FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la SARS » 17 jan 2015, 22:00

SaltCityAttack je napisao/la:Ebo vas vise politika oko Slobode..dosta vise ebote sta moramo uvjek citati ovo ..svakime esmeta nesto I de ako je nesto uradio da valja da pozdravimo to I da nam Sloboda ozivi..ebk Imamovica ko ga **** pa nije nam in tema ovdje
Problem je sto njima ne smeta faraon...Njima smeta sve sto se desava trenutno u Slobodi...Ovo su ti isti oni koji danas pozivaju na bojkot naseg predsjednika, tzv grupa fukara koja je u periodu od 2007-2014 ucinila tu skupinu respektabilnom

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la klma1 » 17 jan 2015, 22:05

sloboda72 je napisao/la: Faraon je na Skupštini bio 2002 u dec., 12 g pauze, mnogo.Faraon raspoređuje novac iz Budžeta.Ti , što se mene tiče, možeš da mu ližeš . uzicu. Možda je i to dobar način da dođeš do cilja.Zelen si, tebi kad dadnu šećerku ti odmah naklon.
Ma jarane naporan si al malo je reci...****. vise.
& $ ?

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la SaltCityAttack » 17 jan 2015, 22:14

Ja zaista postujem te momke iz grupe koji su xaista radili dobre stvari za grupu tokom tih godina ..ali ne zekim podrzavat borbu protiv covjeka koji je jedini uradio nesto za Slobodu..nekad sam uvjek vise postovao tribinu nego klub ali vrijeme valjda godine nauce covjeka da ni te tribine nece biti ako nema rezultata I kluba ...sveli bi se na tih 20tak 30tak ljudi ...Kao sto KrojcicaHills kaze najbokje da se to rijesi I poprica ljepo I da se zajednickim snagama izdigne Sloboda a uz nju I mi navijaci...ti momci samonda ukljuce mozak I svate da se nije moglo sve preko noci promjenitI j da ne mozemo ocekivati sve da je po loju u prvoj sezoni nakon ulaska u PL...imamo te dugove dzaba ulagati kad nemas licenicu...kao sto covjek kaze nado se da cemo imat 4 boda vise jer to im je cilj bio...Ja zaista ne vidim nekog drugog da nas moze preuzeti..sa ovjm covjekom mnogi su oprostili dugove jer je covjek dogovorio sjeo dao nesto malo para I svi zadovoljni ...drugi nisu to znali I nisu imali zelju ..samo su uzimalI od Slobode ...sta ce ba covjek njemu kamion jedan vamo donese 800 do 1000dolara a 200 ih ima ...I on se uhvatI ovdje zajebavat gubit zivce I novce ...svaka mu cast majkemi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la sloboda72 » 17 jan 2015, 22:29

SaltCityAttack je napisao/la:Ebo vas vise politika oko Slobode..dosta vise ebote sta moramo uvjek citati ovo ..svakime esmeta nesto I de ako je nesto uradio da valja da pozdravimo to I da nam Sloboda ozivi..ebk Imamovica ko ga **** pa nije nam in tema ovdje
Tebi pozdrav. Ne smijemo biti naivni kad su vlastodržci u pitanju.Znaš da oni mogu obećavati a držat figu u džepu. Valja pažljivo pratiti ono što rade, puno više od onog što govore.Usput, slušao sam ljude iz UG kako gunđaju kontra Husića, ali više u sebi.
Ja volim FK Tuzla City

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la klma1 » 17 jan 2015, 23:00

sloboda72 je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:Ebo vas vise politika oko Slobode..dosta vise ebote sta moramo uvjek citati ovo ..svakime esmeta nesto I de ako je nesto uradio da valja da pozdravimo to I da nam Sloboda ozivi..ebk Imamovica ko ga **** pa nije nam in tema ovdje
Tebi pozdrav. Ne smijemo biti naivni kad su vlastodržci u pitanju.Znaš da oni mogu obećavati a držat figu u džepu. Valja pažljivo pratiti ono što rade, puno više od onog što govore.Usput, slušao sam ljude iz UG kako gunđaju kontra Husića, ali više u sebi.
Je li bogati suju majku? Sta jos ispod tiha govore? Hajmo sad da ih zajebe.. ili tako nesto? Koji si ti pacijent jarane...Nije ni cudo sto Azmir pljuje po skupstini kad takvi sjede u njoj
& $ ?

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Thranduil » 17 jan 2015, 23:18

sloboda72 je napisao/la:
Thranduil je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:Pozdrav momku koji je prozvao faraona riječima: "Dobro si se sjetio doći" i isto tako momcima koji su prilikom faraonovog najavljivanja uzvikivali UAAAAAAAAAA
Jbt faraon više, znaš gdje mu je kancelarija i bujrum idi mu se nagovori, tuži ga, tuci ga radi šta koji *urac hoćeš...
tvoj svaki *ebeni post ne može proći ako barem jednom ne spomeneš gradonačelnika.
Faraon je na Skupštini bio 2002 u dec., 12 g pauze, mnogo.Faraon raspoređuje novac iz Budžeta.Ti , što se mene tiče, možeš da mu ližeš . uzicu. Možda je i to dobar način da dođeš do cilja.Zelen si, tebi kad dadnu šećerku ti odmah naklon.
Jedini koji je Zelen si ti jer samo trabunjaš kontra Crvenog Imamovića, čak si počeo da "gotiviš" Azmira Husića kako bi mogao pljuvati Jasmina Imamovića. Koji si ti lik, pa zašto nisi na skupštine i ti nešto rekao, digao ruku pa to sve "sasuo" Imamoviću u lice , gdje su ti muda ha? Tebe očigledno *ebu ovi crveni pa ne možeš da dođeš do svog cilja.
Od kako si došao ovde na forum samo pljuješ po opštini,gradu,načelniku.... evo jednog od tvojih postova


Nisam imao namjeru diskutovati do kraja jesenjeg dijela lige ali istup Predsjednika Husića me ponukao na to.
Najmanje što je mogao uraditi je da sazove hitnu sjednicu Uprave, da zauzmu stav o treneru i stanju u ekipi, jer navijači su jasno rekli svoj stav.
Azmir Husić očito nema poštovanja prema FK"Sloboda" niti prema njenim navijačima, pa je poput "vlasnika" Kluba odmah bez Uprave sasuo u lice javnosti da trener Karić ostaje. (misleći da će ovo proći za par dana)
Naravno, jer je ispunio plan a plan je da Sloboda nije mušterija za povratak u PL. Husić i njegov trener su samo izvršioci "faraonovog" plana. Sad se prisjećam kad je Husić kao podpredsjednik u "Mesketovoj" Upravi hinjski šutio dok su igrači masovno napuštali Slobodu zbog dugova prema njima. Gdje je tada bio da se lati džepa i sa svojim paretinama zadrži onu ekipu. Šutio je i čekao da "Meske" ode jer je "Meske" zaista želio povratak Slobode u PL. Nisam advokat "Mesketu", ali kako to da je Husić tek njegovim i Sadikovićevim odlaskom odmah izvadio pare doveo Smajla Karića i kamaru fudbalskih neznalica. (podsjećam tada nas je napustilo 10-ak igrača)
Husić je očito pristao da sluša faraona tj. da drži Slobodu tu negdje ali nipošto da je vrati u Premijer Ligu. Sad je postao i glasnogovornik lokalne vlasti pa najavljuje nove šarene laže. Da ova vlast na čelu sa faraonom voli Slobodu izašla bi s prijedlogom da se minimum 1% iz budžeta opštine Tuzla odvoji za FK "Slobodu" (cca 450.000 maraka).
Ova količina novca je neophodno potrebna da bi pričali o ekspresnom povratku u PL. Povratak u PL košta skuplje nego boravak u PL. (negdje u sredini tabele)
Mislim da griješimo što glorificiramo Husića. On je samo paravan lokalnim vlastima. Naravno da je on u stanju "platiti kafu nekolicini novinara i navijača" da ga hvale do neba ali gubimo vrijeme i to dragocijeno vrijeme. Apelujem na Predsjednika Skupštine FK "Sloboda" da sazove vandrednu Skupštinu da se glasa o povijerenju Predsjedniku i Upravi.
Predlažem da se formira i delegacija onih prijatelja Slobode, pa neka idu razgovarati sa gospodinom Rizahom Meškovićem, neka onda zamole faraona da i on u ime funkcije na kojoj se nalazi, zamoli g. Meškovića da mu da dijagnozu stanja i put ka izlječenju FK "Sloboda".
Ovako sve ide po njihovom "planu", fudbal umire na Tušnju, tribina se prazni a svjedoka je sve manje.
P.S. Sad se prisjećam da su kad su se svadili sa Ekremom Šehovićem prije nekih 8 godina štampali i lijepili po gradu posmrtnice fudbalskom klubu "Sloboda".
Zadnja izmjena: Thranduil, dana/u 18 jan 2015, 03:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Forster » 17 jan 2015, 23:18

sloboda72 je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:Ebo vas vise politika oko Slobode..dosta vise ebote sta moramo uvjek citati ovo ..svakime esmeta nesto I de ako je nesto uradio da valja da pozdravimo to I da nam Sloboda ozivi..ebk Imamovica ko ga **** pa nije nam in tema ovdje
Tebi pozdrav. Ne smijemo biti naivni kad su vlastodržci u pitanju.Znaš da oni mogu obećavati a držat figu u džepu. Valja pažljivo pratiti ono što rade, puno više od onog što govore.Usput, slušao sam ljude iz UG kako gunđaju kontra Husića, ali više u sebi.
Mozda drži u džepu koji dodatni milion za Slobodu, kojeg Sloboda ne bi vidjela u svojoj historiji da nije tog vlastodržca. :facepalm:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

dino_tuzla
Postovi: 63
Pridružen/a: 28 mar 2011, 16:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la dino_tuzla » 17 jan 2015, 23:54

Iduci korak u stvaranju evropske Slobode je usavrsavanje statuta. UO je dao podrsu ljudima koji zelje da dodje do izmjene statuta u dijelu koji se odnosi na clanstvo u klubu. Cini mi se da bi mogli postati prvi klub u BiH po principu jedan clan-jedan glas. Za nadati se da ti ljudi istraju u svojim namjerama i da se konkretnije pocne raditi na tom dijelu statuta.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la sloboda72 » 23 jan 2015, 17:59

Thranduil je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:
Jbt faraon više, znaš gdje mu je kancelarija i bujrum idi mu se nagovori, tuži ga, tuci ga radi šta koji *urac hoćeš...
tvoj svaki *ebeni post ne može proći ako barem jednom ne spomeneš gradonačelnika.
Faraon je na Skupštini bio 2002 u dec., 12 g pauze, mnogo.Faraon raspoređuje novac iz Budžeta.Ti , što se mene tiče, možeš da mu ližeš . uzicu. Možda je i to dobar način da dođeš do cilja.Zelen si, tebi kad dadnu šećerku ti odmah naklon.
Jedini koji je Zelen si ti jer samo trabunjaš kontra Crvenog Imamovića, čak si počeo da "gotiviš" Azmira Husića kako bi mogao pljuvati Jasmina Imamovića. Koji si ti lik, pa zašto nisi na skupštine i ti nešto rekao, digao ruku pa to sve "sasuo" Imamoviću u lice , gdje su ti muda ha? Tebe očigledno *ebu ovi crveni pa ne možeš da dođeš do svog cilja.
Od kako si došao ovde na forum samo pljuješ po opštini,gradu,načelniku.... evo jednog od tvojih postova


Nisam imao namjeru diskutovati do kraja jesenjeg dijela lige ali istup Predsjednika Husića me ponukao na to.
Najmanje što je mogao uraditi je da sazove hitnu sjednicu Uprave, da zauzmu stav o treneru i stanju u ekipi, jer navijači su jasno rekli svoj stav.
Azmir Husić očito nema poštovanja prema FK"Sloboda" niti prema njenim navijačima, pa je poput "vlasnika" Kluba odmah bez Uprave sasuo u lice javnosti da trener Karić ostaje. (misleći da će ovo proći za par dana)
Naravno, jer je ispunio plan a plan je da Sloboda nije mušterija za povratak u PL. Husić i njegov trener su samo izvršioci "faraonovog" plana. Sad se prisjećam kad je Husić kao podpredsjednik u "Mesketovoj" Upravi hinjski šutio dok su igrači masovno napuštali Slobodu zbog dugova prema njima. Gdje je tada bio da se lati džepa i sa svojim paretinama zadrži onu ekipu. Šutio je i čekao da "Meske" ode jer je "Meske" zaista želio povratak Slobode u PL. Nisam advokat "Mesketu", ali kako to da je Husić tek njegovim i Sadikovićevim odlaskom odmah izvadio pare doveo Smajla Karića i kamaru fudbalskih neznalica. (podsjećam tada nas je napustilo 10-ak igrača)
Husić je očito pristao da sluša faraona tj. da drži Slobodu tu negdje ali nipošto da je vrati u Premijer Ligu. Sad je postao i glasnogovornik lokalne vlasti pa najavljuje nove šarene laže. Da ova vlast na čelu sa faraonom voli Slobodu izašla bi s prijedlogom da se minimum 1% iz budžeta opštine Tuzla odvoji za FK "Slobodu" (cca 450.000 maraka).
Ova količina novca je neophodno potrebna da bi pričali o ekspresnom povratku u PL. Povratak u PL košta skuplje nego boravak u PL. (negdje u sredini tabele)
Mislim da griješimo što glorificiramo Husića. On je samo paravan lokalnim vlastima. Naravno da je on u stanju "platiti kafu nekolicini novinara i navijača" da ga hvale do neba ali gubimo vrijeme i to dragocijeno vrijeme. Apelujem na Predsjednika Skupštine FK "Sloboda" da sazove vandrednu Skupštinu da se glasa o povijerenju Predsjedniku i Upravi.
Predlažem da se formira i delegacija onih prijatelja Slobode, pa neka idu razgovarati sa gospodinom Rizahom Meškovićem, neka onda zamole faraona da i on u ime funkcije na kojoj se nalazi, zamoli g. Meškovića da mu da dijagnozu stanja i put ka izlječenju FK "Sloboda".
Ovako sve ide po njihovom "planu", fudbal umire na Tušnju, tribina se prazni a svjedoka je sve manje.
P.S. Sad se prisjećam da su kad su se svadili sa Ekremom Šehovićem prije nekih 8 godina štampali i lijepili po gradu posmrtnice fudbalskom klubu "Sloboda".
[/quote]

STOJIM IZA SVEGA NAPISANOG U JESEN 2013. ZELEN SI TI MLADIĆU ALI NADOĆI ĆEŠ. MOJA PARTIJA JE SLOBODA A ČLAN SKUPŠTINE MORA ŠTITIT ISKLJUČIVO INTERES KLUBA U SVAKOM TRENUTKU.
Ja volim FK Tuzla City

Sloboda1919
Postovi: 326
Pridružen/a: 02 dec 2012, 01:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Sloboda1919 » 25 jan 2015, 10:59

POZZ!!! Može li neko napisati ko su sad članovi UO???

Ja bi u UO volio vidjeti Izudina Kapetanovića, taj čovjek koliko je sposoban nismo svjesni, Solanu je preporodio (samo pripada zelenim ali mislim da to nema veze)

p.s. nisam stranački opredijeljen da me neko ne bi napao :urnebes: :urnebes: :urnebes:

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la sloboda72 » 25 jan 2015, 12:23

Sloboda1919 je napisao/la:POZZ!!! Može li neko napisati ko su sad članovi UO???

Ja bi u UO volio vidjeti Izudina Kapetanovića, taj čovjek koliko je sposoban nismo svjesni, Solanu je preporodio (samo pripada zelenim ali mislim da to nema veze)

p.s. nisam stranački opredijeljen da me neko ne bi napao :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Predsjednik je na Skupštini rekao da će Senad Mujkanović i Fuad Baraković biti članovi UO.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la staragarda » 17 feb 2015, 23:49

zna li neko kad bi se trebao potpisat ugovor sa poreznom upravom oko placanja duga...zna se da se ide na 10 godina i da je mjesecna rata cc 18 000 ali kad ce se to stavit na papir i ko ce biti garant...grad :? ...Husic je rekao da on to nece uzet na sebe..
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Slobodas
Postovi: 3473
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Slobodas » 17 feb 2015, 23:54

staragarda je napisao/la:zna li neko kad bi se trebao potpisat ugovor sa poreznom upravom oko placanja duga...zna se da se ide na 10 godina i da je mjesecna rata cc 18 000 ali kad ce se to stavit na papir i ko ce biti garant...grad :? ...Husic je rekao da on to nece uzet na sebe..
:o :o jel u tih 18k uracunat i tekuci porez ?
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la staragarda » 18 feb 2015, 00:06

Slobodas je napisao/la:
staragarda je napisao/la:zna li neko kad bi se trebao potpisat ugovor sa poreznom upravom oko placanja duga...zna se da se ide na 10 godina i da je mjesecna rata cc 18 000 ali kad ce se to stavit na papir i ko ce biti garant...grad :? ...Husic je rekao da on to nece uzet na sebe..
:o :o jel u tih 18k uracunat i tekuci porez ?
ma kakvi...to je da se servisira za dug....porat ces uporedo placati porez i ostale dadzbine....i onda ljudi hoce jos na jesen da celzi dodje na Tusanj :roll: :roll:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

matej187
Postovi: 29
Pridružen/a: 19 feb 2015, 00:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la matej187 » 19 feb 2015, 11:55

Slobodas je napisao/la:
staragarda je napisao/la:zna li neko kad bi se trebao potpisat ugovor sa poreznom upravom oko placanja duga...zna se da se ide na 10 godina i da je mjesecna rata cc 18 000 ali kad ce se to stavit na papir i ko ce biti garant...grad :? ...Husic je rekao da on to nece uzet na sebe..
:o :o jel u tih 18k uracunat i tekuci porez ?
ne slažem se s tim pročitajte i informirajte se malo bolje

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la Batva » 19 feb 2015, 18:30

matej187 je napisao/la:
Slobodas je napisao/la:
staragarda je napisao/la:zna li neko kad bi se trebao potpisat ugovor sa poreznom upravom oko placanja duga...zna se da se ide na 10 godina i da je mjesecna rata cc 18 000 ali kad ce se to stavit na papir i ko ce biti garant...grad :? ...Husic je rekao da on to nece uzet na sebe..
:o :o jel u tih 18k uracunat i tekuci porez ?
ne slažem se s tim pročitajte i informirajte se malo bolje
Pa dobro, kada vec tako tvrdis, onda je red i da objasnis nama koji smo neinformisani. Sve do tad te smatram neznalicom koja trola. ;)

Isto kao kad me neko pita za cijenu nekog proizvoda i ja mu odgovorim, a onda u po nicega uskoci neko i kaze kako nismo u pravu i da nismo upoznati. Ja blejim i cekam pravi odgovor, ali ni habera od njega.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la staragarda » 31 maj 2015, 19:59

Sutra svi koji mogu neka dodju na skupstinu...sto nas je vise to bolje....ocekujem takodze da LESINARI budu u punom sastavu.....17 sati,sala privredne komore TK...
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la merak » 01 jun 2015, 12:30

Dodje i ovaj dan dugo ocekivana skupstina. Svi danas koji dodjemo nadam se da cemo biti svjedoci istorijskog trenutka koji ce nastupiti od danas. Dolazi i Sale Vugdalic koji ce prezentovati projekat Zlatna karika i naravno tacka koju iscekujem da mogu Muharemagica nazvati od danas negdje oko 19:00 sati "nekadasnji predsjednik skupstine Sloboda"

Imam dobar osjecaj da bi nas Babuka mogao hebeno obradovati na skupstini pred svima a pjenu na usta potjerati LESINARIMA. Ocekujem nesto tipa zvucno pojacanje, izgradnja stadiona... :D
samo Sloboda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la staragarda » 01 jun 2015, 12:39

SAMO DA DANAS ABD SVE PRODZE U REDU...MADA NECE BITI LAKO ..NEKA NAM JE DRAGI BOG NA POMOCI :pray: :pray: :pray:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Uprava (UO, skupština, statut)

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 01 jun 2015, 12:42

Momci može samo jedno pitanje, pošto sam vremenski ograničen, onako barem ugrubo može li se procjeniti koliko bi skupština danas mogla da traje?
Hvala
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.