FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 okt 2017, 21:28

xeksor je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Hajde da je to samo u sportu, u Tuzli se od 10. mjeseca prosle godine pa do danas nije nista ni desilo. Covjek uzeo izbore i zdravo zivote. Jedino sto znaju je prodavati zemlju za zgrade. I eto kao oni su spasioci grada, propali bi bez njih.
Kako se ne dešava imali smo 600 kg bureka gratis :)
Kada prodaju svu zemlju onda ce pustiti nekog drugog da vlada jer nece imati od cega budzet skrpiti.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 21 okt 2017, 21:30

solinas je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:dabogda ispali i u drugu ligu, samo da se brnjoza iz Sajmon Hejna ne vrati u Slobodu
Koji si ti bolid .....
nije bitno sta ti govore u virtuelnom svijetu ili iza ledja, bitno je sta ti kazu u lice poyy

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 okt 2017, 21:35

Ne obracajte postove cagalja, on je samo zeljan paznje. Ima to pojasnjenje u psihijatriji al mi predugo pisati.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

slana_krv
Postovi: 1152
Pridružen/a: 10 apr 2008, 22:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slana_krv » 21 okt 2017, 21:36

Kako su nas privrednici resetovali.....ovo je za plakat. I sve to radi licnog interesa, a ovdje prodaju ljubav prema slobodi. Klasicne izdajice.

Avatar
Rimes87
Postovi: 1984
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 21 okt 2017, 21:36

@tuzlak Jarane, tako ti ide sto se plata tice, nista tu nije cudno. @wobly Ne pocinji ti za plate [emoji14] Uostalom, fino @ultras rece, da nisu marke dobili ima da jedu teren. Razumijem da te trener ****, da ne zna slozit ekipu, ali da te i drugi trener ****, e to je vec izaslo izvan granica koincidencije. Brukaju nas ko niko, a mi im pustamo. Umjesto da ih tjeramo da se u ogledalu pogledaju ujutro, mi im pustamo da nas guze. Ne bih ja rekao da je Siroki TOLIKO kvalitetnija ekipa od nas. Mislio sam da je manekenima dohakalo s Slavkom, al njima ni Ciro ne moze pomoci. Pa, **** te belaj frajer od dva metra pada ko da mu je neko kuku podmetnuo kod gola. Haloooo! Ma, ne smijem se nervirat ovoliko...


Sto se tice uprave ove sadasnje, ako se ispostavi da su pozajmice ferecerali kao i sve dosadasnje uprave, onda se nadam da ce im za lijekova trebati jer su nam tim pozajmicama doveli ovu sramotu. Barem kad pozajmljujes, pozajmljuj pametno.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 21 okt 2017, 21:38

sta kazu, brnjoza nabio komplekse Faraonu jer je postao bitniji od njega i ovaj to nije mogao podnijeti
slika

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 okt 2017, 21:41

Rimes87 je napisao/la:@tuzlak Jarane, tako ti ide sto se plata tice, nista tu nije cudno. @wobly Ne pocinji ti za plate [emoji14] Uostalom, fino @ultras rece, da nisu marke dobili ima da jedu teren. Razumijem da te trener ****, da ne zna slozit ekipu, ali da te i drugi trener ****, e to je vec izaslo izvan granica koincidencije. Brukaju nas ko niko, a mi im pustamo. Umjesto da ih tjeramo da se u ogledalu pogledaju ujutro, mi im pustamo da nas guze. Ne bih ja rekao da je Siroki TOLIKO kvalitetnija ekipa od nas. Mislio sam da je manekenima dohakalo s Slavkom, al njima ni Ciro ne moze pomoci. Pa, **** te belaj frajer od dva metra pada ko da mu je neko kuku podmetnuo kod gola. Haloooo! Ma, ne smijem se nervirat ovoliko...


Sto se tice uprave ove sadasnje, ako se ispostavi da su pozajmice ferecerali kao i sve dosadasnje uprave, onda se nadam da ce im za lijekova trebati jer su nam tim pozajmicama doveli ovu sramotu. Barem kad pozajmljujes, pozajmljuj pametno.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Nemoj krivicu skidati sa UO i predcednika. Igraci su birani po sistemu koji je jeftiniji. Nije se gledao kvalitet.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 21 okt 2017, 21:44

When I'm on the mic, it's like a cookie: they all crumble. Try to get close, and your ass'll get smacked.

slika

tuzla075
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla075 » 21 okt 2017, 21:47

Svi koji pisu ovde o Azmiru,Jasminu i politickim strankama imam pravo da kazem **** vas obojica i sve politicke stranke,

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 okt 2017, 21:47

@Rimes87

Slazem se to i kada nema novca treba gristi teren. Uvijek imas opciju da trazis svoj novac preko advokata. Ovdje nema tima, nema atmosfere, nema drugarstva, nema povezanosti, nema akcija, nema truda, nema individualnog kvaliteta, nema kvalitetne psihe da se igra 90 minuta i kada primis gol. Nema ba nista, poklopilo se sve i oni su ocajna ekipa. Navijac sa tribina bi grizao na terenu 90 minuta, ali oni nisu navijaci, oni su dosli i potpisali ugovore, agenti ih uvalili u Slobodu. A platiti im moras ili raskidom ugovora ili ako ne dobiju platu doci ce vrijeme kada ce to traziti preko advokata.

A sa druge strane je i kriv nas klub jer nema skautinga. Dovedes nekog za koga ne znas kakva je osoba i kakvo mu je znanje na terenu. Ignjatovic vraca 5 puta loptu Muminovicu gdje lopta odskace sto je neugodno za golmana. I onda galami na Azira. Ono npr vidis po samoj igri Ignjatovica i aroganciji da je qovno od covjeka, a kod nas je dosao samo i udario potpis. Ista stvar i za Culuma. Ne moze svako ni voditi klub.

Ja sam samo rekao da nisu dobili dosta novca i da su igrali odredjene periode bez novca i dao sugestiju da ce oni i zbog toga losije igrati. Ne znam npr sta je njima u glavama. Sto ne znaci da bi oni bili losi i da imaju sve na vrijeme, vjerovatno bi i tada bili isti ovakav ocaj jer oni nisu tim.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 21 okt 2017, 21:49, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
harry_90
Postovi: 19783
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 21 okt 2017, 21:48

slana_krv je napisao/la:Kako su nas privrednici resetovali.....ovo je za plakat. I sve to radi licnog interesa, a ovdje prodaju ljubav prema slobodi. Klasicne izdajice.
Slabo vidis,tako su bar pisali ovi koji podrzavaju ovaj novi projekat..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 21 okt 2017, 21:49

Probisvjet je napisao/la:Ne obracajte postove cagalja, on je samo zeljan paznje. Ima to pojasnjenje u psihijatriji al mi predugo pisati.
HISTRIONIJA (Histrionicni poremecaj licnosti) je prenaglašena želja za pažnjom, priznanjima i divljenjem. Najveći broj njegovih objava i javnih nastupa može se svesti pod taj nazivnik.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 okt 2017, 21:50

Na kraju utakmice gore se jos nesto i koskaju, guraju jedni druge. Mozda je bio Todorovic i Salihovic da su se nesto zakacili..

Siroki kada gledas sa druge strane kontas kakva odlicna selekcija igraca. Hajde sto imaju neku igru vec ljudi imaju i fizikalije, krilo je pravo krilo, zadnji vezni pravi zadnji vezni, stoper brzi od Krpica, a visi. Golman ima 2 metra.
Kod nas 5 igraca u postavi izgledaju kao patuljci u odnosu na njihove. Trce na loptu neki gorostas i Grahovac, covjek ga odnese samo.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 21 okt 2017, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 21 okt 2017, 21:51

Je li to Sariel blokrian? Trebao bi sebi napravit novi account da neko opet malo psuje ovdje.
& $ ?

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 21 okt 2017, 21:53

klma1 je napisao/la:Je li to Sariel blokrian? Trebao bi sebi napravit novi account da neko opet malo psuje ovdje.
povukao se sa foruma nakon one noci :mrgreen:

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 21 okt 2017, 21:53

tuzlak1987 je napisao/la:Na kraju utakmice gore se jos nesto i koskaju, guraju jedni druge. Mozda je bio Todorovic i Salihovic da su se nesto zakacili..
Igracine. Doduse Todorovic nije los naprijed ali nazad katastrofa. I prvi gol Sirokog je cini mi se njegov.
& $ ?

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 21 okt 2017, 21:54

Postaviti covjeka koji je vodio Kikace za predsjednika Slobode znaci samo jedno.....dokrajciti je za sva vremena. A postavio ga grobar koji je unistio sport u jednom od najsportskijih gradova u bivsoj drzavi....ugasena Sloboda Dita, unisteno KK Jedinstvo Aida, RK Sloboda Solana, odbojkaski zenski klub...teniski klub Sloboda....kompletan sport u gradu je sahranio ovaj debil iznad sa slike....
🔴⚫️

Avatar
harry_90
Postovi: 19783
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 21 okt 2017, 21:57

Treba li malo Yavuza kontaktirat,dovodjen je u vezu Slobodom.. nek se i on isproba sta mu fali ..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 21 okt 2017, 22:08

Nadam se da vam je nakon vecerasnje utakmkce sve jasno...Nije do trenera sigurno, do igraca je ljudi moji. Ovolika doza kurcobolje je smrtonosna za sve nas. Pa bolan Celik se skupio 3 dana pred sezonu bez priprema i bez svega, a mi odradili sve moguce pripreme, uslovi idealni ali izgleda pojedincima se treba zahvaliti...Sve u svemu ceka nas kao i obicno sudbonosni januar
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 okt 2017, 22:26

Moglo se pobrati igrača po ovoj buraniji i još kojeg iz Čelika i sastaviti ekipu koja znaš da će najmanje biti u sredini tabele. OK, nema se para kao prije, daje se i na reprogram (iako iz budžeta, i iako je to mizernih 20k mjesečno), ajde fokusirat ćemo se na vraćanje dugova i zadovoljiti ponekom pobjedom.
Ali najaviti se kao najjači UO ikad, i najaviti titulu, a boriti se za opstanak, i padati u svakom smislu, to može samo kod nas.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.