FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 21 avg 2017, 15:50

xeksor je napisao/la:Celik bogami nije raspli. Oni su uradili kulturno gratis ugovore i nasli privatnike koji plaća igrace. Digli su se u zadnjebdvije utakmice. Vidimo sve sledeću utakmicu.
ma pojacani su oni u odnosu na pocetak sezone, mislim i dalje ce se borit za opstanak, ali sada imaju sanse da ostanu u ligi, a pojacat ce se oni dodatno na pauzi sasvim sigurno

Kouadio i Mahmutovic daju dimenziju vise njihovoj igri, dva velika pojacanja za njihovu ofanzivu, a vratili su i ovog Kazazica u odbranu, mislim, kakav god da je, bolje je od ostalih

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 avg 2017, 15:51

xeksor je napisao/la:Celik bogami nije raspli. Oni su uradili kulturno gratis ugovore i nasli privatnike koji plaća igrace. Digli su se u zadnjebdvije utakmice. Vidimo sve sledeću utakmicu.
Probisvjete nemoj Azira, bolje Vladu stavi
Nije Vlado zasluzio salu, njemu jedino yebem nanu naninu! Yebo ga oni koji ga dovedose, isti ublehasi ko' i on.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 21 avg 2017, 16:05

Suljo20002 je napisao/la:Ajd ne jebte momka,njegov bod u krupi,vadio nas protiv viteza,sad nas i vece rezultatske katastrofe spasio,greske se dešavaju,ne mogu rec da je dobro postavio zivi zid ali lopte iz slobodnog po sredini gola su nesto najgore za golmane.Nemas orijentir kako zivi zid postaviti a osim toga de strucnjaci recite gdje je on to trebao stati.Na golu je sve to drugacije,pa nije lud dane gleda u loptu,to sto nemamo kameru iza gola koja bi pokazala da je vidio tu loptu.Majstorski udarac nema sta,tesko da bi odbranio taman da se nalazio i u uglu udarca.Salkica isto razapinjete,vlado neke experimente radio sa njim i onda ga vrati na prirodnu poziciju ped bitnu utakmicu,iskusniji igrači se tesko snalaze u takvoj postavci a kamoli on,svoj posao je odradio korektno,greske su bile ali samo se stvara pritisak zbog kojih te greske nece bit u stanju da se isprave.Koliko samo mediji dovedu samopoudzanje do minimuma cuj najgore postavljeni zivi zid na planeti,a yebem ti novinarstvo
prije svega da kazem da nemam nista protiv momka, njega ili Erica treba forsirati. a ukratko sta je Azir trebao: posto se radi o slobodnom udarcu sa male udaljenosti i ako uzmemo u obzir da ga izvodi Filipovic (uz Zebu najbolji izvodjac prekida i autor mnostva eurogolova) trebao je dodati najmanje jos jednog igraca u zivi zid da bolje zastiti svoju lijevu stranu i malo se pomjeriti u svoju lijevu stranu kako bi imao bolji pregled. postavio je Culuma i Ignjatovica jednog do drugog racunajuci da ce Filipovic pucati u Azirovu desnu stranu pa je htio to obezbjediti i kod samog suta Azir je mahinalno krenuo u svoju desnu stranu i tek kad je vidio da lopta ide u lijevu, ostao na krivoj nozi i pogledom ispratio loptu. kad je vec sa Culumom i Ignjatovicem (dvometrasima) obezbjedio svoju desnu stranu trebao se fokusirati na svoju lijevu ali nije, ostavio je rupcagu koju bi iskoristio i osrednji izvodjac slobodnih :!: eto to ti je ukratko i ovo su krivi treneri golmana iz omladinskog pogona, da li Hadzic ili Dedic jer su to osnovne stvari koje se uce :kafa:
Sloboda Tuzla

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 16:14

Naravno da je slobodnjak za zajebancije.pa svi se smiju hehe.i nadam se da je azir dovoljno pametan momak da iz ovog izvuce pouku i bude jos obazriviji i bolji a ne da sad padne u neki crnjak.dakle go je azirov ali i ordagin jer je on u zadnjem trenu otiso iz tog famoznog praznog dijela i ostavio azirovu lijevu stranu nebranjenu.na stranu to.poraz je vladin i vlado je najveci krivac.
Vlado odlazi!!isplatite ga ako treba...zavrsite na sudu al ga sutnite.ne cekajte vise nista.ovo je mucno vise gledat.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 21 avg 2017, 16:16

Saricu Elvise postani Izlija naseg podforuma :kafa:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 avg 2017, 16:22

Sportske vijesti vezane za tag: Vlado Jagodić. ... Trener Slobode Vlado Jagodić čestitao je Širokom Brijegu na zasluženoj pobjedi (2:0

Trener Slobode Vlado Jagodić nije bio nezadovoljan nakon utakmice, a čestitao je na trudu igračima oba tima

Jagodić: Zrinjski je bio bolji, čestitam im na tituli -

Jagodić: Čestitam svojoj dječici na velikom bodu

Jagodić: Imam zamjerki na mnogo igrača, ali riješit ćemo to

Jagodić prokomentarisao prvi bod Slobode u novoj sezoni ... Krupi rezultatom 0:0, došla do prvog boda u novoj sezoni, a nakon utkamice komentar je dao i trener Tuzlaka, Vlado Jagodić. “Čestitam i jednim i drugim igračima.

Treći gol je slomio ono malo nade što smo gajili, ali šta možemo, ja ću čestitati Krupi, kazao je Vlado Jagodić i dodao da je danas Sloboda ...

šef stručnog štaba premijerligaša sa Tušnja Vlado Jagodić kazao nam je ... Bit ću prvi koji će im čestitati na ovoj poduhvatu, a ne bih želio da kažem ...

Sarajevo Sloboda Vlado Jagodić Foto: MONDO/Samir Cacan. "Čestitam objema ekipama na dobrom meču po teškom vremenu, ali ovo je .

JAGODIĆ SE OSVRNUO NA SUĐENJE: ''Nemam riječi, čestitke publici''
Željezničar je danas na prepunoj Grbavici slavio protiv Slobode s rezultatom 4:2,

VLADO JAGODIĆ: Ne mogu prihvatiti priču kolege Petrovića ... Uoči meča trener tuzlanske momčadi Vlado Jagodić govorio je za Sloboda TV. ... “Ja ne dam nikom ovdje da bude favorit, a onaj ko nas nadigra ja ću mu čestitati

Trener Slobode, Vlado Jagodić, nije mogao biti zadovoljan nakon meča. ... Meni ostaje da čestitam kolegi Sliškoviću i za narednu sedmicu ..

Nakon utakmice trener gostiju Vlado Jagodić čestitao je Širokom na zasluženoj pobjedi te istaknuo da je njegova momčad zaslužila barem ...

Njegov kolega na klupi Slobode Vlado Jagodić čestitao je Željezničaru na pobjedi, ali i na otvaranju istočne tribine i lijepog ambijenta na ...

Čestitam Širokom i kolegi Sabliću na zasluženoj pobjedi. ... rekao je Vlado Jagodić, šef stručnog štaba Slobode, te dodao: "Možda smo zaslužili barem jedan gol .

Trener Slobode Vlado Jagodić je nakon poraza od Željezničara čestitao Plavim na pobjedi, te istakao da svojim igračima nema šta zamjeriti.

...:D :) ;) :( :o :shock: :? :cool: :x :P :cry: :lol: :twisted: :evil: :oops: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :urnebes: kuknjava :geek: :crazy: :angel: :lolno: :problem: :clap: :eh: :shh: :shifty: :sick: :damn: :facepalm: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :kafa: :wtf: :yawn: :stop: :bale: :pray: :nene: :nedam: :shhh: :hmmmm: :hmmmmm: :zviz: :njanjanja: :puke: :pinokio: :salut: :tokralju: :ljepota: :beba: :rol: :kralj: :plac: :zzz: :tralala: :guz: :opaopa: :bow: :bih:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 16:26

Naci chingi fino te molim preskoci me s tom zajebancijom.ne sjeda mi sad nikako.
Jedan sam od rijetkih kome vlado nije sjedo od pocetka.i ne trbea na njega puno trosit rijeci.djela sve govore.a ona su ocajna.statistika je neumoljiva.pizdohan najavljuje titule(koji je beni blam u moru blamova) i neku igru koja nikad doc.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 21 avg 2017, 16:28

hoces na saketanje, to ce ti sjesti samo tako i to na lice :opaopa: :kafa:

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 21 avg 2017, 16:30

ma **** ovo sto je Celik uradio . Das citavu ekipu jednom menadzeru da placa. To se popularno kaze privatnik , a menadzeri ih placaju.

Mislim Celiku je to ok, ispasti iz lige nece. Svakog ce namucit i ostat ce u ligi bez problema. Njima dobro.

Ali isto tako ne treba da cudi ako Celik recimo uveze dvije pobjede u gostima , dobije neke iz vrha, i onda bub 0-1 protiv Viteza, Goska..kad bude 9,00 kvota na gosta.

I isplati se cijela sezona.


a ovo sto je ovaj portal napisao protiv Azira je njihova bruka i sramota. Samo to. Treba da ih bude stid momka.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 16:31

Vlagodic zvani cestitka

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 21 avg 2017, 16:32

Sariel je napisao/la:Vlagodic zvani cestitka
Vlado ostani!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 16:33

Chinaglia je napisao/la:
Sariel je napisao/la:Vlagodic zvani cestitka
Vlado ostani!
Nisi ti dobar tita mi.
A lako bi mogo u cvarcima zavrsit.zato bolje se ohani corava posla.vadis mi zivac .jos jednom lijepo te molim nemoj ba.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 21 avg 2017, 16:35

Veca mi je greska Culuma tu gdje je napravio prekrsaj, da su birali gdje da stave loptu ne bi bolje izabrali.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 21 avg 2017, 16:57

Joj ljudi ima chini pravo, sta otjeramo Vladu i onda nas carobni i pismeni direktor instalira svog jarana i uzdanicu Nihada lepinu ili nedaj bože denisa sadikovića

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 21 avg 2017, 17:01

ultrasstyle_tz je napisao/la:ma **** ovo sto je Celik uradio . Das citavu ekipu jednom menadzeru da placa. To se popularno kaze privatnik , a menadzeri ih placaju.

Mislim Celiku je to ok, ispasti iz lige nece. Svakog ce namucit i ostat ce u ligi bez problema. Njima dobro.

Ali isto tako ne treba da cudi ako Celik recimo uveze dvije pobjede u gostima , dobije neke iz vrha, i onda bub 0-1 protiv Viteza, Goska..kad bude 9,00 kvota na gosta.

I isplati se cijela sezona.


a ovo sto je ovaj portal napisao protiv Azira je njihova bruka i sramota. Samo to. Treba da ih bude stid momka.
ja bas mislim da ce Celik ispasti :D pored golmana Markovica s kojim su sasvim slucajno uboli, imaju Sisica, Kouadija, Salcinovica, Mahmutovica (kad je spreman najbolji napadac lige) i Kazazica od igraca za najviseg ranga ovo ostalo tuga, jad cemer :!: oni idu na snagu i donekle svjezinu ovih novih igraca (Salcinovic, Mahmutovic, Kouadio), posto nisu prosli pripreme kako sezona bude odmicala tako ce i oni padadi fizicki. nema alibija mi tamo moramo uzeti bod/ove :kafa: ako ne bude igre ni u Zenici Vladika nek spakuje kofere :bih:
Sloboda Tuzla

JustSayin
Postovi: 172
Pridružen/a: 28 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la JustSayin » 21 avg 2017, 17:22

Hamam se opasno spremamo za ove nizeligase
Ukopa nas carsija !

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 avg 2017, 17:28

Aco daj briši ovaj tekst sa portala za Muminovića, nije momak, a nismo ni mi to zaslužili!!!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 21 avg 2017, 17:32

JustSayin je napisao/la:Hamam se opasno spremamo za ove nizeligase
Provjere, hocel se moc uzet titula sljedece godine u federalnoj. :lol:

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 21 avg 2017, 17:44

Poserem vam se na portal i profesionalizam. Kako vas nije sramota nesto ovakvo pisati i objavljivati? Ti si Azire jos veca budala sto si dao intervju ovim jazavcima :puke:
075

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 21 avg 2017, 18:07

kad je Karacicu Zeba zabio sa centra nisu dizali ovoliku prasinu kao sad, iako je Karacic bio prvi golman u 21 reprezentacije :!: ovako se unistavaju mladi igraci i yebe im se samopouzdanje. garant da poguraju nekog balavca iz privilegiranih klubova u mladu reprezentaciju. zasto ne saberu ostale odbrane Muminovica gdje je skinuo nekoliko zicera koje Buffon ne bi odbranio :kafa: Azire i piloti pogrijese, glavu gore i samo jos jace :thumbup:
Sloboda Tuzla

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.