FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 24 okt 2017, 12:54

75000 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Ja ne mogu da slusam ovog kloca...moze li neko ukratko sta je sad fintirao... kolko sam skonto krivi su svi.... najviše navijaci i dijaspora..... ahahahaahahahahhhahahahaha
naprotiv pohvalio je navijace, krivi su igraci.
Pa mora malo da medi i da se malo šlihta.... ako su mu ovo dobri navijaci onda on prije ovoga KOLAPSA nikad prije nije krocio na Tusanj....sto me ne cudi
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 okt 2017, 12:55

novinar pita hocel Ordagic produzit ugovor, prekide video :mrgreen:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 okt 2017, 12:55

Naprica se a nista konkretno. ...
Clanske. ...uprava. ..
A sta kaze nismo stigli tuziti. .haha
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 24 okt 2017, 12:56

Chinaglia je napisao/la:novinar pita hocel Ordagic produzit ugovor, prekide video :mrgreen:
Po njegovoj reakciji nece, sjeba se Ordaga da valja...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 24 okt 2017, 12:58

Puno je pričao, a nije ništa rekao. Oprao sebe, prebacio svu krivicu na druge. Isprozivao i navijače i igrače (Krpića pogotovo), i spinovao na neka dobra pitanja koja su mu konačno bila postavljena.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 okt 2017, 12:58

benTzley je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:novinar pita hocel Ordagic produzit ugovor, prekide video :mrgreen:
Po njegovoj reakciji nece, sjeba se Ordaga da valja...
Pomirite se da odlazi najkasnije na ljeto i vrlo moguce u jednu ekipa gdje ce srce da zaboli.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 okt 2017, 13:01

Hare odrazi suspenziju protiv Sirokog Brijega, a tek danas ce mu biti odredjena suspenzija :urnebes: :urnebes:

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 24 okt 2017, 13:02

Zasto spinujete ovdje da je prozivao navijace, kada je rekao da imamo najbolje navijace u drzavi, sto se ostalog tice ako je istina ovo da su toliko ocistili dugova i stavili to sve pod kontrolu, sto ne bi bilo lose da to sve crno na bijelo stavi na papir i prezentuje javnosti ja mu skidam kapu, i eto rekao je da ce i omladinski pogon konacno ponovo biti pod krovom Slobode

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 24 okt 2017, 13:02

tuzlak1987 je napisao/la:
benTzley je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:novinar pita hocel Ordagic produzit ugovor, prekide video :mrgreen:
Po njegovoj reakciji nece, sjeba se Ordaga da valja...
Pomirite se da odlazi najkasnije na ljeto i vrlo moguce u jednu ekipa gdje ce srce da zaboli.
Ma cuo sam i ja to al predsjednik je pokido umjesto odgovora pocet cemo pregovore s njim on kaze pitajte njega hahaha

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 okt 2017, 13:03

tuzlak1987 je napisao/la:Pomirite se da odlazi najkasnije na ljeto i vrlo moguce u jednu ekipa gdje ce srce da zaboli.
dzece

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 24 okt 2017, 13:07

znaci na zimu sto Slavko kaze da se dovede oni ce dovesti, opet kaze ne mijesa se u rad strucnog staba sto ce reci da je ove igrace onda vlado sve skautirao i doveo

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 24 okt 2017, 13:10

SARS je napisao/la:znaci na zimu sto Slavko kaze da se dovede oni ce dovesti, opet kaze ne mijesa se u rad strucnog staba sto ce reci da je ove igrace onda vlado sve skautirao i doveo
Ma ja ....pretovari na onog koji nije tu....Cuj, Vlado doveo Jahu i Saleta..... Ahahahaha.....pa dal' je moguće da ste takve levatine :urnebes: :urnebes: :rol: ....al vas Macak fintira :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 okt 2017, 13:11

SARS je napisao/la:znaci na zimu sto Slavko kaze da se dovede oni ce dovesti, opet kaze ne mijesa se u rad strucnog staba sto ce reci da je ove igrace onda vlado sve skautirao i doveo
Samo da ne bude kao kod Vlade, kaze Vlado hocu Arezinu, oni kazu skup. Kaze Vlado dajte mi onda Zeravicu, oni kazu skup i dovedu Ziljkica.

Ili potpisu Ordagica pa ga tjeraju da ode iz kluba jer im se ne svidja plata. Pristali da ga prodaju u Zeljeznicar, on odbio. Pa tako da imamo svijetu buducnost bez njega u januaru ili junu jer nece niko ostajati tamo gdje je lose, otici ce na bolje jer je igrac profesionalac.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 24 okt 2017, 13:16

staragarda je napisao/la:
SARS je napisao/la:znaci na zimu sto Slavko kaze da se dovede oni ce dovesti, opet kaze ne mijesa se u rad strucnog staba sto ce reci da je ove igrace onda vlado sve skautirao i doveo
Ma ja ....pretovari na onog koji nije tu....Cuj, Vlado doveo Jahu i Saleta..... Ahahahaha.....pa dal' je moguće da ste takve levatine :urnebes: :urnebes: :rol: ....al vas Macak fintira :rol:
ma ja nisam rekao da mu vjerujem, ali niko od ovdje novinara nije mu konkretno postavio pitanje ko je kriv za dovodjenje ovih igraca? Samo je javno rekao da Slavko kome bude se htio zahvaliti taj ce i otici, a da koga kaze da treba dovesti dovest ce ga...Prema tome ostali smo opet uskraceni da cujemo ko je kriv za dovodjenje igraca jer ga ljudi to nisu ni pitali, a ako imamo sportskog direktora sasvim sigurno da bi trebali vise njega da krivimo nego Senada

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 24 okt 2017, 13:18

Chinaglia je napisao/la:svaka cast predsjedniku, gospodinu Senadu Mujkanovicu, jer je dosao na press konferenciju i rekao kakva je situacija u klubu i ekipi, te jer je zacepio usta lizacima supka brznjoze iz Sajmon Hejna!
I ovom konferencijom osvojio 20 bodova i spasio nas borbe za opstanak...

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 24 okt 2017, 13:18

SARS je napisao/la:Zasto spinujete ovdje da je prozivao navijace, kada je rekao da imamo najbolje navijace u drzavi, sto se ostalog tice ako je istina ovo da su toliko ocistili dugova i stavili to sve pod kontrolu, sto ne bi bilo lose da to sve crno na bijelo stavi na papir i prezentuje javnosti ja mu skidam kapu, i eto rekao je da ce i omladinski pogon konacno ponovo biti pod krovom Slobode
Pozitivno je i sto je trazio skupstinu da se prosiri skupstina, da se prosiri UO.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 24 okt 2017, 13:19

SARS je napisao/la:znaci na zimu sto Slavko kaze da se dovede oni ce dovesti, opet kaze ne mijesa se u rad strucnog staba sto ce reci da je ove igrace onda vlado sve skautirao i doveo
Koji si ti prevrtljivac, pa jesi li neki dan rekao sam da je taj neki menadžer iz Živinica dovodio igrače, i da nam je Bog na pomoći s njim?
Još je i izašao članak o tome.

Jel nije vrijeđao navijače ovdje koji nisu u BiH, i kao nisu nikad ni marke ostavili klubu, niti su išta dali?

Omladinski pogon, hahahaha...Račun je bio odblokiran i staroj upravi, pa OP nije stavljen pod FK Sloboda. OvOj upravi je skoro godinu dana odblokiran, a sad odjednom "uskoro će biti, tek nam je račun odblokiran".
Kaže neće nezakonitih radnji, a prije toga naveo kako se djeca dovode iz OP u FK, iako je to totalno druga institucija, i zakonski ifizički, jer, eto, čuo da se i drugdje tako radi i da to nije ništa novo (ne znam samo da ima neki klub kod nas i u okruženju, kao što on reče, da se tako radi)

Za Zeca kaže nije advokat još stigao podnijeti tužbu... :shock: :shock: :shock:



De iviri malo glavicu, slobodno, neće ti niko ništa!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 24 okt 2017, 13:20

SARS je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
SARS je napisao/la:znaci na zimu sto Slavko kaze da se dovede oni ce dovesti, opet kaze ne mijesa se u rad strucnog staba sto ce reci da je ove igrace onda vlado sve skautirao i doveo
Ma ja ....pretovari na onog koji nije tu....Cuj, Vlado doveo Jahu i Saleta..... Ahahahaha.....pa dal' je moguće da ste takve levatine :urnebes: :urnebes: :rol: ....al vas Macak fintira :rol:
ma ja nisam rekao da mu vjerujem, ali niko od ovdje novinara nije mu konkretno postavio pitanje ko je kriv za dovodjenje ovih igraca? Samo je javno rekao da Slavko kome bude se htio zahvaliti taj ce i otici, a da koga kaze da treba dovesti dovest ce ga...Prema tome ostali smo opet uskraceni da cujemo ko je kriv za dovodjenje igraca jer ga ljudi to nisu ni pitali, a ako imamo sportskog direktora sasvim sigurno da bi trebali vise njega da krivimo nego Senada
Senco je licno doveo ovu dvojicu...L I C N O....pa sad moramo da OVO gledamo na terenu jer ne znam koju drugu rijec da upotrijebim jer ovo fudbal sigurno nije
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 24 okt 2017, 13:22

Cinjenica je da smo cetvrti najplaceniji tim u ligi, Ordagic ima najvise, a Culum i Ignjatovic imaju po 6000KM platu, znaci ordagic makar 8000, Zilkic i Lazevski ima preko dvije, Hare sigurno 5000... nisu to male pare i ako bude Celo na zimo imo resurse koje je Vlado imo mogo bi on sastavit malo bolju ekipu
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 24 okt 2017, 13:25

Nikada nismo ni ja ni dado dali marke.
Ma ja ba senco. ..haram vam bila svaka sezonska sto kupih bolje da sam djeci dao pare pizda vam materina :)
Neznam sta hoce da dignem 100 000 kredit da im dam ili sta :eh:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.