FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 12:13

solinas je napisao/la:E jest im glupo ovo sa grafitima. ..
brate..
sta reci :lol: :(

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 20 nov 2017, 12:14

:lol:
Sariel1987 je napisao/la:ma reko sam mu i ja ne treba uopste tak ovrijedjat. jer vecina te djece se i ne sjecaju rata.uostalom vecina ovih navijaca po bosni.sve su to 90ta 2000ta godista.generalno ne teba mijesat rat u ovo,,ni sa sarajlijama. ni hercegovcima .a kamol ovde medjusobno.
al da smeta i boli svaranje grba slobode i crtanje kita smeta.
ne umanjuje to niciju odgovornost za nasa sranja unutar kluba.
al jarane popisas se na nesto s cim smo rodjeni,a zivimo zajedno e jebga ne ide.
jos su preuzeli i onu od dusmana slo slo... bljak
Nista ja nisam rekao za saranje grafita....ja da sam ga vidio ruku bi mu otkinuo al prozivat ljude na ovaj nacin je bas u rangu "mrtve carsije"....zato ih je i ostalo 46
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 12:17

pa mene boli saranje grba svetinje da mi je otac.na stranu svi nasi problemi.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 nov 2017, 12:19

Za sav taj nesklad smo krivi mi tuzlaci. Mi smo to sve dozvolili.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 20 nov 2017, 12:22

Gledam baš neki dan grafit na OŠ "Mejdan", samo povukli plavu liniju preko grafita koji je preko čitavog zida sale, i na jednom kraju piše nešto u fazonu "čekamo vas u srijedu". Jadno baš, bezveze. :roll:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 12:24

Probisvjet je napisao/la:Za sav taj nesklad smo krivi mi tuzlaci. Mi smo to sve dozvolili.
**** care ja ako sam i za sta kriv, kriv sam sto nisam ispalio odavde.
ko i ostali.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 20 nov 2017, 12:29

Svako normalan prvo zna koliko je vremena i truda,rada potrebno za jedan grafit. Tu dzukelu treba dobro natabat.
Nije to toliko stvar u grafitu koliko u simbolici. ...ko zeli skontace.
Fukare da su ozbiljna grupa ugasili bi ih vec danas.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 20 nov 2017, 12:34

staragarda je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:Gledaj izbjeglica sto im se **** napelo i naslo sarati grafite po gradu
Prica u rangu "mrtve carsije".... Cestitam
tebi ako smeta kako sam ih oslovio slobodno im se pridruzi tamo, i ne znam sto ti svakom loncu moras biti poklopac, koliko se truda ulozi u pravljenje jednog grafita i onda dodju ovi novokomponovani da nesto saraju, kao sto solinas rekao fukare da su ozbiljna grupa sad da ih jos danas ugase i pokazu ko je ipak stariji i glavni u gradu

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 nov 2017, 12:40

SmajilKaric je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:Gledaj izbjeglica sto im se **** napelo i naslo sarati grafite po gradu
Prica u rangu "mrtve carsije".... Cestitam
tebi ako smeta kako sam ih oslovio slobodno im se pridruzi tamo, i ne znam sto ti svakom loncu moras biti poklopac, koliko se truda ulozi u pravljenje jednog grafita i onda dodju ovi novokomponovani da nesto saraju, kao sto solinas rekao fukare da su ozbiljna grupa sad da ih jos danas ugase i pokazu ko je ipak stariji i glavni u gradu
Kakvo ba gasenje? Predsjednik nam nosi duksu navijaca drugog kluba. Treba li slika?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 20 nov 2017, 12:45

Pa zato sam napisao da su fukare ozbiljna grupa, ne treba slika sve znam

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 20 nov 2017, 12:54

Momci koji vode "diviziju"dobro su poznati u "carsiji"....
A mi smo spali na narkomaniju i 7c.
Nema veze kao sto rekoh nije bitan grafit nego simbolika.
Znamo mi dobro da nas nevole bas u lukavcu, zivinicama cast izuzetcima, ali ovo se desava u "nasem"gradu.
Moramo se ponasat u s kladu sa godinama tako da znam ja da Azmir nemoze puno uticati na ove djecije bolesti I znam da ne zeli gluposti ali bracika on je ovo proizveo.
Direktno. Mogo si kupiti Celik, Jedinstvo, Iskru, sve klubovi sa potencijalom ali ne ostao si da tjeras neki inat i zelio to ili ne pljujes na nas i sve tuzlansko.
Ovo ako ostane bez odgovora fukara allaha mi neka se ugase sami. ....simbolika je strasna. ....Moja generacija im ne bi ostala duzna. ...
Moja generacija je bila nesto, ne previse ali bitan faktor.
Mi smo strumfice naucili kako se trci maraton po Alipasinom,a danas novoformirana grupa nam uzima primat u nasem gradu.
Jos jednom da cujem Hazmira da kaze "volim Slobodu".
Volis ti moj ku.rac Azmire.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la VolimTz » 20 nov 2017, 12:57

Ovo su prešarala dvojica iz grada, tuzlaci, djeca prava od 15 godina. Ne branim, glupost je teška, ali eto da se zna i taj detalj.

Dogovoreno je da se prepravi bez problema.
Zadnja izmjena: VolimTz, dana/u 20 nov 2017, 13:00, ukupno mijenjano 1 put.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 nov 2017, 12:59

                               .
Zadnja izmjena: wobly92, dana/u 20 nov 2017, 13:01, ukupno mijenjano 1 put.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 nov 2017, 13:00

VolimTz je napisao/la:Ovo su prešarala dvojica iz grada, tuzlaci, djeca prava od 15 godina. Ne branim, glupost je teška, ali eto da se zna i taj detalj.
Napisa ja da nije to sto misle. Sada im reci da fino to poprave.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la VolimTz » 20 nov 2017, 13:02

Probisvjet je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Ovo su prešarala dvojica iz grada, tuzlaci, djeca prava od 15 godina. Ne branim, glupost je teška, ali eto da se zna i taj detalj.
Napisa ja da nije to sto misle. Sada im reci da fino to poprave.
Rješili su to oni između sebe već, mali je grad imena brzo kruže.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 nov 2017, 13:03

VolimTz je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: Rješili su to oni između sebe već, mali je grad imena brzo kruže.
A zašto je to urađeno? Jel namjerno da se malo dignu ionako već napete tenzije između dvije strane?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 20 nov 2017, 13:04

Jasta neg je mal grad i sve se zna. Nema zaista potrebe dizati halabuku oko ovog svega jer je bilo za pretpostaviti da su djecija posla. Al, ****, drazi klik od istine.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la VolimTz » 20 nov 2017, 13:06

wobly92 je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: Rješili su to oni između sebe već, mali je grad imena brzo kruže.
A zašto je to urađeno? Jel namjerno da se malo dignu ionako već napete tenzije između dvije strane?
Alkohol i djeca. Čak žive u tim mahala u tom dijelu grada. Ono što ja znam je da su ti likovi bili na zadnjoj domaćoj Sloge, nemaju više veze sa grupom.

Ma sve što oni rade, rade iz neznanja, to je ozbiljnost na nivou Cincara iz Tojšića ili Akrepa iz Puračića. Možda je u početku i bilo neke ozbiljnje priče, više ne.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 20 nov 2017, 13:11

:think:
SmajilKaric je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:Gledaj izbjeglica sto im se **** napelo i naslo sarati grafite po gradu
Prica u rangu "mrtve carsije".... Cestitam
tebi ako smeta kako sam ih oslovio slobodno im se pridruzi tamo, i ne znam sto ti svakom loncu moras biti poklopac, koliko se truda ulozi u pravljenje jednog grafita i onda dodju ovi novokomponovani da nesto saraju, kao sto solinas rekao fukare da su ozbiljna grupa sad da ih jos danas ugase i pokazu ko je ipak stariji i glavni u gradu
Ja sam svakom loncu poklopac jer sam za tebe mega-giga navijac pa ti moram pojasniti neke stvari jer vidim da slabo kontas navijacku pricu...ovo sam osudio ako nisi primijetio i bas me interesuje ko i kako ce ugasit diviziju....ovo su u pola noci mogla dva debila da nasaraju i desavalo se i ranije u navijackom svijetu ovako nešto....ovo je njasre tesko al price za laku noć tipa ugasit cemo mi nekog ostavi za prepucavanja...dalje,te tvoje prozivke izbjeglica su mi se vise na k u r a c popele... cijeli navijacki svijet u Hrvatskoj a Boga mi i u Bosni se digao da parolama obilježi dan stradanja Vukovara koji je btw prozivio manju golgotu od Srebrenice a ti si nasao nesto prozivat ljude protjerane sa svog ognjišta....fujjjjj....sto nas sve ne pobise
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 13:21

ma ja sad su djeca.ja mislio penzioneri.
sto kaze dal je ko sto je bilo, zna se kako bi se ovo popeglalo ...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 11 gostiju.