FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 okt 2017, 21:40

sviunapad1010 je napisao/la:@solinas dovoljan je ovo uzorak statistički ovdjena forumu da se zna kakvi vjetrovi pušu u gradu. Prema tome prijedloga je bilo ali su svaki put ismijani od ovih delegata koji se sprdaju sa klubom.
Njima kad bi se pojavio neko drugi sa parama da preuzme klub a da nije po zelji njihovog cult-a odmah je sprdnja i keslanje. Bilo bi ma gdje ce taj sta ce taj. Jos kad kazu najuspjesniji predsjednik UO u istoriji e ybg. Popisaju ljude od prije 30-40 godina i poseru im se po glavi isto kao da postojimo od 2012.
Pa mi zivimo sada,hocemo uspjeh sada,yebe mi se sta je bilo prije 40 godina,kada je i moj stari igrao klikera ba.
Sada,i ubuduce,
cekaj malo....niko se ne ismijava covjece,kritikuje se,kontas.........kakvo ismijavanje ba.......sto spinujes bolan.....
MI;STARI FORUMASI SPRDAMO SE SA NASOM MUKOM I ISTINOM A NIKAKO NE ISMIJAVAMO KLUB...ISMIJAVAMO UPRAVU I UPRAVE ALI NE KLUB KONTAS BA
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 21:48

Ovaj NJUO se malo zahebao kada je prema nekim igracima krenuo sa ucjenjivanjem,a to je krenulo od Mehidica,Kostica itd.. pa su popusili i na kraju morali savezu isplatiit..

STa se desavalo sa Denisom Mujkicem,kada nam je trebala licenca,Husic se sa njim dogovorio,da mu isplate po 2000 km mjesecno ne znam na koliko mjeseci,covjek ispunjavao svoje obaveze,ovi nisu jer to ne zele da od sebe daju,vec su kontaktirali Mujkica kad je sve izaslo na vidjelo i nudili sicu,momak nije pristao.. ii to su nam ponovo navukli na ledja,pitaj Boga kada ce doci vrijeme na naplatu,al ne sumnjam da ce do tad otici..

I onda onaj duel sa Kosticem ..

Evo jedan mali dio : Novi ljudi su odmah od početka počeli s bahatim ponašanjem. Prvenstveno mislim na gospodina Mujkanovića. U decembru sam rekao da ću s ih s obavezama sačekati do početka priprema i da ću da razmislim o produženju ugovora. U januaru na sastanku, kada sam im rekao da ne mogu da oprostim cijeli dug i pristanem na smanjenje ugovora za skoro 60 posto, počele su prijetnje kako ću da treniram sa juniorima i da će neću moći da idem na pripreme i šta sve ne", dodaje Kostić. Zatim je objasnio šta je bila "kap koja je prelila čašu". Čaša se prelila kada su mi rekli da s dokumentom na kojem je grb i pečakt kluba mogu da obrišem stražnjicu. Na tom sastanku su prisustvovali predsjednik Mujkanović, direktor Karić i trener Jagodić.



I vise vjerujem ovim momcima,jer se rezultati rada ovog NJUO vide..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 okt 2017, 21:50

solinas je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:@solinas dovoljan je ovo uzorak statistički ovdjena forumu da se zna kakvi vjetrovi pušu u gradu. Prema tome prijedloga je bilo ali su svaki put ismijani od ovih delegata koji se sprdaju sa klubom.
Njima kad bi se pojavio neko drugi sa parama da preuzme klub a da nije po zelji njihovog cult-a odmah je sprdnja i keslanje. Bilo bi ma gdje ce taj sta ce taj. Jos kad kazu najuspjesniji predsjednik UO u istoriji e ybg. Popisaju ljude od prije 30-40 godina i poseru im se po glavi isto kao da postojimo od 2012.
Pa mi zivimo sada,hocemo uspjeh sada,yebe mi se sta je bilo prije 40 godina,kada je i moj stari igrao klikera ba.
Sada,i ubuduce,
cekaj malo....niko se ne ismijava covjece,kritikuje se,kontas.........kakvo ismijavanje ba.......sto spinujes bolan.....
MI;STARI FORUMASI SPRDAMO SE SA NASOM MUKOM I ISTINOM A NIKAKO NE ISMIJAVAMO KLUB...ISMIJAVAMO UPRAVU I UPRAVE ALI NE KLUB KONTAS BA
Sad ce ti on ko veliki navijač napisati da ides Slogu gledati :kafa: ...isti Predsjednik svoj
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 21:51

harry_90 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
Vi se sprdate ne pricate nemate konkretnog posta kako i sta godinu i više. Osim keslanja ismijavanja nista konkretno. Nula.
Pa i kad se napise sta konkretno ti i tebi slicni samo napisete idite u SH..ja pisem godinu da ovo ne lici na ozbiljan klub,a predstavljali ste tako,dosao navodno NJUO,ima da deremo sve redom,titula obecana,aa mi od prvog aprila neamo tri tacna dodavanja,a kamoli dobar mec odigran.. Kada sam napisao zasto se nisu potrudili da sacuvaju Stjepanovica jednog od najboljih na svojoj poziciji u ovoj ligi,dodje jedan strucnjak i meni napise kako nam je nepotreban jer je skup,ali je zato Culum bolji od njega,a lik nam dosao jer nije imao gdje i jer ga menadzer progurao do kluba..

Ko je minimizirao jednog od najboljih tada igraca Slobode Mladena Veselinovica da bi igrao Zilkic,pa nas lik napusti na kraju,a ovaj antitalent nista ne pokaza,dzaba uzima platu,plus zaradio odmah suspenziju kod Petrovica !! Ko ce odgovarat za sva losa pojacanja za vrijeme ovog NJUO,gdje nam je sportski direktor mjesecima,sta je sa tuzbama protiv saveza i par igraca ??

Jel ovaj UO poceo svoj mandat tako sto je pljuvao bivsu upravu par mjeseci,aa u to vrijeme klub su napustili kvalitetni igraci,a dosli nekvalitetni..jesu rekli da je Husic ostavio duga skoro 800.000 maraka,jel ga covjek prozvao i rekao,daj dokaze i sve cu vratiti navodna dugovanja hotelu itd..nema nam predsjednika,usutio see.. pricao je o neplacenom porezu na plate bla bla kako je islo ispod stola,sta oni sad rade,sigurno Culumu isplate 3000 na karticu,ahaa kako da ne..

Ozbiljan klub sebi ne moze dopustiti da najavi novog dobavljaca opreme Ardu,a igraci treniraju i igraju u Partick opremi,da bi na kraju dobili opremu preko nekog menadzera koji je usput nam ubacio u ekipu par svojih igraca koji nista nisu pokazali..

Ovom NJUO se dodjeljuje i to da oni placaju reprogram,a reprogram placa grad novcem gradjana Tuzle,a NJUO treba da rijesi igracki kadar,koji je blago receno katastrofalan,zao mi samo Ordagica koji gubi na vrijednosti !!

I gdje smo dospjeli za ovu godinu,na dno druze moj,sa praznim Tusnjem,predsjednika ni za lijeka,advokata,Jasmina..svi se kleli u Slobodu dok je bilo para od europe i prodaje Krpica,od tada niko da zavuce ruku u dzep i dovede 2-3 kvalitetna pojacanja..
Druže to tvoje konkretno i slicnih tebi je uvijek popraćeno i sadrži elemente koji kažu ma mi možemo samo naprijed sa AH. Ja se to ne slažem jer niko nije veći od kluba. I zato je tako reakcija idi hanuj u hanu.

To kad se napise odmah je pisem ja za cvaju partijski. Meni hvala bogu dragom ne treba ni od partije ni od husica. Niti bi prodao obraz nizasta na svijetu, niti mogu mjenjati dresove. Napisao maloprije blago vamana sisi sto ste rahat i možete.

Ja ne bi pustio Efendica nikad da sam bio ovaj UO. Kakav god bio ko igrač nedostatak kvaliteta nadoknađivao je tako sto je ginuo na terenu. O ovim placenicima ne bi dužio oni ce otici ko nudi više i to je to. Pustio je i AH pitarima igrače, otjerali su Ivetica a sad Husrefu dobri. Yebem i njih sve je to u 5 deka.

Sto se tice transparentnosti trend se nastavio. Nije bilo izvjestaja ni kad je bio AH nikakvog. Sad se priča o 3 miliona pozajmica onako uz kafu nigdje dokaza nikakvog. To su vala svi isti i svi mute niko nije transparentan bio sto se tiče toga.

Prazan Tušanj a hocemo neki boljitak. To moze al u limburgu. Bojkot je nula. Treba ići i vršiti pritisak na UO koji god bio, na gradske vlasti, kantonalne. Da mi imamo kriticnu masu od bar 5000+ koji gledaju samo i iskljucivo klub na prvom mjestu kurku bi se bilo ko zayebavao sa nama. Ali nemamo i to je to yebu nas i yebavat ce i dalje dok god je tako.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 21:55

sviunapad1010 je napisao/la:@solinas dovoljan je ovo uzorak statistički ovdjena forumu da se zna kakvi vjetrovi pušu u gradu. Prema tome prijedloga je bilo ali su svaki put ismijani od ovih delegata koji se sprdaju sa klubom.
Njima kad bi se pojavio neko drugi sa parama da preuzme klub a da nije po zelji njihovog cult-a odmah je sprdnja i keslanje. Bilo bi ma gdje ce taj sta ce taj. Jos kad kazu najuspjesniji predsjednik UO u istoriji e ybg. Popisaju ljude od prije 30-40 godina i poseru im se po glavi isto kao da postojimo od 2012.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kako se ne sprdati? Haj reci? :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Divi ba. :urnebes: :urnebes: :urnebes: Predcednik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mozemo mi i bolje, u grupnu fazu LP. :rol: :rol: :rol: :rol: A Smajic igra, cutuk, Tandir karmpa, Jaha ribar, Sale postovanje, Ziljkic picic, Culum cutucina, ignjatovic mosnje... :urnebes: :urnebes:
slika
Zadnja izmjena: Probisvjet, dana/u 22 okt 2017, 21:58, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 21:57

sviunapad1010 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
Vi se sprdate ne pricate nemate konkretnog posta kako i sta godinu i više. Osim keslanja ismijavanja nista konkretno. Nula.
Pa i kad se napise sta konkretno ti i tebi slicni samo napisete idite u SH..ja pisem godinu da ovo ne lici na ozbiljan klub,a predstavljali ste tako,dosao navodno NJUO,ima da deremo sve redom,titula obecana,aa mi od prvog aprila neamo tri tacna dodavanja,a kamoli dobar mec odigran.. Kada sam napisao zasto se nisu potrudili da sacuvaju Stjepanovica jednog od najboljih na svojoj poziciji u ovoj ligi,dodje jedan strucnjak i meni napise kako nam je nepotreban jer je skup,ali je zato Culum bolji od njega,a lik nam dosao jer nije imao gdje i jer ga menadzer progurao do kluba..

Ko je minimizirao jednog od najboljih tada igraca Slobode Mladena Veselinovica da bi igrao Zilkic,pa nas lik napusti na kraju,a ovaj antitalent nista ne pokaza,dzaba uzima platu,plus zaradio odmah suspenziju kod Petrovica !! Ko ce odgovarat za sva losa pojacanja za vrijeme ovog NJUO,gdje nam je sportski direktor mjesecima,sta je sa tuzbama protiv saveza i par igraca ??

Jel ovaj UO poceo svoj mandat tako sto je pljuvao bivsu upravu par mjeseci,aa u to vrijeme klub su napustili kvalitetni igraci,a dosli nekvalitetni..jesu rekli da je Husic ostavio duga skoro 800.000 maraka,jel ga covjek prozvao i rekao,daj dokaze i sve cu vratiti navodna dugovanja hotelu itd..nema nam predsjednika,usutio see.. pricao je o neplacenom porezu na plate bla bla kako je islo ispod stola,sta oni sad rade,sigurno Culumu isplate 3000 na karticu,ahaa kako da ne..

Ozbiljan klub sebi ne moze dopustiti da najavi novog dobavljaca opreme Ardu,a igraci treniraju i igraju u Partick opremi,da bi na kraju dobili opremu preko nekog menadzera koji je usput nam ubacio u ekipu par svojih igraca koji nista nisu pokazali..

Ovom NJUO se dodjeljuje i to da oni placaju reprogram,a reprogram placa grad novcem gradjana Tuzle,a NJUO treba da rijesi igracki kadar,koji je blago receno katastrofalan,zao mi samo Ordagica koji gubi na vrijednosti !!

I gdje smo dospjeli za ovu godinu,na dno druze moj,sa praznim Tusnjem,predsjednika ni za lijeka,advokata,Jasmina..svi se kleli u Slobodu dok je bilo para od europe i prodaje Krpica,od tada niko da zavuce ruku u dzep i dovede 2-3 kvalitetna pojacanja..
Druže to tvoje konkretno i slicnih tebi je uvijek popraćeno i sadrži elemente koji kažu ma mi možemo samo naprijed sa AH. Ja se to ne slažem jer niko nije veći od kluba. I zato je tako reakcija idi hanuj u hanu.

To kad se napise odmah je pisem ja za cvaju partijski. Meni hvala bogu dragom ne treba ni od partije ni od husica. Niti bi prodao obraz nizasta na svijetu, niti mogu mjenjati dresove. Napisao maloprije blago vamana sisi sto ste rahat i možete.

Ja ne bi pustio Efendica nikad da sam bio ovaj UO. Kakav god bio ko igrač nedostatak kvaliteta nadoknađivao je tako sto je ginuo na terenu. O ovim placenicima ne bi dužio oni ce otici ko nudi više i to je to. Pustio je i AH pitarima igrače, otjerali su Ivetica a sad Husrefu dobri. Yebem i njih sve je to u 5 deka.

Sto se tice transparentnosti trend se nastavio. Nije bilo izvjestaja ni kad je bio AH nikakvog. Sad se priča o 3 miliona pozajmica onako uz kafu nigdje dokaza nikakvog. To su vala svi isti i svi mute niko nije transparentan bio sto se tiče toga.

Prazan Tušanj a hocemo neki boljitak. To moze al u limburgu. Bojkot je nula. Treba ići i vršiti pritisak na UO koji god bio, na gradske vlasti, kantonalne. Da mi imamo kriticnu masu od bar 5000+ koji gledaju samo i iskljucivo klub na prvom mjestu kurku bi se bilo ko zayebavao sa nama. Ali nemamo i to je to yebu nas i yebavat ce i dalje dok god je tako.
Druze ako si pratio naravno,ja sam pisao nek vodi klub ko hoce,ja samo zelim da Sloboda bude u vrhu ove lige i da se tucemo za prvo mjesto,a ne da to cinimo svakih 10 godina.. Briga mene za Husic Azmirom,ali ja sam to covjeku zahvalan sto mi je spasio klub kada nikog od ovih sadasnjih u UO nije bilo,sto mi je pokazao da klub moze biti u vrhu i igrat pretkolo lige evrope,sto necu strahovati jel ekipa vec skinula gace na SIckom..

Ovdje niko za koga ti mislis nije ni na cijoj sisi,hvala Bogu svi zaradjujemo,ali vas je problem sto necete da vidite stvari onakve kakve jesu,tek ste sad progledali,nadam se,kada smo dotakli samo dno i da nas ovo u prvu ligu federacije..

Nek i Labud vodi Slobodu,ali hocu normalan klub,koji ce biti u vrhu,a ne da nas samara ko kako stigne..

Kojeg je igraca Husic pustio Sarajevo nije nijednog,ne pricaj gluposti,Ahmet ispo ckapi,Sraic normalno leti za parama,a Ivetica je otjerao Musemic jer mu nije godio..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 22:02

e sto se ismija u ovako teskom trenutku. Sta katze ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oj yebote vekna i Sloboda ko te sve spominje.
Azmire daj drajcaru nama za postove. :lol: :lol: :lol: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 22:05

Daj javi se Sariel bem ti krv slobodasku! Ja sam visoko obrazovani i ugledan gradjanin pa tugujem. Sloboda je to, krv je to! Dje ste dusmani kmeri? :lol: :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 okt 2017, 22:06

Ja sam ovim pametnolozima vec deset puta pisao al moras opet izgleda.... hajde sto su oni otjerali Husica,eto pisaj ga.... nego su poslali signal nekom budućem ulagaču da on ovdje nema sta da radi i da Ce bit kako Faraon kaze i ta svita oko njega....i onda pavijani napisu"eto daj neki konkretan prijedlog".... pa kakav prijedlog led te j e b o kad ste ovom uspjeli znanje j e b a t.... pa sta treba ....da ti neko Djaski u GU dodje i kaze"eto ja sam rad bacat pare a da me vi malo j e b e t e " :urnebes: :rol: ....a bjezi bolan,levatine na kvadrat
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 22 okt 2017, 22:09

Da su u ovoj situaciji, poziciji na tabeli Zeljo, Sarajevo, Zrinjski gorili bi portali, Uprave bi se mjenjale bilo bi reakcije kod nas nista apsolutno nista. Predzadnji si na tabeli sa sve vecim bodovnim zaostatkom niko nista jedan od dokaza da nismo bas toliko velik i uticajan klub koliko mislimo da jesmo, nazalost jos Probisvjet lozi da ce se vratiti jedini covjek koji je valjao Slobodi u poslijednjih 30 godina.
Zadnja izmjena: merak, dana/u 22 okt 2017, 22:09, ukupno mijenjano 1 put.
samo Sloboda

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 okt 2017, 22:09

sVIUNAPAD

je li beruskoni veci od milana,roman od celzija,arapi od sitija.....i td i td lista ide na desetine,stotine klubova............
nije bolan,nije.........ali bez tog romana celzi bi bio kar.ina,bez arapa sity kur.ava na kojoj se mancester izivljava.......znas.........
husic je bio,i mozda ce biti,vidicemo,veliki samo onoliko,koliko i sloboda bude velika..........je li tesko......poceo kontat....slabo jelde........hajde druze ba popusti...molim te..
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 22:14

Probisvjet je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:@solinas dovoljan je ovo uzorak statistički ovdjena forumu da se zna kakvi vjetrovi pušu u gradu. Prema tome prijedloga je bilo ali su svaki put ismijani od ovih delegata koji se sprdaju sa klubom.
Njima kad bi se pojavio neko drugi sa parama da preuzme klub a da nije po zelji njihovog cult-a odmah je sprdnja i keslanje. Bilo bi ma gdje ce taj sta ce taj. Jos kad kazu najuspjesniji predsjednik UO u istoriji e ybg. Popisaju ljude od prije 30-40 godina i poseru im se po glavi isto kao da postojimo od 2012.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kako se ne sprdati? Haj reci? :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Divi ba. :urnebes: :urnebes: :urnebes: Predcednik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mozemo mi i bolje, u grupnu fazu LP. :rol: :rol: :rol: :rol: A Smajic igra, cutuk, Tandir karmpa, Jaha ribar, Sale postovanje, Ziljkic picic, Culum cutucina, ignjatovic mosnje... :urnebes: :urnebes:
slika
Sto se tiče gargamela i treba se sprdat svaki dan yebo te nebo pa rahmetli Suljo Tihic je bio lutka za ovog :urnebes:
Samo da se ne ide dalje pa se usput zakači i klub nako da nam se smije po drzave ne zbog rezultata nego zbog toga sto se mi tako ponašamo. A ova doticna gospoda posebno nam se smiju i kažu ja budala majko mila i nazdrave u nekoj seoskoj kafani ili imanjima na periferiji.
Pa djelimo se i dalje nek nas handre kad smo ovce.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 22:22

Zamisli
Abramovic Roman kaze ja cu da uzmem Slobodu. I ide to nekako, skupstina i Kurevic, Jasmin Imamovic i razni.
Upada kareli na skupstinu i kaze: "brate Romane daj financijski izvjestaj, a Kareli mu dovikuje: Izvjestaj nego sta"
fukare prekrize sliku, ta ce seljo iz Saratova, nije on mrtva carsija.
U tom ce Jasmin Imamovic:" Nemoj ti da nazao ucinis Slobodi da bi ja ispastao"
Ne dam stadion ni sip, to je nase.
Necemo mi prljave ruske dolare!
U to se pojavise NJUO i rekose yebo Abramovica, mi hocemo kikacanina-pasarelu, polo nas je odhranio u njega se kunemo, pa sa sokom bony zaljevamo.
Kaze faraon moze i gotovo. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :lol: :lol: :lol: :lol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Liga pravaka grupna faza, sipovi zauzeti mjesec dana prije. :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 okt 2017, 22:24

Ne sjećam se jesam li napisao ovu pikanteriju al ako jesam halalite....evo kako su Husicu j e b a v a l i i nanu i nanulu....zove Husic legendu Secera ....ovaj mu se ne javlja jedno 10 puta....dobije ga on nakon bruku poziva i kaze "jarane dolaze igraci Sarajeva pa de molim te otvorite ljudima svlačionice"....po protokolu je valjda da se službeno to otvara 2 sata prije tekme a sarajlije stigle malo ranije...veli njemu legenda"znas Azmire kad se to otvara,ne može to tako"......Husic u nevjerici kaze"bolan sta ima veze sto ces ljude pola sata ranije pustiti....i mi gdje god odemo ljudi nam izadju u susret i otvore svlačionice u pola noci ako treba"...."ne moze" odreze njemu legenda i direktor stadiona kratko.... nemojte da se kunem da sam ovo iz usta Husica licno cuo.... bilo je jos ljudi tu ispred zgrade Privredne komore na pauzi jedne skupstine...ako ima jos neko nek' potvrdi....i ovakvih sitnih podmetanja je MORE bilo....i onda dodju levatine i kazu j e b o sisoja....naci cemo mi drugog investitora.... Ahahajahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah....e pa moj k u r a c ces naci jarane....ovakva budala moze samo jednom za vijek vijekova Doc u klub i trpit ova izdrkavanja
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 22:27

staragarda je napisao/la:Ne sjećam se jesam li napisao ovu pikanteriju al ako jesam halalite....evo kako su Husicu j e b a v a l i i nanu i nanulu....zove Husic legendu Secera ....ovaj mu se ne javlja jedno 10 puta....dobije ga on nakon bruku poziva i kaze "jarane dolaze igraci Sarajeva pa de molim te otvorite ljudima svlačionice"....po protokolu je valjda da se službeno to otvara 2 sata prije tekme a sarajlije stigle malo ranije...veli njemu legenda"znas Azmire kad se to otvara,ne može to tako"......Husic u nevjerici kaze"bolan sta ima veze sto ces ljude pola sata ranije pustiti....i mi gdje god odemo ljudi nam izadju u susret i otvore svlačionice u pola noci ako treba"...."ne moze" odreze njemu legenda i direktor stadiona kratko.... nemojte da se kunem da sam ovo iz usta Husica licno cuo.... bilo je jos ljudi tu ispred zgrade Privredne komore na pauzi jedne skupstine...ako ima jos neko nek' potvrdi....i ovakvih sitnih podmetanja je MORE bilo....i onda dodju levatine i kazu j e b o sisoja....naci cemo mi drugog investitora.... Ahahajahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah....e pa moj k u r a c ces naci jarane....ovakva budala moze samo jednom za vijek vijekova Doc u klub i trpit ova izdrkavanja
Ja bolan bolan. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 22:28

solinas je napisao/la:sVIUNAPAD

je li beruskoni veci od milana,roman od celzija,arapi od sitija.....i td i td lista ide na desetine,stotine klubova............
nije bolan,nije.........ali bez tog romana celzi bi bio kar.ina,bez arapa sity kur.ava na kojoj se mancester izivljava.......znas.........
husic je bio,i mozda ce biti,vidicemo,veliki samo onoliko,koliko i sloboda bude velika..........je li tesko......poceo kontat....slabo jelde........hajde druze ba popusti...molim te..
Lik da je istrajao i krenuo otvoreno sa otvorenim kartama bio bi u to vrijeme podržan od velike većine. U tome je razlika između AH i tih navedenih. Plus sto oni kupe brend i od toga prave profit. I to su dva svijeta neuporediva poredis druže kruške i jabuke. Zasto nije AH izasao u javnost skroz otvoreno rekao ja sam traziobto to i to. Za uzvrat trazim to i to. Hocu da ulozim ali hocu i mene da ima tu sto je sasvim uredu jer ne moze se privatizovati klub. A ovo ispod žita rekla kazala ko je kolilo pozajmio sta je htio gdje to niko ne zna osim njih samih. Sta je i kakav je bio cilj i plan. Ja mu zamjeram sto ako je došao čistog nauma i zeljom da nesto napravi zasto nije istrajao u tome a podrsku je imao velike većine. U narednom periodu ocekujem AH da se politicki aktivira nesto poput Menproma jer ovo sve sto radi vodi ka tome. Uglavnom prije Slobode lik je bio anonimus totalni tako da je on dio ciljeva ostvario.
Digao je sidro iako je 100 put javno izjavio da nece otici na taj nacin i to je moja zamjerka.
I sigurno nije najuspjesniji predsjednik kluba u istoriji. U novijoj da ali nikako najuspješniji do sada.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 22:30

Al kada Seco uzora teren buldozerom prije utakmice sa Celikom. Zvao komunalno, imate li vi kakav buldozer da snijeg uzore. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zodiac » 22 okt 2017, 22:31

Koe drugi :opaopa: .

slika

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 okt 2017, 22:32

Zodiac je napisao/la:Koe drugi :opaopa: .

slika
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
budalo :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 22:35

sviunapad1010 je napisao/la:
solinas je napisao/la:sVIUNAPAD

je li beruskoni veci od milana,roman od celzija,arapi od sitija.....i td i td lista ide na desetine,stotine klubova............
nije bolan,nije.........ali bez tog romana celzi bi bio kar.ina,bez arapa sity kur.ava na kojoj se mancester izivljava.......znas.........
husic je bio,i mozda ce biti,vidicemo,veliki samo onoliko,koliko i sloboda bude velika..........je li tesko......poceo kontat....slabo jelde........hajde druze ba popusti...molim te..
Lik da je istrajao i krenuo otvoreno sa otvorenim kartama bio bi u to vrijeme podržan od velike većine. U tome je razlika između AH i tih navedenih. Plus sto oni kupe brend i od toga prave profit. I to su dva svijeta neuporediva poredis druže kruške i jabuke. Zasto nije AH izasao u javnost skroz otvoreno rekao ja sam traziobto to i to. Za uzvrat trazim to i to. Hocu da ulozim ali hocu i mene da ima tu sto je sasvim uredu jer ne moze se privatizovati klub. A ovo ispod žita rekla kazala ko je kolilo pozajmio sta je htio gdje to niko ne zna osim njih samih. Sta je i kakav je bio cilj i plan. Ja mu zamjeram sto ako je došao čistog nauma i zeljom da nesto napravi zasto nije istrajao u tome a podrsku je imao velike većine. U narednom periodu ocekujem AH da se politicki aktivira nesto poput Menproma jer ovo sve sto radi vodi ka tome. Uglavnom prije Slobode lik je bio anonimus totalni tako da je on dio ciljeva ostvario.
Digao je sidro iako je 100 put javno izjavio da nece otici na taj nacin i to je moja zamjerka.
I sigurno nije najuspjesniji predsjednik kluba u istoriji. U novijoj da ali nikako najuspješniji do sada.
Ovaj post je vrijedio. Koliko ces? :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.