FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 29 jul 2017, 15:24

Mirsad Dedić, sada već bivši trener golmana u FK Sloboda, nakon 12 godina odlučio je napustiti ovaj klub. Dedić je nezadovoljan primanjima u klubu sa Tušnja saopštio odluku čelnicima Slobode, te se odlućio razići. "Razlog su novčanja primanja, nema tu tajni. Novi grači dolaze, sve se to plaća, pa sam sada pitao šta je sa nama?, priča nekadašnji golman reprezentacije Bosne i Hercegovine za SportSport.ba. "Tu sam dvanaest godina, ali živim do toga, to mi je posao. Sloboda je moj klub, međutim, svako mora gledati od čega živi. Znali smo pet mjeseci biti bez plate nekada, ali smo isto tako znali da nema para, međutim, šta je sada kad ima. To je jedini razlog mog napuštanja", jasan je naš sagovornik. Ipak, Dedić nije dugo bio bez kluba. "Dogovorio sam saradnju sa Slogom Simin Han i ponedjeljak ću se priključiti svom novom timu", otkrio je Mirsad Dedić za SportSport.ba.
Sada cu traziti povisicu, ako mi ne prodje odo ja u Slogu Simin Han jer ce mi tamo Sisoja dati 100 KM vise e ovako se u prevodu odigralo na relaciji Sloboda-Mirsad Dedic

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 29 jul 2017, 15:25

ultrasstyle_tz je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Sta se desava sa tuzbom protiv Dzidica i Karica??

Sta je sa slucajem Asima Zeca,dokle se doslo?

Sta se desava sa slucajevima poput Kostica,Fatica,Govedarice,Mehidica?
bice odgovori svi danas na poledjini ulaznice ispisani.
Kako mi rekose, kad sjednes na tribinu onda zagrebes poledjinu ulaznice i procitas odgovor. :urnebes:

Nego, sta kaze Wobly, brat moj, nece Dedic u Slogu. Izgleda otisao u prostorije FK Siti Tuzla i pitao da mu dadnu bolju platu, nego ima u Slobodi, i oni se sazale i dadnu., jer ga niko nije kontaktirao i ponudio mu prelazak, i to bas iz Slobode. :lol:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 jul 2017, 15:37

Meni nije jedno jasno. Kako to da se bar tih 10 ljudi u upravi i strucnom nisu dogovorili izmedju sebe da im bude svima dobro. Da su rekli jedni drugima eto napraviti cemo plate da svi budete zadovoljni i nemojte pomisljati da idete negdje. To se rijesi ljudi moji u jednom razgovoru ako imas volju.
Mujkanovic mora brinuti o tome da svi budu sretni i zadovoljni inace gdje ce drugo da odu bgt nego gore u SH?

Zasto je doslo do toga da se ovaj zali na platu, a ovaj drugi nece da ga ispostuje? Zasto je doslo do toga da Dedic izabere sugar daddya ispred Slobode?
Mislim i ti nasi ljudi iz kluba ocito jedni drugima gledaju kako zacerati i ne mogu se, a Azmir ce sigurno to spremno docekati jer boljeg trenera u kantonu od Dedica nece naci.

Predsjednik je tu trebao popricati sa Dedicem oko njegovog nezadovoljstva i dati mu neki novac da ostane jer ocito da bi covjek bio nezadovoljan platom i da je ostao.

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 29 jul 2017, 15:42

Kolika je plata Dedicu bila za vrijeme Azmira, a kolika sada? Jer u medijima se nije spominjao Dedic kako je nezadovoljan, osim interno unutar kluba sto su pricali o platama, kao i svim ostalim stvarima.
Ocito da Azmir ima nekoga svog bliskog Slobodi i zna informacije o platama igraca, koliko su se skresale, kao i potencijalnim pojacanjima koja su trebala doci u Slobodu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 29 jul 2017, 15:54

Deda je rekao da su plate kasnile, a nije bio zadovoljan ni visinom primanja, a iskreno da vam kazem, meni puca neka stvar kolika je Dedi plata i dal ce je dobit uopste, bitno je da se plate redovno isplacaju treneru i igracima, jer su oni najbitniji, a ucinak i vaznost Dede, Spahica i drugih iz strucnog staba je minorna

mislim da smo vec utvrdili da Senco nece dati vecu platu onome za koga smatra da je ne zasluzuje, odnosno da nije od tolike vaznosti, zbog toga su neki igraci otisli nezadovoljni ponudom za novi ugovor, a neki su dobili koliko su trazili, znaci ko vrijedi tih para, dobio ih je, ko ne vrijedi, ili je prihvatio koliko mu se nudilo, il je otisao

mogao je Senco ponudit Dedi vecu platu, al nije htio, dal zbog toga jer smatra da ne vrijedi tih para, odnosno da nije od tolike vaznosti, il nije htio iz principa jer je ovaj surovao sa Husicem, ne znam, al nesto od toga je sigurno

sigurno nije u pitanju to da nema para...

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la KingJamesMVP » 29 jul 2017, 15:56

Očekivanja za danas i dvoboj protiv Radnika?
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 jul 2017, 16:03

Sve je bitno, bolje je da povecas Dedicu platu pa da ti igrace trenira neko ko ima iskustva i dovoljno znanja nego da dovedes nekog amatera da ti trenira golmane koji su i ovako klimavi i neiskusni.

Sta oni sada misle da dovedu nekog iz Federalne da ih vodi i da on na istom nivou zamjeni Dedica koji je 32 nastupa upisao za reprezentaciju BIH?

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 29 jul 2017, 16:21

de makar da danas i sutra malo o utakmicu pričamo, očekujem sljedeću postavi: Erić, Todorović, Ignjatović, Mehmedagić, Lazevski, Čulum, Osmanagić, Ordagić, Zilkić, Husić, Krpić

2-0 za nas Krpić i Husić. :kafa:

prenosi li ko?
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
LUTVO
Postovi: 122
Pridružen/a: 16 maj 2014, 14:21
Lokacija: DRUGA VRATA LIJEVO
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LUTVO » 29 jul 2017, 16:37

Uefa svaki klub nagradjuje sa milion evra za stotu godišnjicu postojanja kluba pod jednim uslovom a to je da klub igra prvi rang takmičenja. Zna li neko nesto vise o ovome. Ovo sam cuo na areni u prilogu o Macvi klubu koji bi iste pare trebao dobiti. Mozda zbog ove cinjenice naredne godine planiraju titulu.
Mustafa Hukić
1951-1999

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 29 jul 2017, 16:48

Beduin je napisao/la: Nego, sta kaze Wobly, brat moj, nece Dedic u Slogu. Izgleda otisao u prostorije FK Siti Tuzla i pitao da mu dadnu bolju platu, nego ima u Slobodi, i oni se sazale i dadnu., jer ga niko nije kontaktirao i ponudio mu prelazak, i to bas iz Slobode. :lol:
Do danas nije bio u SloZi :mrgreen: Eto, što se sad on ne pljuje kao pojedini igrači? Mislim naravno i ne treba niko od njih da se pljuje, ali Deda je ipak Sloboda, zna se da voli klub. I zna se da ide radi para normalno, tamo gdje će dobijati platu na vrijeme i gdje mu se ista neće skresati kad se gazdi ćefne.
Eto, i sam kaže kakva je situacija i da nisu plate dobijali po 5 mjeseci. Sad kad novi igrači dolaze i daju im se ugovori, što se sve obaveze ne izmire kako govore da se izmiravaju na vrijeme?? A govore da je sve na vrijeme plaćeno.

Čovjek je sam otišao. I jel čudno što možda i najbolji trener golmana odmah ima ponudu za novi angažman, još pogotovo s čovjekom kojim se surađivao prije, i to maltene kod kuće opet, i ne mora ići u drugi grad?

I šta to govori o svima njima koji su otišli gore (neki su i otjerani pa im se i ne može suditi na taj način), i šta govori o tom čovjeku? Pa valjda igrači i Deda znaju situaciju bolje nego svi mi ovdje. :)
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 29 jul 2017, 16:49

Beduin je napisao/la:Kolika je plata Dedicu bila za vrijeme Azmira, a kolika sada? Jer u medijima se nije spominjao Dedic kako je nezadovoljan, osim interno unutar kluba sto su pricali o platama, kao i svim ostalim stvarima.
Ocito da Azmir ima nekoga svog bliskog Slobodi i zna informacije o platama igraca, koliko su se skresale, kao i potencijalnim pojacanjima koja su trebala doci u Slobodu.
Dedicu nije trebala uopste tolika uvertira da ode u Slogu. Bogu hvala jos jedan smrad manje u klubu. Kakva Plata kakve fore, ljubav je to
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 jul 2017, 16:54

Jel ima neko da je preslusao pjesmu?

Hustle
Postovi: 33
Pridružen/a: 12 mar 2017, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hustle » 29 jul 2017, 17:24

wobly92 je napisao/la:
Beduin je napisao/la: Nego, sta kaze Wobly, brat moj, nece Dedic u Slogu. Izgleda otisao u prostorije FK Siti Tuzla i pitao da mu dadnu bolju platu, nego ima u Slobodi, i oni se sazale i dadnu., jer ga niko nije kontaktirao i ponudio mu prelazak, i to bas iz Slobode. :lol:
Do danas nije bio u SloZi :mrgreen: Eto, što se sad on ne pljuje kao pojedini igrači? Mislim naravno i ne treba niko od njih da se pljuje, ali Deda je ipak Sloboda, zna se da voli klub. I zna se da ide radi para normalno, tamo gdje će dobijati platu na vrijeme i gdje mu se ista neće skresati kad se gazdi ćefne.
Eto, i sam kaže kakva je situacija i da nisu plate dobijali po 5 mjeseci. Sad kad novi igrači dolaze i daju im se ugovori, što se sve obaveze ne izmire kako govore da se izmiravaju na vrijeme?? A govore da je sve na vrijeme plaćeno.

Čovjek je sam otišao. I jel čudno što možda i najbolji trener golmana odmah ima ponudu za novi angažman, još pogotovo s čovjekom kojim se surađivao prije, i to maltene kod kuće opet, i ne mora ići u drugi grad?

I šta to govori o svima njima koji su otišli gore (neki su i otjerani pa im se i ne može suditi na taj način), i šta govori o tom čovjeku? Pa valjda igrači i Deda znaju situaciju bolje nego svi mi ovdje. :)
:facepalm: :facepalm: :facepalm: Haj procitaj jos jedno 3 puta tekst pa ces onda mooooooozda skontat da covjek kaze da se NEKADA nije po 5 plata znalo dobit i da nije bilo para, a to ti je bilo prije zadnje 2 uprave. Plate se isplacuju na vrijeme, a u ligi smo u top 4-5 klubova po visini istih. I ne znam ko je piriju spominjo neki dan, al momak je imo 900 maraka platu kod nas, koju mu je Azmir dao, sto nije ni priblizno koliko sad u zrinjskom ima. :salut:

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 29 jul 2017, 17:49

Možda brzo odrađeno, ali očitana lekcija nekim klubovima, kako u ligi tako i u regionu. :kafa:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 29 jul 2017, 17:51

Mramore jesul spremni za veceras
jel to photoshop il su slikani igraci

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 29 jul 2017, 17:56

NKMramor je napisao/la:Možda brzo odrađeno, ali očitana lekcija nekim klubovima, kako u ligi tako i u regionu. :kafa:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Imamo dizajnera nema ga drzava
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 29 jul 2017, 18:18

NKMramor je napisao/la:Možda brzo odrađeno, ali očitana lekcija nekim klubovima, kako u ligi tako i u regionu. :kafa:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
:salut: :salut: :bow: :bow: a ti bi nama u Slogu da ideš... neka te tu gdje jesi
Zadnja izmjena: SlobodaTuzla1919, dana/u 29 jul 2017, 18:20, ukupno mijenjano 2 puta.
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 29 jul 2017, 18:18

dajte ljudi, kada citirate toliki post, stavite to u spoiler

Avatar
Tosk1927
Postovi: 52
Pridružen/a: 09 mar 2017, 17:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tosk1927 » 29 jul 2017, 18:20

Bitno je marketing online poboljsati sa ovom novom upravom,ovo je stvarno vrh.Dugo bolje dresove nisam vidio plus ovako odradeno od strane dizajnera.Danas je marketing prebitan,Sarajevo odlicno odrzaje to - mislim na web sajt i fb stranicu,malo ljepse da se uredi stranica i da malo vise informisu putem fb stranice za pocetak dosta.


http://sportsport.ba/bh_fudbal/igraci-s ... ima/246383

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 29 jul 2017, 18:24

NKMRAMOR bravo majstore. Tako se to radi
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.