FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 22 nov 2017, 14:43

merak je napisao/la:Ako nekome do sada nije bilo jasno sta izbjeglice misle o Tuzli i nama Tuzlacima imao je priliku da danas sazna.
Prije 10 min upali stream. Sta je bilo ?

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zamorano1plus8 » 22 nov 2017, 14:45

merak je napisao/la:Ako nekome do sada nije bilo jasno sta izbjeglice misle o Tuzli i nama Tuzlacima imao je priliku da danas sazna.
nemoj tako zivota ti, pa ko jos uzima ozbiljno to sta navijaci govore.....ja sam rodjen u Zvorniku i navijam za Slobodu, i boli me ku.rac sta ko kaze vise sam Tuzlak nego Zvornicanin, dosao sam ovdje sa 4 godine, i neko mi sad treba nesta govorit.....sutim citavo vrijeme za neke prozivke od par forumasa, al brate smeta....je.bo vas to ako gledate i cijenite covjeka na osnovu njegovog rodnog lista
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 nov 2017, 14:51

Ovo je nama OK rezultat. Na Tusnju prolazimo, bilo bi bolje da se zabilo u gostima ali nije lose jer nismo ni primili. Slavko isto tako razmislja, zna covjek kako se kup igra.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zamorano1plus8 » 22 nov 2017, 14:53

tuzlak1987 je napisao/la:Ovo je nama OK rezultat. Na Tusnju prolazimo, bilo bi bolje da se zabilo u gostima ali nije lose jer nismo ni primili. Slavko isto tako razmislja, zna covjek kako se kup igra.
bitno je da raste samopouzdanje, a vjerujem da samim tim da nismo primili gol mozemo biti zadovoljni....jer mislim da bi bio strasan pritisak na igrace da smo nekim slucajem izgubili
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 nov 2017, 14:53

tuzlak1987 je napisao/la:Ovo je nama OK rezultat. Na Tusnju prolazimo, bilo bi bolje da se zabilo u gostima ali nije lose jer nismo ni primili. Slavko isto tako razmislja, zna covjek kako se kup igra.
ma dobit ce Sloga tricu na Tusnju

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 nov 2017, 14:57

Chinaglia je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ovo je nama OK rezultat. Na Tusnju prolazimo, bilo bi bolje da se zabilo u gostima ali nije lose jer nismo ni primili. Slavko isto tako razmislja, zna covjek kako se kup igra.
ma dobit ce Sloga tricu na Tusnju
Ma ispasti ce Sloga na Tusnju svakako. :thumbup:

Nakon te utakmice Senade Mujkanovicu na tebe je red. Moras obezbjediti konkurentnu ekipu na proljece.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 nov 2017, 15:04

kamo srece dobit ovu Zvijezdu u 1/2 F :mrgreen:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 nov 2017, 15:12

Aktivan rezultat ali stvara se dojam da su obje ekipe u neku ruku igrale na nulu.
A primimo li gol kuci sve se okrece za 360 stepeni. ....
Opet ako nemozemo Slogu pobjediti na Tusnju kunem se gasi mjesalicu motaj kablove. ..
Neki igraci su me razocarali danas totalno pa Salihovic bi tesko izborio mjesta i u prosjecnom federalcu.
Culum. ..sta je ono ljudi covjek jedva hoda. .....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 22 nov 2017, 15:14

zamorano1plus8 je napisao/la:
merak je napisao/la:Ako nekome do sada nije bilo jasno sta izbjeglice misle o Tuzli i nama Tuzlacima imao je priliku da danas sazna.
nemoj tako zivota ti, pa ko jos uzima ozbiljno to sta navijaci govore.....ja sam rodjen u Zvorniku i navijam za Slobodu, i boli me ku.rac sta ko kaze vise sam Tuzlak nego Zvornicanin, dosao sam ovdje sa 4 godine, i neko mi sad treba nesta govorit.....sutim citavo vrijeme za neke prozivke od par forumasa, al brate smeta....je.bo vas to ako gledate i cijenite covjeka na osnovu njegovog rodnog lista
Isto tako zaboravio sam napisati sta tuzlaci misle o izbjeglicama sto je sramotno.
Nemoj da sutis jer samo pod tepih metes problem.

Nista me ne boli vise od nase ogranicenosti trenutne pa cak i losi rezultati me manje nerviraju od cinjenice da je Sloboda bila nekada simbol i klub za koji se navijalo od Bijeljine do Doboja pa od Kladnja do Brckog za razliku od danas gdje nas na qurac nabija tuzlanska mjesna zajednica. Tu je kraj svega apsolutno vise nema potrebe spominjati Lukavac, Zivinice i neke druge. Postali smo jedan lokalni klub zahvaljujuci najvise nama i to je jedina istina.
samo Sloboda

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 22 nov 2017, 15:16

Opet nakon osvjezenja protiv Viteza i lijepe igre se ukazaloono sivilo u kojem nismo mogli gola dati. Rezultatom sam zadovoljan, igrom nisam. Mali Beganovic je za Saleta izmislio fudbal. Salihovic, Culum i Zilkic od ovih sto su igrali danas po meni nemaju vise sta radit u Slobodi.

Jel ima neko provjerenu informaciju zasto nije Ordagic igrao? Nemojte nagadjanja molim vas.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 15:20

Cccc sve internet navijaci.cast izuzecima koji su opravdano spriječeni.
Znali bi trkeljat do ujutru.ko tetke kakve.
Inace odolijevamo vremenu i antifudbalu hahahaha..
Ne volim generalizirat.al je bem im svima po mater za ono tuzlanske picke i onu od manijaka sto su urlali sise jedne seljoberske. I za ovaj izlazak u 75oj drotoviji :lol: pa majke vam ga pa znaci fakat po svakoj stavci smo bili ko na gostovanju i kazete gradski derbi **** gradski niakd nece bit.
I jos nesto.sise seljoberske su prve vrijedjale i psovale pa vi sad ih pravdajte.
Naravno druze zamorano ne vrijedjam sve ljude koji nisu rodjeni u tz.al ove divizijske seljacice itekako :salut: cisto navijacki nista vise ista manje :salut:
Kraj price.kraj pravdanja.sise seljoberske a ne divizja.
P.s i ono tekbiranje :o :urnebes: pa nismo dosli iz banjaluke glupani jedni glupipa da se tim dobacujete cccc
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 22 nov 2017, 15:23, ukupno mijenjano 1 put.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 15:20

...dupli pardon

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la VolimTz » 22 nov 2017, 15:26

tuzlak1987 je napisao/la:Ma ovo u Diviziji su vam danas oni koji navijaju za Zeljeznicar ili Sarajevo ali daleko im. Isto kao oni Sioux iz Lukavca..
Trenutni "vođa" i jeste nekadašnji navijač Željezničara, zaveo je par klinaca oko sebe koji ne kontaju ništa. Ima komplekse od Tuzle, jer su ga ganjali po gradu dok je bio mlađi. Od 200 ljudi je napravio 20-30, neće ljudi da prate budalu, ne slažu se sa tim psovanjem i ostalo. Indir iz Simin Hana. :kafa:

Ovo danas nema veze sa onom Divizijom od prije dva mjeseca, par klinaca, nema tu više nikoga.

Izgleda da ovaj kraj generalno nije za navijačke furke.

Ako budete sudili sve stanovnike Simin Hana po ovoj djeci, onda znači da su svi tuzlaci Joge i Indir. :mrgreen:
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 15:29

Generalno koga libo za vase objasnjenje?i sta ce uljez na nasoj temi?
Tuzlanske picke cccccc sramota pa nije smiješ o zalosno jebte..
Nebitan si iskljuci se..s teme moderacija.

Za crveno crno dio teme.fino su nas docekale nene i djedovi u simin hanu nije zakebancija masu hahaha :urnebes: :salut: s te strane sve ok vidi se da svijet voli slobodu.s druge.strane seljoberi iz divizije.nebitni ste.
Sramote sramitne ugasena grupa u kopu HAHAHAHA
smao je sramota kolko policije jebte cccccc pa stanica i po od brcanske :facepalm:
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 22 nov 2017, 15:34, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 nov 2017, 15:31

iskreno, nije mi se dopalo kako smo odigrali, nekako povuceno, ali ok
ko sam ja da sumnjam u Celu, kao sto neko rece, zna covjek kako se igraju Kup takmicenja

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la VolimTz » 22 nov 2017, 15:37

Sariel1987 je napisao/la:Generalno koga libo za vase objasnjenje?i sta ce uljez na nasoj temi?
Tuzlanske picke cccccc sramota pa nije smiješ o zalosno jebte..
Nebitan si iskljuci se..s teme moderacija.
Naravno da jeste žalosno, očekivao sam da će ih Fukare ugasiti danas, zaslužili su svojim ispadima to. Više ne služe na čast narodu koji prati Slogu, a ni Azmiru. Nadam se da će se to desiti naredne sedmice.

Ja pišem samo realno i onoliko koliko znam. Sretno.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 15:43

ne pustise sve na trEbinu na kraju... Drotovija :crazy:
vidim bilo je i stare raje.drago mi je.zbog toga. :thumbup:
Vise.od 46 :bale: :urnebes:
A prihvatise svi i skandiranje azmir husic. :urnebes:
Drugi dio je teze prosao :urnebes:
sto ce rec ne slazu se svi ;)
Sto ce rec
Samo sloboda i fukare.doce i bolja vremena. :salut:

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pasha_car_aga » 22 nov 2017, 15:44

Rekao sam da neću ovdje pisati do nekih boljih vremena za klub, ali moram napisati samo jedno: "Svim fukarama koji su danas skandirali - psovali Azmira, yebem ja njima mater, pi.čke prodane"!
Zaboravili su narkomančići, da danas nebi imali za koga navijati da nam nije bilo Azmira!

Divizijašima takodje, za spominjanje Tuzle, da im nije bilo Tuzle bili bi samo jos jedan broj ubijenih!

Hvala i prijatno svim normalnim forumašima!

Sloboda do groba!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 15:46

Pasha_car_aga je napisao/la:Rekao sam da neću ovdje pisati do nekih boljih vremena za klub, ali moram napisati samo jedno: "Svim fukarama koji su danas skandirali - psovali Azmira, yebem ja njima mater, pi.čke prodane"!
Zaboravili su narkomančići, da danas nebi imali za koga navijati da nam nije bilo Azmira!

Divizijašima takodje, za spominjanje Tuzle, da im nije bilo Tuzle bili bi samo jos jedan broj ubijenih!

Hvala i prijatno svim normalnim forumašima!

Sloboda do groba!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Cccc pasa druze de malo procitaj prije no sto dodjes nesto srat.mojne tako djonom.i mojne ziv bio dolazit ni kad dodju bolja vremena.psujes mater pa bi da se vratis.cccccc bog te kakvih sve medju nama.citaj malo osevapices se :facepalm:

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 22 nov 2017, 15:47

tuzlak1987 je napisao/la:U Slogi najbolje igra Efendic, kod nas dobar Todorovic. Ovaj Grahovac je seprtlja, nista ne odradi do kraja tu treba mozda nekog ubaciti ..
Koju si ti utakmicu gledao ziv bio
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.