FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 dec 2017, 09:44

Ko god je navijao, putovao sa grupom, zna kako se Azmir ponasao, koliko je obecavao grupi, koliko davao i sl. Njegova bahatost i umisljenost jednog bogatasa je ponajvise nervirala ljude, kako on ima sve i moze mu se, a to se tako ne radi. Sa ljudima zivis, radis, umires, i tako se moras i postaviti. Koliko vas ovdje zna da je Azmir sam predlagao grupi da se napravi bakljada i dobra atmosfera u jacim utakmcama te da ce on platiti kaznu (ne znam jel to platio od sebe, je li u vidu pozajmice ili...), pa onda dadne jedan manji dio za koreografiju a svako zna koliko para treba da se napravi to, pa zaustavljao grupu na povratku kuci i povede navijanje, pa moli da se cekaju igraci ispred stadiona kad se vracamo s gostovanja (a sjetite se da je vecina bila protiv tog pritiska na igrace misleci kako same Fukare to rade), i tako dalje. Dakle, svi mi imamo svojih bubica, losih poteza, ali sve se moze i mora ispraviti razgovorom i dogovorom. Svi mi moramo zaboraviti na svoj ponos ako zelimo dobrobit Slobodi, nebitno ko dosao ako dolazi s dobrom namjerom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 15 dec 2017, 10:02

zamorano1plus8 je napisao/la:
Amelija je napisao/la:Na stranu sve nase svadje, ima li kakvih vijesti o nasem Klubu?
reci ti nama, ti si jasminova desanka
:clap: :clap: :clap:
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 15 dec 2017, 10:06

Dogovor Azmira i grada je jedino rješenje trenutno, htjeli to neki sebi priznati ili ne. Ako ne dođe do toga, idemo putem Čelika, samo što nama garant neće nikakvi, pa čak ni sumnjivi Turci doći, jer nemamo baš ništa za ponuditi. Neće niko klub bez stadiona sa milionima dugova na sve strane.
NKMramor je napisao/la:Nemam ja mogućnost da banujem :kafa:
Aerials za novog moderatora podforuma! :kafa:
Čujemo se nekad narode. :wave:
Nemoj svega ti, valja mi onda čitati postove komuniste.
Zadnja izmjena: Aerials, dana/u 15 dec 2017, 10:23, ukupno mijenjano 1 put.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 15 dec 2017, 10:14

Pa jel vi mislite da taj dogovor AH - grad nije postignut prije dva mjeseca ???
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 15 dec 2017, 10:22

Hitman22 je napisao/la:Pa jel vi mislite da taj dogovor AH - grad nije postignut prije dva mjeseca ???
kazi nam Karicu, ostajes li u klubu, previse mi opusteno djelujes

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 15 dec 2017, 10:32

Upoznat sam sa posljednjim dešavanjima u našoj Slobodi. Jako mi je teško zbog toga. I sami znate koliko volim klub, ali od mog povratka na mjesto predsjednika nema ništa. Bar za sada. Imam planove sa Slogom, u borbi za ulazak u Premijer ligu, a onda naravno druga borba za osvajanje vrha u tom dijelu takmičenja. A Sloboda, sada ne, iskren je bio Husić u razgovoru za RTV Slon.
jasta, srce ti se slama lol
hvala bogu, ostani gdje jesi, nisi bogom dan

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3280
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 15 dec 2017, 10:41

Husića smo upitali i da li bi ponovo prihvatio ulogu vatrogasca na Tušnju te preuzeo vruću predsjedničku funkciju u Slobodi.

“Moralo bi se mnogo toga promijeniti i biti dosta transparentnije. Slobodi treba vratiti stadion nazad, jer on i jeste Slobodin. Sve dogovore prenijeti na papir i izaći javno sa obećanjima i obavezama prema Slobodi”, poručio je Husić.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 15 dec 2017, 10:50

Tako je Azmire.... skrsili pare od Evrope, Krpe i transe grada i sad se Senco nas dobri umorio.... ahahahaahahahahhhahahahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 15 dec 2017, 11:04

Azmir Husic dovidjenja,sretno, prijatno....

-Upoznat sam sa posljednjim dešavanjima u našoj Slobodi. Jako mi je teško zbog toga. I sami znate koliko volim klub, ali od mog povratka na mjesto predsjednika nema ništa. Bar za sada. Imam planove sa Slogom, u borbi za ulazak u Premijer ligu, a onda naravno druga borba za osvajanje vrha u tom dijelu takmičenja. A Sloboda, sada ne, iskren je bio Husić u razgovoru za R.T..V S.l.o.n.

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 15 dec 2017, 11:11

.znači, jeeebani smo . . . raspada nam se igračka struktura, nemamo predsjednika . . . .ma sjajno!!!!

. . . treba javno reći da su najveći krivci Fukare . Nema šta nisu činili da se ovo dogodi . .

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 15 dec 2017, 11:14

Ma hajde ba za par godina se niiko nece ni sjecati da je postojala FK Sloboda, kao sto je slucaj sa Ditom,osnovat ce se OFK, dogurat ce se za 10 godina do federalke i tu cemo i ustat...
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Amelija
Postovi: 171
Pridružen/a: 04 jun 2017, 20:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Amelija » 15 dec 2017, 11:15

wobly92 je napisao/la:
Amelija je napisao/la:Na stranu sve nase svadje, ima li kakvih vijesti o nasem Klubu?
Ima, igrate generalku protiv Veleža 10.-og februara.
Steta sto nisi sposoban za normalan razgovor, ali opet sta očekivati od pitarske dvorske lude
#SamoSloboda
#SamiProtivSvih
#UključiteMozak

Avatar
Amelija
Postovi: 171
Pridružen/a: 04 jun 2017, 20:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Amelija » 15 dec 2017, 11:19

zamorano1plus8 je napisao/la:
Amelija je napisao/la:Na stranu sve nase svadje, ima li kakvih vijesti o nasem Klubu?
reci ti nama, ti si jasminova desanka
Zar nisi sposoban napisati bilo sta smisleno bez infantilnih uvreda? Bas steta zraka koji dijelimo, odnosno smoga :)
#SamoSloboda
#SamiProtivSvih
#UključiteMozak

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 dec 2017, 11:25

Beduin je napisao/la:Ko god je navijao, putovao sa grupom, zna kako se Azmir ponasao, koliko je obecavao grupi, koliko davao i sl. Njegova bahatost i umisljenost jednog bogatasa je ponajvise nervirala ljude, kako on ima sve i moze mu se, a to se tako ne radi. Sa ljudima zivis, radis, umires, i tako se moras i postaviti. Koliko vas ovdje zna da je Azmir sam predlagao grupi da se napravi bakljada i dobra atmosfera u jacim utakmcama te da ce on platiti kaznu (ne znam jel to platio od sebe, je li u vidu pozajmice ili...), pa onda dadne jedan manji dio za koreografiju a svako zna koliko para treba da se napravi to, pa zaustavljao grupu na povratku kuci i povede navijanje, pa moli da se cekaju igraci ispred stadiona kad se vracamo s gostovanja (a sjetite se da je vecina bila protiv tog pritiska na igrace misleci kako same Fukare to rade), i tako dalje. Dakle, svi mi imamo svojih bubica, losih poteza, ali sve se moze i mora ispraviti razgovorom i dogovorom. Svi mi moramo zaboraviti na svoj ponos ako zelimo dobrobit Slobodi, nebitno ko dosao ako dolazi s dobrom namjerom.
Azmir jeste na svoju ruku i pomalo ekcentrik. Pitam se jel' ima neko u svijetu da je nesto napravio, a da nema te osobine?
Moramo mi njegove mane istrpiti i on nase, dostojanstveno bez vrijedjanja i uz sto manji animozitet. To je jedino ispravno. Uvazavanje.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 dec 2017, 11:28

Probisvjet je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ko god je navijao, putovao sa grupom, zna kako se Azmir ponasao, koliko je obecavao grupi, koliko davao i sl. Njegova bahatost i umisljenost jednog bogatasa je ponajvise nervirala ljude, kako on ima sve i moze mu se, a to se tako ne radi. Sa ljudima zivis, radis, umires, i tako se moras i postaviti. Koliko vas ovdje zna da je Azmir sam predlagao grupi da se napravi bakljada i dobra atmosfera u jacim utakmcama te da ce on platiti kaznu (ne znam jel to platio od sebe, je li u vidu pozajmice ili...), pa onda dadne jedan manji dio za koreografiju a svako zna koliko para treba da se napravi to, pa zaustavljao grupu na povratku kuci i povede navijanje, pa moli da se cekaju igraci ispred stadiona kad se vracamo s gostovanja (a sjetite se da je vecina bila protiv tog pritiska na igrace misleci kako same Fukare to rade), i tako dalje. Dakle, svi mi imamo svojih bubica, losih poteza, ali sve se moze i mora ispraviti razgovorom i dogovorom. Svi mi moramo zaboraviti na svoj ponos ako zelimo dobrobit Slobodi, nebitno ko dosao ako dolazi s dobrom namjerom.
Azmir jeste na svoju ruku i pomalo ekcentrik. Pitam se jel' ima neko u svijetu da je nesto napravio, a da nema te osobine?
Moramo mi njegove mane istrpiti i on nase, dostojanstveno bez vrijedjanja i uz sto manji animozitet. To je jedino ispravno. Uvazavanje.
To je taj nas mentalitet da svako vuce na svoju stranu i samo ja sam u pravu i gotova prica. To nas je i kostalo u zivotu, ta nasa urodjena bahatost i tvrdoglavost.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 dec 2017, 11:32

Hoce li TOM-CAT ostati na dresovima i hoce li i dalje biti sponzor?
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Nah1d » 15 dec 2017, 11:33

Vi imate globalno problem kao i mi u Gradačcu , iskreno to je taj mentalitet sviju nas. I u NKZ je bio isti problem pa je sad sve spalo na opstinu i par ljudi koji moljakaju okolo po 5-10 k. Problem je taj sto i u Slobodi i u NKZ svi bi da se pitaju da je vode a niko za kafe nema. Najbolje bi bilo kada bi Azmir dosao u Gr i Tz utanko po 5 miliona i ajd ti u Simin Han a mi ćemo da delegiramo. To je neko moje mišljenje.Bio Azmir najgori , seljak vakav nakav on je utankao 5-6 miliona bez obzira na sve u momentu kada vas je čekao katanac. Isto tako bi ga sada vratili bez obzira na sve kao i ovi naš Nurdu. Ne vidim problem zasto stadion ne bi isao Slobodi ako je neko spreman napravit stadion kapaciteta 10-15 k gdje bi komotno mogla i reprezentacija igrati. Ali to je nasa šuplja , odraz malograđanstva. Umrli su ti drzavni , gradski klubovi davno. Bez jakog pojedinca i tuzlanakog mamića vas čeka katanac.Eh sad da vidimo vas. Napravite polusezonske karte , cijela tuzla po 20 km i eto slobodi para. Tako smo i mi u Gr i lijep je odaziv bio. Tu da vidimo ko slobodu voli a ko ne. :)
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 15 dec 2017, 11:40

Nije Sloboda Azmir a ni Jasmin !!! Sloboda smo mi i kad bi nas izaslo 3-4 hiljade napravio bi se pritisak i rijesenje naseg kluba bi bilo prioritet svima !!! Niko nam nije kriv sto je grad pun ped era koji nemaju veze sa sportom i koje boli ona stvar za Slobodom , pa pola ove nase omladine a i starijih ne znaju ni koja smo liga ni sa kim igramo , neki jos misle da nam je Ciro trener !!! Vecina je cula za nekog Azmira svetca a za ostatak price nemaju pojma ( realno masa je jako glupa i lako je manipulisati ) !!! Navijaci se prodali udruzenja se prodala , nema niko damu povesti ljude ispred faraonovih zidina !!! Kad bi se i ugasili pola njih ne bi imalo pojma jer su im vaznije zvijezde granda nego Sloboda !!!
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Amelija
Postovi: 171
Pridružen/a: 04 jun 2017, 20:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Amelija » 15 dec 2017, 11:43

Ono sto ja trubim citavo vrijeme jeste da od odlaska AH mi nismo stali iza kluba. Lakse je bilo svadjati se l, **** bundoglavog i koga vec ne, ali klub nismo podrzali. Imamovicu je ovo stanje odgovaralo jer mu skidamo sa kuurca probleme oko klubal, a kada njega ugasi odmah moze i stadion unovciti i kupiti par izbora. Ne, mi smo se podijelili, nismo uopstte pomogli klubu i ovo je logican kraj svega toga. Ja kada sam ovdje prozivao na građanski neposluh ( probisvjet me je citirao) i oko cum grano salis, svi ste se smijali. Sada ja Jasminov. A ovo sve ide njemu na vodu. Mi navijaci i simpatizeri smo ugasiili klub. To treba biti svima jasno. I prestanite vise sa uvredama, dosadni ste.
#SamoSloboda
#SamiProtivSvih
#UključiteMozak

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 dec 2017, 11:53

Amelija je napisao/la:Ono sto ja trubim citavo vrijeme jeste da od odlaska AH mi nismo stali iza kluba. Lakse je bilo svadjati se l, **** bundoglavog i koga vec ne, ali klub nismo podrzali. Imamovicu je ovo stanje odgovaralo jer mu skidamo sa kuurca probleme oko klubal, a kada njega ugasi odmah moze i stadion unovciti i kupiti par izbora. Ne, mi smo se podijelili, nismo uopstte pomogli klubu i ovo je logican kraj svega toga. Ja kada sam ovdje prozivao na građanski neposluh ( probisvjet me je citirao) i oko cum grano salis, svi ste se smijali. Sada ja Jasminov. A ovo sve ide njemu na vodu. Mi navijaci i simpatizeri smo ugasiili klub. To treba biti svima jasno. I prestanite vise sa uvredama, dosadni ste.
U pravu si da mi snosimo krivicu, ali ne svi. Krivica je onih koji su stali na stranu zgradonacelnika faraona i stavili njegovu politiku iznad Slobode.
Mi po pravilu ne bismo trebali stati iza bilo koga ko pravi stetu Slobodi. Ja sam ove kritikovao jer sam znao sta i kako ce biti. Krivi su oni koji su im davali podrsku i sokolili ih da urade ovo sa kluba sto su uradili.
Problem je sto velika vecina nije upoznata sa lopovlukom u gradskim klubovima i pljacki miliona maraka. Opcinska svita uzima kapom i sakom i niko im ne moze stati u kraj. Usli su u svaku poru. Znaci svi, bez obzira na stranku oni se tale. Mi smo nemocni jer nemamo mozga za gradjanski neposluh.
Jednostavno smo pickasti. Bambamuca i cvaja je nekome san.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.