FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 dec 2017, 14:18

75000 je napisao/la:Ma ova skupstina je najveca rak rana naseg kluba.
Prva rak rana je zgradonacelnik koji je podrzava i koji ima svog covjeka predsjednika. Bez dolazenja tobe Jasmina nema nista. On vuce sve konce.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la KingJamesMVP » 20 dec 2017, 14:19

Pa što ste izabrali gradonačelnika kad vam smeta tako
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 dec 2017, 14:24

KingJamesMVP je napisao/la:Pa što ste izabrali gradonačelnika kad vam smeta tako
Mi smo bosanci i hercegovci. Mi biramo one koji ce nas najvise da guze. :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 20 dec 2017, 14:40

Penaltiky je napisao/la:Idite na vijest na službenom FB od Smajica i gledajte komentare :rol:
Kakvi su biseri de nam cimni ovdje
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 20 dec 2017, 14:44

solinas je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Idite na vijest na službenom FB od Smajica i gledajte komentare :rol:
Kakvi su biseri de nam cimni ovdje
Ma neki Smajic se svadja s ljudima da je Smajic najbolji u klubu, a beki Hodzic da je Dino Hodzic najbolji
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 20 dec 2017, 14:46

Probisvjet je napisao/la:
75000 je napisao/la:Ma ova skupstina je najveca rak rana naseg kluba.
Prva rak rana je zgradonacelnik koji je podrzava i koji ima svog covjeka predsjednika. Bez dolazenja tobe Jasmina nema nista. On vuce sve konce.
Da su u skupstini ljudi kako treba oni bi odlucivali o pred. skupstine o pred. kluba i tako dalje.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 20 dec 2017, 15:00

Kažem ja vama da politika igra ključnu ulogu, mada to manje više svi znamo.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 20 dec 2017, 15:04

HPCompaq je napisao/la:Kažem ja vama da politika igra ključnu ulogu, mada to manje više svi znamo.
slika
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 20 dec 2017, 15:24

HPCompaq je napisao/la:Sve dokle god se politika bude mješala u sport, mi nažalost nećemo imati napretka. Ali šta je tu je, navikli smo godinama unazad da je tako. Pozdrav pravim iskrenim slobodašima.
Komunisto, kakav si mi :lol:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 20 dec 2017, 15:32

posto se ovdje spominjala Rijeka kao pozitivan primjer, izgleda da ce se raspasti, posto ih je napustio onaj talijan, Volpi bijese...

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 20 dec 2017, 15:36

Danas su neki pregovori haman citav dan, precjednik u ostavci + istok su haman citav dan u sluzbenim prostorijama, vidjeni su i neki od igraca na ulasku/izlasku.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 20 dec 2017, 15:37

Chinaglia je napisao/la:posto se ovdje spominjala Rijeka kao pozitivan primjer, izgleda da ce se raspasti, posto ih je napustio onaj talijan, Volpi bijese...
Nemoj chini da otvaramo temu rijeke ali nisi upravu ni sekunde....Volpi je ulozio svoj novac u Rijeku a Rijeka mu je to morala vracati u ratama, posto je Rijeka isplatila sav taj novac Volpiju rijeku ce kupiti sadasnji predsjednik Miskovic ja mislim da se preziva...Uglavnom to je nesto tipa pozajmica bilo samo sto je na totalno drugi nacin regulisano...Volpi je znaci ulozio svoj novac, ocistio rijeku od dugova, ulozio svoja sredstva u stadion,ekipu a ovi su morali mu vracati pare po povoljnijim uslovima nego da su digli kredit....Mislim da je slicna situacija i u Sarajevu

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 20 dec 2017, 15:38

slobodaTZ je napisao/la:Danas su neki pregovori haman citav dan, precjednik u ostavci + istok su haman citav dan u sluzbenim prostorijama, vidjeni su i neki od igraca na ulasku/izlasku.
Zato Istok zna toliko detalja, ucestvuje u pregovorima izgleda, da nije novi sportski direktor? :D

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 20 dec 2017, 15:41

benTzley je napisao/la:
slobodaTZ je napisao/la:Danas su neki pregovori haman citav dan, precjednik u ostavci + istok su haman citav dan u sluzbenim prostorijama, vidjeni su i neki od igraca na ulasku/izlasku.
Zato Istok zna toliko detalja, ucestvuje u pregovorima izgleda, da nije novi sportski direktor? :D
to insajderska? :D

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 20 dec 2017, 15:42

SmajilKaric je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:posto se ovdje spominjala Rijeka kao pozitivan primjer, izgleda da ce se raspasti, posto ih je napustio onaj talijan, Volpi bijese...
Nemoj chini da otvaramo temu rijeke ali nisi upravu ni sekunde....Volpi je ulozio svoj novac u Rijeku a Rijeka mu je to morala vracati u ratama, posto je Rijeka isplatila sav taj novac Volpiju rijeku ce kupiti sadasnji predsjednik Miskovic ja mislim da se preziva...Uglavnom to je nesto tipa pozajmica bilo samo sto je na totalno drugi nacin regulisano...Volpi je znaci ulozio svoj novac, ocistio rijeku od dugova, ulozio svoja sredstva u stadion,ekipu a ovi su morali mu vracati pare po povoljnijim uslovima nego da su digli kredit....Mislim da je slicna situacija i u Sarajevu
poenta price je da njih bez Volpija nema nigdje, kakav kurcevi Miskovic
zbog toga je ne volim takve finansijere, jer znas da je samo pitanje vremena kada ce otici

to se ovdje na balkanu ne moze odrzavat, u TOP 10 svjetskih liga svakako moze

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 20 dec 2017, 15:43

Chinaglia je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Sve dokle god se politika bude mješala u sport, mi nažalost nećemo imati napretka. Ali šta je tu je, navikli smo godinama unazad da je tako. Pozdrav pravim iskrenim slobodašima.
Komunisto, kakav si mi :lol:
ništa to :lolno:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 20 dec 2017, 15:47

Kako ne moze kad Rijeka igra Evropska takmicenja, ima kamp, prodaje igrace i nema dugova. Usput ima odličan komad zemlje.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 20 dec 2017, 15:47

Chinaglia je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:posto se ovdje spominjala Rijeka kao pozitivan primjer, izgleda da ce se raspasti, posto ih je napustio onaj talijan, Volpi bijese...
Nemoj chini da otvaramo temu rijeke ali nisi upravu ni sekunde....Volpi je ulozio svoj novac u Rijeku a Rijeka mu je to morala vracati u ratama, posto je Rijeka isplatila sav taj novac Volpiju rijeku ce kupiti sadasnji predsjednik Miskovic ja mislim da se preziva...Uglavnom to je nesto tipa pozajmica bilo samo sto je na totalno drugi nacin regulisano...Volpi je znaci ulozio svoj novac, ocistio rijeku od dugova, ulozio svoja sredstva u stadion,ekipu a ovi su morali mu vracati pare po povoljnijim uslovima nego da su digli kredit....Mislim da je slicna situacija i u Sarajevu
poenta price je da njih bez Volpija nema nigdje, kakav kurcevi Miskovic
zbog toga je ne volim takve finansijere, jer znas da je samo pitanje vremena kada ce otici

to se ovdje na balkanu ne moze odrzavat, u TOP 10 svjetskih liga svakako moze
Miskovic ti je njegov partner isto tako pun para...
Miskovic ga je i doveo u Rijeku.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 20 dec 2017, 15:51

pa da je on sposoban napravit od Rijeke sto i Volpi, ne bi ga doveo, ako je to istina
uglavnom, zabij Rijeci, samo navodim primjer da takvi finansijeri ne uspjevaju ovdje, bar dugorocno

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 20 dec 2017, 15:55

Penaltiky je napisao/la:Kako ne moze kad Rijeka igra Evropska takmicenja, ima kamp, prodaje igrace i nema dugova. Usput ima odličan komad zemlje.
pa teze je u nasoj ligi izborit evropu, nego u HNL
igrala je Rijeka evropu i prije Volpija, al nije mogla osvojit titulu i igrat grupnu fazu euro takmicenja (za ovo nisam siguran, al eto)

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.