FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 30 apr 2017, 20:43

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Penal, stativa, 1 na 1 situacija ...

Ima li ko nesretniji od nas ?!? :facepalm:
primljen gol u 84 minuti :kafa:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 30 apr 2017, 20:53

pinoglavi je napisao/la:care ono i Krpic i Lendric fulaju a najbolji su napadaci lige, a ne dijete od 17 godina
Ja bi volio da pogrjesim ali tesko, nema od njega neke prevelike koristi u buducnosti osim da popuni broj igraca u timu.
Nego ako je neko gledao na TV-u zanima me je li bio ofsajd kod njihovog prvog gola ili je regularan gol ?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 30 apr 2017, 21:05

emirzlaTu je napisao/la:
staragarda je napisao/la:PONOSAN NA SVOG STAROG...1 OD 5.....SLOBODAS DO KOSTI... HVALA TI RISTA
A sve Senco ne valja,kese se dijele :mrgreen: ,svaka im cast na onoj gesti,pravo lijep potez,ko god da je dao ideju :salut: ziv i zdrav bio stari da doceka titulu za svog zivota aBd
Hvala brate....ovo je starom ko LP...vjeruj....nema Senco nista sa ovom akcijom...njegovo je da se samo slika....đaba, naravno
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 30 apr 2017, 21:18

staragarda je napisao/la:PONOSAN NA SVOG STAROG...1 OD 5.....SLOBODAS DO KOSTI... HVALA TI RISTA
Ma ja ti otisao za kes uzimati. Nema veze tvoje cose je navijalo i kod dodjele nagrada
& $ ?

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 apr 2017, 21:22

ma ljudi ocigledno na sve nacine marketinski pokusavaju probuditi ovo. Ovo danas je stvarno gospodski bilo, da se neko sjeti ljudi koji decenijama vole Slobodu bez da traze ista za uzvrat. Ulaz za djevojke i djecu isto je bio pogodatk, ljepse ako nista pogledati tribine. Onda i ta transparentnost :mrgreen: , pa web itd. Mnogo se radi na svemu sto smo Azmiru zamjerali, ali dzaba kad se raja ne lozi, slabo je ovo i danas bilo-preslabo.


sto se tice utakmice, Bjelica pogino dabogda, et

a Sale ne mogu da vjerujem kako je podletio pod ono, pa daj vise jbt. A inace sa ovakvim pristupom niko nas ne moze pobijediti. Od Zelje smo jaci, to se i na grbavici vidjelo, ali ne mozemo jos i sudije jbg premladi smo za to
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
SOLINA
Postovi: 349
Pridružen/a: 12 jan 2014, 16:46
Lokacija: Njemačka
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SOLINA » 30 apr 2017, 21:23

:crazy:

Solina navija za Slobodu!

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 30 apr 2017, 21:25

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Penal, stativa, 1 na 1 situacija ...

Ima li ko nesretniji od nas ?!? :facepalm:
Penal nije nesreća nego kradja. Stativa je nesreća. 1 na 1 je neznanje (realno).
Inače primijetilo se zalaganje, čestitam svim igračima, tako se igra.
Smajić ne zna, alli je klasa za Tandira, čak je i sa onoliko (ne)visine uzeo više zračnih nego onoliki Panjdir.
Efendić iznenadjujuće dobar, Mehmedagić i Škahić dva odlična stopera za pokriti igrača ali nažalost ne i prostor.
Lazo nadam se da nije ozbiljno povrijeđen. Ko da smo bolji bez Stjepanovića. Suba odličan, drzak. Zeko na mjestu. Kalezić predobar danas, sve je zračne pokupio, nije mu sviran faul, jak, agresivan. Hairlahović borben, dobar. Zilkić jako slabo, da se složim nekad i sa ovim @Chinaglia, iako ja to govorim otkako je došao da je napravio samo onaj potez "Sarić". Vlado ko pi*ka se povlači, ovo danas njemu na čast (i savezu).

Željo loš, nikakav, biti će smiješni kad izadju u Europu ako nešto značajno ne promijene. Sudije će im namjestiti ligu. Od njihovih igrača ponajbolji su bili oni u žutim dresovima. Stvarno je smiješno da javnost ovo gleda, i da im to prolazi.
Je*o im mali klub titulu ako Bog da.

I onda za kraj, Ordagić, ništa se novo ne može dodati, uzmete drugog najboljeg igrača lige, ili spojite duljevica i stevanovica u jedno, i 20tak mjesta iznad (ili dalje) stoji Amer Ordagić sa loptom.

PS. Postoji godpođa, dosta starija, na C bude, nekad sa sinom i unukom, nekad sama, uvijek tu, po kiši, snijegu, suncu, drugoj ligi.
Kaže muž je prije bio s njom, ali sad mu je lakše ostati kući, jer zdravljem ne bi mogao podnijeti ovakve utakmice.
Red bi bio i njoj dati neko mjesto gore u loži, ili kakav poklončić.
Zadnja izmjena: zlatnakoka, dana/u 30 apr 2017, 21:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 30 apr 2017, 21:29

ultra daj nam svoje vidjenje tekme, znas da rado citam tvoje analize :kafa:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 30 apr 2017, 21:32

HElo je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:care ono i Krpic i Lendric fulaju a najbolji su napadaci lige, a ne dijete od 17 godina
Ja bi volio da pogrjesim ali tesko, nema od njega neke prevelike koristi u buducnosti osim da popuni broj igraca u timu.
Nego ako je neko gledao na TV-u zanima me je li bio ofsajd kod njihovog prvog gola ili je regularan gol ?
Poenta je da mu je 17 godina. S ovim promasajem nit je kloc a i da je zabio ne bi postao igracina. Kakav ce biti pred nama je, sve u svemu sa 17 godina sasvim solidan
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 30 apr 2017, 21:32

Nego da se pohvali i to što su omogućili da gostujući navijači budu tu skoro cijelu utakmicu, mislim da je ovo do sad najveća minutaža u PL što se tiče ovih iole "jačih" utakmica, ako izuzmemo sarajevski derbi :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 apr 2017, 21:33

nema ovdje analize, sudije su nam uzele pobjedu i Ordagica na Kosevu ja mislim, al nisam siguran. Ima tu i neiskustva igraca kao i fizicke nespremnosti ovih novajlija. Da nam se nije povrijedio Lazo Subic bi kapitalizirao nesto od silnog prostora koji je Zeljo ostavio.

Logicna je i Vladina izmjena, na onoliko napadaca Zelje morao je pojacati, samo Sale nije u stanju odgovoriti u kontinuitetu i to je to. Ne moze spojiti nekoliko dobrih utakmica.

a treba se malo zapitati stvarno oko negativne kampanje ovog portala protiv Slobode
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 30 apr 2017, 21:35

ultrasstyle_tz je napisao/la: a treba se malo zapitati stvarno oko negativne kampanje ovog portala protiv Slobode
Meni gora negativna kampanja nasih navijaca iskreno, ali mislim da uvidjaju ljudi polako da nije crno kako se mislilo
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 apr 2017, 21:41

pinoglavi je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la: a treba se malo zapitati stvarno oko negativne kampanje ovog portala protiv Slobode
Meni gora negativna kampanja nasih navijaca iskreno, ali mislim da uvidjaju ljudi polako da nije crno kako se mislilo
ma vidis da je i pola foruma u zalosti, nema ih. Prodalo se Zrinjskom , sad i Zelji. Samo uspjela im je ta negativna kampanja i tako mogu i dovesti klub u problem. Protiv Zrinjskog je trebalo biti ovoliko ljudi, i dobili bi tekmu, protiv Zelje ovo + Zrinjski, i dobili bi i Zelju. Momcima treba podrska, jer vidi se koliko bolje igraju pred iole popunjenijim tribinama, a klubu treba novac od karti. Sve sto su im vlastiti navijaci uskratili svojim kampanjama i bojkotima. Valjda se popravimo i iskupimo pred Krupu i Radnik-najbitnije tekme za eventaulanu evropu.

mada bi i evropa bila problem, ostali bi bez 20% navijaca, kolektivni harakiri. Kako ono ide prica, ne smije se izboriti evropa jer Jasminu ne ide u prilog da se igra u Zenici-znaci i to namjesteno
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 30 apr 2017, 21:44

protiv Radnika ce biti -Zrinja, a protiv Krupe -Seljo :rol:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 30 apr 2017, 21:50

Imamo sada sve u svojim rukama doduse pitari moraju kup uzeti.
Nad ordagicem cist penal....Sudjenje sramota...
Mi idemo pitarima a Radnik cini mi se Zrinjskom....
Sada ako ispustimo sansu za 4 mjesto treba nas yebat.
Tih 400 000 maraka od evrope i transfer Ordagica barem kao krpic da bude eto ga 700 000....
Vlado nemamo sta izgubiti napasti pitare pa makar 4-0 izgubili.....igrati za gol vise, jbg sreca prati hrabre.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 30 apr 2017, 21:52

citavu tekmu se dernjam: u blok, u blok, u blok.. pa izadjite im u blok kada sutiraju i centriraju
par puta su im igraci sutirali s 20-ak m bez ikakvog bloka

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 30 apr 2017, 21:54

Da znam da će Široki uzet kup, pustio bih ovima glatku pobjedu. Jedino se tako mogu zaje*at seljo i savez. Jer ovo je zalosno koliko se stima.
Hocemo li imati sudija da zavrsimo sezonu, ili će se morat povlačit iz nižih rangova?

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 30 apr 2017, 21:54

Chinaglia je napisao/la:citavu tekmu se dernjam: u blok, u blok, u blok.. pa izadjite im u blok kada sutiraju i centriraju
par puta su im igraci sutirali s 20-ak m bez ikakvog bloka
Pred TV-om... :?:
:mrgreen: :mrgreen: :urnebes: :lol:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 30 apr 2017, 21:55

klma1 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:PONOSAN NA SVOG STAROG...1 OD 5.....SLOBODAS DO KOSTI... HVALA TI RISTA
Ma ja ti otisao za kes uzimati. Nema veze tvoje cose je navijalo i kod dodjele nagrada
Znam da ste ispostovali :tokralju: :tokralju: :tokralju: ....ne bi vas mijenjao za dulum pite :kafa: :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 30 apr 2017, 21:55

NKMramor je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:citavu tekmu se dernjam: u blok, u blok, u blok.. pa izadjite im u blok kada sutiraju i centriraju
par puta su im igraci sutirali s 20-ak m bez ikakvog bloka
Pred TV-om... :?:
:mrgreen: :mrgreen: :urnebes: :lol:
ne smijem odati lokaciju, posto me vise od pola Tuzle trazi, shvati me :kafa:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.