FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 23 nov 2017, 11:20

benTzley je napisao/la:Ovde na forumu .... lud zbunjenog :D. Svi imaju pricu, svi znaju nesto, svima pricao neko nesto, a sve price u kontru jedna drugoj. Koji smo mi carevi Bgm :tokralju: :lol:
ja nista ne znam i sve manje znam kako sta procitam :lol:

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 23 nov 2017, 11:46

Hitman22 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Tuzla je divna sredina. Pocelo je pripremanje terena za pljuavanje Ordagica ako ode na zimu. Covjek kapiten i "sabotira" plasman u polufinale Kupa. Ahaha. To mogu pricat i mlatit samo oni koji ne poznaju momka
Čudno je i od koga dolazi to pljuvanje, i s kime je sve počelo.
Yebo me svako ako ovaj nije iz kluba neko, a sad se i ne šalim.
Pripremaju teren da ga oderu medijski kad ode, da sačuvaju svoje guze.
Čuj sad to kad znas da je Denis. Prica je koju nisi pratio da nije igrao danas a neko se nadovezao da je cuo da ce u Slogu( iako je to za njegov rang i kvalitet nemoguce). Dakle akcenat je na današnjem okršaju a ne na prelaznom roku. Ali i ako ode njegov izbor. Dok si tu kapitenu budi vodja o otidji kao frajer. Ako ima nesto da ne valja reci svima. To je Wobly tijek price ali bezveze o tome raspravljati. Odlazili su i bolji i jači iz Slobode za nista. I sta ? Nista opet. Dva Bekica Mesanovic Ahmetović Saric Ivetić i da ne nabrajam dalje.
Čuj, ti si poceo sa insuniacijama da odlazi, ne vadi se na druge.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 nov 2017, 13:28

RollingPaper je napisao/la:Pustite se mahalskih prica, prijeti mu neko ovo ono. Amer Ordagic je glavno lice u Slobodi. Kad dodju plate prvo njem ide 5,6 hiljada pa onda ostalima što ostane. Čovjek pokriva pola terena, ništa njem ne smije falit. Ovo su mi rekli igrači a te gluposti ostavite po strani. Amer je odgojen momak i religiozan, nazivati ga klošarom je jedna velika glupost ali Ameru ne fali ništa u Slobodi.
Dobro su ti slagali onda ti igraci..

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 23 nov 2017, 13:32

Ugasili smo se juce u 14:45. Nema kapetana nema plata nema rezultata nema nista. Svi koji kažu suprotno lažu ili su ljubitelji faraona i plaćenici uz to.
Jel to ok?
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 nov 2017, 13:36

Kako ce biti za godinu dana? Ko ce isplatiti ovim igracima trenutnim/buducim/onima koji ce tek doci izmedu 500k i 1 mil? Bilo ko da dodje nakon ove uprave nece moci nista vec samo kljuc u bravu. A mi dok se tu nesto dicimo remijem protiv Sloge kao nekim dokazom da nismo propali ta Sloga ce za godinu dana biti duplo jaca nego sto je sada.

Ili nasi planiraju na sud opet sa jedno 10ak igraca u januaru? Pa onda pola godine prica ne trebamo mi to platiti nije jos nista odluceno.
Ista ona stvar zbog koje smo 2012. imali desetine, a mozda i preko stotinu tuzbi od uposlenika.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 23 nov 2017, 13:46

Hitman22 je napisao/la:Ugasili smo se juce u 14:45. Nema kapetana nema plata nema rezultata nema nista. Svi koji kažu suprotno lažu ili su ljubitelji faraona i plaćenici uz to.
Jel to ok?
Gdje su cinjenice, argumenti. Nema kluba u BiH u kojem ne kasne plate
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 23 nov 2017, 13:53

- Ordagić se na posljednjem treningu žalio na bol u koljenu. Danas će biti podvrgnut dodatnim pregledima. Zbog toga nije bio u konkurenciji za jučerašnji meč - kazali su za Faktor iz PR službe tuzlanskog premijerligaša.

Avatar
hondas
Postovi: 1111
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 23 nov 2017, 14:04

Amer Ordagić FOTO: fksloboda.ba Amer Ordagić FOTO: fksloboda.ba
Odluka o polufinalisti Kupa Bosne i Hercegovine past će naredne srijede na Tušnju, kada je na rasporedu revanš.

Tuzlaci sada u okršaj ulaze kao apsolutni favoriti, što nije bio slučaj u prvom meču. Sloboda može biti zadovoljna rezultatom iz Simin Hana, naročito ako se u obzir uzme činjenica da je tim Slavka Petrovića nastupio bez najboljeg igrača i kapitena Amera Ordagića.

Iako nije bilo prethodnih najava da neće nastupiti, Ordagića jučer nije bilo u zapisniku.

Odgovore smo zatražili u klubu iz Rudarske 2.

- Ordagić se na posljednjem treningu žalio na bol u koljenu. Danas će biti podvrgnut dodatnim pregledima. Zbog toga nije bio u konkurenciji za jučerašnji meč - kazali su za Faktor iz PR službe tuzlanskog premijerligaša.

Kapiten Slobode je na susretu protiv Viteza zaradio treći žuti karton, zbog čega će propustiti predstojeće gostovanje kod Zrinjskog.

U Slobodi se nadaju da će Ordagić biti spreman za revanš polufinala Kupa BiH.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 23 nov 2017, 14:11

Lazete :!:
Njemu sisoje reko da ne smije igrati :!: I tacka :!:
Sta koljeno, ku rac koljeno :!:
Klosar i pi cka :!:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

carsijatz075
Postovi: 2
Pridružen/a: 22 nov 2017, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la carsijatz075 » 23 nov 2017, 16:10

vozdraa nisam novi na forumu ali jeste novi nick :mrgreen:

aa jucer tekma poprilicno dosadna, pravi seoski fudbal, mi 0 bodova, a navijanje ni sa jedne ni sa druge strane ne treba komentarisati, smijesno, jadno

i je li ko vidio zasto dodjose specijalci na onu tribinu iza gola, cuo sam da izbacise nekog momka u Slobodinoj dukserici jer je navodno psovao?

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 23 nov 2017, 16:25

carsijatz075 je napisao/la:vozdraa nisam novi na forumu ali jeste novi nick :mrgreen:

aa jucer tekma poprilicno dosadna, pravi seoski fudbal, mi 0 bodova, a navijanje ni sa jedne ni sa druge strane ne treba komentarisati, smijesno, jadno

i je li ko vidio zasto dodjose specijalci na onu tribinu iza gola, cuo sam da izbacise nekog momka u Slobodinoj dukserici jer je navodno psovao?
Who is you?

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 23 nov 2017, 16:27

carsijatz075 je napisao/la:vozdraa nisam novi na forumu ali jeste novi nick :mrgreen:

aa jucer tekma poprilicno dosadna, pravi seoski fudbal, mi 0 bodova, a navijanje ni sa jedne ni sa druge strane ne treba komentarisati, smijesno, jadno

i je li ko vidio zasto dodjose specijalci na onu tribinu iza gola, cuo sam da izbacise nekog momka u Slobodinoj dukserici jer je navodno psovao?
Na onu trivinu iza gola? :urnebes: sidje carsijo..

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 23 nov 2017, 16:30

Jebte tipicni primjer mahalanja koje je btw nidje veze s vezom :urnebes: :tokralju:

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 23 nov 2017, 16:48

Sta ima veze. Klub je ugašen svakako. Moze malo neobaveznih tema
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 23 nov 2017, 16:50

Serete ko foke ovo za Ordagu. Nigdje veze s vezom. Momak je o sebi pri sebi pravi gospodin i sta god bude ja mu skidam kapu za sve do sada što je za nas uradio.
Sretno mu gdje god da ode bilo i da napravi karijeru kakvu zaslužuje. Definitivno jedina njegova slabost su povrede vuče nesto od kad je dosao kod nas i stalno se to obnavlja.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 23 nov 2017, 16:55

sviunapad1010 je napisao/la:Serete ko foke ovo za Ordagu. Nigdje veze s vezom. Momak je o sebi pri sebi pravi gospodin i sta god bude ja mu skidam kapu za sve do sada što je za nas uradio.
Sretno mu gdje god da ode bilo i da napravi karijeru kakvu zaslužuje. Definitivno jedina njegova slabost su povrede vuče nesto od kad je dosao kod nas i stalno se to obnavlja.
Ordaga je extra decko i zaista nema smisla sta pisete i iznosite neistine bezrazložne. Fujjjj
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 23 nov 2017, 16:58

Ebo lud zbunjenog ovde :crazy: :lol:

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 23 nov 2017, 16:59

Hitman22 je napisao/la:Sta ima veze. Klub je ugašen svakako. Moze malo neobaveznih tema
Ugasili karavan han kad ybt :urnebes:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 23 nov 2017, 17:00

Da imamo bogdom u ekipi karakternih momaka poput Ordagica, koji nece iznosit prljavi veš iz svlačionice, jadat se po čaršiji za platu itd... Bili bi puno bolji i ne bi strepili za opstanak. Je li ovo hajka u slučaju da ode, ili da mu se uzme kapitenska?
Niko, niko, samo Sloboda

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 23 nov 2017, 17:02

katarakta je napisao/la:Da imamo bogdom u ekipi karakternih momaka poput Ordagica, koji nece iznosit prljavi veš iz svlačionice, jadat se po čaršiji za platu itd... Bili bi puno bolji i ne bi strepili za opstanak. Je li ovo hajka u slučaju da ode, ili da mu se uzme kapitenska?
Sve je za pet plus vjeruj. Taj je za primjer svaki. Dobro si napisao da nam je bogdom jos takvih gdje bi nam bio kraj
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.