FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la sloboda72 » 16 jan 2015, 20:04

emirzlaTu je napisao/la:Ma sta reci a ne nakolit se predsjedniku i vala faraonu.Najbolje sto se dogovorili...da Azmir bira upravni odbor FK Sloboda,rekao je da ljudi sa parama ulaze i ljudi sa idejama i koji zele radit ulaze u upravni odbor.Pravnici opcine ce pregledat sve tuzbe i ljude koji su napravili dugovanja i sve ide na sud,KONACNO :tokralju: .Uglavnom zajednicka i istinska borba krece za Slobodu...opcine i upravnog odbora.
Ti sto su pravili"probleme"su podgrupa FKR koja vec odavno protiv Azmira.

Idu bolji dani SIGURNO...Azmir je pozvao sve koji mogu da dodju na prozivku u ponedeljak,rekao je da je u 12,a pise da je prozivka u 13...pa vidi cemo kad je tacno.
Reci mi, znaš li ko je miš?
Ja volim FK Tuzla City

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la SARS » 16 jan 2015, 21:23

" onclick="window.open(this.href);return false;

evo i snimak Azmirovog govora, i samo me zanima je li izglasano ovo da on bira sebi UO

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la SaltCityAttack » 16 jan 2015, 22:58

nesvrstani je napisao/la:
Batva je napisao/la:Nista, na pocetku sjednice se pojavilo nekoliko momcica, velikih tuzlaka, Fukara ili koji su vec ****, podjebavali cijelu skupstinu, Husica, Imamovica, dobacivali kako Husic hoce formira svoj UO, pobjebavali dok se nisu svi digli i izgalamili na njih, onda podvili repic i otisli. Ocito neko ih platio da dodju i pokusaju napraviti nemir.

citam i ne vjerujem... :crazy:
Tako I trebaju da podviju repic..nema vise brat ebo brata kad se prodaju , zato svi za mater I oca a to je nasa Sloboda ona nam je sve ...dosta mi vise te price brat za brata a ne gledaju korist nase svetinje nego nekih drugih lopova
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

wasabi
Postovi: 55
Pridružen/a: 15 jan 2015, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la wasabi » 17 jan 2015, 00:25

Iako nisam navijač Slobode slučajno imam statut kluba pa evo ko zeli da ima

http://speedy.sh/mGq3n/FK-Sloboda-Tuzla-statut.pdf

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Skver » 17 jan 2015, 01:05

Sloboda: Husić kritikovao Skupštinu koja ga je imenovala predsjednikom!
Jan 16, 2015
Za razliku od prošlosedmične, burne sjednice Skupštine Slobode, večerašnja je bila nešto kao povjetarac. Znalo se da predsjednik Slobode Azmir Husić ostaje na kormilu, jer je dobio ko zna koji put obećanje gradskog poglavara, Jasmina Imamovića, da će pomoći Slobodi da ostane u Premijer ligi. Iako je prošlog petka ultimativno tražio da gradska vlast obeća ulaganje miliona maraka u klub, Husić to ovoga puta više nije spominjao, iako je ostalo da će Gradsko vijeće osigurati potporu sa 300.000 maraka.
Unatoč tome, Husić je na sjednicu došao zajedno s Imamovićem i treba reći da je to prvi put u 14 godina, koliko je na vlasti, da je gradski poslovođa došao na sjednicu Skupštine Slobode. Pozivan je i ranije, ali se nije odazivao, pa ni one godine kada je Sloboda vodila grčevitu bitku za opstanak i kada joj je trebala potpora od desetak hiljada maraka pred dvoboj sa Zvijezdom u Gradačcu. Sada su skupštinari sve ranije grijehe prema Crveno-crnima zaboravili, a aplaudirali su mu na populističkom govoru u kojem je, kao i prije, napao kanton što ne daje više para za Slobodu (“za dva premijerligaša mora dati milion maraka”), dok je za novce koje će osigurati Gradska vlada neodmjereno i bez argumenata rekao da “nikada u istoriji Sloboda nije dobila veća sredstva”!?
Imamović je srca skupštinara raznježio i obećanjem o pružanju pravne pomoći kako bi Sloboda tužila bivšeg predsjednika kluba, Davuda Zahirovića, koji, kao što je poznato, od kluba iz Rudarske 2 sudski traži 550.000 maraka. Imamović je u svom poznatom stilu podilaženja masama, rekao kako je Zahirović kriv što je Sloboda ispala i da ga treba tužiti za štetu od 800.000 maraka.
Na početku Imamovićevog obraćanja skupštinarima, iz mase su mu počeli dobacivati, te je nastala kraća stanka, a “dobacivaču”, čije ime nismo uspjeli doznati, zapriječeno je izbacivanjem sa skupa.
Skupština je usvojila izmjene Statuta, prema kojem predsjednik UO bira članove Upravnog odbora, ima velika ovlašćenja rukovođenja klubom, može ih smjenjivati i imenovati nove članove, a potom tražiti skupštinsku verifikaciju. Nije bilo izvještaja o dosadašnjem radu UO, a usvojen je program rada za ovu i narednu godinu. Slobodin budžet za narednu godinu iznosit će oko milion i 450.000 maraka, a formirat će se sredstvima koja osiguraju UO, Grad Tuzla, od prodatih ulaznica, te sponzorskim ugovorima. Od tih sredstava za plate će otići oko 800.000 maraka, za trenažni proces 100.000, koliko će iznositi i troškovi odigravanja utakmica Premijer lige. Ostatak od oko 450.000 bi išao za servisiranje dugova. za 2016. godinu budžet je planiran u visini 1,950.000 maraka, pri čemu bi oko 830.000 maraka išlo za servisiranje dugova.
Husić je najavio da će 2017. godine klub biti stabilan premijerligaš, te primjer “kako se iz minusa dolazi u plus”.
– Neću biti predsjednik kluba koji će 10 godina tavoriti. Ili sam gore ili me nema. Moje namjere su samo jaka Sloboda, hoću Slobodu 2017. godine u Evropi! – rekao je Husić i, naravno, izmamio aplauz.
Na početku svog obraćanja, Azmir Husić je kritikovao članove Skupštine zbog neaktivnosti. Čak je pojedince prozvao pitanjem: “Recite, koji je to makar mali korak koji je Skupština uradila kao pomoć Slobodi?” Skupština je najviši zakonodavni organ kluba i dužnost joj je da imenuje izvršnu vlast i kontroliše njen rad. Niko mu nije replicirao, osim Željka MItrića, potpredsjednika Skupštine koji je kazao: “Naš najveći uspjeh je u tome što smo vas izabrali za predsjednika Upravnog odbora”.
– Ja sam se sam ponudio da preuzmem i spasim Slobodu. Za dvije godine mog mandata, osim pomoći gradske vlasti, u interesu Slobode radili smo još jedino potpredsjednik Amer Kapetanović, sekretar Ekrem Ibrić i ja – kazao je Husić.
Njegovu kritiku Skupštine, kao udruženja građana, odbio je Džemo Avdić, a potom demonstrativno napustio salu Privredne komore, gdje se održavao skup, kazavši da ne želi više biti Skupštine. Nakon toga, predsjednik Skupštine Mirsad Muharemagić, nastavio je s radom, kao da se ništa nije dogodilo. On je izazvao negodovanje pojedinih sudionika skupa, insistirajući da mogu diskutovati samo članovi Skupštine, dok svi ostali trebaju svoje mišljenje dati u pisanoj formi!? No, nekima je, ipak, omogućeno da se obrate Skupštini, među kojima i starom Slobodašu, Miralemu Sumanu, koji je predložio da svaki član Skupštine mjesečno za klub osigura 100 maraka.
Husićeva kritika Skupštine za posljedicu će imati, kako je navedeno u programu rada, reorganizaciju izvršnih i zakonodavnih organa kluba. Tako će najkasnije do 30. januara ove godine biti imenovan novi saziv Skupštine, s novim predsjednikom. Nova Skupština će “skupa sa Upravom kluba biti istrajna na ispunjenju strateškog cilja koji je postavljen pred sve u klubu”.
Upravni odbor će biti formiran, kako stoji u programu rada, “sa ljudima koji će donijeti novac, znanje i odanost FK Slobodi u rješavanju svih postojećih problema i ostvarivanju zacrtanih ciljeva treba da bude operativni izvršilac”, navodi se u programu rada za ovu i narednu godinu, koji je potpisao Azmir Husić.
– Ako ne budem mogao pronaći pet ljudi koji će donijeti novac, onda ću pronaći mlade momke koji će radom pomoći Slobodi, pa makar bili plaćeni – najavio je Husić.
Među diskusijama koje vrijedi spomenuti, svakako je ona Senada Mujkanovića, koji je rekao da članovi Skupštine itekako imaju pravo pitati koliko se planira sredstava za normalno funkcionisanje kluba, ali i kako se ta sredstva troše.
– Jedno klupsko rukovodstvo je godišnje trošilo dva miliona maraka, drugo milion, a mi nikada nismo provjeravali da li je to tako. Nema izvještaja revizorskih kuća, nema podataka koliko ukupno košta Premijer liga. Vodim dva kluba, jedan fudbalski, drugi borilačkih sportova, i na takav način planiramo i kontrolišemo trošenje sredstava. Kad neko kaže: “Ulazak u Premijer ligu je koštao milion maraka, a ne pitajte kako smo ih obezbijedili”, e pitat ćemo i kako su obezbijeđena i kako su trošena – sukus je Mujkanovićeve diskusije.
Aleksandar Jović je podsjetio da su u formiranju Udruženja građana “Prijatelji Slobode” sudjelovali i članovi ove skupštine. Još je dodao:
– Treba nam više informacija iz kluba. Treba češće izlaziti u javnost s bitnim informacijama kako bi bilo manje nesporazuma.
Na sjednici su članstva u Skupštini, zbog neaktivnosti, razriješeni dr. Samir Mačković, dr. Muris Đug, Mensur Galijatović i Enver Ćosićkić. Imenovani su novi članovi: Nermin Čolić, Fuad Baraković, Adis Husanović, Asim Hadžiselimović i Josip Duspara.
Što se početka priprema ekipe tiče, rečeno je da će prozivka biti obavljena na stadionu Tušanj u ponedjeljak, 19. januara u 12 sati, a toga dana u 11 sati novi šef struke, Husref Musemić, bit će službeno predstavljen igračima. Za sada nije bilo govora o tome ko će biti njegovi saradnici u Stručnom štabu. (sn, mp, tl)

http://tuzlalive.ba/skupstina-slobode-h ... sjednikom/" onclick="window.open(this.href);return false;
🔴⚫️

KrojcicaHills
Postovi: 339
Pridružen/a: 14 maj 2014, 19:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la KrojcicaHills » 17 jan 2015, 08:53

SaltCityAttack je napisao/la:
nesvrstani je napisao/la:
Batva je napisao/la:Nista, na pocetku sjednice se pojavilo nekoliko momcica, velikih tuzlaka, Fukara ili koji su vec ****, podjebavali cijelu skupstinu, Husica, Imamovica, dobacivali kako Husic hoce formira svoj UO, pobjebavali dok se nisu svi digli i izgalamili na njih, onda podvili repic i otisli. Ocito neko ih platio da dodju i pokusaju napraviti nemir.

citam i ne vjerujem... :crazy:
Tako I trebaju da podviju repic..nema vise brat ebo brata kad se prodaju , zato svi za mater I oca a to je nasa Sloboda ona nam je sve ...dosta mi vise te price brat za brata a ne gledaju korist nase svetinje nego nekih drugih lopova

ko je ba podvio repic ?? :lol: :lol: :lol:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la staragarda » 17 jan 2015, 13:26

ko je ba podvio repic ?? :lol: :lol: :lol:[/quote]


Jesi to i ti bio, sviju ti. :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 17 jan 2015, 14:02

zasto niko nece da kaze ko je to bio hahaa makar i na pp..mahom ne znaju imenom momka , manje-vise znaju ono sto procitas i ovdje
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la klma1 » 17 jan 2015, 15:39

ultrasstyle_tz je napisao/la:zasto niko nece da kaze ko je to bio hahaa makar i na pp..mahom ne znaju imenom momka , manje-vise znaju ono sto procitas i ovdje
ne kontam isto ko da su iz sarajva dosli...ali hajde boje se ljudi prepoznat ce im nik pa valja dobiti..
& $ ?

KrojcicaHills
Postovi: 339
Pridružen/a: 14 maj 2014, 19:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la KrojcicaHills » 17 jan 2015, 16:27

staragarda je napisao/la:ko je ba podvio repic ?? :lol: :lol: :lol:

Jesi to i ti bio, sviju ti. :D[/quote]

gdje god ima problema i ja sam tu :mrgreen: :mrgreen: ruku na srce nisam ja sad protiv azmira negdje sam na 50/50 ali me nerviraju ovi sto nesto pametuju cuj podvili repic :lol: :lol: momci da su htjeli mogli su sve ovo razjebat....... treba sto prije sjest i rijesiti neke stvari bolje u pocetku nego kasnije.,...i mene su neke azmirove izjave pogodile ali sad ne znam koliko je pametno sve ovo......

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Batva » 17 jan 2015, 16:41

Ja sam izjavio da su podvili rep, i jesu nakon sto je masa podigla glas protiv njih. Mumljali sebi u njedra i stidljivo dobacivali, sve tise i tise, a onda se okrenuli i otisli, njih 3-4 momka. I sta sad? Pojavili se, pokazali koliko vole Slobodu i to je to. Cool

Do jucer ste vecina vas ovdje govorili kako ne treba imena objavljivati, cak i kad se spomene ime trenutnog vodje Fukara, kao da je to neka tajna, a sad trazite da se objave imena tim momaka. Ne kontam vas. Imate sjednicu, slike sa sjednice, pogledajte i naci cete ih na ulazu uza zid naslonjene, nije tesko ako nekome to toliko znaci ko su i sta su.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 17 jan 2015, 17:20

KrojcicaHills je napisao/la:
staragarda je napisao/la:ko je ba podvio repic ?? :lol: :lol: :lol:

Jesi to i ti bio, sviju ti. :D
gdje god ima problema i ja sam tu :mrgreen: :mrgreen: ruku na srce nisam ja sad protiv azmira negdje sam na 50/50 ali me nerviraju ovi sto nesto pametuju cuj podvili repic :lol: :lol: momci da su htjeli mogli su sve ovo razjebat....... treba sto prije sjest i rijesiti neke stvari bolje u pocetku nego kasnije.,...i mene su neke azmirove izjave pogodile ali sad ne znam koliko je pametno sve ovo......[/quote]
pa sta je ustvari sad problem na toj relaciji, pozeljno na pp..eto recimo sto si i ti na 50-50, sta vam smeta kod Azmira, zasto bi/ne bi voljeli da je na celu Slobode i kako se taj nesporazum moze rijesiti, il mozda i ne moze osim da Azmir ode itd itd
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Skver » 17 jan 2015, 17:27

Izglasane statutarne promjene, zajedničkim snagama do jače Slobode!


U prostorijama Kantonalne privredne komore Tuzla održana je sjednica Skupštine FK Sloboda.

Sudeći po atmosferi koja je vladala, te konstruktivnim dijalozima, za Klub u narednom periodu dolaze bolja vremena. Prije svega kada je u pitanju klupska organizacija i konačna borba sa finansijskim problemima koji su najveća prepreka da naš sportski kolektiv napokon zauzme mjesto u vrhu bh. fudbala.
Zajedničko pojavljivanje predsjednika Kluba Azmira Husića i gradonačelnika Jasmina Imamovića, svima je dalo do znanja da Klub okreće novu, svjetliju stranicu.

Jedna od najbitnijih stavki Dnevnog reda bilo je razmatranje i usvajanje amandmana na Statut FK Sloboda. Radna komisija koja se pozabavila ovim veoma bitnim stvarima uradila je vrhunski posao. Sudeći po ocjenama pojedinih članova Skupštine, FK Sloboda je napokon dobio Statut koji priliči vremenu i koji Klubu daje prostora za napredak.
Usvojeno je preko 40 amandmana na Statut, a neki od, po javnost, najzanimljiviji, tiču se članstva u Klubu i Skupštini. Tako je utvrđeno da "svaki član Kluba ima obavezu plaćanja članarine, čiju visinu po kategorijama i dinamiku plaćanja utvrđuje Skupština Kluba".
Takođe, u Statut je upisan stav da "Skupština Kluba može posebnom odlukom utvrditi obavezu participacije za članstvo u Skupštini, uključujući visinu participacije, dinamiku njenog plaćanja, te lica koja su oslobođena ove obaveze iz opravdanih razloga.".

Novim stavom u Statutu obuhvaćeni su i navijači, pa tako: "U Skupštini Kluba interese navijača zastupa predstavnik čije udruženje je registrovano u nadležnom ministarstvu Tuzlanskog kantona i koji je ovlašten za predstavljanje i zastupanje udruženja navijača.".
Veoma bitne su i statutarne promjene koje se tiču Upravnog odbora, poput ove koja kaže da: "Upravni odbor ne može imati manje od 3 (tri), ni više od 9 (devet) članova.". Upravni odbor Kluba predlagaće predsjednik UO, verifikovaće ih Skupština, nakon čega će predsjednik UO izvršiti njihovo imenovanje.
Bitno je dodati da će predsjednik UO u budućnosti moći između dvije sjednice Skupštine imenovati ili zamijeniti članove Upravnog odbora i bez prethodne verifikacije, a što će biti predmet razmatranja i odlučivanja na narednoj sjednici Skupštine Kluba.
Dodajmo da su na Sjednici razriješeni dužnosti četvorice članova Skupštine. Samir Mačković, Muris Đug, Mensur Galijatović i Enver Ćosićkić zbog dva i više neopravdana izostanka više neće biti članovi Skupštine FK Sloboda, a umjesto njih u najveće klupsko tijelo imenovani su Nermin Čolić, Fuad Baraković, Adis Husanović, Asim Hadžiselimović i Josip Duspara. Džemo Avdić je podnio ostavku na članstvo u Skupštini.

http://www.fksloboda.ba/vijesti/1525-iz ... ae-slobode" onclick="window.open(this.href);return false;
🔴⚫️

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la sloboda72 » 17 jan 2015, 18:54

Pozdrav momku koji je prozvao faraona riječima: "Dobro si se sjetio doći" i isto tako momcima koji su prilikom faraonovog najavljivanja uzvikivali UAAAAAAAAAA
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Thranduil » 17 jan 2015, 19:01

sloboda72 je napisao/la:Pozdrav momku koji je prozvao faraona riječima: "Dobro si se sjetio doći" i isto tako momcima koji su prilikom faraonovog najavljivanja uzvikivali UAAAAAAAAAA
Jbt faraon više, znaš gdje mu je kancelarija i bujrum idi mu se nagovori, tuži ga, tuci ga radi šta koji *urac hoćeš...
tvoj svaki *ebeni post ne može proći ako barem jednom ne spomeneš gradonačelnika.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la SARS » 17 jan 2015, 19:53

Thranduil je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:Pozdrav momku koji je prozvao faraona riječima: "Dobro si se sjetio doći" i isto tako momcima koji su prilikom faraonovog najavljivanja uzvikivali UAAAAAAAAAA
Jbt faraon više, znaš gdje mu je kancelarija i bujrum idi mu se nagovori, tuži ga, tuci ga radi šta koji *urac hoćeš...
tvoj svaki *ebeni post ne može proći ako barem jednom ne spomeneš gradonačelnika.
to ti se zove kompleks nize vrijednosti :D, a ovi sto su protiv Azmira mislim da je predsjednik dao odgovor na to pitanje... Ne godi im sto nema vise para za "bambuce", i davanje para nizasto

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la emirzlaTu » 17 jan 2015, 20:03

SARS je napisao/la:
Thranduil je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:Pozdrav momku koji je prozvao faraona riječima: "Dobro si se sjetio doći" i isto tako momcima koji su prilikom faraonovog najavljivanja uzvikivali UAAAAAAAAAA
Jbt faraon više, znaš gdje mu je kancelarija i bujrum idi mu se nagovori, tuži ga, tuci ga radi šta koji *urac hoćeš...
tvoj svaki *ebeni post ne može proći ako barem jednom ne spomeneš gradonačelnika.
to ti se zove kompleks nize vrijednosti :D, a ovi sto su protiv Azmira mislim da je predsjednik dao odgovor na to pitanje... Ne godi im sto nema vise para za "bambuce", i davanje para nizasto
Vrijeme je da grb promijenis :D :D
Zlatan Nalić sin tuzlanski

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la SARS » 17 jan 2015, 21:00

Jbt faraon više, znaš gdje mu je kancelarija i bujrum idi mu se nagovori, tuži ga, tuci ga radi šta koji *urac hoćeš...
tvoj svaki *ebeni post ne može proći ako barem jednom ne spomeneš gradonačelnika.[/quote]

to ti se zove kompleks nize vrijednosti :D, a ovi sto su protiv Azmira mislim da je predsjednik dao odgovor na to pitanje... Ne godi im sto nema vise para za "bambuce", i davanje para nizasto[/quote]

Vrijeme je da grb promijenis :D :D[/quote]

ma znam da je vrijeme, al ne mogu da nadjem slicicu koja ce odgovarati ovom forumu :)

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la sloboda72 » 17 jan 2015, 21:49

Thranduil je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:Pozdrav momku koji je prozvao faraona riječima: "Dobro si se sjetio doći" i isto tako momcima koji su prilikom faraonovog najavljivanja uzvikivali UAAAAAAAAAA
Jbt faraon više, znaš gdje mu je kancelarija i bujrum idi mu se nagovori, tuži ga, tuci ga radi šta koji *urac hoćeš...
tvoj svaki *ebeni post ne može proći ako barem jednom ne spomeneš gradonačelnika.
Faraon je na Skupštini bio 2002 u dec., 12 g pauze, mnogo.Faraon raspoređuje novac iz Budžeta.Ti , što se mene tiče, možeš da mu ližeš . uzicu. Možda je i to dobar način da dođeš do cilja.Zelen si, tebi kad dadnu šećerku ti odmah naklon.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la SaltCityAttack » 17 jan 2015, 21:56

Ebo vas vise politika oko Slobode..dosta vise ebote sta moramo uvjek citati ovo ..svakime esmeta nesto I de ako je nesto uradio da valja da pozdravimo to I da nam Sloboda ozivi..ebk Imamovica ko ga **** pa nije nam in tema ovdje
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.