FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la merak » 01 jun 2015, 12:51

ZaBoljuSlobodu je napisao/la:Momci može samo jedno pitanje, pošto sam vremenski ograničen, onako barem ugrubo može li se procjeniti koliko bi skupština danas mogla da traje?
Hvala
Nista manje od dva sata neocekujem pogotovo zbog opsirnog dnevnog reda. U principu moze trajati cijelu noc jos uvijek se sjetim one prve januarske kada predsjednik rece dok se ovo ne rijesi ostacemo ako treba do 5 ujutro izrevoltiran bas predsjednikom Skupstine Muharemagicem koji je uprono govorio trebamo privodi kraju trebamo privoditi kraju :urnebes: :clap:
samo Sloboda

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 01 jun 2015, 12:55

merak je napisao/la:
ZaBoljuSlobodu je napisao/la:Momci može samo jedno pitanje, pošto sam vremenski ograničen, onako barem ugrubo može li se procjeniti koliko bi skupština danas mogla da traje?
Hvala
Nista manje od dva sata neocekujem pogotovo zbog opsirnog dnevnog reda. U principu moze trajati cijelu noc jos uvijek se sjetim one prve januarske kada predsjednik rece dok se ovo ne rijesi ostacemo ako treba do 5 ujutro izrevoltiran bas predsjednikom Skupstine Muharemagicem koji je uprono govorio trebamo privodi kraju trebamo privoditi kraju :urnebes: :clap:
Toliko sam voljan i ja da prenoćim na skupštini ako treba ali imam neodgodivih obaveza.. :cry:
Priželjkujemo smjenu muharemagića i imenovanje novog predsjednika skupštine i da napokon krenemo malo većim koracima naprijed, imamo sabotere u skupštini... :D
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la staragarda » 10 jun 2015, 22:38

danas je uradzena jedna odlicna stvar...za sljedecu skupstinu je potrebno imenom i prezimenom dostaviti imena skupstinara koji imaju 3 i vise neopravdanih nedolazaka na skupstinu i isti ce biti po sistemu automatizma zamjenjeni novim clanovima skupstine...zna li sad neko imena i prezimena skupstinara
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Skver » 10 jun 2015, 22:43

staragarda je napisao/la:danas je uradzena jedna odlicna stvar...za sljedecu skupstinu je potrebno imenom i prezimenom dostaviti imena skupstinara koji imaju 3 i vise neopravdanih nedolazaka na skupstinu i isti ce biti po sistemu automatizma zamjenjeni novim clanovima skupstine...zna li sad neko imena i prezimena skupstinara
Predsjednik: Kemal Kurević

Potpredsjednik: Željko Mitrić

Članovi: Latif Ahmedić, Hidajet Salkić, dr. Suad Bijedić, Nermin Čolić, Fuad Baraković, Mehmed Zaimović, Adis Husanović, Asmir Buljubašić, Asim Hadžiselimović, Mensur Alić, Samir Cipurković, Amir Azabagić, Edim Kadić, Fuad Mulahasanović, Nihad Mujezinović, Sakib Malkočević, Denis Karić, Zlatan Begić, Tomo Vilušić, Senad Harambašić, Ćazim Omić, Senad Mujkanović, Vehid Šehić, Nedžad Bešlagić, Admir Bijelić, Josip Duspara, Sulejman Dorić, Bahrudin Hadžihrustić, Hajrudin Čilimković, Mustafa Imširović, Milenko Mandušić, Ekrem Ibrić, Ramiz Ramadanović, Rasim Softić, Aleksandar Jović, Emir Sejranić, Džemo Avdić.

http://www.fksloboda.ba/index.php/klub/skupstina
P.S. Copy/Paste sa sluzbene stranice kluba :).
🔴⚫️

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la staragarda » 10 jun 2015, 23:07

Skver je napisao/la:
staragarda je napisao/la:danas je uradzena jedna odlicna stvar...za sljedecu skupstinu je potrebno imenom i prezimenom dostaviti imena skupstinara koji imaju 3 i vise neopravdanih nedolazaka na skupstinu i isti ce biti po sistemu automatizma zamjenjeni novim clanovima skupstine...zna li sad neko imena i prezimena skupstinara
Predsjednik: Kemal Kurević

Potpredsjednik: Željko Mitrić

Članovi: Latif Ahmedić, Hidajet Salkić, dr. Suad Bijedić, Nermin Čolić, Fuad Baraković, Mehmed Zaimović, Adis Husanović, Asmir Buljubašić, Asim Hadžiselimović, Mensur Alić, Samir Cipurković, Amir Azabagić, Edim Kadić, Fuad Mulahasanović, Nihad Mujezinović, Sakib Malkočević, Denis Karić, Zlatan Begić, Tomo Vilušić, Senad Harambašić, Ćazim Omić, Senad Mujkanović, Vehid Šehić, Nedžad Bešlagić, Admir Bijelić, Josip Duspara, Sulejman Dorić, Bahrudin Hadžihrustić, Hajrudin Čilimković, Mustafa Imširović, Milenko Mandušić, Ekrem Ibrić, Ramiz Ramadanović, Rasim Softić, Aleksandar Jović, Emir Sejranić, Džemo Avdić.

http://www.fksloboda.ba/index.php/klub/skupstina
P.S. Copy/Paste sa sluzbene stranice kluba :).
e super,hvala....znaci kako ja izbroja 37 clanova plus predsjednik i podpredsjednik...gledam spisak i sto se to Nihad Mujezinovic nikad ne pojavi na skupstini...ima ovdje materijala za noge bar za jos 5 ljudi koji boluju od kurcobolje a zauzimaju mjesto sposobnijima
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la merak » 10 jul 2016, 10:03

Kad je iduca skupstina ? Mislim da bi na ovoj trebao biti prezentovan finansijski izvestaj koji je izostavljen na poslijednjoj.
samo Sloboda

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la FrantoBauzek » 20 nov 2016, 17:42

Da se prebacimo ovdje, kada pisemo o vodstvu kluba :idea:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la FrantoBauzek » 20 nov 2016, 17:50

Kada je zakazana skupstina i da li ima neko informacije o tome?
League Cup winners
Yugoslavia - ★

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la staragarda » 21 nov 2016, 09:37

FrantoBauzek je napisao/la:Kada je zakazana skupstina i da li ima neko informacije o tome?
Nit je zakazana nit neko zna kad ce biti... Vjerovatno samo faraon ima tu info
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Mortus
Postovi: 1743
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Mortus » 23 nov 2016, 14:47

staragarda je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Kada je zakazana skupstina i da li ima neko informacije o tome?
Nit je zakazana nit neko zna kad ce biti... Vjerovatno samo faraon ima tu info
FARAON ODLČUJE :puke:
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la NjonjoVam » 23 nov 2016, 15:22

staragarda je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Kada je zakazana skupstina i da li ima neko informacije o tome?
Nit je zakazana nit neko zna kad ce biti... Vjerovatno samo faraon ima tu info
Nema ljudi skupštine.Ovi iz odbora za Kitnost znaju da bi skupštinari postavljali hebena i konkretna pitanja koja bi vrlo lako mogla uplašiti i ovo malo dobrovoljaca kojih ima za nove članove UO tako da ne žele da rizikuju.Ide se ovako iz sjene,mic po mic,tjerati igrače sa velikim platama,ostaviti ove sa malim platama,nagovoriti igrače da oproste dug prema njima za slobodne papire.
Jedino gosp.vitalis radi i bori se za Slobodu ali i on je ostavljen na vjetrometini od strane faraona i gradskih struktura.
Znaci do daljneg nema nista,nula,sad ce brojni igraci otići iz Slobode,uglavnom oni koji imaju velike plate i koji imaju pozive Zelje,Sarajeva i dr timova.Ostat ce buranija za platu od 1000-1500 i naravno juniori.
Uglavnom mislim da smo obzirom na sve blizu stvaranja OFK!cast Čoliću i njegovoj borbi za spas Slobode ali A.H je primjer da niko sam ne moze voditi slobodu u bolje dane uz ovakve dugove i opstrukcije iz komunjarskog legla.
DRŽAVA TUZLA!!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.