FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Zodiac » 14 jan 2015, 14:56

Za nadati se da će famozni petak i skupština dobro proći po naš klub,što bi značilo ostanak Azmira a onda mozemo ocekivati i neka pojačanja na trenutni kadar koji je poprilično tanak.

Avatar
nesvrstani
Postovi: 506
Pridružen/a: 27 feb 2013, 14:57
Lokacija: Tuzla Istok
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la nesvrstani » 14 jan 2015, 17:03

Sretno Oma kapitenu i hvala za sve, nadam se da ce uzeti neki dinar na istoku :clap:

– Ugovor sa Slobodom veže me do ljeta. Međutim, postojala je klauzula da odem prije ukoliko mi se ukaže prilika za inostranstvo. Zahvaljujući prijateljima, prilika se ukazala, a predsjednik Azmir Husić nije mi pravio probleme – rekao je za Tuzlalive.ba Muhamed Omić, igrač koji će 4. aprila navršiti 30 godina.

Za Slobodu, koja se bori za opstanak, svakako će odlazak Omića biti veliki hendikep. U jesenjm dijelu prvenstva odigrao je 14 utakmica i na terenu je proveo 1.242 minute, odnosno, više nego bilo koji igrač Crveno-crnih.

Omić je rekao da između njega i Slobode nema dugovanja. Žao mu je što odlazi, ali…

– Ovo je možda posljednja prilika da nešto uradim za svoju egzistenciju. U godinama sam kada o tome moram misliti. Nadam se da ću ovu priliku iskoristiti na najbolji mogući način – napomenuo je Omić.

Popularni Oma dijete je Slobode u kojoj je stekao repuraciju. Još je nastupao za Inđiju, Budućnost iz Banovića, te Zvijezdu iz Gradačca, odakle se prije nepune dvije godine vratio na Tušanj.
JEDAN TUZLAK TEBI SADA PJEVA...

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Zodiac » 14 jan 2015, 17:45

Zna li se gdje tačno ide Oma :?:

fukarezv
Postovi: 976
Pridružen/a: 04 feb 2014, 09:51
Lokacija: Stupine, Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fukarezv » 14 jan 2015, 18:59

Ekipa tuzlanske Slobode ostala je zasad bez dva igrača koji su crveno-crni dres nosili u jesenjem dijelu prvenstva.

Naime, kako je potvrđeno "Sportu" iz kluba ispisnice su dobili Muhamed Omić i Adnan Šećerović. Omić je svoju seniorsku karijeru započeo baš u Slobodi, a pored dresa tuzlanskog kluba nastupao je još i za Inđiju, Budućnost iz Banovića te Zvijezdu iz Gradačca.

Što se tiče Šećerovića, ponikao je u živiničkom Slavenu, u Slobodu je stigao iz nizozmske Rode, ali čini se da se i sam utopio u sivilo Tuzlaka u prvom dijelu sezone.

S obzirom da Azmir Husić ostaje na čelu kluba, "Sport" saznaje kako će na Tušanj stići niz pojačanja, pa opstanak u Premijer ligi neće doći u pitanje.

Čini se kako je pred Slobodom još jedno vedro proljeće.
JEDAN TUZLAK TEBI SADA PJEVA SLOBODO IGRAJ I HRABRO BORI SE...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Chinaglia » 14 jan 2015, 19:03

ne znam kako ću bez ovih vedeta :cry: poslije svih ovih silnih godina gledanja Slobode i igrača koji ne mogu uvezat' tri pasa, nabijanja lopte, tačno ne znam kako će mi se oči privići na drugačiji fudbal, tj. na igrače koji zapravo znaju igrat' fudbal :D muke moje, al' et'

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Zodiac » 14 jan 2015, 19:11

Znaci odlasci (Piric,Omic,Secerovic,Mujkic :?: ) ...dolaske cekamo :mrgreen:

Forza Azmir Azmir Campione :opaopa: .

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la emirzlaTu » 14 jan 2015, 19:25

Mislim da Piric nigdje ne ide...samo los potez njegovog "menagera",ako ostane ne treba na malca vrsit pritisak...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Gifron
Postovi: 4135
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Gifron » 14 jan 2015, 19:41

Posto na oficijelnoj stranici nema igrackog kadra, red je da mi forumasi to sastavimo, da vidimo s cime raspolazemo nakon ovih par odlazaka, gdje su nam potrebna pojacanja i ko ce nam se pridruziti vec od ponedjeljka.

Golmani:
-Fejzic
-Piric ( navodno napustio )

Odbrana:
-Salihovic
-Mehanovic
-Mitrovic
-Kuduzovic
-Efendic
-Jankovic

Sredina:
-Omic ( napustio )
-Secerovic ( napustio )
-Prses
-Saric
-Mujkic J.( navodno napustio )
-Mehidic
-Bajraktarevic
-Kiso

Napad:
-Radovanovic
-Selamovic
-Mujic

Ako se dobro sjecam igrao je jednu utakmicu i neki Halilovic, ali se ne sjecam pozicije momka, pa eto dopunjavajte ako sam sta propustio.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Coraco » 14 jan 2015, 20:01

Halilović Almir, igra na lijevoj strani sve živo :D ja se nešto ne sjećam da je igrao kako smo ušli u PL. Kad se sjetim protiv Jedinstva kako je dobro odigrao na poziciji lijevog bočnog..

Avatar
guillermo
Postovi: 2291
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la guillermo » 14 jan 2015, 20:38

Ocekujem odlazak oba stopera Emilka i Mitrovica,Kuduzovica i vjerovatno jos nekog iz sredine terena.Takodjer ocekujem dolazak barem jednog kvalitetnog stopera i krilnih brzih igraca.

fukarezv
Postovi: 976
Pridružen/a: 04 feb 2014, 09:51
Lokacija: Stupine, Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fukarezv » 14 jan 2015, 21:06

Ma puno ovih nasih igraca ce otici to je bar jasno, a sto se tice igraca koji ce doci sve zavisi od trenera ako ostane portugalac treba ocekivati neka njegove igrace,prica se da ce nam doci iz Sarajeva onaj crnac :D kazu strasno brz igrac, ako on dodje i ako portugalac dovede svoje igrace postoje velike sanse da ce nam prvi 11 biti crncii :D
JEDAN TUZLAK TEBI SADA PJEVA SLOBODO IGRAJ I HRABRO BORI SE...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la staragarda » 14 jan 2015, 21:41

emirzlaTu je napisao/la:Mislim da Piric nigdje ne ide...samo los potez njegovog "menagera",ako ostane ne treba na malca vrsit pritisak...
ne treba,treba mu j e b a t od do za neprofesionalizam..smrad smrdljivi...j e b o ga pitari u supak rutavi....pa nek opet hralja po novinama i portalima...sto se tice pojacanja...ako ostane portugalac sigurno dolazi par igraca od tamo
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Coraco » 14 jan 2015, 21:45

A kakva je to sad priča (vidim i Azmir spomenu u izjavi), "ako ostane Portugalac" ?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la staragarda » 14 jan 2015, 21:51

Coraco je napisao/la:A kakva je to sad priča (vidim i Azmir spomenu u izjavi), "ako ostane Portugalac" ?
pa rekao je i na skupstini da ce vjerovatno kazimiro ostat na klupi i da je dobar strucnjak....ceka u portugalu da vidi sta ce se desiti sa Slobodom a mislim da je provucena i prica da tamo ima par spremljenih igraca koje bi mogao dovest
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la emirzlaTu » 14 jan 2015, 21:55

Pocela prica zvana Ciro...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Chinaglia » 14 jan 2015, 21:59

ne bih se iznenadio da ponovo dođe Ćiro, jer ponovo bi se pokrenula pozitivna priča, bolja posjeta, nekako bi sve krenulo u pravcu koji je Azmir najavio (skidanje duga na nulu i evropa) :D uz to, Ćiro se ponovo nabacuje preko novina, a Azmir nesiguran da l' Kemo ostaje :D jah braćo draga miline, kad diskutujemo o tome ko će bit' trener, koji će igrači doći, a do danas se bojali za sudbinu kluba :mrgreen:

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Coraco » 14 jan 2015, 22:04

Zato mi je bilo čudno staragarda, znamo da je u Portugalu a Husić potvrdi svoj ostanak i reče da će se u petak definitivno znati ko je trener. Nebitno, brzo će ponedjeljak neko mora izvršiti prozivku :D

Sretno našem kapitenu Omi, da zaradi koju kintu i pređe sa C3 barem na C5 :mrgreen:

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la NKMramor » 14 jan 2015, 22:17

Coraco je napisao/la:Zato mi je bilo čudno staragarda, znamo da je u Portugalu a Husić potvrdi svoj ostanak i reče da će se u petak definitivno znati ko je trener. Nebitno, brzo će ponedjeljak neko mora izvršiti prozivku :D
Sjedim i razmišljam, da nama ne doleti neko malo zvučnije ime od Casimira. Znamo šta je predsjednik pokušao sa Casimirom. Imao ga je u planu za dužu saradnju (možda on i ostane), tako da s' obzirom da Ćiro nije više trener za dugogodišnju suradnju (a iskreno i ja ga ne bih volio vidjeti ponovo na Tušnju), ko zna šta se može desiti u slučaju da Casimiro ne ostane na klupi.
Što se tiče igrača koji bi mogli eventualno obući dres Slobode, ne pada mi niko na pamet. Jedno je sigurno, bit' će dobrih igrača jer treba popuniti rupe u igračkom kadru. :D
Zadnja izmjena: NKMramor, dana/u 14 jan 2015, 22:18, ukupno mijenjano 1 put.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Batva » 14 jan 2015, 22:18

**** Ciru. Jeste lozionicar, vjerovatno bi doveo i publiku na stadion, al' covjek putem medija nikako nije mogao halaliti sto odlazi jer neizmjerno voli Tuzlu, a sam Azmir na sjednici rece kako je Ciro preskup i da je u Tuzli bio iskljucivo radi para.
Daj Kasimiru da vodi tim do kraja sezone i da se vidi moze li uvesti nesto novo u nas klub i igrace.

Kao sto staragarda rece, i Piricu se treba matere njbati i marsnuti ga za sva vremena. Napokon je uvrsten u prvih 11, ukazano mu povjerenje, od njega se ocekivalo mnogo i u buducnosti, a on picic malo prpe oko kluba i on bi odmah napustio bod koji tone. Sad neka ide ocu svom da brani.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la staragarda » 14 jan 2015, 22:22

Batva je napisao/la:**** Ciru. Jeste lozionicar, vjerovatno bi doveo i publiku na stadion, al' covjek putem medija nikako nije mogao halaliti sto odlazi jer neizmjerno voli Tuzlu, a sam Azmir na sjednici rece kako je Ciro preskup i da je u Tuzli bio iskljucivo radi para.
Daj Kasimiru da vodi tim do kraja sezone i da se vidi moze li uvesti nesto novo u nas klub i igrace.

Kao sto staragarda rece, i Piricu se treba matere njbati i marsnuti ga za sva vremena. Napokon je uvrsten u prvih 11, ukazano mu povjerenje, od njega se ocekivalo mnogo i u buducnosti, a on picic malo prpe oko kluba i on bi odmah napustio bod koji tone. Sad neka ide ocu svom da brani.
za pirica se potpuno slazem....to g o v n o cu licno ispljuvat prvom prilikom....smrad jedan.....a i ciru vise ne bih volio na klupi....hvala mu za sve al mislim da vise to ne bi bilo to...
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.