FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 17:27

solinas je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
hondas je napisao/la:Pripreme za gradski derbi u Tuzli polako ulaze u fotofiniš.
Atmosfera se zagrijava, navijači s nestrpljenjem čekaju početak utakmice između Sloge i Slobode, odnosno “prvo poluvrijeme” borbe za plasman u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine.
Stadion Bare u Simin Hanu bit će premali da primi sve navijače. Kapacitet Sloginog doma je 1.500 mjesta, što je svakako za ovakve mečeve nedovoljno.
Iz Sloge neće mijenjati praksu sa početka sezone, kada su odlučili da ulaz na njihove domaće mečeve bude besplatan.
– Ulaznice za ovu utakmicu se neće naplaćivati, iako je bilo prijedloga sa druge strane – rekao je za Faktor sekretar Sloge Munib Subašić.
Organizatore čeka veliki posao na osiguranju duela. Zbog toga je organizirano nekoliko sastanaka u MUP-u TK, a za danas je zakazak i završni, na kome će biti precizirani detalji.
Zasad je poznato da će biti angažovane sve raspoložive snage tuzlanske policije, uključujući i “specijalce”. Također, na osiguranju dvoboja radit će i privatne zaštitarske agencije.
Kako nam je kazao Subašić, iz Slobode još uvijek nisu najavili organiziran dolazak navijača, odnosno navijačke grupe Fukare Tuzla, iako su to prema propozicijama Nogometnog saveza BiH bili dužni učiniti.
– Za vatrene navijače Slobode rezervisano je 100 mjesta. Oni će biti smješteni na tribini koja se nalazi iza gola. Naravno, na prisustvo na ostalim tribinama ne možemo utjecati, jer na našim domaćim mečevima je ionako dosta ljudi iz Tuzle – kazao je Subašić.
Utakmica Sloga – Sloboda igra se u srijedu od 13 sati. Za one koji neće biti u prilici da prisustvuju meču, direktan prijenos je osigurala RTVTK.
Revanš se igra 29. novembra na Tušnju.
Vidis @solinas da se ljudi ne osjećaju Tuzlacima. Tako da hanlije stoji pravo.
Pa onda neka **** na planine sa kojih su dosli. Tamo ovdje je vecina dobila kuce i besplatan smjestaj kasnije im renovirali kuce tamo oni prodali boli ih k.
Dok su mog oca istjerali na ulicu iz OPSTINSKOG stana kao borca dobrovoljca niko nam nista nije dao sami smo stekli sve. A stan dali takodjer opstinskom radniku ali iz BRATUNCA.
Imam razloga ne voliti ih, da ne kazem mrziti, ali mi smo tuzlaci. ..O toj toleranciji pricam @chinagliji cesto ali ne konta on.
:thumbup: to je to.
Za zadnji dio.
Nema sad **** tu smo gdje smo.
Malo vise uvazavanja i postovanja

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 nov 2017, 17:29

Ima li neko pametnu koju? Pregovaramo li sa kakvim igracima? Vrijeme je vec za pregovore. Kako drugi klubovi pregovaraju sa nasim.
Sloga u pregovorima sa Panessom. Hajde sada Macak uvali kontru i uzmi nam igraca ovog. :salut:
Zadnja izmjena: Probisvjet, dana/u 20 nov 2017, 17:30, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 20 nov 2017, 17:30

Probisvjet je napisao/la:Licno sam vidio Mensura Alica sa Begom Guticem.
Ide od kantona 3 miliona za stadion...
Ali u Sapni :urnebes:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 20 nov 2017, 17:32

Probisvjet je napisao/la:Ima li neko pametnu koju? Pregovaramo li sa kakvim igracima? Vrijeme je vec za pregovore. Kako drugi klubovi pregovaraju sa nasim.
Eno Rudar nogirao 4....
Moze li se sta probrat za nas. :hmmmmm:
Ja bi doveo onog iz Jedinstva. ....zna momak lopte on je zalutao u Jedinstvo. ..spominjao sam ga jednom na vrh mi jezika. .. :facepalm:
Sta bi sa Poturalica :?:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 20 nov 2017, 17:32

Probisvjet je napisao/la:Ima li neko pametnu koju? Pregovaramo li sa kakvim igracima? Vrijeme je vec za pregovore. Kako drugi klubovi pregovaraju sa nasim.
Sloga u pregovorima sa Panessom. Hajde sada Macak uvali kontru i uzmi nam igraca ovog. :salut:
Koji ce nam qurac krampa. Bolji igrač iako ima godina onaj Salihovic iz Slavena kakav Paneso.
Pored nekog zvučnijeg imena ako se moze dovesti ja bih samo uzimao ove talentovane i mlade sa TK i to ugovor kako treba nema zajebancije.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 17:36

sviunapad1010 je napisao/la:
solinas je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la: Vidis @solinas da se ljudi ne osjećaju Tuzlacima. Tako da hanlije stoji pravo.
Pa onda neka **** na planine sa kojih su dosli. Tamo ovdje je vecina dobila kuce i besplatan smjestaj kasnije im renovirali kuce tamo oni prodali boli ih k.
Dok su mog oca istjerali na ulicu iz OPSTINSKOG stana kao borca dobrovoljca niko nam nista nije dao sami smo stekli sve. A stan dali takodjer opstinskom radniku ali iz BRATUNCA.
Imam razloga ne voliti ih, da ne kazem mrziti, ali mi smo tuzlaci. ..O toj toleranciji pricam @chinagliji cesto ali ne konta on.
Ma ne mrzi ih niko ako ima gdje u ovoj državi tolerancije ima u Tuzli. I ovaj MUP sta seru nigdje veze gore ce se na tekmi znati 80% ljudi. Namjestanja nece sigurno biti jer to jedino može biti uzrok nekih ispada na tribini. A raja će biti 80% naših od kojih neki mogu prdit da nesto gotive slogu ali ako krene zakidanje Slobode svi ce se dignuti i jbt im sve po redu. Posteno i fer ima da ih mlatnemo 2:0 u srijedu.
Ma ja za vrijeme tekme ne znam ni za kog.il je sa mnom il protiv mene :mrgreen:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 nov 2017, 17:37

sviunapad1010 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Ima li neko pametnu koju? Pregovaramo li sa kakvim igracima? Vrijeme je vec za pregovore. Kako drugi klubovi pregovaraju sa nasim.
Sloga u pregovorima sa Panessom. Hajde sada Macak uvali kontru i uzmi nam igraca ovog. :salut:
Koji ce nam qurac krampa. Bolji igrač iako ima godina onaj Salihovic iz Slavena kakav Paneso.
Pored nekog zvučnijeg imena ako se moze dovesti ja bih samo uzimao ove talentovane i mlade sa TK i to ugovor kako treba nema zajebancije.
Za Ziljkica komarca je Juan Antonio San Epifanio Ruiz!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 nov 2017, 17:38

solinas je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:ma ti njega Solinas mozes braniti koliko hoces i do kad hoces ali ja cu ga uvijek na ovo podsjecati jer je on ovdje mega giga navijac kluba a pobjegao je cim zagusti, a sto se tice kluba ne mozes ti ocistiti nesto sto se nakupljalo prethodnih 20 godina isto kao i sa drzavom, jer u sustini sta je bilo ko od nas uradio za dobrobit kluba osim ovdje laprdanja, nemojte mi samo pricati kupujem sezonske i ostalo, kupujem ih ja ali nikad nikakve akcije nije bilo osim one 5 do 12 kada sam isao medju prvima da podrzim azmira ali i to je bilo kratkog daha...Ovdje se prica kako ne treba ici na utakmice jer se nema ko gledati i onda ocekujemo nesto od svog kluba...Mi da imamo svaku utakmicu po 5000 navijaca i onda kad ides na utakmicu mozes i traziti nesto pa ako treba i potuci ce se i javno lincovati i upravu i sve, ali ne ovdje odmah ide ajde ti prvi ja za tobom jer u sustini niko od nas nema dovoljno muda da se bilo kome suprostavi
Druze covjek je aktivno ucestvovao u spasavanju kluba 2012-2013. ...toliko od mene na tu temu.
Eh sada....ko nema muda. ...ti bio. ..vidio brate. ...hajde bogati. ...
A sta mi mozemo promjeniti. ...pretpostavljam da smo obojica bili u "fukarama".
Jesi ti bio vodja. ...Ja nisam. .ni blizu. :mrgreen:
Promjene na tribini trebaju povesti oni koji se oko ne vrte zadnjih 10 godina. ..ko ce slijediti mene. .tebe. .mozda nama najblizi.
Kakvu akciju da pokrenem /o. ..to treba klub.
Senad javno da izadje i kaze treba nam podrsku. ..
Da otvori racun NAMJENSKI za vracanja Soobodinih dugova. .racun koji bi se aktivirao jednom u pola godine I sa kojeg bi samo dugove vracali. ..pa da vidimo. ..od cega smo napravljeni. ...
Sto UG ne pokrene akciju. ...tipa SVI NA TUSANJ. ....
Sto se mi prozivamo ovdje.
Grad ima vlast on mora promjeniti statut dovesti investitore. ...yebes to oni vladaju I kradu a uvjek gradjani spasavaju.
Ja cu ko I do sada. ..sezonske, Karte, dresove, ljubav. ..I ispraticu TRANSPARENTNE akcije kluba. ..
Koji čovjek je aktivno učestvovao u spašavanju kluba 2012/2013??? Prosvijetli nas
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 17:39

Je bes ba igrace po kantonu sad.ionako je to sve bofl roba.
Sad je vrijeme za susjede iz simin hana :mrgreen:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 nov 2017, 17:41

Hitman22 je napisao/la:
solinas je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:ma ti njega Solinas mozes braniti koliko hoces i do kad hoces ali ja cu ga uvijek na ovo podsjecati jer je on ovdje mega giga navijac kluba a pobjegao je cim zagusti, a sto se tice kluba ne mozes ti ocistiti nesto sto se nakupljalo prethodnih 20 godina isto kao i sa drzavom, jer u sustini sta je bilo ko od nas uradio za dobrobit kluba osim ovdje laprdanja, nemojte mi samo pricati kupujem sezonske i ostalo, kupujem ih ja ali nikad nikakve akcije nije bilo osim one 5 do 12 kada sam isao medju prvima da podrzim azmira ali i to je bilo kratkog daha...Ovdje se prica kako ne treba ici na utakmice jer se nema ko gledati i onda ocekujemo nesto od svog kluba...Mi da imamo svaku utakmicu po 5000 navijaca i onda kad ides na utakmicu mozes i traziti nesto pa ako treba i potuci ce se i javno lincovati i upravu i sve, ali ne ovdje odmah ide ajde ti prvi ja za tobom jer u sustini niko od nas nema dovoljno muda da se bilo kome suprostavi
Druze covjek je aktivno ucestvovao u spasavanju kluba 2012-2013. ...toliko od mene na tu temu.
Eh sada....ko nema muda. ...ti bio. ..vidio brate. ...hajde bogati. ...
A sta mi mozemo promjeniti. ...pretpostavljam da smo obojica bili u "fukarama".
Jesi ti bio vodja. ...Ja nisam. .ni blizu. :mrgreen:
Promjene na tribini trebaju povesti oni koji se oko ne vrte zadnjih 10 godina. ..ko ce slijediti mene. .tebe. .mozda nama najblizi.
Kakvu akciju da pokrenem /o. ..to treba klub.
Senad javno da izadje i kaze treba nam podrsku. ..
Da otvori racun NAMJENSKI za vracanja Soobodinih dugova. .racun koji bi se aktivirao jednom u pola godine I sa kojeg bi samo dugove vracali. ..pa da vidimo. ..od cega smo napravljeni. ...
Sto UG ne pokrene akciju. ...tipa SVI NA TUSANJ. ....
Sto se mi prozivamo ovdje.
Grad ima vlast on mora promjeniti statut dovesti investitore. ...yebes to oni vladaju I kradu a uvjek gradjani spasavaju.
Ja cu ko I do sada. ..sezonske, Karte, dresove, ljubav. ..I ispraticu TRANSPARENTNE akcije kluba. ..
Koji čovjek je aktivno učestvovao u spašavanju kluba 2012/2013??? Prosvijetli nas
Jasmin Imamovic Imamovski inace zgradonacelnik, taj uvijek dodje kada zatreba da netreba :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 nov 2017, 17:44

Pa ti Probisvjet imas jos i smisla za humor hahahaha
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 20 nov 2017, 17:45

Tacni bi volio da Jasmin postane clan predsjednistva smo reakcije da gledam :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 nov 2017, 17:46

Hitman22 je napisao/la:Pa ti Probisvjet imas jos i smisla za humor hahahaha
Yebo samo tugu i nesklad. Fudbal je sporedna stvar u BiH, treba tako i razmisljati, inace kisnes na zapadu obavezno, a ne moras. :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 nov 2017, 17:50

Probisvjet je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Pa ti Probisvjet imas jos i smisla za humor hahahaha
Yebo samo tugu i nesklad. Fudbal je sporedna stvar u BiH, treba tako i razmisljati, inace kisnes na zapadu obavezno, a ne moras. :lol: :lol:
Glupost je započinjati neke teme spašavanje i ko je učestvovao. Mada ako treba nije ni to problem hronoloski poredati ali s obzirom da je drug Zlajci bio jedan od najvećih začetnika akcije necu mimo njega nista pisati. Da smo bogdom imali ovako entuzijazma ranije tj za vakat Davuda sad bi istorija bila drugačija.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 nov 2017, 17:52

Penaltiky je napisao/la:Tacni bi volio da Jasmin postane clan predsjednistva smo reakcije da gledam :rol:
Bi zivota mi i Slobode. Samo da se makne odavdje i da nam dodje kakav Slobodas i skrsi pare na svetinju i stadion Slobode. :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 nov 2017, 17:55

Probisvjet je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Tacni bi volio da Jasmin postane clan predsjednistva smo reakcije da gledam :rol:
Bi zivota mi i Slobode. Samo da se makne odavdje i da nam dodje kakav Slobodas i skrsi pare na svetinju i stadion Slobode. :lol:
Ako cemo iskreno pričati bas on je započeo sa velikim izdvajanjima za Slobodu. Sa 120.000 na 350 pa na 450 pa na kraju cca 900.000. Budući gradonačelnik samo mora to ili povećati ili u najgorem slucaju ostaviti isto. Tako da je temelj dobar
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Rimes87
Postovi: 2011
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 20 nov 2017, 17:55

Probisvjet je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Tacni bi volio da Jasmin postane clan predsjednistva smo reakcije da gledam :rol:
Bi zivota mi i Slobode. Samo da se makne odavdje i da nam dodje kakav Slobodas i skrsi pare na svetinju i stadion Slobode. [emoji38]
Eeeeh, mokri snovi... :urnebes:

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 20 nov 2017, 17:57

Hitman22 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Tacni bi volio da Jasmin postane clan predsjednistva smo reakcije da gledam :rol:
Bi zivota mi i Slobode. Samo da se makne odavdje i da nam dodje kakav Slobodas i skrsi pare na svetinju i stadion Slobode. :lol:
Ako cemo iskreno pričati bas on je započeo sa velikim izdvajanjima za Slobodu. Sa 120.000 na 350 pa na 450 pa na kraju cca 900.000. Budući gradonačelnik samo mora to ili povećati ili u najgorem slucaju ostaviti isto. Tako da je temelj dobar
E sad ces ovdje biti prozvan jasminovcem, noge ti vire iz njegove g.u.z.i.ce i zaradio si dnevnicu, samoo polako dok dodju ovi padobranci :D

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 nov 2017, 18:06

Ma on gradi stadion nije sto voli vec se mora napraviti firmama posla. A kod nas se to gleda kao da je njegov novac. Takav smo narod da poznajemo samo diktaturu. Njemu odredjene zasluge naravno sto grad ima dobar budzet i sto ga je podigao. Ali moze on to mudrije utrositi da hoce ali dok svakog ispostuje i nadje mu mjesto pare se potrose.
Zgrade se svake godine dizu jer oni prodaju zemljiste, a stadion se dize 15 godina jer ga ovako prave.

Ipak covjek tu brine ne nama da udovolji vec da nekom napravi posla, da posluje firma sa njegovim ljudima kao firma koja odrzava Tusanj i da za sve sto se napravi pripise sebi kao zaslugu pred izbore. Jer mi gledamo na budzet kao na Jasminov novac, a ne kao na nas.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 nov 2017, 18:10

SmajilKaric je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: Bi zivota mi i Slobode. Samo da se makne odavdje i da nam dodje kakav Slobodas i skrsi pare na svetinju i stadion Slobode. :lol:
Ako cemo iskreno pričati bas on je započeo sa velikim izdvajanjima za Slobodu. Sa 120.000 na 350 pa na 450 pa na kraju cca 900.000. Budući gradonačelnik samo mora to ili povećati ili u najgorem slucaju ostaviti isto. Tako da je temelj dobar
E sad ces ovdje biti prozvan jasminovcem, noge ti vire iz njegove g.u.z.i.ce i zaradio si dnevnicu, samoo polako dok dodju ovi padobranci :D
Ako je istina drugačija bujrum. Ako je prijedlog SDA bio 900.000 aferim. Ja znam da nije ali mozda neko bolje zna
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.