FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Post Postao/la NeLsoN » 22 mar 2008, 10:58

5 bodova manje od modrice..bice gusto.heh.. sretno slobodi.. eto dogurali su do polufinala kupa. heh.. go go go sloboda
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NeLsoN » 22 mar 2008, 12:40

ma moze sloboda. pomalo..nesjecam se. jbg.. nema veze..GL
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la skoYa » 22 mar 2008, 17:48

eto uzeli smo 3 boda Zepcu,iako malo teze nego smo ocekivali ali dobro je ipak. Sljedece kolo ima da raspemo Zelju na neosvojivom Tusnju! SLOBODA ŠAMPION!!!!!!!!!

Mi smo fukare iz grada soli, *urac nas boli, Tuzla nas voli! :D

Avatar
Krdzza
Postovi: 5
Pridružen/a: 22 mar 2008, 21:50
Kontakt:

www.iTuzla.com

Post Postao/la Krdzza » 22 mar 2008, 21:54


Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NeLsoN » 23 mar 2008, 10:59

odlicno..svaka cast.i ocekivao sam 3 boda.sad samo presli sarajevo.hehe.. koliko igrala modrica.?? pozz
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
suad
Postovi: 43
Pridružen/a: 20 mar 2008, 02:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la suad » 24 mar 2008, 01:48

Pa jasno. Vama iz manjih sredina je samo u glavi da ste ispred sarajevskih klubova. Kako jadno i žalosno.
Samo tebe volimo...

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la skoYa » 24 mar 2008, 16:11

suad je napisao/la:Pa jasno. Vama iz manjih sredina je samo u glavi da ste ispred sarajevskih klubova. Kako jadno i žalosno.
nista to nije u glavi, samo pogledaj tabelu!
koji ste vi licemjeri i pizde, nije cudo sto vas cijela Bosna ne voli i sto uvijek najebete kad dodjete ovde il u Zenicu. nema Sarajevo vise svoje raje i carsijskih ljudi, sve seljak do seljaka koji naravno provode seljacku politiku, e to je jadno i zalosno...

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la csh » 25 mar 2008, 16:09

,,zna li neko satnicu utakmice u tuzli u subotu....
AMAR OSIM!!!

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la skoYa » 25 mar 2008, 21:19

csh je napisao/la:,,zna li neko satnicu utakmice u tuzli u subotu....
18:00 h

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la csh » 25 mar 2008, 21:25

Hvala care a doci cu...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
suad
Postovi: 43
Pridružen/a: 20 mar 2008, 02:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la suad » 26 mar 2008, 03:37

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:jesi jadan p atuzla je metropola koja najvise daje ovoj drzavi i Sarajevu prvom pa znas li ti kolko ovdje ima proizvdnje rudnika svega vidi se da si pao smarsa a ne izaso iz matere svoje ,isto ko sto je boegrad zivio prije od svih nas ako vi zivite od tuzle najvis ep aonda zenice i ostalih gradova
Ja veću mržnju nisam u životu svome doživio nego kod vas na vašem Tušnju prije otprilike 5 ili 6 godina kada je Sarajevo igralo protiv Slobode. Prvo ste počeli da nam pjevate Markale, Markale (vjerovatno znaš šta se desilo tamo a možda i ne znaš), zatim Yugoslavia, Yugoslavia (možda znaš da je ista ta država bila agresor na našu BiH a možda i ne znaš), a nakon tog ste počeli da nas gađate kamenjem i naravno mi smo bili istjerani uz pomoć Vaše policije koja ništa nije uradila da nas zaštiti. A što je najtužnije ove povike je zdušno podržavao i jedan čovjek koji je bio na Vašem dijelu tribine i bio je bez noge, znači invalid. Mislim da sam ti sa ovim primjerom sve rekao a jedina svijetla strana tog gostovanja je bio rezultat od 2:0 za Sarajevo ali niti jedan gol nisam vidio jer sam bio na putu za Sa. I nemoj te nas vi više hraniti ni grijati, živi bili. Neka ste živi 100 000 godina ali ipak imate komplex manje sredine kao i Zenica također. Sretno i poruka da dolazimo po 3 boda ako Bog da.
Samo tebe volimo...

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la skoYa » 26 mar 2008, 09:40

Eto sad mi provodimo mrznju,a vi ste primjer navijanja i ponasanja na stadionu i van stadiona. Evo i tebi jedan primjer vaseg fer odnosa. Sloboda je gostovala,ne sjecam se tacno cini mi se nekom u hercegovini,i naravno prolazi kroz Sarajevo a vi kamenujete autobus,pa jel vam to treba.Nikakve veze sa vama to nije bilo al et. I nemoj pricat samo za Tuzlu i Zenicu da vas eto mrzimo,ne voli vas vise od pola Bosne a Bogami i Hercegovine, znaci da je to nesto do vas,pa se malo zapitajte!!!

Ja dobro znam sta je bilo na markalama i stvarno mi je zao,proso sam i ja svasta kroz ovaj rat... ja sigurno nisam govorio te grozote i treba znat da ima svakakvih ljudi i na to se ne moze uticat!

jos jedna stvar, ne mozes rec da Tuzla ima komplex manje srdine. ne znam kad si zadnji put bio u Tuzli da vidis care moj sta je Tuzla danas,sve al manja sredina nikako!
Odosmo daleko od teme...

P.S. ti zaboravio da ovde nema nikom bodova, tvrdjava Tusanj ;)

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admin » 31 mar 2008, 16:30

Pokušajmo ovako:

pošto postoje teme rezervisane isključivo za FK Sarajevo i FK Željezničar, ova tema će biti rezervisana isključivo za FK Sloboda.
Osjećajte se slobodnim da otvorite novu temu na kojoj možete porediti ovaj klub ili njegove navijače sa drugima, ali i na ovoj temi će komentari o drugim klubovima biti brisani.

Znači, tema je rezervisana isključivo za FK Sloboda.
Za rasprave i poređenja svih klubova Premijer lige, već je otvorena tema "PREMIJER LIGA".

hvala.

blavor
Postovi: 192
Pridružen/a: 29 mar 2008, 22:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la blavor » 01 apr 2008, 00:21

dobri admine, onako ces steci popularnost ovog foruma i sajta brisuci postove, polemika se vodila, to je i bit foruma, a normalno je da ako se igrala utakmica sloboda-zeljeznicar, mogu svoje komentare davati i navijaci oba kluba....evo ja sam prihvatio poruku necu se javljati na niti jednu temu, jer zbog cega da razmisljam hoce li to neko izbrisati ili ne, nisam bas skontao da je emir ovako zamislio da ce mu izgledat forum, ali njegov je sajt zna valjda covjek sta treba, uglavnom po meni je poenta foruma da ljudi vode odredjene polemike, koje naravno ne smiju ukljucivati vulgarnosti, provokacije, nacionalizam, ali ako ces ti svaku polemiku prekidati onda nema smisla bolje je da ukines forum.....

uglavnom, od mene toliko, sto sam piso piso, neka vas sreca prati

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la csh » 01 apr 2008, 10:23

I ja mislim da ne treba brisati postove ljudima,jer koliko sam ja vidio do sada vecinom su to normala likovi.... ;)
AMAR OSIM!!!

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la skoYa » 01 apr 2008, 13:08

...i opet se raspravlja o necemu sto nema veze sa ovom temom! covjek je samo smanjio tenzije i objasnio neke stvari i napomenuo za sto je ova tema uopce otvorena,znaci da se raspravlja o Slobodi i njenim utakmicama.da niko nije dobrodosao na ovu temu ko nema bas neke veze sa Slobodom a pogotov neko ko ce vrijedjat i Slobodu i Tuzlu i sve redom... vi sad poceli pisat ovde da li je trebo brisat il nije,a ljudi moji :)

Da se vratimo malo nasoj Slobodi. Sta mislite mozemol sutra uzet makar bod onom Leotaru? Ja iskreno mislim da mozemo i do 3 boda,samo da Sok ne postavi defanzivnu formaciju... napad je najbolja odbrana,ha ja. :mrgreen:

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NeLsoN » 01 apr 2008, 13:32

skoYa je napisao/la:...i opet se raspravlja o necemu sto nema veze sa ovom temom! covjek je samo smanjio tenzije i objasnio neke stvari i napomenuo za sto je ova tema uopce otvorena,znaci da se raspravlja o Slobodi i njenim utakmicama.da niko nije dobrodosao na ovu temu ko nema bas neke veze sa Slobodom a pogotov neko ko ce vrijedjat i Slobodu i Tuzlu i sve redom... vi sad poceli pisat ovde da li je trebo brisat il nije,a ljudi moji :)

Da se vratimo malo nasoj Slobodi. Sta mislite mozemol sutra uzet makar bod onom Leotaru? Ja iskreno mislim da mozemo i do 3 boda,samo da Sok ne postavi defanzivnu formaciju... napad je najbolja odbrana,ha ja. :mrgreen:
ma upravu si. nema tu se vise sta raspravljati,ima pm, :D , back on topic
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la skoYa » 02 apr 2008, 23:20

Izgubi Sloboda od Leotara :evil: al ajd opravdano jer nije igralo cak 9 prvotimaca medjukojima su Husejnovic i Buco,znaci nismo imali sta trazit tamo u Trebinju. Eh sad dvije zaredom na svom terenu ohoooo mogla bi Sloboda na prvo mjesto makar na kratko :D :roll:

blavor
Postovi: 192
Pridružen/a: 29 mar 2008, 22:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la blavor » 03 apr 2008, 00:49



huligani unistavaju fudbal

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la skoYa » 03 apr 2008, 13:20

blavor je napisao/la:

huligani unistavaju fudbal
tacno tako... mamu im *ebem,zbog njih je na utakmici bio rat,fukare htjele udarat igrace... jesu face nema govora,dodju ne najavljeni i naprave sranje dok nema domacih navijaca i onda se sakriju iza specijalaca,vrlo plemenito!!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.