Stadion Tušanj

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
samirr
Postovi: 8870
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la samirr » 15 feb 2017, 02:30

SaltCityAttack je napisao/la:Rudar igra protiv Lukavca U Lukavcu i dolaze u Tuzlu traže Azmira da ih premira navodno 20 hiljada kako bi se oni borili protiv Jedinstva... lik im rekao da neće premirat onog Ko se sam došao da cijenka i traži pare kako bi igrao pošteno .. već je halalio to znao da će Jedinstvo dobit u Kaknju a nama su 2 glave razbili u Kaknju da bi nam uzeli bod ... uglavnom. Bilo prošlo idemo dalje ali neki su zaboravili. Sve to i dalje čovjeka pljuju
Ja necu da pljujem ni njeg, ni ovu trenutnu upravu. Jest da mi smetaju neke stvari kao sto za sve lose u klubu krive "Azmira"..
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la SaltCityAttack » 15 feb 2017, 04:11

samirr je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:Rudar igra protiv Lukavca U Lukavcu i dolaze u Tuzlu traže Azmira da ih premira navodno 20 hiljada kako bi se oni borili protiv Jedinstva... lik im rekao da neće premirat onog Ko se sam došao da cijenka i traži pare kako bi igrao pošteno .. već je halalio to znao da će Jedinstvo dobit u Kaknju a nama su 2 glave razbili u Kaknju da bi nam uzeli bod ... uglavnom. Bilo prošlo idemo dalje ali neki su zaboravili. Sve to i dalje čovjeka pljuju
Ja necu da pljujem ni njeg, ni ovu trenutnu upravu. Jest da mi smetaju neke stvari kao sto za sve lose u klubu krive "Azmira"..
Ma ne treba pljuvat ni novu svakako...sve dok ne bude za to bilo razloga... ma da narod hoće da ima predsjednika i ljude koji daju pare , a ovi to nemaju i onda dodje do odlazaka igrača i onda se vjerovatno ljudi naljute. Šta li već... tako je bilo ljutih kad je i Ahmetović otišao , zamisli još da je i Kostic otišao tad kako bi reagirali ... tako je isto i sad kad ovi odlaze
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

crvenocrnitz
Postovi: 854
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la crvenocrnitz » 15 feb 2017, 07:24

Mustafa10 je napisao/la:Nešto danas kontam i nije mi jasno kako ta tribina koja će imati 7500 mjesta i sa tim silnim sadržajem (tržni centar. press kutak, svlačionice, sala za doping kontrolu itd.) može koštat samo 5 miliona KM ??? Nešto mi to djeluje malo za takav objekat jbg... :kafa: :wtf:
Sjever je imao predradove, rušenje wc-a, ravnanje, pa drugačiji temelj, drugačije zemljište... Ako se sjećaš kad su radili na istoku one iskope da se zna šta je ispod površine... Manje zahtjevna je istočna tribina nego sjever i samim tim i jeftinije izgleda
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Sariel » 15 feb 2017, 07:45

Da malo oftopicimo. :mrgreen:
Ako se radovi otegnu naravno da ce probit planiran iznos.
A opet ovu godinu da dignu i betonsku konstrukciju bar da zatvore. Tu stranu prema slatini.dobro je.odlicno.
Bice.jebga nek se konacno krenulo.otkad se o ovoj tribini prica.ajmo malo pozitive ne :D :opaopa:
I da se sjever konacno dovrsi.
Sad je jasno da prilaz nece bit dovrsen dok je gradiliste na istoku nema veze.a ako se ko sjeca i to je bilo u planu zajedno sa stolicama.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la pinoglavi » 15 feb 2017, 11:34

SaltCityAttack je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Htio i Azemica prat pare
Mislim da nisi informiran .. mislim da je lik govorio kako je bivša uprava ostala dužna za stolice 100km po komadu pa smo morali vracati jer je neko već dobro zaradio... ali sto se tiče Azemice. Da mu Allah podari zdravlje i sto vise uspjeha kako u poslu , tako vođenju neke druge ekipe i da mu se negdje vrati i zaradi tamo gdje je samo izgubio , a sve da bi nas usrećio... šta će čovjek ba prat zaradit lik ovdje u USA ubire pare ... ja se nebi vratio dole ulagao , ja koji volim Slobodu vise od Azmira 1000 X.. sad sa ovomzaradom koju imanje pomišljam se vratiti a zamisli da imam ono Azmir ima ovdje.. Azemici je ovo hobi a mi to nismo podržali i to je to.. idemo dalje zaboravite čovjeka završio je sa nama..onaj Ko se neće zahvaliti sto smo dvije godineuzivali trpali plave i borio momke nema potrebe ga i prozivat beze, da čovjek se ne naljuti i kaže hajmo pozajmice nazad i tad nam se nebi pisalo dobro koliko su ovi agilni

Kazem Azemicu treba zaboravit za sva vremena i okrenut se dalje ...čovjek vise nije tu a o njemu se piše Kao da je još tu.. bilo da se radi o pozitivi a posebno ne negativi jer malo je ko bio nezadovoljan dok je on bio tu.. možda oni koji nisu imali korist ili članovi nekih političkih partija i slično
Zezao sam se. A slazem se da je strasno puno za nas uradio, pa spasio nas je gasenja, a isto tako se slazem da treba ici dalje i prestati pricati o njemu.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 15 feb 2017, 11:49

[http://www.groundhopping.se/res/Chester ... adium4.jpg][/url]
Proact Stadion Chesterfild kapacitet 10 600


Alexsandra Stadion Crewe kap.10 066
[http://tmssl.akamaized.net//bilder/stad ... 0.jpg?lm=0][/url]


JD stadion Bury kap 11 840

http://i3.manchestereveningnews.co.uk/i ... 4923_2.jpg

Svega mi ako se ovoliki stadion sa svim pratecim sadrzajima do 4 ranga ne bi mogao napraviti za ove pare od nezavrsenog sjevera,i tkz istoka....znaci oko 10 mil maraka na nekoj novoj lokaciji.....yebem ti pamet komunisticku.

ps yebiga zeznuo sam prve dvije like mrsko mi traziti opet.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 15 feb 2017, 12:30

solinas je napisao/la:slika
Proact Stadion Chesterfild kapacitet 10 600


Alexsandra Stadion Crewe kap.10 066
slika


JD stadion Bury kap 11 840

slika

Svega mi ako se ovoliki stadion sa svim pratecim sadrzajima do 4 ranga ne bi mogao napraviti za ove pare od nezavrsenog sjevera,i tkz istoka....znaci oko 10 mil maraka na nekoj novoj lokaciji.....yebem ti pamet komunisticku.

ps yebiga zeznuo sam prve dvije like mrsko mi traziti opet.
Popravljeno.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Mortus » 17 feb 2017, 12:38

solinas je napisao/la:
Mortus je napisao/la:Azmir je na jednoj od Skupština pominjao nevjerovatne cifre za stolice, ako se ne varam da je cjiena bila puno više od 100 KM
Hajde ti prvo pogledaj sta je rekao covjek pa onda brate komentarisi...
Evo ja sam iznad tebe spomenuo Sarielu tu temu u sali i o cemu se radi...
Pa upravo je Azmir otprilike rekao"placali stolice ko da grijanje imaju ugradjeno"....To je bilo kada su zapad renovirali pa covjek na skupstini spomenuo taj dug odnosno tuzbu,nije mu jasno kako su nabili toliki dug za yebene stolice.
I htio sam reći da je on to spominjao za ranije uprave kako je stolica bila oko 100 KM i kako su tu nabili nevjerovatan dug.
Ono što je za predpostaviti da ako se stolica može nabaviti za 20KM pristojnog kvaliteta, naše novo rukovodstvo će je sigurno nabavljati po najmanje 60-80 KM. TO je oNO što možemo očekivati...
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 17 feb 2017, 12:49

Mortus je napisao/la:
solinas je napisao/la:
Mortus je napisao/la:Azmir je na jednoj od Skupština pominjao nevjerovatne cifre za stolice, ako se ne varam da je cjiena bila puno više od 100 KM
Hajde ti prvo pogledaj sta je rekao covjek pa onda brate komentarisi...
Evo ja sam iznad tebe spomenuo Sarielu tu temu u sali i o cemu se radi...
Pa upravo je Azmir otprilike rekao"placali stolice ko da grijanje imaju ugradjeno"....To je bilo kada su zapad renovirali pa covjek na skupstini spomenuo taj dug odnosno tuzbu,nije mu jasno kako su nabili toliki dug za yebene stolice.
I htio sam reći da je on to spominjao za ranije uprave kako je stolica bila oko 100 KM i kako su tu nabili nevjerovatan dug.
Ono što je za predpostaviti da ako se stolica može nabaviti za 20KM pristojnog kvaliteta, naše novo rukovodstvo će je sigurno nabavljati po najmanje 60-80 KM. TO je oNO što možemo očekivati...
25 mene,25 tebe,kusur Mehmedu za stolice :mrgreen:
25 puta 7500 cemo se oparimo djeticu :mrgreen:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la xeksor » 17 feb 2017, 14:30

Ma druze sad te stoluce famozne nekupuje uprava već JU Stadion Tusanj i grad, te fanozne od 100 km je kupivala neja tamo uprava dok je klub upravljao stadionom tusanj

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 17 feb 2017, 14:38

xeksor je napisao/la:Ma druze sad te stoluce famozne nekupuje uprava već JU Stadion Tusanj i grad, te fanozne od 100 km je kupivala neja tamo uprava dok je klub upravljao stadionom tusanj
Nebitno,princip je isti,sve su ostalo nijanse :mrgreen:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la xeksor » 17 feb 2017, 14:42

Pa dobro to, moram negde i branit novu upravu :D

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Biban25 » 24 feb 2017, 10:16

Iskopano je oko 80% predviđenog terena od sjeverne tribine pa sve do buduće južne ili ako je lakše skontati od reflektora do reflektora, ostalo je samo 70 metara trase u sredini kojom su se kretali kamioni. Slike od jučer.

slika
slika
slika

Brdo1919
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:48
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Brdo1919 » 24 feb 2017, 12:10

Super. Stvarno se nadam da ce ovu tribinu brze zavrsiti. Jbg, neka prodaju neki plac i tutnu pare u nju :)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2017, 12:24

Dobili su vec za plac od 1,3 mil koliko su cijenili na Sjenjaku od Azmira ponudu 3,9 miliona. Vise za 2,6 od predvidjenog. Recimo da su ocekivali licitaciju do 2 miliona opet su dobili 2 miliona vise od ocekivanog.

Znaci nema izgovora, imaju vec 2 nepredvidjena miliona i mogu uloziti da se ovo nastavi graditi :D

Brdo1919
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:48
Kontakt:

Re: RE: Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Brdo1919 » 24 feb 2017, 14:26

tuzlak1987 je napisao/la:Dobili su vec za plac od 1,3 mil koliko su cijenili na Sjenjaku od Azmira ponudu 3,9 miliona. Vise za 2,6 od predvidjenog. Recimo da su ocekivali licitaciju do 2 miliona opet su dobili 2 miliona vise od ocekivanog.

Znaci nema izgovora, imaju vec 2 nepredvidjena miliona i mogu uloziti da se ovo nastavi graditi :D
Nisu oni nista dobili, vec je plac prodat za cijenu koja je izlicitirana, odnosno tržišnu cijenu i nije Azmir ništa dao već kupio nekretninu. A u šta ce to potrošiti ne znam, ja bih volio u istok, ali o tome odlučuju oni koje smo birali u vijeće i faraon. Možeš se obratiti pismeno ili javno zastupnicima za koje ste glasali da se pogura projekat istoka na vijeću. Ne znam ima li prioritetnijih stvari u Gradu, placeni su da odlučuju.

tuzla075
Postovi: 478
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: RE: Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la tuzla075 » 24 feb 2017, 14:38

Brdo1919 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Dobili su vec za plac od 1,3 mil koliko su cijenili na Sjenjaku od Azmira ponudu 3,9 miliona. Vise za 2,6 od predvidjenog. Recimo da su ocekivali licitaciju do 2 miliona opet su dobili 2 miliona vise od ocekivanog.

Znaci nema izgovora, imaju vec 2 nepredvidjena miliona i mogu uloziti da se ovo nastavi graditi :D
Nisu oni nista dobili, vec je plac prodat za cijenu koja je izlicitirana, odnosno tržišnu cijenu i nije Azmir ništa dao već kupio nekretninu. A u šta ce to potrošiti ne znam, ja bih volio u istok, ali o tome odlučuju oni koje smo birali u vijeće i faraon. Možeš se obratiti pismeno ili javno zastupnicima za koje ste glasali da se pogura projekat istoka na vijeću. Ne znam ima li prioritetnijih stvari u Gradu, placeni su da odlučuju.
3 miliona KM. ide za grijanje u MZ Batva,š.Selo i B.Malta.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: RE: Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2017, 15:12

Brdo1919 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Dobili su vec za plac od 1,3 mil koliko su cijenili na Sjenjaku od Azmira ponudu 3,9 miliona. Vise za 2,6 od predvidjenog. Recimo da su ocekivali licitaciju do 2 miliona opet su dobili 2 miliona vise od ocekivanog.

Znaci nema izgovora, imaju vec 2 nepredvidjena miliona i mogu uloziti da se ovo nastavi graditi :D
Nisu oni nista dobili, vec je plac prodat za cijenu koja je izlicitirana, odnosno tržišnu cijenu i nije Azmir ništa dao već kupio nekretninu. A u šta ce to potrošiti ne znam, ja bih volio u istok, ali o tome odlučuju oni koje smo birali u vijeće i faraon. Možeš se obratiti pismeno ili javno zastupnicima za koje ste glasali da se pogura projekat istoka na vijeću. Ne znam ima li prioritetnijih stvari u Gradu, placeni su da odlučuju.
Pa Azmir je kupio za 3,9 dok je prosle godine nisu mogli prodati za 2,5. Dovoljno govori o tome koliko im je dao preko onoga sto su realno mogli dobiti..

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Mustafa10 » 24 feb 2017, 16:47

Ovo djeluje baš plitko za objekat s tolikim sadržajem, plus predaleko je od terena po meni trebali su pomaknut ogradu i pomjerit još buduću tribinu barem metar ili dva. Inače će trebat dvogled da se gleda utakmica :D Iskreno volio bi da se ova atlet staza u nekom budućem periodu makar smanji ako već neće da je maknu skroz. :kafa:

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la SARS » 24 feb 2017, 16:58

Sve sami strucnjaci, od ekipe pa evo sada do gradjevine, cudo je jedno kako smo mi uopste dospjeli u ovu situaciju od ovolikih strucnjaka

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Volkan i 27 gostiju.