FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 14 dec 2017, 22:53

Ovaj samo zna prozivati forumase,nikada nista o klubu nije napisao......
Banujte pseto mramore za sva vremena
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 14 dec 2017, 22:54

Vi izgleda i dalje ne kontate da je Činijeva zadnja :kafa:

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 14 dec 2017, 22:54

Amelija je napisao/la:Licemjer Mramor samo zna brisati postove koji mu se ne svijdaju, Chingalijevi ili moji. Dzaba sto je on mijenjao misljenje kako su mu placali iz kluba :)
Druže znači sad si me uzeo u usta i nikad više, je l' ti jasno? Imaš li kakav dokaz da sam uzeo pare, onaj još govori da sam uposlenik kluba, sve na drogama... :urnebes:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 dec 2017, 22:57

Cuj nema problem sa Azmirom. Pa bas ima problem sa svakim ko nije iz njegovog tabora. Tako je to u tom svijetu politicara, preuzimaju se zasluge sebi uvijek jer to donosi poene. Jel on na bilbord stavljao Tusanj i sebe? Jel na Tusnju u firmi rade njegovi ljudi? Jel on ima kontrolu nad novcem koji se ulaze i kome dati da se gradi?
Problem politicarima je svako ko nije iz njihovog tabora, a privlaci ljude. A Azmir za nase standarde ima dobre pare i tim parama moze kreirati euforiju i privuci ljude sebi.

Sto je Kasumovic uradio ovo Zenicanima? Pa mogao je kao covjek ovom odboru za Celik dati vlast i pare iz budzeta, pruziti reprogram. Ali ne covjek je vidio da oni nisu njegovi jataci i uveo je svoje ljude u igru, svog menadzera, svog direktora, svog predsjednika. I rekao biti ce reprogram ako bude kako ja diktiram. Isto kao i Imamovic je ugrozio sudbinu Celika i bezveze sve zakomplikovao. Sada ce kao da bude spasioc i da dovede Turke. Nije mogao da dozvoli da neko drugi preuzme zasluge.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 14 dec 2017, 22:57

Ovog zabara nipošto ne dirajte... njemu je dovoljno sto prati ove fasiste iz Rima.... razumije se covjek.... ko Mara u kriv k u r a c
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 14 dec 2017, 22:59

tuzlak1987 je napisao/la:Cuj nema problem sa Azmirom. Pa bas ima problem sa svakim ko nije iz njegovog tabora. Tako je to u tom svijetu politicara, preuzimaju se zasluge sebi uvijek jer to donosi poene. Jel on na bilbord stavljao Tusanj i sebe? Jel na Tusnju u firmi rade njegovi ljudi? Jel on ima kontrolu nad novcem koji se ulaze i kome dati da se gradi?
Problem politicarima je svako ko nije iz njihovog tabora, a privlaci ljude. A Azmir za nase standarde ima dobre pare i tim parama moze kreirati euforiju i privuci ljude sebi.

Sto je Kasumovic uradio ovo Zenicanima? Pa mogao je kao covjek ovom odboru za Celik dati vlast i pare iz budzeta, pruziti reprogram. Ali ne covjek je vidio da oni nisu njegovi jataci i uveo je svoje ljude u igru, svog menadzera, svog direktora, svog predsjednika. I rekao biti ce reprogram ako bude kako ja diktiram. Isto kao i Imamovic je ugrozio sudbinu Celika i bezveze sve zakomplikovao. Sada ce kao da bude spasioc i da dovede Turke. Nije mogao da dozvoli da neko drugi preuzme zasluge.
To je to
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 14 dec 2017, 23:00

Saltsity je napisao/la:Pa slazem se,neka ne trazi uopste pare od grada....neka privatizuje klub,i neka ulaze.....a grad ostavi na miru.
stadion,znam sigurno da je predlagao ako mu nedaju tusanj,da daju plac da izgradi...Jasmin mu je rekao ima Sloboda Tusanj,on ce ostati JU,a plac neces dobiti ni za 100 miliona,kome je onda Tusanj.........
Razumijem ja tebe,ali svati i ti da nije ni Jasmin nevinasce...........
Kako god,nebitno
pa nisam retardiran, znam ko je Faron i sta je ucinio sportu u Tuzli, al brate gledate Asmira kao bezgresnog i za sve krivite Faraona
al Asmir je ters covjek, al navijaci Slobode su takvi, ovaj medi izjavama, a navijaci povjeruju u sve sto kaze

posveti se Slobodi, eto grad servisira reprogram (to je i htio), besje i taj stadion, pa jel to toliko bitno jebote... mislim, znam sta stadion donosi jednom klubu, ali ako je to spona hoces li se vratit ili ne, onda burazeru nemoj, ja to ne mogu razumjeti

a i ovu pricu: transparentno i na papir, znas i sam da od toga nema nista, nisi glup frajer

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 14 dec 2017, 23:02

Chinaglia je napisao/la:
Saltsity je napisao/la:Pa slazem se,neka ne trazi uopste pare od grada....neka privatizuje klub,i neka ulaze.....a grad ostavi na miru.
stadion,znam sigurno da je predlagao ako mu nedaju tusanj,da daju plac da izgradi...Jasmin mu je rekao ima Sloboda Tusanj,on ce ostati JU,a plac neces dobiti ni za 100 miliona,kome je onda Tusanj.........
Razumijem ja tebe,ali svati i ti da nije ni Jasmin nevinasce...........
Kako god,nebitno
pa nisam retardiran, znam ko je Faron i sta je ucinio sportu u Tuzli, al brate gledate Asmira kao bezgresnog i za sve krivite Faraona
al Asmir je ters covjek, al navijaci Slobode su takvi, ovaj medi izjavama, a navijaci povjeruju u sve sto kaze

posveti se Slobodi, eto grad servisira reprogram (to je i htio), besje i taj stadion, pa jel to toliko bitno jebote... mislim, znam sta stadion donosi jednom klubu, ali ako je to spona hoces li se vratit ili ne, onda burazeru nemoj, ja to ne mogu razumjeti

a i ovu pricu: transparentno i na papir, znas i sam da od toga nema nista, nisi glup frajer
Tako je,brao :tokralju: :tokralju:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 14 dec 2017, 23:06

Ako je dres druze ne budi glup znamo kako ga je Mramor dobio.
Ako je nesto drugo daj dokaze u protivnom lazes ko ker i svi te trebamo prijavljiat.

A ti prijavi Mramora policiji jer ti ne da da pises po forumu.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 14 dec 2017, 23:07

Izgleda da ce Aid doci za predcednika.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 14 dec 2017, 23:08

Amelija je napisao/la:
NKMramor je napisao/la:
Amelija je napisao/la: Jel to opet prijetis? Prestani brisati Chinijeve i moje poruke jer brines kako ces lovu uzimati od kluba. Ako prijetis možemo na policiju ili da licno rjesavamo.
Kažem ti eto ako imaš dokaze da sam uzeo kakve pare iznesi, u protivnom me ostavi na miru. :wave:
Imam dokaze, a samo ti kazem da prestanes da brises poruke koje ovise o tvojim prihodima i da dopustis da svi raspravljaju. Kazem, ako mi prijestis, a nije prvi put, mozemo ukljuciti i policiju ili da licno rijesimo. Dosta je tvoje samovolje. A tvoje finansijske koristi koje je Sloboda72 primjetio si oprostio. Stoga mani se ponasanja balavog tinejdzera i dopusti raspravu sa svih strana.
Dokaze iznesi, možemo rješavat na policiji (sudu) jedino klevetu da primam novac, a prijetnje nikakve nisam uputio ni preko pp ni javno, spreman sam da predam account adminu da pregleda, ni jedna poslana poruka nije obrisana.

Dođe neko ovako i sere ti se na četiri godine volontiranja, mislim da je jasno zašto se sve više odmičem od kluba, apsolutno mi ovakve stvari ne trebaju u životu, da neko blati moje ime na ovaj način. Fuj. :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 dec 2017, 23:09

Probisvjet je napisao/la:Izgleda da ce Aid doci za predcednika.
Kakav Bewba bolan sta ti je, taj bi nas ugasio do vecere. On vodi tamo ono, ne moze 12 igraca 10 godina da ubode, a da uleti sa ovim hijenama iz PL-a :mrgreen:
A uz to i zagovara da se ugasi FK i prebace pare u OKK. :urnebes:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 14 dec 2017, 23:11

tuzlak1987 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Izgleda da ce Aid doci za predcednika.
Kakav Bewba bolan sta ti je, taj bi nas ugasio do vecere. On vodi tamo ono, ne moze 12 igraca 10 godina da ubode, a da uleti sa ovim hijenama iz PL-a :mrgreen:
A uz to i zagovara da se ugasi FK i prebace pare u OKK. :urnebes:
Dok ne zajase budet
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 14 dec 2017, 23:18

Amelija je napisao/la: Imam dokaze, a samo ti kazem da prestanes da brises poruke koje ovise o tvojim prihodima i da dopustis da svi raspravljaju. Kazem, ako mi prijestis, a nije prvi put, mozemo ukljuciti i policiju ili da licno rijesimo. Dosta je tvoje samovolje. A tvoje finansijske koristi koje je Sloboda72 primjetio si oprostio. Stoga mani se ponasanja balavog tinejdzera i dopusti raspravu sa svih strana.
Da se ti kad uključiš u rasprave pa čovjek bi nešto i rekao. Samo vrijedjaš, potpucavaš i slično. Evo ja ti prijavljujem svaki post u kojem se ne spomije FK Sloboda. Jer si dosadan i Bogu i narodu. Kako ne primijetiš da te niko ne gotivi na temi jer glumiš Chinagliu koji je takodje troller, samo što tebe niko ne doživljava, dok se na njegove postove neko i upali.

@Chinaglia
ASmir je medio i djelima, tako da je itekako poželjan u naš klub, barem od 95% navijača istog. A ovih 5% nek se zapita il neka bojkotuje.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 14 dec 2017, 23:18

Ne ubacuj MUP kantona Sarajevo u ovo paćeniće.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 14 dec 2017, 23:20

Ma azmir bi bio zafovoljan vjerovatno i sa ovim sto grad sada izdvaja,a sto je mnogostruko vise nego dok je on bio tu. To sto on trazi stadion, vjerovatno zeli vrstu garancije da ga ne sjebu, jer samo ga on za kratko vrijeme moze i zavrsiti. A zeli imati na papiru garancije. Nije civjek glup, dovoljno je samo vidjeti zgradu na sjenjaku koja se radi 10 godina, a u ciju izgradnju je grad ukljucen.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 dec 2017, 23:20

slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 14 dec 2017, 23:22

zlatnakoka je napisao/la:@Chinaglia
ASmir je medio i djelima, tako da je itekako poželjan u naš klub, barem od 95% navijača istog. A ovih 5% nek se zapita il neka bojkotuje.
ne shvatas, poenta je da mu se slijepo vjeruje
sutra kada bi dosao i otjerao Ordagica, Krpu, Hareta itd, svi bi vjerovali da je on u pravu i da govori istinu

za nekoga ko voli Slobodu i ko ima velike planove, sigurno ne djeluje tako, cim stalno ima kojekakve razloge za nezadovoljstvo

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 dec 2017, 23:23

Mortus je napisao/la:Ma azmir bi bio zafovoljan vjerovatno i sa ovim sto grad sada izdvaja,a sto je mnogostruko vise nego dok je on bio tu. To sto on trazi stadion, vjerovatno zeli vrstu garancije da ga ne sjebu, jer samo ga on za kratko vrijeme moze i zavrsiti. A zeli imati na papiru garancije. Nije civjek glup, dovoljno je samo vidjeti zgradu na sjenjaku koja se radi 10 godina, a u ciju izgradnju je grad ukljucen.
Hoce da moze napucati stadion preko investitora kako se ne bi desilo za godinu dvije da ne moze u Tuzli igrati Evropu, a spuca 2-3 mil.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 14 dec 2017, 23:24

tuzlak1987 je napisao/la:
slika
i sta je problem u ovoj izjavi

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.