FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 25 sep 2017, 19:20

Macak i UO su morali naci nacina da nastave kontinuitet igranja u Evropi. To bi im olaksalo sve i donijelo financijsku dobit za klub. Mora se pucati na nesto vece, ne mora to biti titula.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 19:24

Ma kakva Europa. Da idem po Zenici biti gost. Da se moram ljutiti na cijeli grad sto samo mi nemamo bas nikakve uvjete. Sto nam je klub 98 g starosti smješten u kontejneru na stadionu Tusanj i u jednoj oronuloj kancelariji na sonom trgu.
Nista EU za sada.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 19:27

Probisvjet je napisao/la: A jel' uredu da neko dodje iz Islamovca i namece nama tuzlacima svoje vizije i sprovodi u djelo svoje zamisli. Ha? Sima on posadi kip jer to on zeli, pravi fontane jer on to zeli, pravi knnizevne susrete jer on to zeli, a sto ne uradi nesto sto tuzlaci zele. On ne bi nikada postao gradonacelnik da se kandidovao kao samostalni kandidat. Mi smo za njega glasali samo zato sto je iz SDP- a i sto nismo imali izbora.
-JI je ipak odrastao na Slatini, zavrsio osnovnu skolu Pazar i gimnaziju u Tuzli.
-Na demokratskim izborima je polovica glasaca izabralo jednog lika, druga polovica preostalih osam kandidata. Vecina glasova je JI dobio u urbanim mjesnim zajednicama, a od ruralnih mjesnih zajednica je neko drugi dobijao glasove.
-Stice se dojam da su posjeceniji "Cum grano salis" od nekih utakmica iz pretprosle sezone. Ocigledno da Tuzlacima Sloboda nije toliko bitna, jer je na utakmici protiv Drine Zvornik, kada smo se borili za titulu a bili u finalu kupa, je bilo manje od 1500 ljudi.
-Mozemo mi njega voliti ili ne voliti, ali ne mozemo reci da on nema podrsku gradjana, jer ga ti isti gradjani biraju vec peti mandat.
-Nisam uopste htio ici na politiku, niti imam namjeru braniti JI a evo bio je kandidat DF-a, nominalno nenacionalne stranke poput SDP-a, pa nije dobro prosao.

U prethodnom post-u sam napisao, da ima jako puno kritike na njegov racun npr. sport grada, sto se nije poslovna zona prije napraviti itd., ali ne moze mu se osporiti jako puno dobrih poteza sto na infrastruktunalnom, sto na kulturnom nivou Tuzle.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DoeTz » 25 sep 2017, 19:27

Treba se fokusirat na kup.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 sep 2017, 19:29

Probisvjet je napisao/la:Macak i UO su morali naci nacina da nastave kontinuitet igranja u Evropi. To bi im olaksalo sve i donijelo financijsku dobit za klub. Mora se pucati na nesto vece, ne mora to biti titula.
Da nismo podjeljeni kao sto jesmo i da i mi malo pratimo možda bi sta i bilo. Ovako kakvi smo dobro je ovo sve. Jbt duže žalimo bivseg preCjednika nego sto smo za Titom plakali '80-te. Ne svi ali veliki broj. Nije se bgm Tito oplakivao godinu dana. Boli me k...c ko je predsjednik od svake uprave traziti maksimum ili nas nema.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 25 sep 2017, 19:33

Hitman22 je napisao/la:Mozda je to predsjednik iz sjene.
Senco himself :kafa:

fukaratz (Senco), provaljen si, sada znamo da si Senco, isto kao sto smo provalili Ekrema Ibrica - Ekru (NjonjoVam)

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 19:35

FrantoBauzek je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: A jel' uredu da neko dodje iz Islamovca i namece nama tuzlacima svoje vizije i sprovodi u djelo svoje zamisli. Ha? Sima on posadi kip jer to on zeli, pravi fontane jer on to zeli, pravi knnizevne susrete jer on to zeli, a sto ne uradi nesto sto tuzlaci zele. On ne bi nikada postao gradonacelnik da se kandidovao kao samostalni kandidat. Mi smo za njega glasali samo zato sto je iz SDP- a i sto nismo imali izbora.
-JI je ipak odrastao na Slatini, zavrsio osnovnu skolu Pazar i gimnaziju u Tuzli.
-Na demokratskim izborima je polovica glasaca izabralo jednog lika, druga polovica preostalih osam kandidata. Vecina glasova je JI dobio u urbanim mjesnim zajednicama, a od ruralnih mjesnih zajednica je neko drugi dobijao glasove.
-Stice se dojam da su posjeceniji "Cum grano salis" od nekih utakmica iz pretprosle sezone. Ocigledno da Tuzlacima Sloboda nije toliko bitna, jer je na utakmici protiv Drine Zvornik, kada smo se borili za titulu a bili u finalu kupa, je bilo manje od 1500 ljudi.
-Mozemo mi njega voliti ili ne voliti, ali ne mozemo reci da on nema podrsku gradjana, jer ga ti isti gradjani biraju vec peti mandat.
-Nisam uopste htio ici na politiku, niti imam namjeru braniti JI a evo bio je kandidat DF-a, nominalno nenacionalne stranke poput SDP-a, pa nije dobro prosao.

U prethodnom post-u sam napisao, da ima jako puno kritike na njegov racun npr. sport grada, sto se nije poslovna zona prije napraviti itd., ali ne moze mu se osporiti jako puno dobrih poteza sto na infrastruktunalnom, sto na kulturnom nivou Tuzle.
Ima on i vise propusta ali eto nabrojao si glavne. Sport ( operisan od toga) i biznis( razumljivo jer dolazi iz administracije od prvog zaposlenja). Tema nije on ali eto da dodam.
Sva mržnja odredjenih krugova prema klubu dolazi iz mržnje prema JI. Čim on pomaze ne valja. Ali da ne dužim.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 19:35

sviunapad1010 je napisao/la: Da nismo podjeljeni kao sto jesmo i da i mi malo pratimo možda bi sta i bilo. Ovako kakvi smo dobro je ovo sve. Jbt duže žalimo bivseg preCjednika nego sto smo za Titom plakali '80-te. Ne svi ali veliki broj. Nije se bgm Tito oplakivao godinu dana. Boli me k...c ko je predsjednik od svake uprave traziti maksimum ili nas nema.
:thumbup: To je to. Klub je vjecan, uprave su prolazne. Koliko su pojedini plakali i kukali, da su toliko radili na poboljsanju kluba, bili bi Real Madrid danas. Stvaranjem negative samo se odmaze klubu, a da im je klub ispred uprave, podrzali bi vise ovaj projekat i novu upravu, jer bolju trenutno nemamo.
Hitman22 je napisao/la: Ima on i vise propusta ali eto nabrojao si glavne. Sport ( operisan od toga) i biznis( razumljivo jer dolazi iz administracije od prvog zaposlenja). Tema nije on ali eto da dodam.
Sva mržnja odredjenih krugova prema klubu dolazi iz mržnje prema JI. Čim on pomaze ne valja. Ali da ne dužim.
Ma ima, jasta. Nikakva on cvjecka nije, niti imam namjeru da ga branim. Ali treba konstruktivno kritikovati, da se poboljsa situacija. A ne maliciozno, pa omalovazavati i dobro i lose sto je napravio :stop: Cim sve ne valja, odmah znas da dolazi pisanje iz nekih neprijateljskih tabora prema JI. Izbalansirano pisanje dolazi od gradjana Tuzle, koji sagledavaju cijelu sliku.
____________________________________________________________________________________________________________________________

Igramo u BL protiv Borca, pa imamo Sarajevo i Siroki kuci, dvije teske utakmice. Pa onda Radniku u goste, pa Krupa i Vitez kuci.

Koliko u ovih 6 utakmica ocekujete bodova, od mogucih 18?
Zadnja izmjena: FrantoBauzek, dana/u 25 sep 2017, 19:49, ukupno mijenjano 1 put.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 19:48

Iskreno koga ovde boli **** za tim dajte jos malo politike svadje kmecanja..
:lol:

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 19:51

Sariel je napisao/la:Iskreno koga ovde boli **** za tim dajte jos malo politike svadje kmecanja..
:lol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Ocekujem minimum 10 bodova od 18 bodova, mada nadam se da cemo osvojiti vise :thumbup:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 20:03

Ja očekujem 18 bodova. U najgorem slucaju 15
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 sep 2017, 20:05

DoeTz je napisao/la:Ma wobly probo hudovsku pa sad fura 420.
Dijete drži se miksanja onih metalika i ne miješaj se gdje ti nije mjesto i o čemu blage veze nemaš.
Dok ti nisam zlajcija zvao.

Hitman šta sta cemo s poreza?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 25 sep 2017, 20:06

wobly92 je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:Ma wobly probo hudovsku pa sad fura 420.
Dijete drži se miksanja onih metalika i ne miješaj se gdje ti nije mjesto i o čemu blage veze nemaš.
Dok ti nisam zlajcija zvao.

Hitman šta sta cemo s poreza?
Jel' malo 420?

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 20:08

Hitman22 je napisao/la:Ja očekujem 18 bodova. U najgorem slucaju 15
Ostavio sam prostor zbog pljuvaca zato 10 bodova :lol: ali i ja se nadam sto vecem broju bodova :think: :njanjanja:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 20:14

ma dobar je nas vobli ba...ima gifove ko niko.đ
al je i mahalusa cuj vidio/cuo 420 haj 400 al kako ono 20snimi :lol:

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 20:15

wobly92 je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:Ma wobly probo hudovsku pa sad fura 420.
Dijete drži se miksanja onih metalika i ne miješaj se gdje ti nije mjesto i o čemu blage veze nemaš.
Dok ti nisam zlajcija zvao.

Hitman šta sta cemo s poreza?
Sve ide redovno ne brini ti oko toga. Napisao sam ti vec u ranijem postu. Samo pitaj igrače koji imaju plate normalne. Stipendisti imaju mozda 420.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 sep 2017, 20:15

Rimes87 je napisao/la:Jel' malo 420?

Sent from my D6603 using Tapatalk
Ma mene što se tiče nek rade šta hoće, zanima me samo igra na terenu i ekipa, samo me ovaj danas pokušao malo napravit budalom, znači i on izmišlja napamet a pojma nema.
Drugo, hoćeš li zamijenit ikad tu Xperiu Z3 :mrgreen:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 20:18

Sariel je napisao/la:ma dobar je nas vobli ba...ima gifove ko niko.đ
al je i mahalusa cuj vidio/cuo 420 haj 400 al kako ono 20snimi :lol:
:urnebes: :urnebes: :rol:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 20:18

Sve je 100% tačno vjeruj Woblly
Zadnja izmjena: Hitman22, dana/u 25 sep 2017, 20:19, ukupno mijenjano 1 put.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 25 sep 2017, 20:18

eto sada momk ne smije imat ni telefon koji zeli :puke:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.