FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 22 okt 2017, 18:58

wobly92 je napisao/la:Ima
Ma nesto kontam da bi nas o mozda pokrenula malo!!
DRŽAVA TUZLA!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 okt 2017, 19:08

KikiM je napisao/la:
merak je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:Inace uredu stoje ljudi koji ce preuzet klub??!!
Sta bi bilo,kad bi bilo(nedo Bog)
Sloboda ispada,Sloga ulazi u PL,pravi se fuzija dva kluba,da li bi vi podrzali taj projekat???
Posto pisete da se radi na gasenju kluba,ocekuje se povratak"spasioca" itd.
Znaci,da li bi podrzali fuziju Slobode i Sloge???Konkretan odgovor i obrazlozenje ako ste za fuziju...
Nikakva fuzija pa niti sa OP 1919, a kamoli sa SSH. Radije cu gledati od 2. Kantonalne pa ponovo sve ispocetka ionako ono juce je izgledalo kao nivo te lige.

Ti fakat misliš da bi sloboda mogla opet doći do premier lige,ako je ugase...
Plus sto bi isti uhljupi naravno ostali ....i onda idemo opet ispočetka sa nabijanjem milionskih dugova
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 19:16

KikiM je napisao/la:
merak je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:Inace uredu stoje ljudi koji ce preuzet klub??!!
Sta bi bilo,kad bi bilo(nedo Bog)
Sloboda ispada,Sloga ulazi u PL,pravi se fuzija dva kluba,da li bi vi podrzali taj projekat???
Posto pisete da se radi na gasenju kluba,ocekuje se povratak"spasioca" itd.
Znaci,da li bi podrzali fuziju Slobode i Sloge???Konkretan odgovor i obrazlozenje ako ste za fuziju...
Nikakva fuzija pa niti sa OP 1919, a kamoli sa SSH. Radije cu gledati od 2. Kantonalne pa ponovo sve ispocetka ionako ono juce je izgledalo kao nivo te lige.

Ti fakat misliš da bi sloboda mogla opet doći do premier lige,ako je ugase...
Ne skidaju se dugovi ako odes u zadnju ligu. :lol: Moras opet krenuti sa skroz novim klubom.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 19:35

Dokle se doslo sa tuzbama protiv saveza i igraca ?
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 19:46

harry_90 je napisao/la:Dokle se doslo sa tuzbama protiv saveza i igraca ?
Izgleda da ce Kostic morati platiti Macku za dusevnu bol i opet igrati za njega nazor, vjerovatno za Kikace.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 19:53

Probisvjet je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Dokle se doslo sa tuzbama protiv saveza i igraca ?
Izgleda da ce Kostic morati platiti Macku za dusevnu bol i opet igrati za njega nazor, vjerovatno za Kikace.
Steta,nece biti u sampionskoj ekipi Slobode naredne sezone,a ko zna predsjednik najavi i prolazak 1 pretkola lige prvaka u jednom intrevjuu koliko se mogu sjetiti.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 20:07

solinas je napisao/la: Ima toga ne pravi se grbav. ...meni mrsko na tel sam a suti pocece neko vam postove kopati.
Niko ne velica sisoju niti sanja povratak.
A pogotovo ne ismijava klub. ...
Sta kazes solinas niko ne ismijava klub, ne sprda se itd...
harry_90 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Dokle se doslo sa tuzbama protiv saveza i igraca ?
Izgleda da ce Kostic morati platiti Macku za dusevnu bol i opet igrati za njega nazor, vjerovatno za Kikace.
Steta,nece biti u sampionskoj ekipi Slobode naredne sezone,a ko zna predsjednik najavi i prolazak 1 pretkola lige prvaka u jednom intrevjuu koliko se mogu sjetiti.
Blago vama sto ste na sisi rahat ste ko lokum. :beba:

Sta kazes juče pisi-brisi: Azmire vrati se, sve nam je oprošteno.
Jeste to trazili halal od macka i faraona?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 20:17

Evo i ovog grobara sto podrzava sav ovaj javasluk u i oko kluba.. al hajd cvaja je cvaja ,uhar je sta god da se uzme na ovom vaktu :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 20:28

harry_90 je napisao/la:Evo i ovog grobara sto podrzava sav ovaj javasluk u i oko kluba.. al hajd cvaja je cvaja ,uhar je sta god da se uzme na ovom vaktu :kafa:
Suti ba partija ga prati. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 okt 2017, 20:29

Ma ja ba....nas 20 ovdje na forumu sto trkeljamo godinama je napravilo smijuriju od kluba i to takvu da nam se svi smiju :kafa:
Nije Faraon kriv, Senco, cickovo ulje, Zdeno, Sabovici,davudi, Mikice, lepine, :urnebes: :urnebes: :rol: .... nije Secer legenda nista kriv i ovih par parazita sto uzimaju strasne pare za lafo odrzavanje stadiona :urnebes: :rol: ....forumasi se sprdaju da klubom :tokralju: :tokralju: ...oni su krivi :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 okt 2017, 20:31

Krivi su dušmani :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 20:50

Joj kada bude OFK gdje ce onda Jaha, Culjum u omladinski kljub. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 22 okt 2017, 20:55

harry_90 je napisao/la:Evo i ovog grobara sto podrzava sav ovaj javasluk u i oko kluba.. al hajd cvaja je cvaja ,uhar je sta god da se uzme na ovom vaktu :kafa:
:urnebes: :urnebes: sad garant dobija veću dnevnicu,ipak je kriza velika,11 mjesto,zasluzuje veću paru svako ko brani neobranjivo!!halal mu bilo :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 21:07

NjonjoVam je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Evo i ovog grobara sto podrzava sav ovaj javasluk u i oko kluba.. al hajd cvaja je cvaja ,uhar je sta god da se uzme na ovom vaktu :kafa:
:urnebes: :urnebes: sad garant dobija veću dnevnicu,ipak je kriza velika,11 mjesto,zasluzuje veću paru svako ko brani neobranjivo!!halal mu bilo :urnebes: :urnebes:
Krivi smo mi sto godinu dana pricamo da ovo ne valja,ali ne njega je neko savjetovao da je ovo sve dobro,a ljudi nas srozase za manje od godinu dana..poceli su cak okretati i pricu od jucer,sad odjednom ne valja..oni haman gledaju tabelu naopako,pa im je Sloboda druga i jucer nismo izgubili vec dobili 3:0 :rol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 okt 2017, 21:09

No vori, vi vil bi bek. :kafa:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 21:13

staragarda je napisao/la:Ma ja ba....nas 20 ovdje na forumu sto trkeljamo godinama je napravilo smijuriju od kluba i to takvu da nam se svi smiju :kafa:
Nije Faraon kriv, Senco, cickovo ulje, Zdeno, Sabovici,davudi, Mikice, lepine, :urnebes: :urnebes: :rol: .... nije Secer legenda nista kriv i ovih par parazita sto uzimaju strasne pare za lafo odrzavanje stadiona :urnebes: :rol: ....forumasi se sprdaju da klubom :tokralju: :tokralju: ...oni su krivi :urnebes:
Pridruzili ste se macku faraonu i NJUO niste nista drugačiji cim se sprdate svakodnevno ovdje i ismijavate.
Ja se ne mogu ismijavati i sprdati se sa svojim klubom da je ne znam sta, a vi opletite kad ste tako rahat i uzivajte ja ne mogu.
Ti pisi-brisi si očigledno imao neke privatne stvari sa prolupalim pjesnikom i partijom pa ti je svaki drugi post oko toga. Jer sjecam se tvojih postova od prije kad si pisao dijametralno suprotno al nejse. Negdje su ti haman suknuli pravo na privatnom planu.
Uglavnom protiv ste macka njuo i fIraona a učestvujete u cirkusu zajedno i sprdate se. Jeste li sta uradili konkretno osim sto cesto sanjate neke povratke u klub na osnovu nikakvih pokazatelja da se može to desiti.
Yebem ja nas sve odreda kakvi smo bolje nismo ni zaslužili. Nek se yebu svi preko Slobode a mi u neke torove većina ovdje. I dajte vise citirajte gdje to ja velicam i hvalim ove sto sad vode klub a isto tako i prije. Boli me racku za UO sadasnjim i svim proslim prolazni su. Do nas je koji smo navodno navijači kad se mi ne borimo i ne yebemo im mamu svima nek nas handre. A vi se i dalje sprdajte. Pravo pomažete na taj nacin da se krene na bolje.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 21:15

harry_90 je napisao/la:
NjonjoVam je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Evo i ovog grobara sto podrzava sav ovaj javasluk u i oko kluba.. al hajd cvaja je cvaja ,uhar je sta god da se uzme na ovom vaktu :kafa:
:urnebes: :urnebes: sad garant dobija veću dnevnicu,ipak je kriza velika,11 mjesto,zasluzuje veću paru svako ko brani neobranjivo!!halal mu bilo :urnebes: :urnebes:
Krivi smo mi sto godinu dana pricamo da ovo ne valja,ali ne njega je neko savjetovao da je ovo sve dobro,a ljudi nas srozase za manje od godinu dana..poceli su cak okretati i pricu od jucer,sad odjednom ne valja..oni haman gledaju tabelu naopako,pa im je Sloboda druga i jucer nismo izgubili vec dobili 3:0 :rol:
Vi se sprdate ne pricate nemate konkretnog posta kako i sta godinu i više. Osim keslanja ismijavanja nista konkretno. Nula.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 okt 2017, 21:22

E tu lazes. ...ko pas. ...
Strasni predloga bilo. ..Ali to mora klub. ...UG.....skupstina. ..sta mi ba sa foruma. ...kome. ...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 21:33

sviunapad1010 je napisao/la:
Vi se sprdate ne pricate nemate konkretnog posta kako i sta godinu i više. Osim keslanja ismijavanja nista konkretno. Nula.
Pa i kad se napise sta konkretno ti i tebi slicni samo napisete idite u SH..ja pisem godinu da ovo ne lici na ozbiljan klub,a predstavljali ste tako,dosao navodno NJUO,ima da deremo sve redom,titula obecana,aa mi od prvog aprila neamo tri tacna dodavanja,a kamoli dobar mec odigran.. Kada sam napisao zasto se nisu potrudili da sacuvaju Stjepanovica jednog od najboljih na svojoj poziciji u ovoj ligi,dodje jedan strucnjak i meni napise kako nam je nepotreban jer je skup,ali je zato Culum bolji od njega,a lik nam dosao jer nije imao gdje i jer ga menadzer progurao do kluba..

Ko je minimizirao jednog od najboljih tada igraca Slobode Mladena Veselinovica da bi igrao Zilkic,pa nas lik napusti na kraju,a ovaj antitalent nista ne pokaza,dzaba uzima platu,plus zaradio odmah suspenziju kod Petrovica !! Ko ce odgovarat za sva losa pojacanja za vrijeme ovog NJUO,gdje nam je sportski direktor mjesecima,sta je sa tuzbama protiv saveza i par igraca ??

Jel ovaj UO poceo svoj mandat tako sto je pljuvao bivsu upravu par mjeseci,aa u to vrijeme klub su napustili kvalitetni igraci,a dosli nekvalitetni..jesu rekli da je Husic ostavio duga skoro 800.000 maraka,jel ga covjek prozvao i rekao,daj dokaze i sve cu vratiti navodna dugovanja hotelu itd..nema nam predsjednika,usutio see.. pricao je o neplacenom porezu na plate bla bla kako je islo ispod stola,sta oni sad rade,sigurno Culumu isplate 3000 na karticu,ahaa kako da ne..

Ozbiljan klub sebi ne moze dopustiti da najavi novog dobavljaca opreme Ardu,a igraci treniraju i igraju u Partick opremi,da bi na kraju dobili opremu preko nekog menadzera koji je usput nam ubacio u ekipu par svojih igraca koji nista nisu pokazali..

Ovom NJUO se dodjeljuje i to da oni placaju reprogram,a reprogram placa grad novcem gradjana Tuzle,a NJUO treba da rijesi igracki kadar,koji je blago receno katastrofalan,zao mi samo Ordagica koji gubi na vrijednosti !!

I gdje smo dospjeli za ovu godinu,na dno druze moj,sa praznim Tusnjem,predsjednika ni za lijeka,advokata,Jasmina..svi se kleli u Slobodu dok je bilo para od europe i prodaje Krpica,od tada niko da zavuce ruku u dzep i dovede 2-3 kvalitetna pojacanja..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 21:35

@solinas dovoljan je ovo uzorak statistički ovdjena forumu da se zna kakvi vjetrovi pušu u gradu. Prema tome prijedloga je bilo ali su svaki put ismijani od ovih delegata koji se sprdaju sa klubom.
Njima kad bi se pojavio neko drugi sa parama da preuzme klub a da nije po zelji njihovog cult-a odmah je sprdnja i keslanje. Bilo bi ma gdje ce taj sta ce taj. Jos kad kazu najuspjesniji predsjednik UO u istoriji e ybg. Popisaju ljude od prije 30-40 godina i poseru im se po glavi isto kao da postojimo od 2012.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.