FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 dec 2017, 10:54

Opet kazem mozda su njihove namjere i bile dobre, ali jednostavno ovako ne ide.

Avatar
meecko
Postovi: 1521
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 22 dec 2017, 11:06

sviunapad1010 je napisao/la:Jbm garda de napisi 1 post bez hahahaha ili :rol: :urnebes:
Postajes gori od njonje po tom pitanju.
Dosao covjek na svoje. Jbg situacija je nam za sve osim da se smijemo.Mada covjeka razumijem i u dosta stvari se slazem sa nj.Al da nam je do smijeha,sigurno da nije.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 dec 2017, 11:17

I to je smijeh od muke ljudi sta vam je?
Pa kome normalnom ova situacija godi?
Neko se smije, neko place, neko psuje, neko se skroz povuce, ne reagujemo svi isto.
Ali nam nije svejedno dok o tom razglabamo.

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 22 dec 2017, 11:50

“Poslije svega što je bilo u medijima želim i ja nešto da kažem. Ljudi koji sada vode Slobodu rekli su mnogo neistina o meni. Ja sam pokušao da se dogovorim na razne načine, htio sam oprostiti pola duga, ali oni su me ucjenjivali i nisu pristali na dogovor. Zahvaljujući Sindikatu sam uspješno završio svoj spor i preporučio bih svim fudbalerima da se učlane u Sindikat. Igrajući u Slobodi igrači su shvatili šta znači šta je Sindikat, ali u Prvoj ligi Federacije još uvijek nisu svjesni sta znači Sindikat, ali vremenom će sigurno shvatiti koliko ovo znači”, rekao je Ivan Kostić, fudbaler Sloge iz Simin Hana.
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 dec 2017, 11:52

sve to stoji, igraci svoja prava moraju zastititi,sto se stavi na ugovor mora se postivati. a ne kako koja garniutura dodje ne priznaje, ugovor je ugovor.
e sad drugi par opanaka je sto je kostic ispo smrad pa otiso na pripreme zelje i sliko se u njihovoj trenerci, a pricao o nekoj ljubavi, sinergiji cemu vec sa slobodom.
kao i primjer ahemtovica jos za vremena azmira i sopinga u sarajevu.
tu nema price.ni opravdanja.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 dec 2017, 11:55

Sariel1987 je napisao/la:I to je smijeh od muke ljudi sta vam je?
Pa kome normalnom ova situacija godi?
Neko se smije, neko place, neko psuje, neko se skroz povuce, ne reagujemo svi isto.
Ali nam nije svejedno dok o tom razglabamo.
Ja se ne sjecam zimske pauze da ne razglabamo. Kad je bio asmir bilo je stalno hoce li nazad iz USA ili neće. Stalno neke price s vezom veze nije da nismo navikli.
Mislim da se nece mnogo promjeniti nakon skupstine. Bio senco ili neki novi senco isto nam je. Ako se ne rasporede pare bolje i ako nece gradonačelnik da nesto promjeni dzaba mi ovdje pisemo.
Eh da maloprije cujem danas zasjeda gradsko vijece i jedna od tacaka dnevnog reda je budžet za 2018.
Zadnja izmjena: sviunapad1010, dana/u 22 dec 2017, 11:58, ukupno mijenjano 1 put.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 dec 2017, 11:57

@sviunapad nisam ja reko da ne razglabate, nego da je situacija stresna a ne reagujemo svi isto na stres.
isti sam takav jedan dan bi bogaro,drugi dan uhvati me dobrila. a situacija ista, dramaticna hehe

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 dec 2017, 12:00

i uostalom sta fali promijenit plan? krenuli vide ne ide ovako otegnu se,daj mijenjaj plan,daj novi projekat kresi,preusmjeri.
ko radi taj i grijesi. daj bar da u putu ispravljamo greske.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 dec 2017, 12:00

Sariel1987 je napisao/la:@sviunapad nisam ja reko da ne razglabate, nego da je situacija stresna a ne reagujemo svi isto na stres.
isti sam takav jedan dan bi bogaro,drugi dan uhvati me dobrila. a situacija ista, dramaticna hehe
Nije niko na svijetu okaljen kao mi sto se tiče stresa vezano za klub. Handre nas odkad znam za sebe.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 dec 2017, 12:04

sviunapad1010 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:@sviunapad nisam ja reko da ne razglabate, nego da je situacija stresna a ne reagujemo svi isto na stres.
isti sam takav jedan dan bi bogaro,drugi dan uhvati me dobrila. a situacija ista, dramaticna hehe
Nije niko na svijetu okaljen kao mi sto se tiče stresa vezano za klub. Handre nas odkad znam za sebe.
ja priznajem, sve teze podnosim.
da ima neki plan, neko svjetlo, za sta se covjek moze uhvatit, a da je iskreno, otvoreno pa i nekako.
vise bi cijenio da su na pocetku sezone rekli,ljudi situacija je takva i takva ,nista od pojacanja, daj da opstanemo.
a ne pricam ti pricu i na kraju,sta je bilo, nema problema sve ok.pa i druga liga je za ljude :lol: :evil:

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 dec 2017, 12:09

Sariel1987 je napisao/la:i uostalom sta fali promijenit plan? krenuli vide ne ide ovako otegnu se,daj mijenjaj plan,daj novi projekat kresi,preusmjeri.
ko radi taj i grijesi. daj bar da u putu ispravljamo greske.
Mogu lako ispraviti samo zaustaviti izgradnju istoka i usmjeriti pare u klub kroz budžet ili pola toga. Ovako ce do izbora TC dići na sipove trEbinu utuci kubike betona za milion i nesto a mi ćemo strepiti od ispadanja u cvajtu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 22 dec 2017, 12:53

Pokusati ne nervirati se, vlastodrzci i njihovi poltroni pojma nemaju o fudbalu....kad ovi koji su uposleni u Slobodi pojma nemaju kako ce tek ovi znati koje zaboli ona stvar za Slobodom, ovi sto rade sa djecom su treca liga trenera, zadnji covjek koji je nesto znacio u fudbalu i bio uposlenik je Samid Sabitovic, ostao je sami skart u klubu. Ako zelimo napredak, prvo sve rastjerati, a to ce samo moci neko kada nekada kupi klub ako ikada dodje do privatizacije....od Slobode je ostalo samo ime koje je nesto znacilo na ovim prostorima, klub u raspadu, stadion sa reflektorima u ocajnom stanju....dovesti bagere i sve poravnati...
🔴⚫️

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 dec 2017, 13:03

Hitman to je jedna od najboljih ideja koje sam cuo u zadnje vrijeme. ...
Dionice,i staviti na prodaju. ...nema pozajmice aktiviranja samo ziva lova. ..
Novcem od prodaje namiriti dugove. .....
Mislim da je izvodivo. ..pravo glasa spram kupljenog udjela. ..
Skupstinu cine 30 najvecih akcionara. .....
Onako na prvu dobra ideja. ...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 22 dec 2017, 13:26

Pa valjda prvo treba izglasati zakon o sportu, pa tek pricati o modelima privatizacije....
🔴⚫️

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 dec 2017, 13:35

prvo i moguce je promjena statuta...
naci nacin.
i smjena komplet skupstine. ubacit mladje ljude, koji hoce, i koji imaju.
i da se radi.a ne skupstina svake prestupne i to samo pro forme.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 22 dec 2017, 13:40

Sariel1987 je napisao/la:prvo i moguce je promjena statuta...
naci nacin.
i smjena komplet skupstine. ubacit mladje ljude, koji hoce, i koji imaju.
i da se radi.a ne skupstina svake prestupne i to samo pro forme.
Pa ko da promijeni statut, ko ce predloziti, a ko da izglasa, znas i sam da je ono skupstina zombija....
🔴⚫️

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 dec 2017, 13:41

Skver je napisao/la:Pa valjda prvo treba izglasati zakon o sportu, pa tek pricati o modelima privatizacije....
Ma sve je to jasno medjutim ovo o cemu sam ja pisao, moze se izvesti interno statutom, upravljacka prava platis imas pravo glasa. Glas ti se pika onoliko koliko si platio. Prosto ko pasulj.
Za neke stvari nemora se cekati drzava. .....
Doduse ne moras cekati drzavu ni za clanske i mnogo sta drugo pa ku rac.
Kada bi se mogla kupiti upravljacka prava (dionice)ja bi kupio medju prvima barem za 10 000 maraka koliko god to bilo jbg. ...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 22 dec 2017, 13:48

Nadzornom odboru i tehničkom odboru skupštine NK Čelik je upućeno otvoreno pismo.

U pismu se između ostalog navodi pet zahtjeva na čije se ispunjenje mora obavezati potencijalni investitor.

Pismo prenosimo u cijelosti.

“Duboko svjesni situacije i potrebe poštivanja blagovremenog upoznavanja članstva sa prijedlogom Dnevnog reda vanredne Skupštine Kluba, koja će se održati 26.12.2017.godine, kao i potrebe dostupnosti dokumentacije za Skupštinu kako bi se članovi kluba što bolje upoznali, te spremni došli na istu, želimo da vas obavijestimo da je prijedlog Dnevnog reda spreman, međutim predstavnik investitora je zamolio za još malo vremena kako bi pravno uobličio potrebnu dokumentaciju prije nego ista bude dostupna članovima, što potvrđujemo i dopisom opunomočnika investitora.

Imajući u vidu težinu posla, te ulaganja u milionskim iznosima koje investitor planira da uloži u naš klub kako bi ga vratio u vrh BiH nogometa, smatramo da će naše članstvo, pored probijenih rokova za objavu materijala, imati razumijevanje za ovakvu situaciju i vanredne okolnosti te da će uvažiti molbu investitora.

Djelujući u krajnje vanrednim i teškim okolnostima Upravni odbor kluba koristi priliku da uputi izvinjenje svim članovima što nije u mogućnosti ranije dostaviti materijal.

Potpuni materijal za predstojeću vanrednu Skupštinu će biti dostupan članovima kluba u najskorije moguće vrijeme, prije održavanja skupštine i kao takav će biti dat na uvid putem oficijelne Facebook stranice Kluba, te će biti dostavljen Nadzornom odboru kluba kao i Tehničkom odboru skupštine.

Smatramo da je ipak najvažnije od svega da će materijal za skupštinu biti dostupan par dana prije održavanja skupštine i da će se sama skupština održati kada je planirano, te da naš Klub više neće biti isti nakon njenog održavanja.

Definitivno je jasno da NK“Čelik“ zajedno sa svojom armijom navijača, ukoliko Skupština da svoju saglasnost za ulazak investitora, kreće krupnim koracima ka vrhu BiH nogometa i ka novim trofejima.

Na uvid članovima radna verzija dokumentacije koja će, pravno uobličena, biti javno dostupna prije održavanja Skupštine:

-Investitor se obavezuje da će uplatiti 400 000 KM za isplatu dugovanja zaposlenicima i igračima, odmah nakon Skupštine ukoliko bude usvojena odluka o investiranju u klub.

-Investitor se obavezuje da će u svrhu osnivanja Omladinske nogometne akademije NK”Čelik” izgraditi dva nogometna terena sa pratećim objektima na lokaciji “Plandilo” ( Kamberovića polje ).

-Investitor se obavezuje da će na godišnjem nivou ulagati 1-2 miliona eura u svakodnevno egzistiranje kluba, sportski segment ( igrački kadar, razvoj omladinske akademije, stručni štab,… ).

-Investitor se obavezuje da ne može mijenjati naziv, grb i boju Kluba.

-Ukoliko investitor ne ispoštuje jednu od gore navedenih stavki ugovor se smatra ništavnim.

Srdačno vas i sportski pozdravljamo”, navodi se u pismu.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 22 dec 2017, 13:50

Celik je u puno losijoj situaciji nego mi pa ipak zele da skupo prodaju kozu,ali ja mislim da mi na narednoj skupstini trebamo uci u izmjenu statuta i potragu za investitorom kako bi sve imali spremno i pravila i uvjete.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 dec 2017, 13:51

iskreno mislim da je kod nas glavni problem sto ovi iz opstine hoce da se za sve pitaju a sami ne znaju.
pod ne znaju vidi pod izgradnja stadiona i stanje na tabeli.
nije da tu nema volje.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: mirsonetz i 12 gostiju.