FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 okt 2017, 16:18

emirzlaTu je napisao/la:Interesuje me odgovor samo na fuziju sa Slogom?
Ne interesuje me Sloboda 1919,neki drugi projekat...samo nedaj Boze sa Slogom(fuzija nikako)al eto to me interesuje kako gledaju na to dio foruma koji se nada povratku "spasioca"
Fuzija sa Slogom nije moguća
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 okt 2017, 16:21

solinas je napisao/la:Ko je za to da pokrenemo akciju skupljanja novca za adaptaciju WC na zapadu I dogradnju barem 2 zenska ..
Trazicemo I donacije plocice keramicke I tako to. ..
Bez ikakvih UG I Kur. ca mi. ..obicni navijaci. ..
Bas niko :?:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 16:34

Sta kaze? Titula za stogodisnjicu. :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 16:53

Probisvjet je napisao/la:Ka da ce financijsi izvjestaj? Sta rade taj Kareli i Fazla?
Ako iko to zna ti bi trebao znati stalno pucas neke lafo info ovdje do pola. Kad ce one tvoje najave?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 okt 2017, 16:56

solinas je napisao/la:
solinas je napisao/la:Ko je za to da pokrenemo akciju skupljanja novca za adaptaciju WC na zapadu I dogradnju barem 2 zenska ..
Trazicemo I donacije plocice keramicke I tako to. ..
Bez ikakvih UG I Kur. ca mi. ..obicni navijaci. ..
Bas niko :?:
Ne moze ti to proci kod nas, kada bi skupio neki novac odbili bi te. Da se to moglo uraditi uradio bi to vec neko. Sve sto se uradi na stadionu, pa i kamen pomakne ide sa vrha.

Ja sam predlagao nesto jednostavnije, mozemo uraditi nesto kako popularizovali Slobodu. Priblizis Slobodu onima koji nemaju za sezonske ili za dresa.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 16:57

emirzlaTu je napisao/la:
solinas je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:Interesuje me odgovor samo na fuziju sa Slogom?
Ne interesuje me Sloboda 1919,neki drugi projekat...samo nedaj Boze sa Slogom(fuzija nikako)al eto to me interesuje kako gledaju na to dio foruma koji se nada povratku "spasioca"
Pitas ono na sta znas odgovor. ...provociras.
Nikada. ..
Radije bankrot I zadnja kantonalna. ..ispocetka.
ALI NASA SLOBODA. .I nista drugo
Uopste ne provociram i nemam tu namjeru,stvarno me interesuje odgovori..
Nece ti oni na to nikada odgovoriti. Oni znaju ovdje doci provocirati, sprdati se , ismijavati i biti kesladzije.
Fuzija sa bilo kim i pravljenje OFK za mene je kraj priče prebacujem se na domine i šah.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 22 okt 2017, 16:58

fuzija je apsolutno neprihvatljiva jer dugorocno ne rjesava nista. Privatizacija, vlasnik ili vise njih koji se medzusobno kusuraju. Nikakvi javni budzeti. Imas para finansiraj i ne ocekuj nista zauzvrat osim onoga sto mozes zaradit. Jednostavno. Nemas para, zatvori klub ili ga prodaj ako ima vrijednost i idemo dalje.
& $ ?

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 16:58

sviunapad1010 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Ka da ce financijsi izvjestaj? Sta rade taj Kareli i Fazla?
Ako iko to zna ti bi trebao znati stalno pucas neke lafo info ovdje do pola. Kad ce one tvoje najave?
Izmisljas moja pitanja. To gore uopste nije bio moj upit. Kako citiras ono sto nisam napisao? Prijavljen si.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 17:00

klma1 je napisao/la:fuzija je apsolutno neprihvatljiva jer dugorocno ne rjesava nista. Privatizacija, vlasnik ili vise njih koji se medzusobno kusuraju. Nikakvi javni budzeti. Imas para finansiraj i ne ocekuj nista zauzvrat osim onoga sto mozes zaradit. Jednostavno. Nemas para, zatvori klub ili ga prodaj ako ima vrijednost i idemo dalje.
Nista fuzija samo privatizacija! Ako nema nikoga, onda gasi (da vam onda yebemo majku).
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 17:07

Kakva crna fuzija..nek nas uzme neko sposoban i rijeseno sve..dosta je vise kojekakvih vojnika Slobode koji marku nisu dali,a ogrebali se koliko je ko htjeo!!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2017, 17:10

Probisvjet je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Ka da ce financijsi izvjestaj? Sta rade taj Kareli i Fazla?
Ako iko to zna ti bi trebao znati stalno pucas neke lafo info ovdje do pola. Kad ce one tvoje najave?
Izmisljas moja pitanja. To gore uopste nije bio moj upit. Kako citiras ono sto nisam napisao? Prijavljen si.
Samo briši i dalje ostalo je sta si pisao zabilježeno :thumbdown:
Pisi-brisi alias probisvjet. Ko DVD RW :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 17:22

Sta kaze udruzenje veterana? Ima li kakav dopis? Mislim ono opasna zona, ispadanje, najjaci upravni odbor i te seme?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

tinaslafkr
Postovi: 277
Pridružen/a: 30 avg 2014, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tinaslafkr » 22 okt 2017, 17:26

Jest nam Kadiric doveo dobra pojacanja Culuma Ignjatovica za ispadanje iz lige, a nasu sjecu su rastjerali Cosica u Velez, Urosa u Zvijezdu, bruka i stamota. Slijepo su vjerovali Jagodicu, Uprava mora snositi sankcije Mujkanovic i Colic

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 22 okt 2017, 17:38

Crno nam se pise propast necemo !!!
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 17:46

tinaslafkr je napisao/la:Jest nam Kadiric doveo dobra pojacanja Culuma Ignjatovica za ispadanje iz lige, a nasu sjecu su rastjerali Cosica u Velez, Urosa u Zvijezdu, bruka i stamota. Slijepo su vjerovali Jagodicu, Uprava mora snositi sankcije Mujkanovic i Colic
Koliko igra Uros u Zvijezdi?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

tinaslafkr
Postovi: 277
Pridružen/a: 30 avg 2014, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tinaslafkr » 22 okt 2017, 18:21

Probisvjet je napisao/la:
tinaslafkr je napisao/la:Jest nam Kadiric doveo dobra pojacanja Culuma Ignjatovica za ispadanje iz lige, a nasu sjecu su rastjerali Cosica u Velez, Urosa u Zvijezdu, bruka i stamota. Slijepo su vjerovali Jagodicu, Uprava mora snositi sankcije Mujkanovic i Colic
Koliko igra Uros u Zvijezdi?
Igra za razliku od ovih raga

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 22 okt 2017, 18:49

emirzlaTu je napisao/la:Inace uredu stoje ljudi koji ce preuzet klub??!!
Sta bi bilo,kad bi bilo(nedo Bog)
Sloboda ispada,Sloga ulazi u PL,pravi se fuzija dva kluba,da li bi vi podrzali taj projekat???
Posto pisete da se radi na gasenju kluba,ocekuje se povratak"spasioca" itd.
Znaci,da li bi podrzali fuziju Slobode i Sloge???Konkretan odgovor i obrazlozenje ako ste za fuziju...
Nikakva fuzija pa niti sa OP 1919, a kamoli sa SSH. Radije cu gledati od 2. Kantonalne pa ponovo sve ispocetka ionako ono juce je izgledalo kao nivo te lige.
samo Sloboda

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 22 okt 2017, 18:51

Ljudi imal nade da prođemo dalje u kupu??
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 okt 2017, 18:53

Ima
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 okt 2017, 18:55

Et da ne kaže @sviuodbranu0000 da samo crnjačimo
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.