Stadion Tušanj

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 24 feb 2017, 17:05

Stadion je tako nakaradno zapocet i izgledace poput onih u SSSR-u totalno nerezonski.
Nadam se da ce neko nekada privatizovat klub i izgraditi pravi fudbalski stadion na drugoj lokaciji.
Jer ovo je za plakanja sta rade.....
Fazla nemoras biti strucnjak da vidis da stadion izgleda smijesno,da prave tribinu sjever deceniju i td.
Niti da vidis da od rata na ovamo u klubu nista ne stima. To su cinjenice.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Brdo1919
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:48
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Brdo1919 » 24 feb 2017, 17:23

tuzlak1987 je napisao/la:
Brdo1919 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Dobili su vec za plac od 1,3 mil koliko su cijenili na Sjenjaku od Azmira ponudu 3,9 miliona. Vise za 2,6 od predvidjenog. Recimo da su ocekivali licitaciju do 2 miliona opet su dobili 2 miliona vise od ocekivanog.

Znaci nema izgovora, imaju vec 2 nepredvidjena miliona i mogu uloziti da se ovo nastavi graditi :D
Nisu oni nista dobili, vec je plac prodat za cijenu koja je izlicitirana, odnosno tržišnu cijenu i nije Azmir ništa dao već kupio nekretninu. A u šta ce to potrošiti ne znam, ja bih volio u istok, ali o tome odlučuju oni koje smo birali u vijeće i faraon. Možeš se obratiti pismeno ili javno zastupnicima za koje ste glasali da se pogura projekat istoka na vijeću. Ne znam ima li prioritetnijih stvari u Gradu, placeni su da odlučuju.
Pa Azmir je kupio za 3,9 dok je prosle godine nisu mogli prodati za 2,5. Dovoljno govori o tome koliko im je dao preko onoga sto su realno mogli dobiti..
Ne znam kako da ti dokazem da niko ne daje svoje pare onako, pa ni AH. Uostalom, nije ih davao Klubu, zašto bi sada Gradu. Znam da si mlad, ali ne bi trebao da pripisujes nikome nadnaravne moći i zaboravi da postoji Mesija:) Plac je prodan na javnoj licitaciji po cijeni koja predstavlja trzisnu cijenu za razvojne projekte. A gdje ce se lova upotrijebiti, imaju placeni i izabrani. Pa ako zaseru, kazniti ih na sljedecim izborima. A do tada bajke ostaviti maloj djeci :)

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Mustafa10 » 24 feb 2017, 17:47

solinas je napisao/la:Stadion je tako nakaradno zapocet i izgledace poput onih u SSSR-u totalno nerezonski.
Nadam se da ce neko nekada privatizovat klub i izgraditi pravi fudbalski stadion na drugoj lokaciji.
Jer ovo je za plakanja sta rade.....
Fazla nemoras biti strucnjak da vidis da stadion izgleda smijesno,da prave tribinu sjever deceniju i td.
Niti da vidis da od rata na ovamo u klubu nista ne stima. To su cinjenice.
Upravo :thumbup: :clap:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la staragarda » 24 feb 2017, 18:20

solinas je napisao/la:Stadion je tako nakaradno zapocet i izgledace poput onih u SSSR-u totalno nerezonski.
Nadam se da ce neko nekada privatizovat klub i izgraditi pravi fudbalski stadion na drugoj lokaciji.
Jer ovo je za plakanja sta rade.....
Fazla nemoras biti strucnjak da vidis da stadion izgleda smijesno,da prave tribinu sjever deceniju i td.
Niti da vidis da od rata na ovamo u klubu nista ne stima. To su cinjenice.
Ti znas da Fazla mora odgovoriti na svako spominjanje Faraona i uprave.... tacno nekad pomislim da ga placaju, jbt :urnebes: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la SARS » 24 feb 2017, 18:34

solinas je napisao/la:Stadion je tako nakaradno zapocet i izgledace poput onih u SSSR-u totalno nerezonski.
Nadam se da ce neko nekada privatizovat klub i izgraditi pravi fudbalski stadion na drugoj lokaciji.
Jer ovo je za plakanja sta rade.....
Fazla nemoras biti strucnjak da vidis da stadion izgleda smijesno,da prave tribinu sjever deceniju i td.
Niti da vidis da od rata na ovamo u klubu nista ne stima. To su cinjenice.
Kada se maketa stadiona objavila svi smo ovdje svrsavali kako je stadion extra itd...To sto mi mislimo da treba samo u Slobodu ulagati i sve pare usmjeriti prema stadionu to je drugi par opanaka, nazalost Tuzla nije samo Sloboda i nije samo Tusanj ima tu jos dosta stvari koje se moraju rjesavati i gdje se treba ulagati...da se radi sporo radi se i to je cinjenica ali iskreno niko nista i ne poduzima da se stanje promijeni, svi ovdje pametujemo a niko nema da se usprotivi ni trenutnom rukovodstvu, pa ni fukarama pa ni uspavanom ug

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 24 feb 2017, 18:42

SARS je napisao/la:
solinas je napisao/la:Stadion je tako nakaradno zapocet i izgledace poput onih u SSSR-u totalno nerezonski.
Nadam se da ce neko nekada privatizovat klub i izgraditi pravi fudbalski stadion na drugoj lokaciji.
Jer ovo je za plakanja sta rade.....
Fazla nemoras biti strucnjak da vidis da stadion izgleda smijesno,da prave tribinu sjever deceniju i td.
Niti da vidis da od rata na ovamo u klubu nista ne stima. To su cinjenice.
Kada se maketa stadiona objavila svi smo ovdje svrsavali kako je stadion extra itd...To sto mi mislimo da treba samo u Slobodu ulagati i sve pare usmjeriti prema stadionu to je drugi par opanaka, nazalost Tuzla nije samo Sloboda i nije samo Tusanj ima tu jos dosta stvari koje se moraju rjesavati i gdje se treba ulagati...da se radi sporo radi se i to je cinjenica ali iskreno niko nista i ne poduzima da se stanje promijeni, svi ovdje pametujemo a niko nema da se usprotivi ni trenutnom rukovodstvu, pa ni fukarama pa ni uspavanom ug
Te silne pare treba usmjeriti u zaposljavanje omladine da ne idu vani ili neki drugi projekat...
FK i svaki drugi koji zeli,omoguciti mu privatizaciju statutom,stadion ili dati u koncesiju klubu,ili neka pravi sebi klub novi (taj sto privatizuje)...
Jer slazem se da te pare mogu se pametnije utrositi pogotovo one koje JU Tusanj trosi.
To sto vlast ne dozvoljava i koristi sve zivo pa i stadion i klub u svrhu politike i kontrolise poput hobotnice sve zivo u gradu je prica za sebe.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2017, 18:59

Brdo1919 je napisao/la: Ne znam kako da ti dokazem da niko ne daje svoje pare onako, pa ni AH. Uostalom, nije ih davao Klubu, zašto bi sada Gradu. Znam da si mlad, ali ne bi trebao da pripisujes nikome nadnaravne moći i zaboravi da postoji Mesija:) Plac je prodan na javnoj licitaciji po cijeni koja predstavlja trzisnu cijenu za razvojne projekte. A gdje ce se lova upotrijebiti, imaju placeni i izabrani. Pa ako zaseru, kazniti ih na sljedecim izborima. A do tada bajke ostaviti maloj djeci :)
Kakva trzisna vrijednost? Prosle godine plac prodavan za 2,5 mil niko nije zelio da ponudi niti toliko, a Azmir dao 3,9 mil i ti kazes trzisna vrijednost? Trzisna vrijednost je 3 puta manja od ovoga sto su dobili. Prosle godine bila licitacija pa se nije moglo izlicitirati niti do 2,5.
Uvijek pokusavas da laziras ovo oko Azmira, ne znam sto to radis :crazy:

Oni su u konacnici dobili neocekviano 3 puta vise nego sto su trazili, da je neko dao 1,3 oni bi bili zadovoljni. Sto je Azmir usao u ovo i dao 3 puta vise nego sto su drugi bili spremni samo on zna. Drugi sigurno ne bi licitirali bez njega niti do 2 mil.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 24 feb 2017, 19:00, ukupno mijenjano 1 put.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la SARS » 24 feb 2017, 19:00

solinas je napisao/la:
SARS je napisao/la:
solinas je napisao/la:Stadion je tako nakaradno zapocet i izgledace poput onih u SSSR-u totalno nerezonski.
Nadam se da ce neko nekada privatizovat klub i izgraditi pravi fudbalski stadion na drugoj lokaciji.
Jer ovo je za plakanja sta rade.....
Fazla nemoras biti strucnjak da vidis da stadion izgleda smijesno,da prave tribinu sjever deceniju i td.
Niti da vidis da od rata na ovamo u klubu nista ne stima. To su cinjenice.
Kada se maketa stadiona objavila svi smo ovdje svrsavali kako je stadion extra itd...To sto mi mislimo da treba samo u Slobodu ulagati i sve pare usmjeriti prema stadionu to je drugi par opanaka, nazalost Tuzla nije samo Sloboda i nije samo Tusanj ima tu jos dosta stvari koje se moraju rjesavati i gdje se treba ulagati...da se radi sporo radi se i to je cinjenica ali iskreno niko nista i ne poduzima da se stanje promijeni, svi ovdje pametujemo a niko nema da se usprotivi ni trenutnom rukovodstvu, pa ni fukarama pa ni uspavanom ug
Te silne pare treba usmjeriti u zaposljavanje omladine da ne idu vani ili neki drugi projekat...
FK i svaki drugi koji zeli,omoguciti mu privatizaciju statutom,stadion ili dati u koncesiju klubu,ili neka pravi sebi klub novi (taj sto privatizuje)...
Jer slazem se da te pare mogu se pametnije utrositi pogotovo one koje JU Tusanj trosi.
To sto vlast ne dozvoljava i koristi sve zivo pa i stadion i klub u svrhu politike i kontrolise poput hobotnice sve zivo u gradu je prica za sebe.
U potpunosti se slazem stobom po ovom pitanju, al ko ce to sve pokrenuti? Ko je to toliko jak da sve to provede u djelo odnosno, ko je toliko jal da stisne grad i i upravu da se radi na privatizaciji kluba, imali smo AH koji je realno jedini mogao nesto po tom pitanju uraditi a on nije htio ni da cuje za to, ovdje dok se svi zajedno ne dignemo kao sto su robijasi uradili i istrajali u toj borbi mi mozemo samo bespotrebno ovdje trositi svoje zovce

Brdo1919
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:48
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Brdo1919 » 24 feb 2017, 19:02

tuzlak1987 je napisao/la:
Brdo1919 je napisao/la: Ne znam kako da ti dokazem da niko ne daje svoje pare onako, pa ni AH. Uostalom, nije ih davao Klubu, zašto bi sada Gradu. Znam da si mlad, ali ne bi trebao da pripisujes nikome nadnaravne moći i zaboravi da postoji Mesija:) Plac je prodan na javnoj licitaciji po cijeni koja predstavlja trzisnu cijenu za razvojne projekte. A gdje ce se lova upotrijebiti, imaju placeni i izabrani. Pa ako zaseru, kazniti ih na sljedecim izborima. A do tada bajke ostaviti maloj djeci :)
Kakva trzisna vrijednost? Prosle godine plac prodavan za 2,5 mil niko nije zelio da ponudi niti toliko, a Azmir dao 3,9 mil i ti kazes trzisna vrijednost? Trzisna vrijednost je 3 puta manja od ovoga sto su dobili. Prosle godine bila licitacija pa se nije moglo izlicitirati niti do 2,5.
Uvijek pokusavas da laziras ovo oko Azmira, ne znam sto to radis :crazy:
Jel ti to tvrdis da je Azmir glup pa platio plac vise 2 miliona?! Ako je tako kako ti to tvrdis, hvala mu i zelim da i dalje nastavi tako finansirati Grad, a da Grad pametno pottosi te pare, na obdanista, ulice, grijanje itd. :) Ne laziram ja nista, kultaš, vec kazem da je platio koliko je platio i da niko ne bi platio 2 miliona više onako. Mozda bi pozajmio :)
Ustvari, zaboravi da sam napisao, veca sam ja dalabu sto pokusavam da objasnim da su 2 +2=4 :) Ajde budi mi pozdravljen

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2017, 19:05

Isto kao sto je glup i dadne igracu koji vrijedi 2000 KM po mjesecu 5000 tako je i ovdje. Postoji plan sta se treba napraviti, on mora to napraviti bez da odstupa i pravi sta on zeli. Ostali imaju racunicu da kada bi tu dali na zemljiste 3,9 miliona KM ne bi tu zgradu mogli napraviti da izadju u konacnici u plusu. Pa sada jel glup, za standarde nasih gradjevinskih firmi jeste ali on ima neku svoju racunicu vjerovatno, a grad je dobio vise nego sto bi od ostalih dobio :D

A to je kako sam vidio samo pola zemljista onog praznog, mogu prodati jos pola. Ako on opet bude zelio dati 3,9 to ce dobro biti jer izlicitira iznad drugih i daje vise nego sto vrijedi za ostale. Neko je napisao da ce pokusati pokupiti sve tendere, tako da se tu moze vidjeti da ce i za ostala zemljista da ode preko ostalih vise da se osigura. Ako ga neko pokusa nadvisiti opet bolje za nas i grad jer ce nam grad imati vise novca da radi nesto pa neka radi sta hoce opet je dobro :D Neka naredni puta posalju nekog da ga nadvisi pa neka odu do 5 mil :P

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 24 feb 2017, 19:45

Sars

A ko ce do mi,gradjani navijaci...politicki ne obojeni....Stvari treba postaviti kakve jesu. ..
Ljudi koji si utvaraju da su vodje fukara,kao i UG u sluzbi su politike i rade ono sto im se kaze i ko vise ponudi...Vidjeli smo to i vidimo...Kada je "seoska varalica "dala otkaz osuli su paljbu ,jer im je faraon naredio kao i fantomskom "udruzenju veterana "koji broji tri covjeka.
Temelji za istok poceti su 2015....sada sute...ko je tu lud...
Vidis li sada zasto je momak spominjao da osnujemo neka udruzenja nova...ima nas puno vise koji zelimo samo Slobodi dobro i yebe nam se za Azmira,SDP i faraona....treba to samo "usafit".
Grupisati se lagano. ..pa neka nas bude 15 skandirati hocemo statut,hocemo titule...
Mozda smijesno ali je pocetak...A najmanja grudva lavinu pokrene.....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Biban25 » 28 feb 2017, 14:18

Nekoliko današnjih fotografija sa istoka za Crveno crnog sa FB-a i naravno za našu dijasporu sa foruma :D . Lijep dan, pa su radnici vrijedni, rovokopač uredno puni tri kamiona koji se veoma brzo vrate na početnu poziciju. Gdje se odlaže zemlja, da li možda u šljakištu Moluhama ili na Paša bunaru u smetljište? Pozdrav svima. :thumbup:

slika
slika
slika
slika

A evo i giganta koji pravi hladovinu radniku u mašini :)
slika

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 06 mar 2017, 18:50

NI DANAS NEMA RADOVA NA ISTOKU. IZGLEDA DA JE PRVA FAZA ZAVRŠENA.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la staragarda » 06 mar 2017, 20:26

sloboda72 je napisao/la:NI DANAS NEMA RADOVA NA ISTOKU. IZGLEDA DA JE PRVA FAZA ZAVRŠENA.
Sad bi jedno vrijeme trebali obilježavati dan VELIKE rupe :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la NjonjoVam » 06 mar 2017, 20:30

sloboda72 je napisao/la:NI DANAS NEMA RADOVA NA ISTOKU. IZGLEDA DA JE PRVA FAZA ZAVRŠENA.

To je to
Prva faza gotova xaxaxaxa


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
DRŽAVA TUZLA!!

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Biban25 » 06 mar 2017, 20:32

sloboda72 je napisao/la:NI DANAS NEMA RADOVA NA ISTOKU. IZGLEDA DA JE PRVA FAZA ZAVRŠENA.

:urnebes: :urnebes: :urnebes: 1,4 mil za rupu, rekord rekorda.

Ma mora doć mašina za šipove, kad tad :D

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Mustafa10 » 06 mar 2017, 23:46

Biban25 je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:NI DANAS NEMA RADOVA NA ISTOKU. IZGLEDA DA JE PRVA FAZA ZAVRŠENA.

:urnebes: :urnebes: :urnebes: 1,4 mil za rupu, rekord rekorda.

Ma mora doć mašina za šipove, kad tad :D
Skuplje rupe niko nikad vidio nije hahaha :lol: :rol: :rol:

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 07 mar 2017, 00:38

Za necije dzepove, bilo je i skupljih :urnebes:

Avatar
Mustafa10
Postovi: 285
Pridružen/a: 15 dec 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Mustafa10 » 13 mar 2017, 14:03

Jesul makar bager preparkirali ? :D Imal ko kakvih info... ? :think:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la staragarda » 13 mar 2017, 14:36

Mustafa10 je napisao/la:Jesul makar bager preparkirali ? :D Imal ko kakvih info... ? :think:
Nisu :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.