FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 25 sep 2017, 23:32

Ju ovih likova sa patriotskim nabojem sto izbise ni manje ni vise nego pdf FK Sloboda. Daj ba vise **** svi odreda. Eno vam fk Sarajevo, zauzeli ste Vogoscu i Ilidzu tamo pametujte. Ionako vas se vecina vodi politikom boja fesa boja dresa.
Lose igramo predzadnji smo ili tu negdje, nije ok ali jbga. Borimo se trudimo se. Nemamo igrace od po 10 k ali smo uspjeli dobiti Zeljeznicar sto znaci da moze. Hajmo vidjeti sta mozemo tamo anam napraviti. Moze li makar bod se donijeti?
& $ ?

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 23:34

fukaratz je napisao/la:vobli garant vidio Kalezica i Zilkica u banci :kafa: Kalezic pokupio svoju platu, a Zilkic se nadao da je Slavko blefirao pa da su i njemu pare legle, medjutim prc otislo 420 kermi na pecenje kod Tome :thumbup:
:urnebes: :urnebes: :rol:
BosanacGorstak je napisao/la:imam par pitanja ljudi pa ako neko moze da mi odgovori :roll: :kafa:

Hoce li klub Tuzla city za godinu dana postojanja pod tim imenom imati isto trofeja koliko i Sloboda za sto godina (trofej druge lige) :roll: :kafa:
Tek sad vidim ovaj tvoj post. Ne znam sto dolazis na ovu temu, osim sto provociras. Nisi navijac Slobode.
Zadnja izmjena: FrantoBauzek, dana/u 25 sep 2017, 23:41, ukupno mijenjano 1 put.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 23:40

Je bote led samo o politici hahaha
Pa kestel bar upamtili rata
Volite se ba nemoj da zivot prodje u hejtu i podjeli.
I samo sloboda.

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DoeTz » 25 sep 2017, 23:42

wobly92 je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:Ma wobly probo hudovsku pa sad fura 420.
Dijete drži se miksanja onih metalika i ne miješaj se gdje ti nije mjesto i o čemu blage veze nemaš.
Dok ti nisam zlajcija zvao.

Hitman šta sta cemo s poreza?
Problem neki? To ti frajer?
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2017, 23:58

U zimskoj pauzi, sigurno će se nešto mijenjati. Novi šef struke već zna koje pozicije treba pojačati: „U zimskoj pauzi se sigurno moramo pojačati jer ovdje neke stvari nisu rađene planski. Ako se igra sa bočnim ofanzivnim pozicijama i imaš dvije u sistemu, a ti na tim pozicijama nisi doveo nijednog igrača i nemaš ga, to je za mene pogrešno planiranje igračkog kadra.“

I na drugim pozicijama Slavko Petrović ima problema. Trenutno na tim pozicijama igraju igrači koji nisu školovani za to.

„Mi igramo sa dva štopera, a imamo ih sedam. Ni to nije logično. Ako želiš svaku poziciju duplo da napraviš, onda na štoperskoj poziciji imaš četiri igrača. To su prve pozicije koje su meni „zapale za oko“ i gdje se mi sada krpimo i igrače koji nisu školovani na tim pozicijama, mi njih stavljamo da oni igraju. To bi bilo isto kada bi sprintera na 100 metara stavili da trči 1500 metara.“ – kazao je Petrović u intervju za naš portal.


Ovo je ona greska koja se desila jer se citave pripreme igrala 352 i onda to nije proslo jer ne zna niko kod nas igrati formacije sa 3 stopera i nema znanje da to postavi pa onda se ostalo bez krila. Mislim da u januaru nece biti vise u ekipi Zukica, Mujkica, Tandira, Kalezica i eventualno jos jednog dvojice igraca. A eto daje nagovjestaj da bi moglo doci neko krilo.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 26 sep 2017, 00:01

Nama treba desni bek i dva dobra krila. Na ostalim pozicijama je manje-vise dobro.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 sep 2017, 00:02

inace bih rekao cetiri stopera (Hare, Ignjatovic, Skaha, Salkic), al posto Skaha svako malo ima zdravstvenih problema, nije bas pametno imat cetiri stopera, tim vise jer je jedan od njih mladi i neiskusni Salkic

ekipi su potrebna dva krila, a Celo ozbiljno racuna na Todorovica i ostaje nam samo da se nadam da ce od njega napravit igraca, odnosno, vidjeti cemo koliko su njegove ne bas najbolje igre bile do Vlade, a koliko do njega

znaci krilne pozicije su prioritet, sa dva solidna, da ne kazem dobra krilna igraca, ekipa bi bila jaca i kvalitetnija

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 sep 2017, 06:32

emirzlaTu je napisao/la:Jel ti ga Azmir dao???A ti znas jel se placa reklama ili ne placa?Dok te Suljo ne prozva i njega si ismijavo zajedno sa Karelijem i Fazlom da traze finansijski izvjestaj(pa promjeni pricu i ne spominjes ga vise,prelivodo)
Ponovo tebe pitam,sta si ti uradio dok si bio u skupstini kluba???
Jesil ti kome trazio finansijski izvjestaj,placanje reklama na dresovima???
Probisvjet je dizao ruku u skupstini, cuo da se to tako radi. :urnebes:

De ba brate, ti ih jos uvijek smatras ozbiljnima. Kakva skupstina, kakvi clanovi i ti fazoni, likovi samo palamudaju po forumu anonimno, prozivaju pa kad ih lik javno prozove usute se ko puh, da se slucajno ne bi saznalo ko su. Levati, ma kakvi levati, levatcine.

Cuj ono bi finansijski izvjestaj, a nikad ga dosad nismo dobili, pa se svi frapirali kad su saznali da je svaka marka od Azmura u vidu pozajmice (iako su neki clanovi Fukara javno to govorili mjesecima prije toga), zatim se usutili dok nisu skontali pricu kako to opravdati. Pusti levate. Bitno je da Sloboda pocne pobjedjivati, da krenemo ka vrhu tabele, da se reprogram redovno placa jer je to bio najveci problem kluba, a vidicemo koliko ce ovaj UO napraviti u narednom periodu, ako nema pomaka onda i njih **** i prozivat pa ganjati nove, bolje ljude. A do tad... ma znas i sam :mrgreen:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 sep 2017, 08:00

Beduin je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:Jel ti ga Azmir dao???A ti znas jel se placa reklama ili ne placa?Dok te Suljo ne prozva i njega si ismijavo zajedno sa Karelijem i Fazlom da traze finansijski izvjestaj(pa promjeni pricu i ne spominjes ga vise,prelivodo)
Ponovo tebe pitam,sta si ti uradio dok si bio u skupstini kluba???
Jesil ti kome trazio finansijski izvjestaj,placanje reklama na dresovima???
Probisvjet je dizao ruku u skupstini, cuo da se to tako radi. :urnebes:

De ba brate, ti ih jos uvijek smatras ozbiljnima. Kakva skupstina, kakvi clanovi i ti fazoni, likovi samo palamudaju po forumu anonimno, prozivaju pa kad ih lik javno prozove usute se ko puh, da se slucajno ne bi saznalo ko su. Levati, ma kakvi levati, levatcine.

Cuj ono bi finansijski izvjestaj, a nikad ga dosad nismo dobili, pa se svi frapirali kad su saznali da je svaka marka od Azmura u vidu pozajmice (iako su neki clanovi Fukara javno to govorili mjesecima prije toga), zatim se usutili dok nisu skontali pricu kako to opravdati. Pusti levate. Bitno je da Sloboda pocne pobjedjivati, da krenemo ka vrhu tabele, da se reprogram redovno placa jer je to bio najveci problem kluba, a vidicemo koliko ce ovaj UO napraviti u narednom periodu, ako nema pomaka onda i njih **** i prozivat pa ganjati nove, bolje ljude. A do tad... ma znas i sam :mrgreen:
Ne palamudaju svi anonimno osim ovdje na forumu. Ima fotografija na FB od vodje u HZ uniformi, papucicama. :lol:
To da se nije znalo o pozajmicama to je prica za malu djecu. Nije znao mozda obican navijac ali jeste Bony koji je i sada u NJUO.
Sto se tice Sulje greska je sto nije ostao van politicke igre. Covjek je iskoristen samo da popuni fotografiju NJUO ili komiteta, a gdje je sada?
Niti ga za sta pitaju Fukare niti oni sa kojima se slikao u opcini.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 26 sep 2017, 08:12

ok ovo stanje psihodelije pripisacemo ponedeljku, a danas je utorak znaci jesmo zavrsili s psihodelijom?
mozemo se fino igrati danas?a sto ne bi mogli?
jutro.
onoga trenutka kada poraz zaboli, onoga trenutka kada napuste te svi, znaj da i dalje ja cu tebi pjevati
ljubav prema tebi nikad nece prestati.
jesam sta sjebo?rano je :lol:

idel ko u bl? :mrgreen:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 26 sep 2017, 08:14

i p.s dosta ba o ratu pa tema fk sloboda
tema fk sloboda
tema fk sloboda
fk sloboda
fk
sloboda
fc friiiiidooooooom

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 26 sep 2017, 08:20

Probisvjet je napisao/la:
Beduin je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:Jel ti ga Azmir dao???A ti znas jel se placa reklama ili ne placa?Dok te Suljo ne prozva i njega si ismijavo zajedno sa Karelijem i Fazlom da traze finansijski izvjestaj(pa promjeni pricu i ne spominjes ga vise,prelivodo)
Ponovo tebe pitam,sta si ti uradio dok si bio u skupstini kluba???
Jesil ti kome trazio finansijski izvjestaj,placanje reklama na dresovima???
Probisvjet je dizao ruku u skupstini, cuo da se to tako radi. :urnebes:

De ba brate, ti ih jos uvijek smatras ozbiljnima. Kakva skupstina, kakvi clanovi i ti fazoni, likovi samo palamudaju po forumu anonimno, prozivaju pa kad ih lik javno prozove usute se ko puh, da se slucajno ne bi saznalo ko su. Levati, ma kakvi levati, levatcine.

Cuj ono bi finansijski izvjestaj, a nikad ga dosad nismo dobili, pa se svi frapirali kad su saznali da je svaka marka od Azmura u vidu pozajmice (iako su neki clanovi Fukara javno to govorili mjesecima prije toga), zatim se usutili dok nisu skontali pricu kako to opravdati. Pusti levate. Bitno je da Sloboda pocne pobjedjivati, da krenemo ka vrhu tabele, da se reprogram redovno placa jer je to bio najveci problem kluba, a vidicemo koliko ce ovaj UO napraviti u narednom periodu, ako nema pomaka onda i njih **** i prozivat pa ganjati nove, bolje ljude. A do tad... ma znas i sam :mrgreen:
Ne palamudaju svi anonimno osim ovdje na forumu. Ima fotografija na FB od vodje u HZ uniformi, papucicama. :lol:
To da se nije znalo o pozajmicama to je prica za malu djecu. Nije znao mozda obican navijac ali jeste Bony koji je i sada u NJUO.
Sto se tice Sulje greska je sto nije ostao van politicke igre. Covjek je iskoristen samo da popuni fotografiju NJUO ili komiteta, a gdje je sada?
Niti ga za sta pitaju Fukare niti oni sa kojima se slikao u opcini.
Pa Suljo je tu bio iz ljubavi prema Slobodi na slici a ne prema bilo kome. Barem on ne treba da se pravda bilo kome. Fukare on ne vodi vec 10 g tako da i ne treba da ga pitaju bilo sta. Pozajmica sto se tice znalo je puno ljudi samo niko ziv nije znao iznos tacan niti kome se sta davalo. Ko daje on raspoređuje i ne polaze puno račune za svoje pare. UO za vrijeme AH nije postojao tj činili su ga predsjednik i Saša V. te Ibraga dobri. Znas ti to vrlo dobro ali eto neka se pise sta tek tako.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

JustSayin
Postovi: 172
Pridružen/a: 28 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la JustSayin » 26 sep 2017, 10:45

Ja nešto kontam da ćemo uzeti Borca u BL...
Ukopa nas carsija !

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 26 sep 2017, 10:54

JustSayin je napisao/la:Ja nešto kontam da ćemo uzeti Borca u BL...
Idemo nekako rastereceno tamo nakon ove pobjede nad Zeljom. Zato i ja imam dobar osjecaj, da bi mogli nesto napraviti :kafa:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 26 sep 2017, 10:56

U zimskoj pauzi, sigurno će se nešto mijenjati. Novi šef struke već zna koje pozicije treba pojačati: „U zimskoj pauzi se sigurno moramo pojačati jer ovdje neke stvari nisu rađene planski. Ako se igra sa bočnim ofanzivnim pozicijama i imaš dvije u sistemu, a ti na tim pozicijama nisi doveo nijednog igrača i nemaš ga, to je za mene pogrešno planiranje igračkog kadra.“

I na drugim pozicijama Slavko Petrović ima problema. Trenutno na tim pozicijama igraju igrači koji nisu školovani za to.

„Mi igramo sa dva štopera, a imamo ih sedam. Ni to nije logično. Ako želiš svaku poziciju duplo da napraviš, onda na štoperskoj poziciji imaš četiri igrača. To su prve pozicije koje su meni „zapale za oko“ i gdje se mi sada krpimo i igrače koji nisu školovani na tim pozicijama, mi njih stavljamo da oni igraju. To bi bilo isto kada bi sprintera na 100 metara stavili da trči 1500 metara.“ – kazao je Petrović.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

JustSayin
Postovi: 172
Pridružen/a: 28 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la JustSayin » 26 sep 2017, 11:49

FrantoBauzek je napisao/la:
JustSayin je napisao/la:Ja nešto kontam da ćemo uzeti Borca u BL...
Idemo nekako rastereceno tamo nakon ove pobjede nad Zeljom. Zato i ja imam dobar osjecaj, da bi mogli nesto napraviti :kafa:
Ma ako nista,da barem odigramo dobro da znamo da je to to.
Ukopa nas carsija !

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 26 sep 2017, 11:50

Neka igraju svi kao protiv Zelje i necemo izgubit.
Kakvi smo sa suspenzijama?

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 26 sep 2017, 12:07

75000 je napisao/la:Neka igraju svi kao protiv Zelje i necemo izgubit.
Kakvi smo sa suspenzijama?
Nemamo suspendovanih, ali je sad vec ozbiljan broj onih kojima ista i prijeti.

Culum, Ordagic, Todorovic, Salkic, Osmanagic i Lazevski.
Jedan grad, jedna ljubav!

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 26 sep 2017, 12:40

:P
Beduin je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:Jel ti ga Azmir dao???A ti znas jel se placa reklama ili ne placa?Dok te Suljo ne prozva i njega si ismijavo zajedno sa Karelijem i Fazlom da traze finansijski izvjestaj(pa promjeni pricu i ne spominjes ga vise,prelivodo)
Ponovo tebe pitam,sta si ti uradio dok si bio u skupstini kluba???
Jesil ti kome trazio finansijski izvjestaj,placanje reklama na dresovima???
Probisvjet je dizao ruku u skupstini, cuo da se to tako radi. :urnebes:

De ba brate, ti ih jos uvijek smatras ozbiljnima. Kakva skupstina, kakvi clanovi i ti fazoni, likovi samo palamudaju po forumu anonimno, prozivaju pa kad ih lik javno prozove usute se ko puh, da se slucajno ne bi saznalo ko su. Levati, ma kakvi levati, levatcine.

Cuj ono bi finansijski izvjestaj, a nikad ga dosad nismo dobili, pa se svi frapirali kad su saznali da je svaka marka od Azmura u vidu pozajmice (iako su neki clanovi Fukara javno to govorili mjesecima prije toga), zatim se usutili dok nisu skontali pricu kako to opravdati. Pusti levate. Bitno je da Sloboda pocne pobjedjivati, da krenemo ka vrhu tabele, da se reprogram redovno placa jer je to bio najveci problem kluba, a vidicemo koliko ce ovaj UO napraviti u narednom periodu, ako nema pomaka onda i njih **** i prozivat pa ganjati nove, bolje ljude. A do tad... ma znas i sam :mrgreen:
Ma naravno,ne valja ni reprogram,evo i bodEva,Slavko doveden samo da se raja smiri, sve znaju, samo nek je kontra i negativa
Zlatan Nalić sin tuzlanski

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 26 sep 2017, 12:46

I sta kazu statisticari? Kakav nam je omjer sa Borcem tamo nakon uspostavljanja Premijer lige?
& $ ?

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: hondas i 20 gostiju.