FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 dec 2017, 11:53

Sariel1987 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Jasmine Imamoviću 12 i 10 je. Promjeni kurs za 180 stepeni ili definitivno ostani zapamćen kao grobar sporta u Tuzli.
Druze de ti provjeri sat.kod mene je sad pola 12
Po srednjoevropskom tačno tako :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 21 dec 2017, 12:21

sviunapad1010 je napisao/la:Jasmine Imamoviću 12 i 10 je. Promjeni kurs za 180 stepeni ili definitivno ostani zapamćen kao grobar sporta u Tuzli.
E sto njega zabolje ku rac kako ce biti zapamcen. ... :D
Bolan njega da svrstaju sa hitlerom on bi opet po svom makar cijeli svijet bio za. ...
On je bolestan od moci i vlasti. ....
Corav i gubav vide da pare gradjanima odose u nista da klub propada da stadion truhne covjek ne reaguje. .....Neda nikome i to je to....Dabogda platio najgorom cjenom u zivotu. (Koja je cijena neka Allah odredi da ga ne kunem dzaba).
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 12:31

ma pogresno mi to radimo skroz.
treba mu neko objasnit ako dignemo titulu, eto love za najveci i najstariji cum grano salis ikad u jugoistocnoj evropi, doci ce knjizevnika i pisaca **** nobelovu nagradu i te miki maus skupove hehe

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 dec 2017, 12:36

Poslusajte lazova i spinera. Eto nema Husica i sta uradi od Slobode sa svojim ljudima?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 dec 2017, 12:41

Bas ce on sada nesto drugo uraditi, a 15 godina isto radi. Krivi smo mi jer tako biramo, lopovluk se duboko uvuce tokom 15 godina, kada stalno uzimas izbore dobijes osjecaj nepobjedivosti pa onda ti se otegnu muda, moze ti se.

Klasican primjer da se postenje u ovoj drzavi ne isplati je ona Nasa Stanka, imaju grupu dobrih ljudi i onda dosli izbori i ostanu sa 0 vijecnika. To je samo primjer da kod nas ljudi ne biraju na osnovu programa i kvaliteta ljudskih vec onako na osnovu zvucnosti. SDP je Real Madrid, SDA Barcelona, SBB Manchester City.
A jesmo se zahvalili Gracu sto nam je pogurao reprogram sa 0 vijecnika :urnebes: A tamo SDA,SDP,SBB, ebeni Boss svake izbore dobiju svoje kako ocekuju.

Mi smo glupa masa, Husicu ako se bude vracalo doci ce sam, jaci je od nas 3000 sam. Ne mozemo mu mi nista pomoci, nismo sposobni, a i nemamo hrabrosti. Ne slusa se vec godinama glas naroda i kritike, skupstina ce biti kao i svaka izrezirana samo da prodje, nemamo mi tu sta traziti. Husicu kada se bude dolazilo na skupstinu sam ce napraviti sve.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 12:54

Puno price i s jedne i druge strane, svi sve znaju niko pojma nema.
Meni treba crno na bijelo dokaz da vjerujem inace nista ne vjerujem...
Sve prazna suplja prica..
Nema para nema ba ni price.
Dzaba pricate.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 dec 2017, 13:56

Sariel1987 je napisao/la:Puno price i s jedne i druge strane, svi sve znaju niko pojma nema.
Meni treba crno na bijelo dokaz da vjerujem inace nista ne vjerujem...
Sve prazna suplja prica..
Nema para nema ba ni price.
Dzaba pricate.
Tako je, sve dok nema nikakvog dokaza opipljivog, sve je u redu kod nas!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 14:04

Nije u redu, nista nije u redu.
Al vise nikom nista ne vjerujem.
Jedno pricaju drugo rade. Zajebi vise i to.
Samo crno na bijelo.
Ovi sad su rekli borba za titulu, pa corak, pa borba za lzp pa corak, pa sad vicu ma ostacemo...
pa dade lafo ostavku,pa onaj novinar veli ma ostace.
Pa se onda sjetim price o tuzbama s igracima, pa corak.
Pa price o omladinskom pogonu i fan sopu pa corak.
I tako suplja prica godinama.
Jo s jedna stvar, u vezi Krpica da li je njegov ugovor otkupljen ili je na posudbi? i do kada mu je ugovor? ako je do 2019 ne moze otici osim ako ga ne placaju. jel tako?

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 14:26

i jos nesto teta tidza je veci navijac od 90 % ovih supljatora!
sto bi ona rekla dodju da budu vidjeni,kad je kisa snjeg olimpik nidje nikog hehe
to tidzo samo u kost

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 14:40

i najvaznije preskoci, kako je ono islo,dajte nam finansijski izvjestaj da vidimo, pa dajte nam taj finansijski izvjestaj sad da vidimo.
krac vise ikom vjerovat na lijepe oci a nisu lijepe prije su posvadjane!
gdje je izvjestaj? proslo je godinu i kusur ajmo...djesu pare???
UPRAVA NAPOLJE I NE VRACAJTE SE KOMPLET EKIPA!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 dec 2017, 14:43

Sariel1987 je napisao/la:i najvaznije preskoci, kako je ono islo,dajte nam finansijski izvjestaj da vidimo, pa dajte nam taj finansijski izvjestaj sad da vidimo.
krac vise ikom vjerovat na lijepe oci a nisu lijepe prije su posvadjane!
gdje je izvjestaj? proslo je godinu i kusur ajmo...djesu pare???
UPRAVA NAPOLJE I NE VRACAJTE SE KOMPLET EKIPA!
Tako je nek idu pa makar se ugasili ko svijeca. Dosta je uhljupa.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 21 dec 2017, 15:09

Hitman22 je napisao/la:Prijedlog je odličan sve dok se ne pojavi taj famozni investitor ,a ja gužvu ne vidim i ne čujem da se neko otima od bilo kakvih poluinvestitora. Uređenje je takvo kakvo je i slični pomenutim ljudima vladaju u tri od četri "uspješna " kluba.
Sloboda 72 odlično zna o cemu pričam
Zaboravio si Lakica i odbor za sahrane je kompletiran....izuzimam Maida, covjek je firma za sebe, ostali su Berbini puleni, mrtvi uhljebi.
🔴⚫️

costacurta08
Postovi: 504
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 21 dec 2017, 15:20

Probisvjet je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:i najvaznije preskoci, kako je ono islo,dajte nam finansijski izvjestaj da vidimo, pa dajte nam taj finansijski izvjestaj sad da vidimo.
krac vise ikom vjerovat na lijepe oci a nisu lijepe prije su posvadjane!
gdje je izvjestaj? proslo je godinu i kusur ajmo...djesu pare???
UPRAVA NAPOLJE I NE VRACAJTE SE KOMPLET EKIPA!
Tako je nek idu pa makar se ugasili ko svijeca. Dosta je uhljupa.
Saš ti vi'jet kad za presjeNika dođe onaj dir Komunalca jel no Bećirević bijaše, a za članove UO Lakić, Kemo, Aid, Stijepić, Maid i neko iz katastra :lol:

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 21 dec 2017, 15:25

Ima li tog finansijskog izvjestaja,da vidimo sta se sve uradilo u dosadasnjem periodu,da li klub napustaju sa minusom u kasi ili je plus u pitanju ??
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 21 dec 2017, 15:32

costacurta08 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:i najvaznije preskoci, kako je ono islo,dajte nam finansijski izvjestaj da vidimo, pa dajte nam taj finansijski izvjestaj sad da vidimo.
krac vise ikom vjerovat na lijepe oci a nisu lijepe prije su posvadjane!
gdje je izvjestaj? proslo je godinu i kusur ajmo...djesu pare???
UPRAVA NAPOLJE I NE VRACAJTE SE KOMPLET EKIPA!
Tako je nek idu pa makar se ugasili ko svijeca. Dosta je uhljupa.
Saš ti vi'jet kad za presjeNika dođe onaj dir Komunalca jel no Bećirević bijaše, a za članove UO Lakić, Kemo, Aid, Stijepić, Maid i neko iz katastra :lol:
Stjepic ce da svira klavir
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

costacurta08
Postovi: 504
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 21 dec 2017, 15:37

harry_90 je napisao/la:Ima li tog finansijskog izvjestaja,da vidimo sta se sve uradilo u dosadasnjem periodu,da li klub napustaju sa minusom u kasi ili je plus u pitanju ??
De carko alaha ti. Od samog pocetka je bilo jasno da su ovi ljudi tu bili po političkoj liniji, naredbi i vlastitom interesu. Samo onome ko je imao od tog hajra ko je bio dobar sa njima nije bilo u interesu da se talasa i priča o ovim stvarima. Ovi ljudi sto su kritikovali su bili ismijavani. Tako da je i mene prošla volja već odavno a isto tako i bruka drugog naroda nece da se uključuje jer je u ovom gradu sve uzalud. U qrcu smo. Promijeniti se nista ne moze a sikirati se ne isplati. Jbga al tako je

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 16:24

Onda je i azmir carko ispo izuzetno nepromisljen da ne kazem sta gore 15 dana pred izbore izletit onako maltene ko splicani na alkatraz.a ostatak ekipe se povuce :mrgreen:
Ja sam ih prvi podrzo kakav izbor smo imali.dalo im se dovopjno vremena.skoro nista nisu ispunili sto su sami obecavali.situacija jasna ko dan.za dobro slobode.dok jos nije prekasno sto bi reko solinas nekiduuu
Isto tako sad bi podrzo i azmira.kad su mogli ovi dobit drugu sansu moze i on..il. Neko drugi svejedno.pa lli pukovnici il pokojnici.**** vise i status quo

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 16:29

Malo je reci totalno razocarenje prije svega u ljude.

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 21 dec 2017, 16:32

Sariel1987 je napisao/la:Onda je i azmir carko ispo izuzetno nepromisljen da ne kazem sta gore 15 dana pred izbore izletit onako maltene ko splicani na alkatraz.a ostatak ekipe se povuce :mrgreen:
Ja sam ih prvi podrzo kakav izbor smo imali.dalo im se dovopjno vremena.skoro nista nisu ispunili sto su sami obecavali.situacija jasna ko dan.za dobro slobode.dok jos nije prekasno sto bi reko solinas nekiduuu
Isto tako sad bi podrzo i azmira.kad su mogli ovi dobit drugu sansu moze i on..il. Neko drugi svejedno.pa lli pukovnici il pokojnici.**** vise i status quo
Od najvece legende kluba postao je najveci seronja kluba podigavsi sidro u po sezone, mislim na Azmira. :)

Ma pisaj ih sve brate, samo se handre preko Slobode.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 16:40

Ma znam druze.sve.prvi sam ga ja popljuvo iz nevjerice nemoci.razocarenja.jer je ostavio ovim opet klub.i tako.
A onda opet.skontas valja naci budalu u situaciji kakva jest da sa nama ima posla.
Al i ovi su lazovcine.nema se tu sta vise diskutovat.
Same lazi i obmane.
Totalno razocarenje

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.