FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 22 nov 2017, 16:00

Fakat ne znam koju utakmicu pojedinci gledaju. Prozivaju Ćuluma, frajer odigrao i više nego korektno. Kad god su krenuli u napad napravio je faul, dobio milijardu i jedan skok na sredini (što mu je i posao). Druga stvar je Salihović, on nije za ovaj nivo i nema lik pojma, ali eto, silom prilika mora nekad i igrat.
Niko, niko, samo Sloboda

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 22 nov 2017, 16:04

katarakta je napisao/la:Fakat ne znam koju utakmicu pojedinci gledaju. Prozivaju Ćuluma, frajer odigrao i više nego korektno. Kad god su krenuli u napad napravio je faul, dobio milijardu i jedan skok na sredini (što mu je i posao). Druga stvar je Salihović, on nije za ovaj nivo i nema lik pojma, ali eto, silom prilika mora nekad i igrat.
Imo je i gresaka koje su nas mogle kostat,propusti par lopti a trebo ih je pokupit,zna izgledat ko pravi amater u nekim situacijama.
Jako los stadion i teren,pa nemas prostora izvest korner a kamoli sta drugo.Sve u svemu,odlicno su odigrali,Sloga vize navikana ekipa nego dobra,tarabe prave...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 16:15

Ja ne znam kako oni za onaj zid uz aut linije dobise dozvolu.nedo bog ko da se zalaufa i zvizne :crazy:
Los teren.ni igra nije bila bog zna bolja hehe.dobro je tjt tremutni maksimum :mrgreen:

P.s sjeli bi nam sad efendic i onaj mali zuti jel sedmica?ako nista brz je :mrgreen:

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 22 nov 2017, 16:20

Džaba milioni kad obraza i časti nemaš! Fuj!!! :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 nov 2017, 16:23

NKMramor je napisao/la:Džaba milioni kad obraza i časti nemaš! Fuj!!! :kafa:
pricaj Mramore

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 16:24

Koji milioni ba?pa ona stoka sitnog zuba nema milione ono su pravi placenici.
Idi keru jedan ponovo s manijacima gdje si i bio.talo da vas ne cudi ono urlanje slo slo slobodo.
Za sporokontajuci dio foruma pricam o navijacima.
op.a ja sariel
To je od njih donio.
A da nemaju obraza ni casti vidi se po transu ugasenih na ogradi :o :rol:
kvislinzi.furde na baterije

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 22 nov 2017, 16:27

Sad sa utakmice. Bio na onoj zapadnoj tribini, znaci veci seljakluk nisam vidio , ovo se odnosi prije svega za organizaciju. Ulazis na vratanca neka mala imas 3 matora redara koji ti odredjuju sta ces kako ces. Nije se smjelo unjeti dvojni c , djeci su uzimali sokice iz ruku !!! Kasnije se nije dalo izaci na poluvremenu da se piša a na kraju su takodjer zakljucali i pustili ljude tek na kraju kad je zavrsena utakmica !!! Utakmicu necu komentarisati al jedno je sigurno da su igraci Sloge poginuli samo da nas uzmu !!! Efendic na poluvremenu nesto pljesce diviziji glumi budalu !!! Uglavnom na svim tribinama slobodasi su bili vecina.
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

tuzla87
Postovi: 147
Pridružen/a: 11 avg 2014, 18:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla87 » 22 nov 2017, 16:29

Narkomani psuju Azmira, sta uradise od grupe to je strasno..
Ovi drugi smradovi psuju Tuzlu, ne znam ko vodi tu grupicu al treba ga pljunuti u po face..

Eh da se nadovezem
Niko nije otisao od svojih kuca sto je htio nego sto je morao, tako da bih vas zamolio da tu rijec zaobidjete ako je moguce..Prognanik je prava rijec za to sto je se desilo.

Moji roditelji su takodje iz Zvornika, ja sam rodjen u Tuzli i citav svoj zivot sam proveo u mom gradu ... i kao sto momak iznad rece ne moze mi niko reci da je veci Tuzlak od mene, niko..

A sto se tice utakmice, pohvalio bih par igraca (Skahic,Mehmedagic,Todorovic i Grahovac), nadam se da na Tusnju sa Ordagom u sastavu prolazimo dalje, a u polufinalu dobijemo Zvijezdu za protivnika :D

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 16:31

tuzla87 je napisao/la:Narkomani psuju Azmira, sta uradise od grupe to je strasno..
Ovi drugi smradovi psuju Tuzlu, ne znam ko vodi tu grupicu al treba ga pljunuti u po face..

Eh da se nadovezem
Niko nije otisao od svojih kuca sto je htio nego sto je morao, tako da bih vas zamolio da tu rijec zaobidjete ako je moguce..Prognanik je prava rijec za to sto je se desilo.

Moji roditelji su takodje iz Zvornika, ja sam rodjen u Tuzli i citav svoj zivot sam proveo u mom gradu ... i kao sto momak iznad rece ne moze mi niko reci da je veci Tuzlak od mene, niko..

A sto se tice utakmice, pohvalio bih par igraca (Skahic,Mehmedagic,Todorovic i Grahovac), nadam se da na Tusnju sa Ordagom u sastavu prolazimo dalje, a u polufinalu dobijemo Zvijezdu za protivnika :D
Reko neki problem hadzija?
Je bes azmira i sta sad? Da pojasnim i meni je krivo sto je otiso.al psovat drugivima sa tribime majke zarad bivsih predsjednika.alo ba.
I za tvoju info ako je kokain zajedno sa lidokainom ksilokainom i ostalim derivatima droga onda sam i ja narkoman neki problem ?
Znaci ovo je uhvatilo maha je bavat na nasoj temi nase drugove i boje.sta vam je??

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 22 nov 2017, 16:37

Sariel1987 je napisao/la:
tuzla87 je napisao/la:Narkomani psuju Azmira, sta uradise od grupe to je strasno..
Ovi drugi smradovi psuju Tuzlu, ne znam ko vodi tu grupicu al treba ga pljunuti u po face..

Eh da se nadovezem
Niko nije otisao od svojih kuca sto je htio nego sto je morao, tako da bih vas zamolio da tu rijec zaobidjete ako je moguce..Prognanik je prava rijec za to sto je se desilo.

Moji roditelji su takodje iz Zvornika, ja sam rodjen u Tuzli i citav svoj zivot sam proveo u mom gradu ... i kao sto momak iznad rece ne moze mi niko reci da je veci Tuzlak od mene, niko..

A sto se tice utakmice, pohvalio bih par igraca (Skahic,Mehmedagic,Todorovic i Grahovac), nadam se da na Tusnju sa Ordagom u sastavu prolazimo dalje, a u polufinalu dobijemo Zvijezdu za protivnika :D
Reko neki problem hadzija?
Je bes azmira i sta sad? Da pojasnim i meni je krivo sto je otiso.al psovat drugivima sa tribime majke zarad bivsih predsjednika.alo ba.
I za tvoju info ako je kokain zajedno sa lidokainom ksilokainom i ostalim derivatima droga onda sam i ja narkoman neki problem ?
Znaci ovo je uhvatilo maha je bavat na nasoj temi nase drugove i boje.sta vam je??
:clap:
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 16:40

Mislim znamo se mi svi ko ide ako nista iz vidjenja.
Kako mozete tako to mi nije jasno?jer ako se vec gnusamo generalizacija u vezi seljaka i prognanihm
Onda morate skontat da je generalizacija i zvat nas sve narkomanima.
Pogotov na nas temama psovat majke i vrijedjat.
de malo ba.bolje na pivi da zavrsimo negdje tam gdje ne treba :salut:

tuzla87
Postovi: 147
Pridružen/a: 11 avg 2014, 18:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla87 » 22 nov 2017, 16:47

Koje drugove? Narkomani obicni koji bi dali guzice za 20 KM.. ne govorim za sve vec samo za ove sto su kao preuzeli grupu.. ima tu dobrih momaka koji istinski vole klub, al sve manje drug moj..
Ja sam neko ko s rajom nije propustao utakmice, nije bitno gostovanje ili domace utakmice.. ne zivim u BiH a i da sam dole sigurni ne bih stao rame uz rame sa izdajnicima koji gledaju svoje interese, a ne interese kluba. Tribina je se raspala i stanje je takvo kakvo jeste, nazalost ...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 nov 2017, 16:52

NKMramor je napisao/la:Džaba milioni kad obraza i časti nemaš! Fuj!!! :kafa:
Đe zapelo, iznesi sve javno :kafa:


Odličan rezultat danas, imamo ih na Tušnju. Polufinale je naše, a ne bi me čudilo da nas bace na Želju ili Krupu, prije Krupu.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 16:56

Dobro si ti gore negdje blago tebi. :mrgreen: mi smo ovde.dozvolices da smo ako nista malo upuceniji u svakodnevna desavanja.tribina nista bolja nije od ukupnog dojma zivota i ne samo kod nas.
Trazi mesa i malo dobre volje ko i sve drugo.
Daj malo da pomognemo ako i koliko mozemo.a ne samo kritikujemo i kukumacemo.e vidis i ovo se moze preslikat i na druge stvari u zivotu ne samo na tribinu.crnjaci oko nas gdje god se okrenemo.
Dozovlices da nismo svi isti i ne reagujemo svi isto.
Mora se ba neko i poturit :lol: :salut:
Evo i ovde sam iznosio svoje misljenje po raznim pitanjima i u vecini slucajeva se mi svi 90% slazemo.znamo sta valja a sta ne valja.cak mi i tuzlak1988 i chini nekad zvuce ko da mi misli citaju :lol:
Ovde nam je jedna zajednicka nit a to je crvenocrna boja.sloboda.ovo sve ostalo prodje.i nije vrijedno sekunde svadje ovde.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 17:00

solinas je napisao/la:Aktivan rezultat ali stvara se dojam da su obje ekipe u neku ruku igrale na nulu.
A primimo li gol kuci sve se okrece za 360 stepeni. ....
Opet ako nemozemo Slogu pobjediti na Tusnju kunem se gasi mjesalicu motaj kablove. ..
Neki igraci su me razocarali danas totalno pa Salihovic bi tesko izborio mjesta i u prosjecnom federalcu.
Culum. ..sta je ono ljudi covjek jedva hoda. .....
:rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 nov 2017, 17:04

Penaltiky je napisao/la:
solinas je napisao/la:Aktivan rezultat ali stvara se dojam da su obje ekipe u neku ruku igrale na nulu.
A primimo li gol kuci sve se okrece za 360 stepeni. ....
Opet ako nemozemo Slogu pobjediti na Tusnju kunem se gasi mjesalicu motaj kablove. ..
Neki igraci su me razocarali danas totalno pa Salihovic bi tesko izborio mjesta i u prosjecnom federalcu.
Culum. ..sta je ono ljudi covjek jedva hoda. .....
:rol:
:?:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 nov 2017, 17:04

Mramore podjeli s rajom to sto znas, nije u redu to sto radis

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 17:05

Valjda za 180 baja
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 nov 2017, 17:08

Penaltiky je napisao/la:Valjda za 180 baja
Ako primimo prvi gol ima da se okrecemo oko svoje ose ko janje na raznju. 360 je malo. ...Ovo je najgori rezultat.
I boli me k.kako je ispravno znas dobro sta sam htio reci.
Tih fazona samom se okani. Nismo u skoli
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

tuzla87
Postovi: 147
Pridružen/a: 11 avg 2014, 18:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla87 » 22 nov 2017, 17:10

solinas je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Valjda za 180 baja
Ako primimo prvi gol ima da se okrecemo oko svoje ose ko janje na raznju. 360 je malo. ...Ovo je najgori rezultat.
I boli me k.kako je ispravno znas dobro sta sam htio reci.
Tih fazona samom se okani. Nismo u skoli
:kafa: :rol: :rol:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.