FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 29 nov 2017, 16:02

Cestitke na pobjedi. Jel ko vidio na TV zute i brojao? :lol:
Teska utakmica, teren katastrofa, sa nase strane takticki dobro odigrana utakmica. Sloga prava ekipa za cvajtare. Imena ima, ali su kao cjelina ko' damu. Jedino Piric bio dobar i zanimljiv je igrac koji bi prosao u PL.
Naroda dobro na utakmici. Fukare malo bolje.
Sudija presmijesan.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 29 nov 2017, 16:07

Cestitke ekipi na prolazu,mada sam ocekivao malo vise od Sloge,jer po imenima u ekipi,ocekivao sam dosta vise,ali eto srecom pa nisu nista pokazali..
Slavko je ekspert za ovakve utakmice,nadam se samo da ce dovesti kvalitetna pojacanja u zimskoj pauzi pa da se napadne kup ako moze i naravno izbori opstanak u premijer ligi..
Posjeta dobra prilicno sam iznenadjen.. jbg idemo dalje,samo daj da se uzme koji mec do pauze,a onda na pauzi cemo vidjeti kud plovi ovaj brod !
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 29 nov 2017, 16:20

Cestitke momcima na borbenosti i zasluzenoj pobjedi.

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 29 nov 2017, 16:28

Neki momci danas nisu bili medju 18 jer nece da produze ugovore (Husic, Kalezic, Zilkic...)
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 29 nov 2017, 16:30

klasik je napisao/la:Neki momci danas nisu bili medju 18 jer nece da produze ugovore (Husic, Kalezic, Zilkic...)
Hvalim te boze i ne moraju :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 29 nov 2017, 16:38

klasik je napisao/la:Neki momci danas nisu bili medju 18 jer nece da produze ugovore (Husic, Kalezic, Zilkic...)
Ma odlicno. Igraci ko' qarine. Predcednice kako si ih nagovorio da se samoistjeraju? :mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 29 nov 2017, 16:45

klasik je napisao/la:Neki momci danas nisu bili medju 18 jer nece da produze ugovore (Husic, Kalezic, Zilkic...)
I treba ovako. Pametno.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 29 nov 2017, 17:03

Samo stranica ispisana. Svi navijaci Sloge pobjegli s teme. A da smo izgubili nedo bog...Ovo je super, sad dobit Celik i ne izgubit u Gabeli, pa na pauzu. Onda se nadati da ce Slavko pogoditi ciljana pojacanja. Hajde Senco osvoji Kup i nestani :D
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 29 nov 2017, 17:13

Ako se dovedu neka konkretna pojačanja preko pauze i možemo se nadati nečemu, iako sam mišljenja da je ovaj put skrojen do kraja za sarajevski klub.

Ovo danas raduje, ali nekima sam već ranije i pisao o čemu se radi. :)

Najbitnije je da smo tu gdje jesmo i da se ipak mirno ovo sve završilo, i ne samo da nam ova pobjeda danas znači polufinale, već da ipak ima nade za neko bolje sutra. ;)
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 29 nov 2017, 17:24

wobly92 je napisao/la:Ako se dovedu neka konkretna pojačanja preko pauze i možemo se nadati nečemu, iako sam mišljenja da je ovaj put skrojen do kraja za sarajevski klub.

Ovo danas raduje, ali nekima sam već ranije i pisao o čemu se radi. :)

Najbitnije je da smo tu gdje jesmo i da se ipak mirno ovo sve završilo, i ne samo da nam ova pobjeda danas znači polufinale, već da ipak ima nade za neko bolje sutra. ;)
Vjerovatno nam pustili. Nisu faula napravili, a tri crvena dobili da odmore malo. Kratka im pauza sad slijedi
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 29 nov 2017, 17:27

Danas neki turci u lozama gledali ordagica. Cuo sam da ga spiminju i nesto na turskom pricaju,ako je to turski jezik
Jel sigurno da je protiv celika u ponedjeljak tekma, neko je to spomenui ?
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 29 nov 2017, 17:37

katarakta je napisao/la:Samo stranica ispisana. Svi navijaci Sloge pobjegli s teme. A da smo izgubili nedo bog...Ovo je super, sad dobit Celik i ne izgubit u Gabeli, pa na pauzu. Onda se nadati da ce Slavko pogoditi ciljana pojacanja. Hajde Senco osvoji Kup i nestani :D
Nek taj predcjednik nestane sad na pauzi.....sa njim i sa ovim direktorom koji je zaduzen za sport mi neceemo nigdje dobaciti.....da ne bi dobacili do prve federalne.
🔴⚫️

Avatar
Tosk1927
Postovi: 52
Pridružen/a: 09 mar 2017, 17:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tosk1927 » 29 nov 2017, 17:44

el ko vidio u lozi gore kako je slavio mujkanovic,sampanjac se otvarao nakon kraja tekme :D a zilkic nije bio u protokolu gore u lozi sa svim igracima bio koji nisu u protokolu kako se radovao golu grahovca bas su dobri ostali pita ga ovaj frajer jedan sad je vrijeme da novi ugovor potpises on se nasmija samo 'slatko' :D

Hitman22
Postovi: 2528
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 29 nov 2017, 17:50

Čestitke našoj Slobodi dragoj na pobjedi , velikoj pobjedi danas koja je bila vise od utakmice. Maxus selam onima koji su kod prvog gola Krpica ostali nijemi i snuždeno gledali a bogami nemali je broj polutana bio.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 29 nov 2017, 18:00

Hitman22 je napisao/la:Čestitke našoj Slobodi dragoj na pobjedi , velikoj pobjedi danas koja je bila vise od utakmice. Maxus selam onima koji su kod prvog gola Krpica ostali nijemi i snuždeno gledali a bogami nemali je broj polutana bio.
Ordagic ne smije igrati, zabranio mu Husic :?:
Nece protiv svojih. ..
Kako te nije stid pojaviti se ovdje ispljuvao si momka za tri zivota.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2528
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 29 nov 2017, 18:02

solinas je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Čestitke našoj Slobodi dragoj na pobjedi , velikoj pobjedi danas koja je bila vise od utakmice. Maxus selam onima koji su kod prvog gola Krpica ostali nijemi i snuždeno gledali a bogami nemali je broj polutana bio.
Ordagic ne smije igrati, zabranio mu Husic :?:
Nece protiv svojih. ..
Kako te nije stid pojaviti se ovdje ispljuvao si momka za tri zivota.
Ja tebi kažem Solinas nemoj na Ordagu nemoj bolan ali jok ti hoces da mahalas i eto. Inace Grahovac moze biti dostojna zamjena
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 29 nov 2017, 18:04

Hitman22 je napisao/la:
solinas je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Čestitke našoj Slobodi dragoj na pobjedi , velikoj pobjedi danas koja je bila vise od utakmice. Maxus selam onima koji su kod prvog gola Krpica ostali nijemi i snuždeno gledali a bogami nemali je broj polutana bio.
Ordagic ne smije igrati, zabranio mu Husic :?:
Nece protiv svojih. ..
Kako te nije stid pojaviti se ovdje ispljuvao si momka za tri zivota.
Ja tebi kažem Solinas nemoj na Ordagu nemoj bolan ali jok ti hoces da mahalas i eto. Inace Grahovac moze biti dostojna zamjena
Ti si lud. .... :wtf:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2528
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 29 nov 2017, 18:10

A kazi mi Solinas kad smo inace procepili u igri? Od koje minute od koje izmjene
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 29 nov 2017, 18:24

Ljudi sta nam je sa garde haman ne smije da se pojavi :urnebes: :lol: Danas se jos jednom pokazalo da je Slavko genije za ove kupove i po meni danas Todorovic i Grahovac nasi najbolji igraci...Sada dobiti Celika i nadati se pozitivnom ishodu u Gabeli za mirno proljece...Ova ekipa ima kapacitet za opstanak i to je jedino to, nadam se da ce Slavko moci dovesti ciljana pojacanja jer bez pojacanja ne mozemo ni napasti kup

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 29 nov 2017, 18:28

Iskreno nisam se dugo ovako smorio ko danas.radni dan.rano.hladno.bezveze. :lol:
Ko ona jedna utakmica sa slavijom ak se.dobro sjecam.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.