FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Rimes87
Postovi: 2010
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 28 sep 2017, 22:53

I sta ste ustanovili s ovom raspravom? Ciji je veci? Ha?

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la scorpy » 28 sep 2017, 22:53

SARS je napisao/la:Davno sam ja rekao da su izbjeglice najvece zlo ove drzave, kako se samo prljavim trikovima sluze
Ovo je za trajnog bans. Nazivat nas izbjeglice najvecim zlom. Ljudi koji su se najvise borili za Bosnu. Sve izbjeglice su nekoga izgubili.

On topic.
Ne vidim problem da bilo koji gradski klub igra na gradskom stadionu.
Ovdje jedino moze dobiti Sloboda ako gradska vlast vrati stadion Slobodi onda se mogu odbiti zahtjevi ostalih klubova da igraju njima. Stadion bi se trebao vratiti Slobodi.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 28 sep 2017, 22:57

scorpy je napisao/la:
SARS je napisao/la:Davno sam ja rekao da su izbjeglice najvece zlo ove drzave, kako se samo prljavim trikovima sluze
Ovo je za trajnog bans. Nazivat nas izbjeglice najvecim zlom. Ljudi koji su se najvise borili za Bosnu. Sve izbjeglice su nekoga izgubili.

On topic.
Ne vidim problem da bilo koji gradski klub igra na gradskom stadionu.
Ovdje jedino moze dobiti Sloboda ako gradska vlast vrati stadion Slobodi onda se mogu odbiti zahtjevi ostalih klubova da igraju njima. Stadion bi se trebao vratiti Slobodi.
WHO IS YOU? ne bih da raspravljam stobom o mojoj konstataciji a to da ste se najvise borili definitivno ne stoji ali ti si ovdje ionako uljez na ovoj temi tako da ne znam sta ces ovdje za tebe su opste diskusije

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 28 sep 2017, 23:01

Svaka cast wobly hahahah

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 sep 2017, 23:06

Chinaglia je napisao/la:mi bismo tjerali Mujkanovica, a bar znamo da covjek nije dopustio raspad kluba i da ne radi protiv kluba, nije tu da ukrade iz Slobode (iako ce mozda zaradit "preko" Slobode, odnosno po principu: pomozi ti meni, pomoci cu i ja tebi) al najveci problem nam je taj sto ekipa nije konkurentna, a to sto bi npr nakon Mujkanovica (a on ce otici i nije dugorocno rjesenje, jer je tu instaliran), mogao doci neki novi Sabovic ili Zahirovic - i moj babo je volio Slobodu, nije bitno

jel bolji Mujkanovic, ili ova dvojica gore, a Faraon je pustio i jednog i drugog i treceg, da rade sta zele, ova dvojica su nas zavalila, vjerujem da i Mujkanovic daje pozajmice, pa davao je milioner Husic, a da ne daje Mujkanovic koji nije toliko "tezak", odnosno, ko god je bio, davao je pozajmice

u principu, svi koji daju pozajmice, nisu dobri, jer to mogu zatrazit kada god zele, a vjerovat nekome na rijec u danasnje vrijeme, znate i sami... ali opet, kada ih posmatras kroz jednu drugu prizmu, Mujkanovic je bolji od ove dvojice, iako je Sabovic imao "uspjeha" dok je bio glavni, dva finala Kup-a jarane :mrgreen:

jel ima neko bolji od Mujkanovica ko bi preuzeo klub, ako ima, dajte ga odmah sutra, al tjerat covjeka na slijepo, samo da bi mozda dosao neko bolji, a veca je mogucnost da dodje neko gori, je idiotizam

izmedju svih njih, Faraona, Sabovica, Zahirovica i ostalih najvise krivim Husica, jer je finansijski mnogo jaci od svih njih skupa, a kamo li ponaosob i imao je mogucnost da nesto zaista i napravi, ali eto... krivit cemo Faraona i zivjeti u ubjedjenju da je on kriv jer je Husic napustio klub... zli, zli Faraon

slika
Ma ne krivi niko Faraona da je zao, nego nije iz carsije jbg. Covjek je izdaleka, cak preko Majevice. E sada jel' intefrisan ne bi se reklo. Naginje vise prema Srbiji, a protiv muslimana. :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la scorpy » 28 sep 2017, 23:06

SARS je napisao/la:
zlatnakoka je napisao/la:
SARS je napisao/la:Ako ce Azmir ostati upisan zlatnim slovima onda bi trebali i Sabovici i ostali ostati upisani zlatnim slovima, sta je to Azmir uradio sto ovi nisu, u Slobodi mogu ostati upisani zlatnim slovima samo ljudi koji donesu neki uspjeh klubu i osvoje neku titulu, ja ne mogu da se sjetim da je Azmir uspio u svemu ovome osim da nas je zaduzio za svojih 3 miliona kao i predhodni predsjednici
Tebi se ni nacrtati ne može, al da probam. NIJE NAPRAVIO NOVIH 3M DUGA, nego nas je riješio dosta manjih dugova i sklopio ih u jedan, od kojeg smo nećeš vjerovati zasad mirni i možemo igrati utakmice. I sve dok se drži svoje riječi da neće potraživati pare od kluba, on će za mene biti jedan od najuspješnijih predsjednika barem poslije rata.

Jest vam čovjek nabio komplekse podigavši standard Slobode.

Šupak, šta će on, idemo Zdenko Juriću i Denise Kariću.

EDIT: da dodam da je bilo logično dati mu stadion za pare, iznajmiti.
Jer isto kao što smo mi iznajmili BP za Europu, tako bi isto svaki klub sa prostora Tuzle, ako udje u BHT PL, tražio da igra na Tušnju, jer su stadioni u Slavinovićima, Paša Bunaru, Solini i sl. neuslovni za igranje BHT PL.
A jesi mi i nacrtao genijalac svaka ti cast :clap: :urnebes: Ti nista moje nisi opovrgnuo nego samo potvrdio sto sam ja napisao i vidis dobro si me podsjetio ustvari bili smo duzni 3 miliona bubam 100 ljudi a sada smo duzni samo Azmiru, sto ce reci da on nista nije ocistio odnosno nije nas oslobodio ni jedne marke, i u ovoj svoj tvojoj "likovnoj umjetnosti" bode jos jedna stvar u oci kada kazes ZA SAD SMO MIRNI, znaci kad mu se digne **** moze traziti sredstva od nas i vazda nas moze ucjenjivati jer ja licno nikome ne vjerujem na rijec da je ne znam ti ko a ne Azmir Husic
On nije dug napravio u tome je poenta. Zasto da placa tudje dugove a nije njegov klub. Iako je ukupni dug I smanjen. Govorilo se o oko 8miliona ukupnog duga prema poreznoj I drugima a sada je to mnogo manje. Zar je tebi bolje da je taj dug podijeljen na 100osoba pa da svaki drugi dan netko dolazi I potrazuje dugove I ako nemas novac niti pozajmiti da se ugasi klub? Ovako je Sloboda mirna.

Stadion je gradski I dok je tako Sloboda nema sta odredjivat cijene nego grad prema cjenovniku mora ispostovat istu cijenu najamnine prema svakom gradskom klubu. Ako grad to ne zeli neka vrati stadion Slobodi I svi mirni

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 28 sep 2017, 23:07

Mada treba da nas ispoatuje s jednim gifom al novim plitak potok i ono pretrcavanje.nismo dugo..
Znaci borac u nedelju ko plitak potok :lol:
Vobli ti ti

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 sep 2017, 23:10

Sariel je napisao/la:Mada treba da nas ispoatuje s jednim gifom al novim plitak potok i ono pretrcavanje.nismo dugo..
Znaci borac u nedelju ko plitak potok :lol:
Vobli ti ti
:lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 sep 2017, 23:16

Ide li ko u Banja Luku?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 sep 2017, 23:16

Kada se vec spominje Sabovic treba uzeti u obzir da je:
-napravio poreski dug u firmi preko 1,5 mil KM
-da je ostavio 3 nedovrsene zgrade, a ljudi mu platili novac za stanove. U jednoj se ne mogu ni dan danas useliti, u drugoj napravio dva sprata vise.
-da su finala Kupa bila samo zabluda jer su oba vjerovatno prodali. Ono Slaviji za 100 godina definitivno.
-da je isti vrag uradio i u Gipromu i u Slobodi, a onda kada je to uradio Slobodi nije bilo druge nego da ispadne jer se povukao.
-da je bio tu samo radi gradnje Tusnja, nakon sto je grad preuzeo Tusanj na sebe pa je vjerovatno pokusao da zaradi na tome svemu i usao u Slobodu, a onda tu nabijao dug.

Taj je najgori od svih, ne znam sto zagadjujete temu sa njim.

Jedino sto u svemu tome bode oci je to da je Bony bio sa njim u upravi to vrijeme, kao i Juric. Grad je imao tu uvid u sve, Sloboda je bila ovakva i prije 2006. ali i do 2013. Sve isti likovi se vrtili i prije nego sto je dosao Husic. Pa kako je bilo prosperiteta tada jel biti ce i u buducnosti.

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 28 sep 2017, 23:19

Sloga da igra neke bitne tekme na Tušnju, nije problem . . .ali da sve domaće utakmice u budućnosti igraju na Tušnju . . . . . Ne treba nam drugi Zmaj.

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la scorpy » 28 sep 2017, 23:21

SARS je napisao/la:
scorpy je napisao/la:
SARS je napisao/la:Davno sam ja rekao da su izbjeglice najvece zlo ove drzave, kako se samo prljavim trikovima sluze
Ovo je za trajnog bans. Nazivat nas izbjeglice najvecim zlom. Ljudi koji su se najvise borili za Bosnu. Sve izbjeglice su nekoga izgubili.

On topic.
Ne vidim problem da bilo koji gradski klub igra na gradskom stadionu.
Ovdje jedino moze dobiti Sloboda ako gradska vlast vrati stadion Slobodi onda se mogu odbiti zahtjevi ostalih klubova da igraju njima. Stadion bi se trebao vratiti Slobodi.
WHO IS YOU? ne bih da raspravljam stobom o mojoj konstataciji a to da ste se najvise borili definitivno ne stoji ali ti si ovdje ionako uljez na ovoj temi tako da ne znam sta ces ovdje za tebe su opste diskusije
Ko si ti da imas pravo reci da sam uljez. Nadji mi post da navijam za neki drugi klub.
Svaka cast administraciji da si jos uvijek ovdje nakon tog komentara.
Ali valjda neces jos dugo nakon tog komentara.

Imam pravo da pisem kao simpatizer/navijac Slobode.

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 28 sep 2017, 23:30

http://sportsport.ba/bh_fudbal/petrovic ... nju/253379

Gledaj Cele sto studira, jedva cekam pauzu da vidim sta ce uraditi, koga ce dovesti i kako ce to sve izgledati poslije pauze.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 28 sep 2017, 23:43

koga li ce Celo otpisati ? Starog lava Jahica, vizljastog ali nije ti ovo mali fudbal Zilkica, onog sto je prestao pusiti, onoga sto je igrao za mladu reprezentaciju ne znam trcati ni gola dati, onoga sto bi ljude spasavao al da sloboda stipendira, onog sto iz Crne Gore dodze ne zna ni on zasto, onoga sto je sto talenat bio sa Joveticem igrao ali nije mu se dalo - izgleda mu se neda ni danas. U stvari ima ih puno vise od 4...
& $ ?

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 sep 2017, 23:47

haha vizljasti, nasmija me ovaj komentar
podsjeti me na vic koji je Tarik Filipovic ispricao o Ciri :urnebes: :urnebes:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 sep 2017, 23:50

Celo mozda ne bude striktno otpisivao na osnovu kvaliteta vec i nekog kome se ne igra bas. Al hajd vidjeti cemo sutra, mozda otpise one nebitne samo, a mozda otpise i nekog za koga se nije ocekivalo.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 sep 2017, 23:52

mirno spavajte, rata nece biti
u prevodu, ne ocekujte nesto spektakularno, nogu ce dobit ovi nebitni, cisto da se skrati roster

Avatar
fukara87
Postovi: 5661
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 28 sep 2017, 23:54

Sve mi se cini da ce se Zilkic naci sutra medju ovom cetvoricom igraca :) zivi bili pa vidjeli :D kad je u Zelji otpisao Bekrica onda velike su sanse
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 sep 2017, 23:56

ma nema sanse da ce Ziljkic, pa to je jedino krilo koje imamo u ekipi
uostalom, Celo i kada je pricao o igracu koga je kaznio, a ispostavilo se da je Ziljkic, rekao je da ima talenat itd

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 29 sep 2017, 00:16

benTzley je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/petrovic ... nju/253379

Gledaj Cele sto studira, jedva cekam pauzu da vidim sta ce uraditi, koga ce dovesti i kako ce to sve izgledati poslije pauze.
Prati tiket ili ispunjava kladionicu za sutra krišom,da ga ne bi razapeli kao Jagodica :rol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: antisisoja1919 i 29 gostiju.