FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 sep 2017, 17:13

katarakta je napisao/la: Ne mora značiti da mora leci svima isti dan. Ako se u banci ne odradi ;)
Opet ista priča. Ista banka, 2 računa maltene ista, stranka ista - FK Sloboda. Ne možeš nikako uplatit jedan a da drugi ne uplatiš, u nekoliko firmi dosad to nisam doživio. Jedino što se može desiti da ti pogriješi broj računa što je mala šansa.

Nek vam je to glavni argument, a porez zanemarujete.

Nisam možda trebao ni spominjati, nisam ni planirao, ali onaj hitmen se pravi grbav malo pa da ga demantujem. Nešto ste xeksoru govorili, a ovaj isto radi. Priča bez pokrića.


Ultras prvotimci su i to veoma bitne karike ;)
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 17:19

Znaci jaha i sale :rol:

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 sep 2017, 17:23

Ja se u potpunosti slažem oko minimalca, a i igrači to prihvataju! Druže, ako plaćaš doprinose i ostalo na njihove pune plaće, faktički ti država uzme još jedan dobar tim, a zauzvrat ti ne da ništa. To svi klubovi u BiH rade, što bi mi drugačije. Naravno, neki su i prijavljeni na punu plaću.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2017, 17:27

Pa ako ne placaju nasi sada na pune plate sada novac jel se isto za 2-3 godine moze desiti ono kao i kod Azmira da samo neko kaze poreskoj nije se to radilo i oni dodju i obracunaju ti jos jedno milionce? :D

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 sep 2017, 17:29

tuzlak1987 je napisao/la:Pa ako ne placaju nasi sada na pune plate sada novac jel se isto za 2-3 godine moze desiti ono kao i kod Azmira da samo neko kaze poreskoj nije se to radilo i oni dodju i obracunaju ti jos jedno milionce? :D
Pa može, ali u kurcu. Šta će kad zarađuje 420 po ugovoru :D
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2017, 17:31

katarakta je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Pa ako ne placaju nasi sada na pune plate sada novac jel se isto za 2-3 godine moze desiti ono kao i kod Azmira da samo neko kaze poreskoj nije se to radilo i oni dodju i obracunaju ti jos jedno milionce? :D
Pa može, ali u kurcu. Šta će kad zarađuje 420 po ugovoru :D
Onda ok, ako pise tamo 400 i oni se slazu sa tim nacinom.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 25 sep 2017, 17:34

wobly92 je napisao/la:
katarakta je napisao/la: Ne mora značiti da mora leci svima isti dan. Ako se u banci ne odradi ;)
Opet ista priča. Ista banka, 2 računa maltene ista, stranka ista - FK Sloboda. Ne možeš nikako uplatit jedan a da drugi ne uplatiš, u nekoliko firmi dosad to nisam doživio. Jedino što se može desiti da ti pogriješi broj računa što je mala šansa.

Nek vam je to glavni argument, a porez zanemarujete.

Nisam možda trebao ni spominjati, nisam ni planirao, ali onaj hitmen se pravi grbav malo pa da ga demantujem. Nešto ste xeksoru govorili, a ovaj isto radi. Priča bez pokrića.


Ultras prvotimci su i to veoma bitne karike ;)
Ako svi imaju racun u istoj banci mora leci isti dan da ne kazem minut.
Ako jedan ima racun u jednoj a drugi u drugoj banci e onda nemora znaciti. ...
Ma dzaba objasnjavas.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 25 sep 2017, 18:05

Da se ne placa sve ne bi tu 100% ni bili i kraj price.
Igraju eto onako volonterski.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 25 sep 2017, 18:10

75000 je napisao/la:Da se ne placa sve ne bi tu 100% ni bili i kraj price.
Igraju eto onako volonterski.
Objasnjeno,mozda iz ljubavi prema crveno-crnoj boji :lol:
@kataratka samo u drzavnoj firmi si prijavljen na punu platu,a u privatnika rijetko,rijetko gdje...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 25 sep 2017, 18:30

FrantoBauzek je napisao/la:I samo jos nesto staragarda: Pun mi je vise *urac tvoje price o strasnoj golgoti, kada god se spomenu ljudi iz Podrinja. Nikada nisam omalovazavao sigurno njihova stradanja ili ljude iz Podrinja kao takve, kao sto tvoj jaran Probisvijet i ti stalno omalovazavate "ovog iz Kikaca" ili "onog iz Islamovca" :nedam:
Nisam niti mi pada napamet, da govorim drugima i stalno potenciram kako sam cijeli rat bio tu, da sam pola tog vremena proveo po sklonistima ili u bolnici i da sam cijeli taj period izbjegavao letece gelere nakon praska granata :roll:
Koga boli *urac kako je meni bilo to vrijeme, niti zelim opterecivati ljude sa tim temama. Svako ima svoju neku traumu i bol, koju nosi iz tog nesretnog perioda. Naravno da je ljudima iz Podrinja bilo dosta gore, ali nije ni u Tuzli teklo mlijeko po ulicama u tim vremenima. Naprotiv, teklo je nesto drugo :(
Pogotovo to nije razlog, da bude nekom opravdanje nakon sto si mu pomogao i primio ga u svoje ognjiste, da dodje i namece ti svoje iz nekog ruralnog mjesta. Svako ko ode u inostranstvo se integrise i postuje pravila grada, u koji dodje. Jel tako?!
Ali eto tvojom logikom ovdje mogu ovi da dodju i da namecu svoje lokalnom stanovnistvu, jer su prosli strasnu golgotu. Logikom: "Vi Tuzlaci u stranu, ovo je sada nasa prcija. Ko vam je kriv sto vam je "dobro" bilo u ratu. Imas nesto protiv? Ako imas, samo da znas mi smo prosli strasnu golgotu tako da mrs u stranu." :shh: Ne svidja mi se taj stav :!:
Zna se da su kulturne institucije u gradovima i kultura nakon sto se institucionalizira ide od grada prema selu, a ne obrnuto :nene: Postuj pravila i kulturu grada, u koji si stigao. Srecom u tom prilivu stanovnistva ima i dalje vise takvih :thumbup:

I ljudi, koji su zaista predmet divljenja, su oni koji nisu medijski eksponirali svoju nesrecu usprkos strasnoj golgoti, koju su prosli, koji vrijedno i marljivo rade i doprinose ovom gradu u svakom smislu. Vjeruj mi, takvih je najvise i hvala im od srca sto su moji sugradjani :salut:
A jel' uredu da neko dodje iz Islamovca i namece nama tuzlacima svoje vizije i sprovodi u djelo svoje zamisli. Ha? Sima on posadi kip jer to on zeli, pravi fontane jer on to zeli, pravi knnizevne susrete jer on to zeli, a sto ne uradi nesto sto tuzlaci zele. On ne bi nikada postao gradonacelnik da se kandidovao kao samostalni kandidat. Mi smo za njega glasali samo zato sto je iz SDP- a i sto nismo imali izbora.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 18:39

wobly92 je napisao/la:
katarakta je napisao/la: Ne mora značiti da mora leci svima isti dan. Ako se u banci ne odradi ;)
Opet ista priča. Ista banka, 2 računa maltene ista, stranka ista - FK Sloboda. Ne možeš nikako uplatit jedan a da drugi ne uplatiš, u nekoliko firmi dosad to nisam doživio. Jedino što se može desiti da ti pogriješi broj računa što je mala šansa.

Nek vam je to glavni argument, a porez zanemarujete.

Nisam možda trebao ni spominjati, nisam ni planirao, ali onaj hitmen se pravi grbav malo pa da ga demantujem. Nešto ste xeksoru govorili, a ovaj isto radi. Priča bez pokrića.


Ultras prvotimci su i to veoma bitne karike ;)
Ja ti kažem a ti provjeri kod igraca ne kod tete u banci i frizerke u frizeraju. Na kraju imas sekretara kluba odeš u prostorije i pitaš ga. Kako Sloboda 72 nazove poreznu i pita jel se plaćaju porezi. Čovjek se brine i ima pravo pristupa informacijama voljenog kluba. Tako i ti
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 sep 2017, 18:52

FrantoBauzek je napisao/la:I samo jos nesto staragarda: Pun mi je vise *urac tvoje price o strasnoj golgoti, kada god se spomenu ljudi iz Podrinja. Nikada nisam omalovazavao sigurno njihova stradanja ili ljude iz Podrinja kao takve, kao sto tvoj jaran Probisvijet i ti stalno omalovazavate "ovog iz Kikaca" ili "onog iz Islamovca" :nedam:
Nisam niti mi pada napamet, da govorim drugima i stalno potenciram kako sam cijeli rat bio tu, da sam pola tog vremena proveo po sklonistima ili u bolnici i da sam cijeli taj period izbjegavao letece gelere nakon praska granata :roll:
Koga boli *urac kako je meni bilo to vrijeme, niti zelim opterecivati ljude sa tim temama. Svako ima svoju neku traumu i bol, koju nosi iz tog nesretnog perioda. Naravno da je ljudima iz Podrinja bilo dosta gore, ali nije ni u Tuzli teklo mlijeko po ulicama u tim vremenima. Naprotiv, teklo je nesto drugo :(
Pogotovo to nije razlog, da bude nekom opravdanje nakon sto si mu pomogao i primio ga u svoje ognjiste, da dodje i namece ti svoje iz nekog ruralnog mjesta. Svako ko ode u inostranstvo se integrise i postuje pravila grada, u koji dodje. Jel tako?!
Ali eto tvojom logikom ovdje mogu ovi da dodju i da namecu svoje lokalnom stanovnistvu, jer su prosli strasnu golgotu. Logikom: "Vi Tuzlaci u stranu, ovo je sada nasa prcija. Ko vam je kriv sto vam je "dobro" bilo u ratu. Imas nesto protiv? Ako imas, samo da znas mi smo prosli strasnu golgotu tako da mrs u stranu." :shh: Ne svidja mi se taj stav :!:
Zna se da su kulturne institucije u gradovima i kultura nakon sto se institucionalizira ide od grada prema selu, a ne obrnuto :nene: Postuj pravila i kulturu grada, u koji si stigao. Srecom u tom prilivu stanovnistva ima i dalje vise takvih :thumbup:

I ljudi, koji su zaista predmet divljenja, su oni koji nisu medijski eksponirali svoju nesrecu usprkos strasnoj golgoti, koju su prosli, koji vrijedno i marljivo rade i doprinose ovom gradu u svakom smislu. Vjeruj mi, takvih je najvise i hvala im od srca sto su moji sugradjani :salut:
:thumbup:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 sep 2017, 18:55

@staragarda preselio...
Na cvajtu
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 25 sep 2017, 18:57

Ljudi postoji samo jedna istina o svemu ovome. A.H. je dokazao da se moze bolje i uspjesnije. Mi smo izasli iz onih okvira borbe za opstanak i sredinu tablice. Lako smo navikli na dobre igre i dobre rezultate, Sada je vecini tesko prihvatiti da smo "donji". Nije problem u NJUO i u predcedniku, problem je u vecini od nas koji zelimo bolje i vise. Standardi su se podigli na jedan visi nivo jer Azmir je imao sa cim i mogao je. Ubjedjen sam da ce dokazati da sa jednim klubom koji je u okvirima mjesne zajednice nego ovi sa Slobodom. Jednostavno, ima i moze mu se.
U neku ruku je to i dobro jer svaki novi predcednik ce biti na tapetu da uradi jos nesto vise. Bice pritisaka, i to je dobro.
Za nas iskrene slobodase nece nikada biti bitno odakle je neko, da li iz Kikaca ili Glogove ako on ostvaruje nase zelje i glad za uspjehom.
Eto neka ovi dokazu da mogu bolje i vise od Azmira ili bar koliko i on. Najsretniji bi bio da u PL budemo mi prvi sa Mackom, a Sloga druga sa Azmirom.
Jel' to moguce?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DoeTz » 25 sep 2017, 19:01

katarakta je napisao/la:Ma najjaci smo. Kad dobijemo nigdje nikog na forumu. Ili se napiše jedna stranica, dan poslije odmah šuplja i pametovanje :D
Ma de ba vidis da insajderi znaju i koliko je koji igrac digo na banci.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 sep 2017, 19:04

sviunapad1010 je napisao/la:@staragarda preselio...
Na cvajtu
Drago mi je da pratis moje pisanje.... sigurno pratis i cum grano salis :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 25 sep 2017, 19:07

fukaratz vjerujem, ocekujem njegov komentar o ovome, on zapravo prica s igracima i upucen je
meni, a i nekim drugima je podjelio neke bitne info iz blize proslosti, koje niko nije napisao na forumu

pogotovo ne sexor insajder hehe

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DoeTz » 25 sep 2017, 19:09

Ma wobly probo hudovsku pa sad fura 420.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 sep 2017, 19:10

staragarda je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:@staragarda preselio...
Na cvajtu
Drago mi je da pratis moje pisanje.... sigurno pratis i cum grano salis :kafa:
:D evo legende. Dos'o sebi poslije 2 dana. Samo vas dobri rezultati naše Slobode ugase ovdje zavučete se u mišije rupe. Cim ima razlog za pljuvanje letite za pohvale nigdje vas. Nabijem faraona prvog pa onda sve koji se pojavljuju ovdje na prije navedeni način.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 19:15

Chinaglia je napisao/la:fukaratz vjerujem, ocekujem njegov komentar o ovome, on zapravo prica s igracima i upucen je
meni, a i nekim drugima je podjelio neke bitne info iz blize proslosti, koje niko nije napisao na forumu

pogotovo ne sexor insajder hehe
Mozda je to predsjednik iz sjene.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Skojevska i 22 gosta.