FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 17:11

solinas je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Valjda za 180 baja
Ako primimo prvi gol ima da se okrecemo oko svoje ose ko janje na raznju. 360 je malo. ...Ovo je najgori rezultat.
I boli me k.kako je ispravno znas dobro sta sam htio reci.
Tih fazona samom se okani. Nismo u skoli
Dobro dajdza Rile izvini, nemoj me imam i ja majku.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Amelija
Postovi: 171
Pridružen/a: 04 jun 2017, 20:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Amelija » 22 nov 2017, 17:11

Taman vrijeme da kazem: "Jesam vam govorio vec dugo". :kafa:
#SamoSloboda
#SamiProtivSvih
#UključiteMozak

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 nov 2017, 17:20

Nevjerovatno koja doza primitivizma i seljakluka. Na tribinama, u lozi, na ulazima, drvecu... Ona grupa divizije je sasvim nesto drugo u odnosu na onu prije, kada su igrali protiv Zrinjskog. Sramota Azmire ko vam je na tribini. Sreca bio sam daleko, fuj. Da sramota bude veca ona nasa grupa se uklopila u seljacko psovanje Azmiru.
Nema vise gospode na stadionu. Sljam. Treba covjek na odvikavanje od ovih utakmica koje su primitivnije od korida u BiH.
Do boljih vremena meze, liga sampiona, zapadne lige... U pravu su oni sto nisu otisli na utakmicu, a mogli su. Nema se tu sta vise ni dodati, ni oduzeti.
Primitivizam, kic, seljakluk, zaostalost, krkanluk, narkomanluk onaj sinteticki, ma givikt i opanak zesci.
Razocarenje je ogromno, djeco bjezite iz ove rupe zvane BiH, jos imate priliku!
Slika danasnje utakmice.
slika
Zadnja izmjena: Probisvjet, dana/u 22 nov 2017, 17:24, ukupno mijenjano 2 puta.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 22 nov 2017, 17:22

De ljudi nemojte ba ni pisati postove u kojim vi nesto znate a necete da napisete sta je. Koja je svrha toga sto napises? To je ono fazon imam ti nesto reci al ne mogu...

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zodiac » 22 nov 2017, 17:24

Efe sivonja samo takav.
Koletu yebano zasluzeno.
Azmir voli Slobodu ali placa one isprdke da psuju Slobodu, cudna ljubav.
U revansu vjerojatno slicna utakmica i jedan gol.

Hitman22
Postovi: 2528
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 22 nov 2017, 17:26

Probisvjet je napisao/la:Nevjerovatno koja doza primitivizma i seljakluka. Na tribinama, u lozi, na ulazima, drvecu... Ona grupa divizije je sasvim nesto drugo u odnosu na onu prije, kada su igrali protiv Zrinjskog. Sramota Azmire ko vam je na tribini. Sreca bio sam daleko, fuj. Da sramota bude veca ona nasa grupa se uklopila u seljacko psovanje Azmiru.
Nema vise gospode na stadionu. Sljam. Treba covjek na odvikavanje od ovih utakmica koje su primitivnije od korida u BiH.
Do boljih vremena meze, liga sampiona, zapadne lige... U pravu su oni sto nisu otisli na utakmicu, a mogli su. Nema se tu sta vise ni dodati, ni oduzeti.
Primitivizam, kic, seljakluk, zaostalost, krkanluk, narkomanluk onaj sinteticki, ma givikt.
Razocarenje je ogromno, djeco bjezite iz ove rupe zvane BiH, jos imate priliku!
Neka ba dobro je to. Ja sam gore očekivao vjeruj. Ne znam sta ti je zasmetalo. Ipak je to malo nizi nivo razmišljanja pozicija stadiona kao u mahali guzva nervoza. Rezultat dobar, mogli smo primiti a mogli smo dati i dva gola. Zakazao Todor i Smaja nisu napravili prodora kako treba. Ostalo ok.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 17:31

Ma nije dobro. jebvanje je pocelo na ulasku .ocekivo sam iskreno i gore od nas ko povratnu :lol:
Ono mtr u pcku su odma na startu poceli mescini odma iza tekbiranja :crazy: :lol: :facepalm:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 17:38

Gdje je solinas.brte ono sto si pricao ako se dvoumi.bolje nek pozuri :urnebes: :crazy:

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la VolimTz » 22 nov 2017, 17:39

Probisvjet je napisao/la:Nevjerovatno koja doza primitivizma i seljakluka. Na tribinama, u lozi, na ulazima, drvecu... Ona grupa divizije je sasvim nesto drugo u odnosu na onu prije, kada su igrali protiv Zrinjskog. Sramota Azmire ko vam je na tribini. Sreca bio sam daleko, fuj. Da sramota bude veca ona nasa grupa se uklopila u seljacko psovanje Azmiru.
Nema vise gospode na stadionu. Sljam. Treba covjek na odvikavanje od ovih utakmica koje su primitivnije od korida u BiH.
Do boljih vremena meze, liga sampiona, zapadne lige... U pravu su oni sto nisu otisli na utakmicu, a mogli su. Nema se tu sta vise ni dodati, ni oduzeti.
Primitivizam, kic, seljakluk, zaostalost, krkanluk, narkomanluk onaj sinteticki, ma givikt i opanak zesci.
Razocarenje je ogromno, djeco bjezite iz ove rupe zvane BiH, jos imate priliku!
Slika danasnje utakmice.
slika

:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Objasnio sve. Krivo je trenutno vodstvo Divizije, klub će reagovat na njihove gluposti to je sigurno.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
coelho41
Postovi: 12695
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la coelho41 » 22 nov 2017, 17:42

Sariel1987 je napisao/la:Ma nije dobro. jebvanje je pocelo na ulasku .ocekivo sam iskreno i gore od nas ko povratnu :lol:
Ono mtr u pcku su odma na startu poceli mescini odma iza tekbiranja :crazy: :lol: :facepalm:
Jel stvarno bilo tekbiranje :shock:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 17:50

coelho41 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Ma nije dobro. jebvanje je pocelo na ulasku .ocekivo sam iskreno i gore od nas ko povratnu :lol:
Ono mtr u pcku su odma na startu poceli mescini odma iza tekbiranja :crazy: :lol: :facepalm:
Jel stvarno bilo tekbiranje :shock:
Stvarno nije moj odsjek al kad vicu allahu ekber.jel se to zove tekbiranje?.ako grijesim ja se izvimjavam i nije provokacija jer ne znam.a i mi smo ostali ono haaaaa ?? :o

Hitman22
Postovi: 2528
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 22 nov 2017, 17:51

Sariel1987 je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Ma nije dobro. jebvanje je pocelo na ulasku .ocekivo sam iskreno i gore od nas ko povratnu :lol:
Ono mtr u pcku su odma na startu poceli mescini odma iza tekbiranja :crazy: :lol: :facepalm:
Jel stvarno bilo tekbiranje :shock:
Stvarno nije moj odsjek al kad vicu allahu ekber.jel se to zove tekbiranje?.ako grijesim ja se izvimjavam i nije provokacija jer ne znam.a i mi smo ostali ono haaaaa ?? :o
Ja nisam to cuo i ne vjerujem da je bilo !
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 22 nov 2017, 17:53

Jest bilo,kad smo usli na stadion odma su tekbirali...smijesni momci,nije to vidilo grupe...cim ih Azmir moze pomjerat sa tribine na tribinu,nema nista od njih..
Zadnja izmjena: emirzlaTu, dana/u 22 nov 2017, 17:55, ukupno mijenjano 1 put.
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 17:54

:pray:
coelho41 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Ma nije dobro. jebvanje je pocelo na ulasku .ocekivo sam iskreno i gore od nas ko povratnu :lol:
Ono mtr u pcku su odma na startu poceli mescini odma iza tekbiranja :crazy: :lol: :facepalm:
Jel stvarno bilo tekbiranje :shock:
Oni tekbir a ja tuzlaka 0,5 l
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
coelho41
Postovi: 12695
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la coelho41 » 22 nov 2017, 17:55

Sariel1987 je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Ma nije dobro. jebvanje je pocelo na ulasku .ocekivo sam iskreno i gore od nas ko povratnu :lol:
Ono mtr u pcku su odma na startu poceli mescini odma iza tekbiranja :crazy: :lol: :facepalm:
Jel stvarno bilo tekbiranje :shock:
Stvarno nije moj odsjek al kad vicu allahu ekber.jel se to zove tekbiranje?.ako grijesim ja se izvimjavam i nije provokacija jer ne znam.a i mi smo ostali ono haaaaa ?? :o
Hahahahahahahah tekbir na utakmici kakvi bogovi, pa to bi trebo FS da kazni vise nego nase baklje, ne znam ne vidim razliku izmedju nacionalizma u Sirokom i tekbiranja

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 nov 2017, 17:57

Sariel1987 je napisao/la:Gdje je solinas.brte ono sto si pricao ako se dvoumi.bolje nek pozuri :urnebes: :crazy:
Sta bilo dje gori igram PES nisam u roku daj pp
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 nov 2017, 17:57

Sloboda je dobro izasla iz ovog dana, sve je na nasoj strani za uzvrat. Red bi bio da Petrovic i dobije ok ekipu da napadne kup na proljece, a kroz LZO neke utakmice odmara ekipu. Na fazon onog sto je radio u Radniku.

Navijaci Slobode su navijali dobro, fino se culo, brojnost ok. Ta Divizija rekao vam ja cim pjevaju ono da imaju navijaca Zeljeznicara tu. Oni tu nisu dosli da podrze Slogu vec zbog drugih razloga. A i raspali su se vec zbog takvih.
Ne treba generalizovati tipa svi sa sjevera su takvi ili svi iz SH su takvi. Ima dosta normalnih i jednih i drugih. Nije nista ni crno ni bijelo. Ti gore iz SH su nas narod i sigurno da su vecina oni koji su korektni ljudi.
A ima i na sjeveru onih koji su navijali za Slobodu godinama bez obzira kakav fudbal igrala, a vecinom je los igrala.

Sto se tice Husica fulao je pricu. Nije trebao da ide u ovom smijeru. Sad ne znam sta mu je u buducnosti cilj ali on sam sebi bira sta zeli da bude voljen ili ne. Ovako vec i obicne simparizere vise ne interesuje zbog poteza i toga sto nije izrazio zelju da se vrati niti je sacekao sa drugim projektom.

Hitman22
Postovi: 2528
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 22 nov 2017, 18:07

coelho41 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:
coelho41 je napisao/la: Jel stvarno bilo tekbiranje :shock:
Stvarno nije moj odsjek al kad vicu allahu ekber.jel se to zove tekbiranje?.ako grijesim ja se izvimjavam i nije provokacija jer ne znam.a i mi smo ostali ono haaaaa ?? :o
Hahahahahahahah tekbir na utakmici kakvi bogovi, pa to bi trebo FS da kazni vise nego nase baklje, ne znam ne vidim razliku izmedju nacionalizma u Sirokom i tekbiranja
Sta sad praviti neka naklapanja oko toga. Ja sam bio cijelo vrijeme i nisam cuo nista. Sad pitam par jarana nista. Izmišljate djabe
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 22 nov 2017, 18:10

Nebitno uopste,bilo 100%
Prije pocetka utakmice na jedno 20-25 minuta
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 22 nov 2017, 18:26

benTzley je napisao/la:Opet nakon osvjezenja protiv Viteza i lijepe igre se ukazaloono sivilo u kojem nismo mogli gola dati. Rezultatom sam zadovoljan, igrom nisam. Mali Beganovic je za Saleta izmislio fudbal. Salihovic, Culum i Zilkic od ovih sto su igrali danas po meni nemaju vise sta radit u Slobodi.

Jel ima neko provjerenu informaciju zasto nije Ordagic igrao? Nemojte nagadjanja molim vas.
više ljdu priča da će na zimu u Slogu, pričao sam i sa jednim uposlenikom SSH i on tako đer tako govori, ali ne nije sve 100 % sigurno, dok se ne desi. Ali opet gdje ima vatre i ma i dima :crazy:
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 26 gostiju.