FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 sep 2017, 19:48

ma nemojte ocekivat da ce neki prvotimci dobit nogu, tek mozda na zimu ako se pronadju druge opcije, jel treba da ih sada nogiras, a na zimu ne pronadjes nista... koliko god da su neki igraci zreli za dobit nogu, toliko su korisniji od ovih omladinaca koji nikako ne igraju

misljenja sam da ce Celo omladince rjesit da malo rastereti ekipu, a na zimu i ponekog prvotimaca (ako pronadje nesto na trzistu), a onda na ljeto ako Celo ostane, svakako ce uslijedit prava rekonstrukcija ekipe, a do kraja sezone ce imat odlican uvid u sve igrace i njihov ucinak, jer ce svi imat priliku nametnut se do kraja sezone

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 27 sep 2017, 20:12

Kako bi nam Mehidic lego jeldeee :D

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 27 sep 2017, 20:19

Hitman22 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Odgledah poluvrijeme ove sa Slavenom.... ima fino raje na stadionu....zabi ga Tandara na nasu nesreću...Slavko na tribinama....ostalo, buranija
Za iznenadjenje je nekoliko stotina ljudi mozda čak 500 na utakmici. Prvi tim na tribinama gledao utakmicu.
Bilo je dosta zivinicana....seljaci,štaš :kafa: ....par momaka u majicama salt city....cudi me da ih mrtva carsija nije pretukla i izvrijeđala :kafa:...ono, nisu integrisani Slobodasi
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 27 sep 2017, 20:26

staragarda je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Odgledah poluvrijeme ove sa Slavenom.... ima fino raje na stadionu....zabi ga Tandara na nasu nesreću...Slavko na tribinama....ostalo, buranija
Za iznenadjenje je nekoliko stotina ljudi mozda čak 500 na utakmici. Prvi tim na tribinama gledao utakmicu.
Bilo je dosta zivinicana....seljaci,štaš :kafa: ....par momaka u majicama salt city....cudi me da ih mrtva carsija nije pretukla i izvrijeđala :kafa:...ono, nisu integrisani Slobodasi
Opterećuješ se glupostima vjeruj. A posebno mi nije jasno kako si se ti našao u tim nekim pričama 'čaršija' i sl.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 27 sep 2017, 20:32

staragarda je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Odgledah poluvrijeme ove sa Slavenom.... ima fino raje na stadionu....zabi ga Tandara na nasu nesreću...Slavko na tribinama....ostalo, buranija
Za iznenadjenje je nekoliko stotina ljudi mozda čak 500 na utakmici. Prvi tim na tribinama gledao utakmicu.
Bilo je dosta zivinicana....seljaci,štaš :kafa: ....par momaka u majicama salt city....cudi me da ih mrtva carsija nije pretukla i izvrijeđala :kafa:...ono, nisu integrisani Slobodasi
Jel' bilo baklji? Samo da ne bude kazni. :roll:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 27 sep 2017, 20:36

Ma ne opterecujem se,vjeruj....nego stvarno je bilo dosta raje iz zivinica.... ne zezam da su neki imali maje Fukara....i glasno razmisljam kakvi smo mi uhljupi jer su nam vazda na Tusnju najglasniji bili ovi ko onaj laciov fasista i onaj retard franto pa smo uspjeli razjebat i rastjerati sve ljude sa strane radi te neke mrtve carsije...tkz. neintegrisani....mogli smo kanton dic i uz uspjehe kluba ( da ga ne vode klosari) bilo bi sigurno na sjeveru milja ljudi ....al ne... otjeraj ti sve...ta Ce nama neko pametovati....ma fujjj smo....mi neintegrisani...al da ne započinjem opet neka objasnjavanja i diskusije
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 sep 2017, 20:38

Tuzla Tuzlacima poyy

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 27 sep 2017, 21:28

staragarda je napisao/la:Ma ne opterecujem se,vjeruj....nego stvarno je bilo dosta raje iz zivinica.... ne zezam da su neki imali maje Fukara....i glasno razmisljam kakvi smo mi uhljupi jer su nam vazda na Tusnju najglasniji bili ovi ko onaj laciov fasista i onaj retard franto pa smo uspjeli razjebat i rastjerati sve ljude sa strane radi te neke mrtve carsije...tkz. neintegrisani....mogli smo kanton dic i uz uspjehe kluba ( da ga ne vode klosari) bilo bi sigurno na sjeveru milja ljudi ....al ne... otjeraj ti sve...ta Ce nama neko pametovati....ma fujjj smo....mi neintegrisani...al da ne započinjem opet neka objasnjavanja i diskusije
Sta pricas ti? Raja iz Zivinica i ljudi iz cijelog kantona su ekstra ljudi, uvijek se odusevim da ih vidim na stadionu i nikad, ama bas nikad im nisam uputio ruznu rijec, stavise ostanem sa rajom i popijem koju. Samo ljudi, koji pisu "onaj iz Kikaca" i "onaj iz Islamovca" mogu te ljude otjerati, a ja nikad nisam na taj nacin dijelio ljude. Zato me i ti ljudi postuju kao sto i ja njih postujem, jer biti stara tuzlanska carsija, znaci gledati ljude po tome kakvi su i nacin na koji se ponasaju, a ne odakle dolaze :salut:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 27 sep 2017, 21:30

FrantoBauzek je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Ma ne opterecujem se,vjeruj....nego stvarno je bilo dosta raje iz zivinica.... ne zezam da su neki imali maje Fukara....i glasno razmisljam kakvi smo mi uhljupi jer su nam vazda na Tusnju najglasniji bili ovi ko onaj laciov fasista i onaj retard franto pa smo uspjeli razjebat i rastjerati sve ljude sa strane radi te neke mrtve carsije...tkz. neintegrisani....mogli smo kanton dic i uz uspjehe kluba ( da ga ne vode klosari) bilo bi sigurno na sjeveru milja ljudi ....al ne... otjeraj ti sve...ta Ce nama neko pametovati....ma fujjj smo....mi neintegrisani...al da ne započinjem opet neka objasnjavanja i diskusije
Sta pricas ti? Raja iz Zivinica i ljudi iz cijelog kantona su ekstra ljudi, uvijek se odusevim da ih vidim na stadionu i nikad, ama bas nikad im nisam uputio ruznu rijec, stavise ostanem sa rajom i popijem koju. Samo ljudi, koji pisu "onaj iz Kikaca" i "onaj iz Islamovca" mogu te ljude otjerati, a ja nikad nisam na taj nacin dijelio ljude. Zato me i ti ljudi postuju kao sto i ja njih postujem, jer biti stara tuzlanska carsija, znaci gledati ljude po tome kakvi su i nacin na koji se ponasaju, a ne odakle dolaze :salut:
Ja ba ,integrisani...tako je :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 27 sep 2017, 21:35

zivio smjesko :)
& $ ?

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 sep 2017, 21:44

drug Franto je olicenje tuzlanske multikulturalnosti i ocuvatelj tekovina NOB-a :tokralju:


Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 27 sep 2017, 21:47

Mislim bezveze prica.za ovu temu.
Bogami.
Koji vam je krac vise???

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 27 sep 2017, 22:17

Drug Chinaglia :salut:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 sep 2017, 00:20

otisli ste u daleki off-topic :mrgreen:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 28 sep 2017, 00:36

Chinaglia je napisao/la:otisli ste u daleki off-topic :mrgreen:
To si i htjeo postići, priznaj                                    :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 sep 2017, 00:40

wobly92 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:otisli ste u daleki off-topic :mrgreen:
To si i htjeo postići, priznaj :kafa:
slika

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 sep 2017, 07:14

Kada zapjevamo ovo na Tusnju ima da Franti suze navru na oka dva, a slobodarsko srce hoce da iskoci od srece. :salut: Sloboda tuzlacima, dosta je bilo gazenja od neintegrisanih.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 28 sep 2017, 11:32

Amer Osmanagić će zbog crvenog kartona pauzirati još dva susreta.

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 28 sep 2017, 11:36

75000 je napisao/la:Amer Osmanagić će zbog crvenog kartona pauzirati još dva susreta.
Sta je to uradio pa 3 utakmice kazne da dobije?
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 28 sep 2017, 11:37

Gifron je napisao/la:
75000 je napisao/la:Amer Osmanagić će zbog crvenog kartona pauzirati još dva susreta.
Sta je to uradio pa 3 utakmice kazne da dobije?
haman ubio igraca protiv Azota... :(

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.