro sto hoce da ode ostalo iz one Husrefove ekipe.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 nov 2017, 14:07

ma opusteno, lijepo vam kazem, Slobodi je sudbina da joj Senco donese trofej!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 24 nov 2017, 14:30

A sada ozbiljno. Jesam malo popio al' kazu da onda iz mene izlazi najbolje ono sto ima. :lol: :lol:
Nama ne trebaju navikane zvijezde, ne treba ni Ordagic ni bilo ko koga izdvajamo kao nekog ekstra igraca. Da imamo takvih davno bi bili oteti od timova iz zemalja naprednih po fudbalu.
Nama treba prosjecnih igraca, fajtera, koji imaju damu, nama treba igraca karakternih osobina koji zele pobjedu po svaku cijenu, snagatora da melju, da jedu male zvijezde i zvjezdice BH fudbala, da se upisaju protivnicki igraci kada vide da im dolazi neko u susret. Nama trebaju igraci tipa Hatunica, Pasalica, Gasija, Grade, Verlasevica, Dzafica, Tarze...
Nama ne treba par igraca da se izdvaja po znanju, a i primanjima. Treba nam 15 podjednakih fajtera. Kada istrce na teren da imaju u glavi "kom obojci, a kom opanci" i melji jbt. Nama ne trebaju napucane masine cipovane, nama trebaju buldozeri, rovokopaci...
Nama trebaju igraci koji nemaju pardona i nisu cmizdravci koji se valjaju kada ih lopta napuca. Nama treba teska masinerija. Mi smo Sloboda i uvijek smo bili prije po tome poznati.
Macak i Celo vodite se ovom i vidjecete. Samo deri, melji, okrvavi noge, nabi, napucaj, laj, rezi...
Dosta je pizdohancica i mrljavaca, dribrela i sanjara. Samo borci i fajteri! :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 24 nov 2017, 14:35

Neko je rekao da Ordagic ne iznosi prljav veš iz svlačionice, ja sam lično vidio poslije treninga neka teta i on nose lavor pun prljavog veša u vešeraj !!! Lik je dobar nemojte pričati svašta, realno je on odavno prerastao PL. Volio bi da ostane ali ako bude otisao vani želim mu svu sreću !
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 24 nov 2017, 14:38

Al se palite na Husaru i tako te folere. Pa Krpa je karakter i primjer kakvi igrači uopste treba da igraju u Slobodi. Otici ce ko i treba da ode nema razloga za neke bajke kao sto je neko proturio za našeg bivšeg kapetana. Sto reče neko samo mudonje i treba dovoditi nikakve te pizze nam ne trebaju i tetkice koje pričaju evo nema plate mjesec dana kako da trčim a kamo li da ukližem
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 24 nov 2017, 14:50

Probisvjet druze ispričaj nam sta te to iznerviralo na utakmici zadnjoj. Ostao si dužan te pikanterije da podjelis s nama
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 24 nov 2017, 15:20

Hitman22 je napisao/la:Probisvjet druze ispričaj nam sta te to iznerviralo na utakmici zadnjoj. Ostao si dužan te pikanterije da podjelis s nama
Nema pikanterije.
Dok se navijaci dijele, tjeraju sa stadiona, lafo prijeti se, pale stoku sitna zuba, u pozadini je sasvim drugacije. Boli ih briga ba, i jedne i druge. Ma i mene nekada zaboli briga, al' nemoj bolan oduzimati mladima ako im ne mozes dati ono sto smo mi imali nekada. Kada to posmatras sa nekog privilegovanog mjesta onda to izgleda "vidi bijede jest se popalila". Gadost jbg. Zato mi je najdraza tribina sa obicnim narodom. Mogu ja uvijek uzeti kartu za lozu, ali nema tu ba nista, karinana. Mogao sam ja i prije devedesetih proslog vijeka autom na gostovanje, al' bolan vozom, busom, neuporedivo. Onda primitivizam, ne seljakluk, nego gore ba. Jadno. Da znaju da pisem sa rajom na forumu ne bi nikada sa mnom pice popili.
Ko si sta si, budi dostojanstven, ko nekada rudar iz crne jame na Tusnju, rudar do doktora, profesor do portira...
Ja ih znam, kokuzi. Ne znaju sebi carape izabrati. Pa petnaest minuta sam gledau u cipele i carape. Po tome sudi covjeka.
Neka su stare, al gospodin ih uvijek dotjera, nosi maramicu ili spuzvicu u kesici da ne bi ukaljao ne cipele, nego sa njima obraz.
Navijaci katastrofa, svi se uklopili. Novokompanovano. Cajka navijaci. Budi dostojanstven, pokazi hajvanu da ima bolje nego za sta on zna.
Budi dostojanstven. I kada propadas, propadaj dostojanstveno, jer nekada ces se dici, a nosices to dostojanstvo opet.
Moramo se ponasati drugacije. Nije za nas zivo blato. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 nov 2017, 15:31


Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 nov 2017, 15:57

Chinaglia je napisao/la:ma opusteno, lijepo vam kazem, Slobodi je sudbina da joj Senco donese trofej!
Amin :!:
Amiiiinnnnn :!:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 24 nov 2017, 16:07

Probisvjet je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Probisvjet druze ispričaj nam sta te to iznerviralo na utakmici zadnjoj. Ostao si dužan te pikanterije da podjelis s nama
Nema pikanterije.
Dok se navijaci dijele, tjeraju sa stadiona, lafo prijeti se, pale stoku sitna zuba, u pozadini je sasvim drugacije. Boli ih briga ba, i jedne i druge. Ma i mene nekada zaboli briga, al' nemoj bolan oduzimati mladima ako im ne mozes dati ono sto smo mi imali nekada. Kada to posmatras sa nekog privilegovanog mjesta onda to izgleda "vidi bijede jest se popalila". Gadost jbg. Zato mi je najdraza tribina sa obicnim narodom. Mogu ja uvijek uzeti kartu za lozu, ali nema tu ba nista, karinana. Mogao sam ja i prije devedesetih proslog vijeka autom na gostovanje, al' bolan vozom, busom, neuporedivo. Onda primitivizam, ne seljakluk, nego gore ba. Jadno. Da znaju da pisem sa rajom na forumu ne bi nikada sa mnom pice popili.
Ko si sta si, budi dostojanstven, ko nekada rudar iz crne jame na Tusnju, rudar do doktora, profesor do portira...
Ja ih znam, kokuzi. Ne znaju sebi carape izabrati. Pa petnaest minuta sam gledau u cipele i carape. Po tome sudi covjeka.
Neka su stare, al gospodin ih uvijek dotjera, nosi maramicu ili spuzvicu u kesici da ne bi ukaljao ne cipele, nego sa njima obraz.
Navijaci katastrofa, svi se uklopili. Novokompanovano. Cajka navijaci. Budi dostojanstven, pokazi hajvanu da ima bolje nego za sta on zna.
Budi dostojanstven. I kada propadas, propadaj dostojanstveno, jer nekada ces se dici, a nosices to dostojanstvo opet.
Moramo se ponasati drugacije. Nije za nas zivo blato. :salut:
Sve u svemu i ukratko **** hin ! Anam njiha.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 nov 2017, 16:45

Protiv Zrinjskog bez Lazevskog, Osmanagica i Ordagica. Petrovic kaze da Ordagic i pored sto je kartoniran ne bi igrao zbog povrede.

Mi da smo pravi mogli bi i od nekog iznenadjenja jer oni nisu na onom nivou od prije, mada dole nikada i ne uzmemo bodove.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 nov 2017, 17:30

tuzlak1987 je napisao/la:
Protiv Zrinjskog bez Lazevskog, Osmanagica i Ordagica. Petrovic kaze da Ordagic i pored sto je kartoniran ne bi igrao zbog povrede.

Mi da smo pravi mogli bi i od nekog iznenadjenja jer oni nisu na onom nivou od prije, mada dole nikada i ne uzmemo bodove.
mozda ni Krpa nece igrat, ima zajebanu povredu ruke i doktor mu je preporucio mirovanje

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 24 nov 2017, 20:42

solinas je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:ma opusteno, lijepo vam kazem, Slobodi je sudbina da joj Senco donese trofej!
Amin :!:
Amiiiinnnnn :!:
Kakva je uopste kvota na tom polju da ce on kao predsjednik uci u 2018 g.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 nov 2017, 20:51

Hitman22 je napisao/la:
solinas je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:ma opusteno, lijepo vam kazem, Slobodi je sudbina da joj Senco donese trofej!
Amin :!:
Amiiiinnnnn :!:
Kakva je uopste kvota na tom polju da ce on kao predsjednik uci u 2018 g.
Vise faktora igra.
Ako ostanemo u kupu ostaje i Senad.
Ako ispadnemo od Sloge. ....99%. ....ostaje Senad :lol:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.