FK Sloboda: Galerija

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Zodiac » 14 jan 2015, 22:18

Pošto sam dobio sugestije od kolega sa našeg pdf da nam treba i jedna ovakva tema evo je .

Predviđena je za foto/video izvještaje (nove ili stare), novinske članke i da se prisjetimo starih asova,golova i utakmica.

slika

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Zodiac » 18 jan 2015, 15:52

[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: Zodiac, dana/u 18 jan 2015, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la NYKnicks Fan » 18 jan 2015, 15:59

[youtube][/youtube]

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Chinaglia » 18 jan 2015, 16:04

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Gorki » 18 jan 2015, 21:51

Meni od dražih klipova :twisted:

[youtube][/youtube]
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Zodiac » 18 jan 2015, 21:52

Mogli smo ove klipove ubuduce stavljati u spoiler brze ce nam ucitavati stranicu :) .

ziviniceMetropola
Postovi: 246
Pridružen/a: 20 okt 2014, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la ziviniceMetropola » 18 jan 2015, 23:22

[youtube][/youtube]

meni je ovo jedna od najborbenijih utakmica u posljeratnom periodu :arrow:

Avatar
nesvrstani
Postovi: 506
Pridružen/a: 27 feb 2013, 14:57
Lokacija: Tuzla Istok
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la nesvrstani » 18 jan 2015, 23:30

veliki alen mesanovic :tokralju:

jedini ciji se dres ikad prodavao na tusnju :mrgreen:
JEDAN TUZLAK TEBI SADA PJEVA...

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Gorki » 19 jan 2015, 16:00

:kafa:

[youtube][/youtube]
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la SaltCityAttack » 19 jan 2015, 19:19

nesvrstani je napisao/la:veliki alen mesanovic :tokralju:

jedini ciji se dres ikad prodavao na tusnju :mrgreen:
Ja sam imao njegov dres jos kad je prvi put bio u Slobodi tad dosao I lukavca kojeg je vodio tad rahmetli Mustafa Hukic...dres je bio bijeli broj 19 :)...znam da su se tad otimali trazilI da malo furaju po gradu :)..ali jedini Germa je bio cigan pa ga je pokusao ukrast na foru...bili smo 1998 na Kosevu dva auta nas otislo I Germa bio sa mnom u autu ..s obzitom da smo neorganizovano otisli jug bio zatvoren tad su Horde nas cekale na noz zbog one 1997 frke na Tusnju :)..posto nismo imali puno para najbolje nam je bilo da odemo na sjever sa Hordama platili 2km usli :)..mislim jeftino ali rizicno..dres sam pred jugom skino I ostavio u auto I ond na sjeveru tu bili prvo poluvrijeme ali smo otisli jer ljudi nas nabili 4 0 Sabanovic branio tad..horde nam sa sjevera grudvaju Kresica dok se zagrijavao ...dok su horde nas prozivale "gdje su vam fukare" jedan od hordasa kaze tu su kaze negdje vidjeo sam kod nekog lika dres Enes Mesanovic , a ja mu odatle dodam reko nije Enes nego Alen Mesanovic :).
Da I Germa cigan je na foru u autu dok smo se vozili vidjeo dres na sjedistu I sebi ga stavio ispod majice I izasao u Bukinju gdje amo ga istovarili..kad smo dosli ispred Tusnja nigdje mi dresa hahaha..znao sam odmah ko je uzeo...ali brate sljedeci dan sam mu otisao kuci u Bukinje skinuo sav ves sa strika , materine gace, od sestre sanele grudnjake I otisao pred osnovnu skolu jer on je tu uvjek ganjao djevojcice ..I sve mu istresem pred skolom reko skidaj dres I nosi ovaj ves kuci :)..na kraju kad sam kreno u USA taj sam dres poklonio momku zvani Cola ..pitam se da li je taj dres jos u zivotu :(
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la klma1 » 19 jan 2015, 22:44

SaltCityAttack je napisao/la: ..pitam se da li je taj dres jos u zivotu :(
Da li si bio 96 na gostovanju na Grbavici? Dva autobusa su otisla iz tuzle...Ima li slucajno gdje koja slika?
& $ ?

Avatar
nesvrstani
Postovi: 506
Pridružen/a: 27 feb 2013, 14:57
Lokacija: Tuzla Istok
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la nesvrstani » 19 jan 2015, 22:51

klma1 je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la: ..pitam se da li je taj dres jos u zivotu :(
Da li si bio 96 na gostovanju na Grbavici? Dva autobusa su otisla iz tuzle...Ima li slucajno gdje koja slika?

mozda ne bi bilo lose da se otvori tema navijacke price pa da se pisu dogodovstine koje smo prosli sa slobodom :urnebes:

ja nikad necu da zaboravim face lesinara kad smo (nas 5-6) im usli na tribinu greskom jer nismo znali koja je koja tribina dok su oni skontali sta se desilo, mi smo vec bili na svojoj tribini :mrgreen: tada grado nije igrao zbog kartona pa je bio s nama na tribini...
JEDAN TUZLAK TEBI SADA PJEVA...

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la SaltCityAttack » 19 jan 2015, 23:54

klma1 je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la: ..pitam se da li je taj dres jos u zivotu :(
Da li si bio 96 na gostovanju na Grbavici? Dva autobusa su otisla iz tuzle...Ima li slucajno gdje koja slika?
ako mislis na 1995/96 na finale kupa na Grbavici bio sam tad ...tad smo bili na Jugu Grbavice smjesteni....znam da sam bio osnovna skola i sa gipsom sam bio na ovoj tekmi, jer sam ruku slomio samo 7 dana prije ove tekme i to isti dan za vrijeme utakmice SLOBODA-CELIK 1-4 kad smo izgubili titulu :(... uglavnom na ovom gostovanju sam bio jedan od mladjih :)..tad smo bili u jako dobrim odnosima sa Manijacima pa su i oni takodjer bili na svom jugu ..Robijasi su bili tamo na onom dijelu gdje danas gosti budu na Grbavici ... najace je bilo kad u toku utakmice na razglas spiker upozorava navijace iz Tuzle "molimo navijace iz Tuzle da se ne pomjeraju sa svojih mjesta i vrate se nazad " :).tad je taj spiker bio onaj sto inace na Kosevu bude pa ne znam da li on inace bude i na Grbavici ovih godina , ali definitivno je tad on bio :).....tad nismo bas bili u dobrim odnosima sa Robovima pa se pokusalo doci do nekih obracuna..jer fakat nisu nas prije Robovi mazili :)..kad se sjetim onog im vodje sto je bio celav lik uvjek bio u dresu Borusije Dortmund ..lik se popeo ba na onaj semafor na Bilinom Polju i ubi nas kamenicama dole na tribini :).

ebiga nema slika tad nismo imali telefone kome je bilo ebiga do slikanja niko dinara nije imao ..uglavnom prava je steta sto smo zijanili ovu tekmu i jedan u nizu izgubljenih kupova :(...za nas je izjednacujuci gol dao Ragib-Omerovic sadasnji pomocnik Musemica na asistenciju Musica ...Rage kad ga je uvalio objesio se na Jusnu stranu na ogradu slavi 5 minuta gore jedva ga odvojice ..zadovoljio se zutim kartonom :).. ali ebiga dobili smo 2 crvena kartona mislim da je Malkocevic dobio i Copak-Tahirovic i onda taj penal koji je istina postojao u drufom produzetku :( tuga golema eebem ti nas peh..vazda nas prati i nadam se da ce to prestati sad kad imamo ovakvog covjeka da vodi klub i da napokon nesto uzmemo
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la aS_Roma » 20 jan 2015, 00:11

spiker sa Koševa je prije bio Nikola Bilić, al sumnjam da je ikad bio na Grbavici spiker

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la NYKnicks Fan » 20 jan 2015, 00:24

[youtube][/youtube]

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Slobodas » 20 jan 2015, 00:39

Jbt uvijek kad ovo gledam najezim se ....

[youtube][/youtube]

uvijek ce istok tvoj za tebe ginuti
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 jan 2015, 00:59

aS_Roma je napisao/la:spiker sa Koševa je prije bio Nikola Bilić, al sumnjam da je ikad bio na Grbavici spiker
Znam da nije bio ali definitivno na ovoj utakmici jeste..finale kupa je bilo, miim da je ovo bila cak jedna I od prvih utakmica nakon rata na Grbavici ..Rahmetli Alija bio tu prvi izveo loptu sa centra igralista I urucio dresove nama I Celiku..nama dao nekakve zute hahahaha..neda covjek komunjarama njihovu boju da ga ebes hahaha
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Sloboda1919
Postovi: 326
Pridružen/a: 02 dec 2012, 01:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Sloboda1919 » 20 jan 2015, 01:58

SaltCityAttack je napisao/la:
klma1 je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la: ..pitam se da li je taj dres jos u zivotu :(
Da li si bio 96 na gostovanju na Grbavici? Dva autobusa su otisla iz tuzle...Ima li slucajno gdje koja slika?
ako mislis na 1995/96 na finale kupa na Grbavici bio sam tad ...tad smo bili na Jugu Grbavice smjesteni....znam da sam bio osnovna skola i sa gipsom sam bio na ovoj tekmi, jer sam ruku slomio samo 7 dana prije ove tekme i to isti dan za vrijeme utakmice SLOBODA-CELIK 1-4 kad smo izgubili titulu :(... uglavnom na ovom gostovanju sam bio jedan od mladjih :)..tad smo bili u jako dobrim odnosima sa Manijacima pa su i oni takodjer bili na svom jugu ..Robijasi su bili tamo na onom dijelu gdje danas gosti budu na Grbavici ... najace je bilo kad u toku utakmice na razglas spiker upozorava navijace iz Tuzle "molimo navijace iz Tuzle da se ne pomjeraju sa svojih mjesta i vrate se nazad " :).tad je taj spiker bio onaj sto inace na Kosevu bude pa ne znam da li on inace bude i na Grbavici ovih godina , ali definitivno je tad on bio :).....tad nismo bas bili u dobrim odnosima sa Robovima pa se pokusalo doci do nekih obracuna..jer fakat nisu nas prije Robovi mazili :)..kad se sjetim onog im vodje sto je bio celav lik uvjek bio u dresu Borusije Dortmund ..lik se popeo ba na onaj semafor na Bilinom Polju i ubi nas kamenicama dole na tribini :).

ebiga nema slika tad nismo imali telefone kome je bilo ebiga do slikanja niko dinara nije imao ..uglavnom prava je steta sto smo zijanili ovu tekmu i jedan u nizu izgubljenih kupova :(...za nas je izjednacujuci gol dao Ragib-Omerovic sadasnji pomocnik Musemica na asistenciju Musica ...Rage kad ga je uvalio objesio se na Jusnu stranu na ogradu slavi 5 minuta gore jedva ga odvojice ..zadovoljio se zutim kartonom :).. ali ebiga dobili smo 2 crvena kartona mislim da je Malkocevic dobio i Copak-Tahirovic i onda taj penal koji je istina postojao u drufom produzetku :( tuga golema eebem ti nas peh..vazda nas prati i nadam se da ce to prestati sad kad imamo ovakvog covjeka da vodi klub i da napokon nesto uzmemo
buraz bolje da ni danas nema glupih telefona, racunara, neta, svega sto je slicno :) :) :)

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Gorki » 20 jan 2015, 12:38

[youtube][/youtube]
Pobjeda je bolja od orgazma!

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la klma1 » 20 jan 2015, 18:44

SaltCityAttack je napisao/la:
klma1 je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la: ..pitam se da li je taj dres jos u zivotu :(
Da li si bio 96 na gostovanju na Grbavici? Dva autobusa su otisla iz tuzle...Ima li slucajno gdje koja slika?
ako mislis na 1995/96 na finale kupa na Grbavici bio sam tad ...tad smo bili na Jugu Grbavice smjesteni....znam
Mislim na tu sezonu ali cini mi se ipak da je prvenstvo bilo...I tad je jug koiko se sjecam bio zatvoren ne znam zasto...A mi smo bili na onoj tribini istok cini mi se da je. a manijaci na sjeveru...Denis Karic skino kopacke i lagano u svlacionicu...Ne znam je li bio crveni ili izmjena ali znam da su pravo kidisali na njega. A kontam da bi se moglo gdje koja slika naci...
& $ ?

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.