FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 29 sep 2017, 21:04

Naravno. Mlad je i treba da se dokaze. Zato i jeste Zukić otisao a on ostao
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 29 sep 2017, 21:13

Zar nije Jagodic otjerao kukolj iz zita sa Kosticem,Faticem,Govedaricom ,a doveo prinove koje ce Slobodi donijeti titulu naredne sezone,kad ono prc Slavko ih lagano otjera..

Tusanj je napustio novi Milan Djuric :cry: :cry:

Aferim Slavko samo tako nastavi,kakve su nam sve levate dovodili za ovu godinu,toliko ce mu i trebati da ih sve rastjera.. :tokralju:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 29 sep 2017, 21:16

harry_90 je napisao/la:Zar nije Jagodic otjerao kukolj iz zita sa Kosticem,Faticem,Govedaricom ,a doveo prinove koje ce Slobodi donijeti titulu naredne sezone,kad ono prc Slavko ih lagano otjera..

Tusanj je napustio novi Milan Djuric :cry: :cry:

Aferim Slavko samo tako nastavi,kakve su nam sve levate dovodili za ovu godinu,toliko ce mu i trebati da ih sve rastjera.. :tokralju:
Pa ta trojica sto si nabrojao su nevidjeni klošari. Proguglaj malo o njima gdje igraju. Posebno prvi nas je koštao 100.000 i kluba X
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 29 sep 2017, 21:35

Novinarima je rekao da nije želio sam odlučivati o tome ko ubuduće neće trenirati s prvom ekipom, pa su o tome glasali svi članovi stručnog štaba: Slavko Petrović, Milan Bosanac, Amir Spahić, Nermin Hasić i Edin Ribić i sportski direktor Denis Karić.

Četvrti igrač kome će biti rečeno “adio” najvjerovatnije će se znati nakon narednog treninga.

“Za Banju Luku putujemo sutra u 12.30 sati, trening je zakazan u 17 sati. Utakmica s Borcem nam je jako važna, a što se sastava tiče, bit će vjerovatno isti kao protiv Željezničara. Jedino još ne znam hoće li moći nastupiti Darko Todorović”, kazao je Petrović.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 29 sep 2017, 21:42

a sta bi od one price Dovodi Slavko svoj tim? Mi i dalje gledamo iste ljude
Sta bi od onog nekog mladog golmana sto ga kao dovodi Slavko? Cini mi se da se i to spominjalo
& $ ?

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ovisnik » 29 sep 2017, 21:48

Sljedeći bi trebali otpasti Sale i Jaha,nijedan od njih nema kvalitete za premijer lige i to je već svima odavno jasno.Jesu srčani i "vojnici kluba" al su toliko igrački tanki da ih ta srčanost ne vadi.Tandir je bio cirkus i sad je prilika da ga njegov impresario Jagodić vrati u Ivanjicu da nastave taljenje u Prvoj Jelen super ligi,nek' je..u njima živce nama je dosta za pet sezona,daleko im kuća bila.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 29 sep 2017, 21:59

klma1 je napisao/la:a sta bi od one price Dovodi Slavko svoj tim? Mi i dalje gledamo iste ljude
Sta bi od onog nekog mladog golmana sto ga kao dovodi Slavko? Cini mi se da se i to spominjalo
Pa doveo je pomoćnog trenera. Nece valjda i fizioterapeut s njim doci. Sto se tice golmana ja ga vidjoh da je branio protiv Slavena. Vjerovatno ne moze u pola sezone da se registrira. Ostali treneri vjerovatno čekaju istek prilagodbe ili razmještanje na druge pozicije.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 29 sep 2017, 22:23

Ne znam ko je od vas upratio, ali svi igrači treniraju u nekim novim crnim majicama, a samo Ordagić ispod te majice oblači šuškavac, što znači da je odlučio "ispuniti ćejf" Slavku koji mu je rekao na prvom treningu da mora smršati
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 29 sep 2017, 22:24

Cickov zejtin ko' Hasan Salihamidzic. Mozda smjeni Celu ako mu ne bude ispunio zacrtano. :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 sep 2017, 22:30

A realno bezveze je otpisao ovog Fazlica, nije uopste ni dobio pravu sansu. Nije ni kriv za rezultate. Vjerovatno kada se glasalo se gledalo ono hajde on je tu novi, nije nekima jaran, nema kredita i tako zavrsi medju ta tri. Ali i sam Petrovic kaze da je zanimljiv igrac, tj ne smatra ga losim.

Sto se tice tih par vjerujem da Salihovic i Jahic nisu medju njima. Vec da su to neki drugi igraci (Kalezic, Husic, Hadzic). Pogotovo ako budu svi glasali za to onda Spahic, Hasic, Karic i Ribic nece glasati za ove neke nase da im se daju papiri.
Ali da im nedostaje kvalitet nedostaje, ako zeli Celo da bude to dobro narednu sezonu morati ce napraviti veci rez kad tad, bez da se rjesava onih koji nisu imali ulogu vec i ovih koji igraju, a moze se naci bolji igrac od njih.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 29 sep 2017, 23:07

A moguće i novo pojačanje...
Mislim da će se starojgardi najviše svidjeti :kafa:
slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 29 sep 2017, 23:16

wobly92 je napisao/la:A moguće i novo pojačanje...
Mislim da će se starojgardi najviše svidjeti :kafa:
slika
:sick: :puke: :puke: :puke:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 30 sep 2017, 00:02

Ocekivao sam da ce Celo biti samostalan u odlucivanju.....
🔴⚫️

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 30 sep 2017, 00:12

Ja ba,cuj glasali ej. ...E moj Slavko.
U par sati porastes i padnes u ocima.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 30 sep 2017, 00:14

Pa piše da je on odlučio da zajedno donesu odluku.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 30 sep 2017, 00:34

Pa valjda se i Fazla nesto pita majku mu, pa ne ide to tako.....ovo konzilij bio, vazno stratesko pitanje za dalji rad......otpo Tandir, pa to zenske znaju sto dolaze na tekme da nije za Slobode :urnebes:...otpala buranija koja nema nikoga iza ledja.....yebem ti selekciju koju cickovo ulje i Mikica selektiraju....
🔴⚫️

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 30 sep 2017, 00:36

sta si ti tacno ocekivao, koga da nogiraju

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 30 sep 2017, 00:48

Nema veze sa tim neka nogira koga hoce da je Ordagu nogirao. ..Ali da bude njegova odluka. ...samo njegova da uzme odgovornost. ..Ovako je smijesno pere se unaprijed. ..Cuj glasali jbt. ..Svasta.

Sta ima Cickovo ulje aka pic.kica da glasa.
Oko prvog tim samo Petrovic treba odlucivat. ..
Hajde nema veze vidicemo.

Za vikend X ko kuca.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 30 sep 2017, 00:52

Trener Slobode Slavko Petrović na današnjem treningu tuzlanske ekipe otpisao je Ismira Tandira, Adnana Zukića i Sadžida Fazlića koji prema njegovom mišljenju nisu pokazali potreban kvalitet da ostanu u klubu.
Bivši trener Radnika i Željezničara kaže kako je i ranije najavio da će neki igrači napustiti klub te je rekao da u trenutnoj ekipi Slobode ima previše igrača.

"Kada sam došao u Slobodu zatekao sam 24 igrača i tri golmana, a to je prevelik broj za moj ukus. Ne želim da mi četiri ili pet igrača trči oko terena dok ja treniram. Još ranije sam najavio da će se ovo desiti, a na današnjem treningu saopštili smo tu odluku. Dvoumim se oko još jedne pozicije, ali ćemo tim igračima dati još nekoliko sedmica da se dokažu", rekao je Petrović u razgovoru za Klix.ba.

Trener Slobode nakon toga objasnio je zašto su ova trojica fudbalera napustila klub.

"Bez razmišljanja, Krpić je jedan od najboljih napadača u Premijer ligi i on je naš prvi izbor u napadu, dok u ekipi imamo i mladog Smajića kojeg želimo maksimalno forisirati u narednom periodu. To je razlog zbog kojeg nam Tandir više nije potreban. Što se tiče Adnana Zukića, u trenutnoj ekipi imam čak sedam štopera što je previše, pa smo se jednom od njih jednostavno morali zahvaliti. Mladi Fazlić nažalost nije imao nikakvu minutažu, ali je interesantan igrač. S obzirom da je dijete Slobode, nije bilo svrhe da trči oko terena, a mi ćemo mu pomoći da pronađe novi klub kako bi u budućnosti možda dobio priliku u našem klubu", rekao je Petrović.

Trener Slobode kaže kako se puno stvari promijenilo od kada je stigao u klub te da očekuje nastavak dobre serije već u Banjoj Luci.

"Dosta toga se pozitivno promijenilo od kada sam došao u klub i svakako da moramo biti zadovoljni. U teškom rasporedu već smo osvojili četiri boda te koliko-toliko rasterećeni možemo ići u Banja Luku gdje nas očekuje meč protiv Borca. To će biti utakmica za šest bodova, a ukoliko slavimo, dat ćemo signal da do zimske pauze možemo doći do zone koja označava plasman u Ligu za prvaka", završio je Slavko Petrović.

Podsjećamo, meč između Borca i Slobode igra se u nedjelju s početkom u 18:00 sati.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 30 sep 2017, 00:54

dobro je to sto ce forsirat Smajica, a bio bi red da prestanete ismijavat i ovog Fazlica, aka bacio cigare... ako Celo kaze da je interesantan igrac, valjda to nesto znaci jbg, bez obzira jel trenutno za Slobode ili ne

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.