FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 20 dec 2017, 23:13

rodjaci malo se igrate jeli?
sta reci, osim totalno sam razocaran.

tuzla87
Postovi: 147
Pridružen/a: 11 avg 2014, 18:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla87 » 21 dec 2017, 00:18

Gojkovic bi nam sjeo, igrao standardno u prvoj postavi u 1 hnl, posle ovog rasula u Istri uzeo papire, bilo ni dobro razgovarati s momkom sigurno je se i on zazelio kuce i Tuzle. Jedini koji je nesto uradio od te generacije(Jusufovic,Music,Prses,Ribic itd.)... bilo bi ga lijepo vidjeti u dresu svetinje :kafa:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 dec 2017, 00:28

tuzla87 je napisao/la:Gojkovic bi nam sjeo, igrao standardno u prvoj postavi u 1 hnl, posle ovog rasula u Istri uzeo papire, bilo ni dobro razgovarati s momkom sigurno je se i on zazelio kuce i Tuzle. Jedini koji je nesto uradio od te generacije(Jusufovic,Music,Prses,Ribic itd.)... bilo bi ga lijepo vidjeti u dresu svetinje :kafa:
Na osnovu izjave tesko da ce on nama, trazi stabilan klub sa ambicijama..Ja ocekujem Zrinjski ili tako nesto.

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 21 dec 2017, 00:52

Gojkovic je nasa prva akvizicija čim se raskine sa Ignjatovicem.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 07:39

Kakve ba akvizicije, nama treba najnoviji odbor za hitnost prije svega jer je predsjednik u ostavci. Treba nam skupština da ga razrijesi duznosti.
Stosta treba.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 08:18

hitman22
Sladjo Ilic Maid Porobic Goran onaj iz Saobracaj Komunjkacije i jos dva tri direktora JP i nema 100% problema. Ja vidim samo u tome kao prelazno rješenje. Politika je nametnula Lutrijji BiH sponzorstvo za neke klubove Eronet i EP takodje Itd. Samo politički lobi moze namaknuti pare velike ovo ostalo je za kikiriki. Nama ni jedna od navedenih nije dala 1 km. Aliuminij sponzor Zrinjskom a Bosnjo telac placa skuplje struju da bi pomenuta firma dobila skoro besplatno tu istu struju Itd.
Da kopiram ovde hitmanov post.
kakav sladjo ilic, maid i ostali.
pa to su kokuzi levl mi.dobro malo jaci, da se ne uvrijede :lol:
generalno to su ideje iz osamdesetih, davno prevazidjene a koje ne moraju ni bit lose u namjeri, ali su kao sto rekoh davno prevazidjene, jer vec imas velik udjel opstine/grada, sa nekih cca 2,5 miliona za iducu godinu kad se sve sabere ugrubo jel tako?
nama treba jak investitor sa izmjenjenim statutom da se zna ko kolo vodi i ko iza svega stoji svojim sredstvima..
I sto je najgore ne donose rezultate jer i dalje nismo uredjen klub i dalje nema rezultata.
A ruku na srce iako ne pratim druge sportove gutamo skoro svu lovu za ove namjene.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 dec 2017, 09:05

Sariel1987 je napisao/la:hitman22
Sladjo Ilic Maid Porobic Goran onaj iz Saobracaj Komunjkacije i jos dva tri direktora JP i nema 100% problema. Ja vidim samo u tome kao prelazno rješenje. Politika je nametnula Lutrijji BiH sponzorstvo za neke klubove Eronet i EP takodje Itd. Samo politički lobi moze namaknuti pare velike ovo ostalo je za kikiriki. Nama ni jedna od navedenih nije dala 1 km. Aliuminij sponzor Zrinjskom a Bosnjo telac placa skuplje struju da bi pomenuta firma dobila skoro besplatno tu istu struju Itd.
Da kopiram ovde hitmanov post.
kakav sladjo ilic, maid i ostali.
pa to su kokuzi levl mi.dobro malo jaci, da se ne uvrijede :lol:
generalno to su ideje iz osamdesetih, davno prevazidjene a koje ne moraju ni bit lose u namjeri, ali su kao sto rekoh davno prevazidjene, jer vec imas velik udjel opstine/grada, sa nekih cca 2,5 miliona za iducu godinu kad se sve sabere ugrubo jel tako?
nama treba jak investitor sa izmjenjenim statutom da se zna ko kolo vodi i ko iza svega stoji svojim sredstvima..
I sto je najgore ne donose rezultate jer i dalje nismo uredjen klub i dalje nema rezultata.
A ruku na srce iako ne pratim druge sportove gutamo skoro svu lovu za ove namjene.
:shock: :shock: :rol: :rol: :rol: Dje ba Maid , Sladjo, Goran ko' Abramovic. :rol: :rol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 dec 2017, 09:10

Lijepo je da se gradi stadion ali trenutno je puno važnije da nam klubovi prodišu. Za 1 milion KM koji je predviđen budžetom za istok mi bi ozivili sve sportske klubove u gradu izuzimajuci fudbal. Dalje imamo RSD 700.000 KM, savezu sportskom grada 250.000 plus jos tih nekih 138.000 zasport neraspoređeno (odatle idu oni rebalansi za fudbal), ima 580.000 rekonstrukcija stadiona i trga Slobode, 500.000 JU stadion. Dakle, od istoka 1 milion za sve druge klubove, za fudbal ostaje 1.800.000 KM ako odbijemo 200.000 za plate seceru i company i 180.000 za trg Slobode. Mislim da sam dobro zapamtio cifre juče sam gledao. Na 1,8 miliona dodajmo ulaznice neka nas je 2000 na tekmi to je 14000x16=224.000. Eto nas na 2 miliona. Ima i sponzora sigurno nesto itd. Ja ovo tako vidim ne znam za ostale. Nama samo trebaju pošteni ljudi u UO koji hoće da rade i da je konačno transparentno sve. Stadion traziti pare od kantona, od federacije, države, UEFA-e yebem ja to više ne može se dobiti. Ja mislim da može ali imamo tvrdoglavo vodstvo u gradu. Uvesti članarinu i zaštititi ime i grb. Nabralo bi se i tu nešto love. Treba nam predsjednik mlađi vrijedan i da ne uzima sebi više od 10% ja bi dao oglas takav bi bgm. Znači finansijski izvjestaj svaki mjesec javno obavezno.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 dec 2017, 09:14

Sariel1987 je napisao/la:hitman22
Sladjo Ilic Maid Porobic Goran onaj iz Saobracaj Komunjkacije i jos dva tri direktora JP i nema 100% problema. Ja vidim samo u tome kao prelazno rješenje. Politika je nametnula Lutrijji BiH sponzorstvo za neke klubove Eronet i EP takodje Itd. Samo politički lobi moze namaknuti pare velike ovo ostalo je za kikiriki. Nama ni jedna od navedenih nije dala 1 km. Aliuminij sponzor Zrinjskom a Bosnjo telac placa skuplje struju da bi pomenuta firma dobila skoro besplatno tu istu struju Itd.
Da kopiram ovde hitmanov post.
kakav sladjo ilic, maid i ostali.
pa to su kokuzi levl mi.dobro malo jaci, da se ne uvrijede :lol:
generalno to su ideje iz osamdesetih, davno prevazidjene a koje ne moraju ni bit lose u namjeri, ali su kao sto rekoh davno prevazidjene, jer vec imas velik udjel opstine/grada, sa nekih cca 2,5 miliona za iducu godinu kad se sve sabere ugrubo jel tako?
nama treba jak investitor sa izmjenjenim statutom da se zna ko kolo vodi i ko iza svega stoji svojim sredstvima..
I sto je najgore ne donose rezultate jer i dalje nismo uredjen klub i dalje nema rezultata.
A ruku na srce iako ne pratim druge sportove gutamo skoro svu lovu za ove namjene.
Jel se ovaj sariele drogira? Majko mila prijedloga :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 21 dec 2017, 09:30

Prijedlog je odličan sve dok se ne pojavi taj famozni investitor ,a ja gužvu ne vidim i ne čujem da se neko otima od bilo kakvih poluinvestitora. Uređenje je takvo kakvo je i slični pomenutim ljudima vladaju u tri od četri "uspješna " kluba.
Sloboda 72 odlično zna o cemu pričam
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 dec 2017, 09:46

Hitman mi smo ta sredstva od Grada iscrpili kroz budžet. Od JP tipa Elektroprivreda i BH Telecom sigurno nećemo dobiti nista jer to odlučuju njihove uprave u Sarajevu a ne ispostave u Tuzli. Direktori gradskih JU su nesposobni za bilo sta osim da napune svoje dzepove i ako dođu u Slobodu tek ce nas oni sahraniti. Ali eto imas pravo na misljenje naravno. Po meni treba se promjeniti stav ljudi u gradskoj upravi prije svega gradonačelnik. Para ima samo treba predsjednik koji hoće da radi i napravi red. Predsjednika je logicno da imenuje Grad jer daje najviše para ali da se promjeni dosadašnja politika u i oko kluba. Transparentan rad na prvom mjestu. Ostali članovi uprave privatnici koji hoće dati nesto para. Barem 100.000 godišnje. Novi Azmir ni slučajno a ni stari da nas zavaljuju pozajmicama i dignu sidro kad im se cefne.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 dec 2017, 10:02

Kratkoročni plan

Sto brze sazvati skupštinu i izabrati UO. Predsjednik neko mlađi ko hoce da radi (bira Grad jer daju najvise para) uz uslov transparentno raditi. Ostali članovi UO privatnici koji će donirati neki iznos.
Napraviti rebalans budžeta odnosno jos nije usvojeno. Preusmjeriti sto vise para za klub i zauataviti izgradnju istoka. Od toga se pojačati i napasti kup da se proba izlaskom u evropu zaraditi.
Igrače da bira iskljucivo Ćelo sampras.

Dugoročno

Vratiti OP u klub kako bog zapovjeda. Ukinuti JU Stadion i te pare usmjeriti na škole fudbala koje bi otvorili širom kantona. Sve pod okriljem kluba.
Uspostaviti bolju saradnju sa klubovima iz blizeg okruženja.
Traziti pare za stadion od vecih nivoa vlasti.
Transparentnim radom i mjesecnim finansijskim izvjestajima vratiti povjerenje navijača.
Uvesti članarinu omoguciti članstvo u klubu.
Jedan od clanova UO ispred članova kluba.
Zaštiti ime i grb kluba i uz bolje rezultate i marketing privući sponzore. Itd...

Treba puno raditi i uhvatiti se u kostac sa lesinarima kluba. Imamo li takvog kandidata?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 dec 2017, 10:07

Postao sam ko tuzlak sa postovima ko ponjava neću više :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 10:44

Nije problem ni u tim direktorima.opet je problem u sistemu odlucivanja.puno baba kilava djeca.
Cuj nema skusptine.ma sutra sazovi tacka 1.ostavka predsjednika.tacka 2 nacin izlaska iz krize.
Daj da nesto promijenimo dok nije prekasno.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 21 dec 2017, 10:54

Zna li neko da li je javno obznanjen spisak igrača na koje ne računa Slavko Petrović na proljeće? Na nekim portalima sam čitao da je dostavio spisak upravi, ali nigdje nisam naišao na konkretna imena.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 10:56

Pravo pitanje je koji igraci racunaju ostat u klubu???
Evidentno je da je ova uprava otkako je dosla na ratnoj nozi s igracima.il se meni samo prividja???

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 21 dec 2017, 11:01

Sariel1987 je napisao/la:Pravo pitanje je koji igraci racunaju ostat u klubu???
Evidentno je da je ova uprava otkako je dosla na ratnoj nozi s igracima.il se meni samo prividja???
Upravu si. Ne bi bilo čudno da nam se desi scenario kao posle A.H. Kada su nakon Husrefa, redom napuštali jedan po jedan igrač. :facepalm:
Kad se sjetim Zebe ( emotivno potrošen) :lol:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 dec 2017, 11:12

Za otprilike mjesec dana svi koji vole Slobodu kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava kuknjava :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 dec 2017, 11:16

Jasmine Imamoviću 12 i 10 je. Promjeni kurs za 180 stepeni ili definitivno ostani zapamćen kao grobar sporta u Tuzli.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 21 dec 2017, 11:29

sviunapad1010 je napisao/la:Jasmine Imamoviću 12 i 10 je. Promjeni kurs za 180 stepeni ili definitivno ostani zapamćen kao grobar sporta u Tuzli.
Druze de ti provjeri sat.kod mene je sad pola 12

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.