FK Sloboda: Galerija

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Sariel » 22 jun 2017, 17:32

Nosi tog plavog smrada s nase stranice..
Kompleksas sto se vlastitog imena stidi.jos strumf i dokazana pickica..
Fuj fuj fuj

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 23 jun 2017, 14:11

11:36 / 23.06.2017.
Nogometni/Fudbalski savez BiH odgovorio navijačima Slobode na "objavljeni rat"

Navijači tuzlanske Slobode jučer su na frekventnim saobraćajnicama u gradu soli istakli parole u kojima su objavili "Rat savezu", a sve zbog oduzimanje licence Crveno-crnim.

Jedna od parola u gradu soli Jedna od parola u gradu soli
Danas je reagirao i Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine, čije saopćenje u nastavku prenosimo u cijelosti.

- Povodom najavljenog "Rata Savezu" zbog povlačenja licence FK Sloboda Tuzla za učešće u Premijer ligi BiH u narednoj sezoni, želimo javnost, a posebno navijače FK Sloboda, upoznati sa slijedećim činjenicama i stavovima:

Nadležni organi i tijela N/FSBiH rade i donose odluke prema definisanim propisima i procedurama, što se odnosi na tok i postupak izdavanja takmičarskih licenci svim klubovima. U konkretnom slučaju, komisije za licenciranje klubova su kao stručna pravna tijela imenovana odlukama Generalne skupštine NS/FSBiH, te su uz podršku Odjela za licenciranje klubova donijele odgovarajuće odluke u skladu sa važećim pravilima.

Savez ne može tolerisati ono sto ne učine uprave klubova, jer ima odgovornost prema UEFA-i za dosljedno provođenje licencnih propisa, standarda i procedura. Zbog toga, nikome ne možemo i nećemo dozvoliti da narušava važeća pravila, jer upravo UEFA vrši kontinuirani monitoring nad primjenom tih pravila. Savez je dio UEFA-e i obavezan je poštovati sve što se nalaže nacionalnim asocijacijama. Posljedično, FK Sloboda kao dio Saveza, ima obavezu da postupa prema propisima N/FSBiH i prihvata odluke, što je klub potvrdio potpisom posebne izjave u postupku licenciranja kluba za takmičarsku sezonu 2017/2018.

FK Sloboda je nesumnjivo potreban Savezu i bh. fudbalu, ali Savez ne može prihvatiti odgovornost za neizvršavanje obaveza od strane ovog kluba. Nećemo upasti u zamku lokalnih problema i odnosa bivših i sadašnjih uprava kluba, odnosno onih koji su stvarali obaveze i onih koji su te obaveze naslijedili. Oni su ti koji ih trebaju riješiti, jer su ih samim ulaskom u Upravu kluba preuzeli zajedno sa svim pravima. Savez nije dekretom postavljao uprave FK Slobode, nego su članovi bivšeg i sadašnjeg rukovodstva dobijali povjerenje putem nadležnih klupskih organa i klupskih procedura.

I zato, svi koji vole ovaj klub trebaju na adekvatan način dati doprinos u rješavanju problema u svojoj kući, jer to je jedini put i način za prevazilaženje trenutne situacije. Vanistitucionalni pritisak, zamjenom teza putem iznošenje dezinformacija i netačnih podataka, nije put za rješavanje problema.

U cijeloj priči nameću se slijedeća logičana pitanja: Kome to Savez zabranjuje da se za svoje interese bori pravnim sredstvima? Ko to reketira FK Sloboda, kako to navode pojedini članovi uprave FK Sloboda ? Zbog čega se na ovaj način pokušava rušiti Savez, koji samo insistira na dosljednoj primjeni pravila i propisa ?

S tim u vezi, želimo poručiti da ćemo sva devijantna ponašanja, uključujući i neargumentovane izjave zvaničnika, tretirati na adekvatan način putem odgovarajućih propisa i pravneih procedura. Imamo obavezu da zaštitimo Savez, bh. fudbal, te pravila i propise za koje snosimo potpunu odgovornost prema UEFA-i. U tome nas neće omesti ni izjave ni prijetnje, sa pozivom na javni linč, pokrenut iz Tuzle.

Pravila koja važe za sve klubove mora poštovati i FK Sloboda čije rukovodstvo mora preuzeti odgovornost za rješavanje obaveza!

Ovom prilikom nema potrebe ulaziti u meritum predmeta. Međutim, dokumentacija kojom Savez raspolaže apsolutno govori u prilog naših tvrdnji. Ukoliko bude potrebno, kompletna relevantna dokumentacija će biti predočena javnosti nakon okončanja postupka. To sada nećemo učiniti kako ne bismo utjecali na tok i ishod postupka, saopćeno je iz krovne kuće bh. fudbala.

Izvor: Faktor
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 31 maj 2018, 20:10, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 23 jun 2017, 17:27

KAKOJE MOGUĆE DA ZBOG 85.000KM FK SLOBODA OSTANE BEZ LICENCE?
DA LI JE OVO FARAONOV PLAN ,DA KONAČNO UGASI FK SLOBODU ?

..........................................................................................................................................................



..................................................................
- SLUČAJ IZ 2012 GODINE
...................................................................

Da li će FK Sloboda nastaviti takmičenje u Premijer ligi BiH?

22.03.2012 15:14

Ukoliko FK Sloboda do 31.marta 2012. godine ne izmiri oko 90.000 KM dugovanja svojim bivšim igračima biće suspendovana i neće moći nastaviti dalje takmičenje u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Komitet za normalizaciju NS BiH Slobodi je odredio 31. mart kao datum kada mora izmiriti dugovanja prema igračima koji su pravosnažno dobili sporove u tužbama. Tako klub sa Tušnja Stefanu Gavariću duguje 37.000 KM, Damiru Smajloviću 31.000 KM, Darki Raci 8.000 KM, Aldinu Karadži 4.500 KM i Semjonu Miloševiću 1.400 KM. U narednom peridou mogu se očekivati nove tužbe, rečeno je na press konferenciji Slobode.

Klub ide u dubiozu

˝Mi pokušavamo da na sve načine riješimo ovu problematiku. Nedovoljna finansijska sredstva i nedovoljna podrška ljudi i organa vlasti dovela nas je u situaciju da mi još nismo regulisali ova potraživanja od igrača. S obzirom na sve uslove koje NS BiH diktira fudbal predstavlja skup sport, obaveze su strahovite. Prihodi FK Sloboda su daleko manji nego rashodi, i tu se minus konstantno stvara. Tako da smo došli u situaciju da sa 31.martom ne nastavimo dalje takmičenje zbog neizvršenja ovih obaveza. Da li bi to bilo privremeno ili gašenje, pitanje je šta će organi NS BiH donijeti˝, kazao je v.d. direktor FK Sloboda Mirza Hadžić i dodao: ˝Ovi igrači morali su pokazati malo više razumijevanja i poštovanja prema ovom klubu. Dug je neosporan, ali mi ga u ovom trenutku ne možemo podmiriti. Mi jesmo razgovarali sa igračima, međutim problem je što su oni decidni u svojim potraživanjima i niko od njih nije spreman na neki sporazum i reprogram dugova˝.

http://tuzla.danas.info/wp-content/uplo ... oda-12.jpg

Dan ‘D’ za Slobodu

Prema riječima šefa Stručnog štaba Slobode Darka Vojvodića, 31. mart će biti dan ‘D’ za Slobodu. ˝Ja apelujem na Komitet za normalizaciju da više ovo ne odlažu, jer svako odlaganje nama samo šteti. Mi ovo jednom moramo riješiti, a sad kada ćemo to je pitanje. Ovo su dugovi ostali iz nekog prošlog vremena. Mi imamo situaciju da nas predsjednik Skupštine Bahrudin Bajramović tuži i od nas potražuje 27.000 KM. Ja se pitam šta je on nama dao da mi njemu platimo taj iznos˝, istakao je Vojvodić i dodao:˝Ja stojim iza toga da se plati čovjeku, ali to su za mene enormne cifre, toliko nemam ja kao trener na godišnjem nivou, ma ni upola, ja nemam ništa. Ja nemam ugovor sa ovim klubom. A sutra u nedostatku rezultata svi će udariti po meni. Umjesto da pričamo o nekim lijepim stvarima, napretku koji smo napravili, o borbi za neki plasman, mi ovdje pričamo o Gavariću, Smajloviću i drugima˝.

................................................................................................................................................................





U sličnoj situaciji kao što je ova sa licenciranjem ,FK Sloboda je 2012. uspio za rekordno vrijeme naći novac , isplatiti dugove igračima i nastaviti sa igranjem u PL.

.........................................................................................................................................................



Sloboda u posljednji čas izmirila dug bivšim igračima i izbjegla suspenziju

30.03.2012 14:52

Tuzlanska Sloboda je u posljednji čas izmirila dug bivšim igračima koji su zbog duga tužili klub i dobili pravosnažne presude, te tako izbjegla suspenziju N/FSBiH. U okviru 19. kola nogometne Premijer lige BiH ‘crveno-crni’ u subotu gostuju kod ekipe Širokog Brijega.

slika
FK Sloboda,proljeće 2012, stoje s lijeva:J. Mešanović,Zoletić,Salihović.Mujkić,K.Čejvanović,A.Mešanović
.............................,..čuče s lijeva: Rizvanović,Jahić,Šmigalović,Kasapović,Damir Hadžić.


..........................................................................................................................................................
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 01 feb 2018, 20:00, ukupno mijenjano 6 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 10:27

Tuzlak ce ti sve oprostit osim sda :mrgreen:
Sto je u jednuruku cudno i zanimljivo ker sve ove kleptokratije postoje samo radi sebe i svrha su sami sebi.samo neobrazovani narod pusi ideoloske pricice ..
Jer realno kakva je konkretna razlika ideoloskog karaktrra izmedju ijedne stranke u opticaju??

strujasamo
Postovi: 180
Pridružen/a: 13 jul 2014, 20:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la strujasamo » 24 jun 2017, 11:40

Sve ti mogu oprostiti što si nam ukrao Zukića što si ukrao Kojića itd da ne nabrajam šta si nam sve uradio ali nemogu ti oprostiti što si u društvu ove JAREČE SPODOBE kakira a govorio si da je TVOJA STRANKA SLOBODA

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la wobly92 » 24 jun 2017, 12:41

strujasamo je napisao/la:Sve ti mogu oprostiti što si nam ukrao Zukića što si ukrao Kojića itd da ne nabrajam šta si nam sve uradio ali nemogu ti oprostiti što si u društvu ove JAREČE SPODOBE kakira a govorio si da je TVOJA STRANKA SLOBODA
Upao u kadar iza El Baketa, a to što poslije odmah ide slika kako Đasmin koji ti vedri i oblači klubom sjedi sa ovim vladikom, đikanom koji je aminovao klanje bošnjaka, u šatoru s pevaljkama, to ćemo ignorisati? Njegova je stranka Sloboda? :clap:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Aerials » 24 jun 2017, 12:42

Ljudi vide ono što žele da vide. :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 12:57

wobly92 je napisao/la:
strujasamo je napisao/la:Sve ti mogu oprostiti što si nam ukrao Zukića što si ukrao Kojića itd da ne nabrajam šta si nam sve uradio ali nemogu ti oprostiti što si u društvu ove JAREČE SPODOBE kakira a govorio si da je TVOJA STRANKA SLOBODA
Upao u kadar iza El Baketa, a to što poslije odmah ide slika kako Đasmin koji ti vedri i oblači klubom sjedi sa ovim vladikom, đikanom koji je aminovao klanje bošnjaka, u šatoru s pevaljkama, to ćemo ignorisati? Njegova je stranka Sloboda? :clap:
Ja moram na ovo . reagirat.jednostavno nije isto..
Znaci koji je povod bi obnavljanje crkve u pozarnici.doso mladen ivanic srpski clan predsjednistva.doso micic nacelnik bijeljine doso navelnik tuzle i presdtavnici spc i ivz...
Imamovic je moro MORAO. bit na tom mjestu i nije mogao birat goste.jer je i sam bio gost.i nemijte ba zakebavat.lako je rec sta bi ko pojedinac uradili a nebi nista garantujem.glavu na platu stavljam.
Jel kacavenda zlotvor picka cetalj ..jeste ko mu jeb mater.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la wobly92 » 24 jun 2017, 13:31

Čuj morao doći. Ne znam da je ikad na neko otvaranje džamije došao.
I onda pogledaš na drugi primjer istim očima, i skontaš koliki ste bauk napravili od te stvari, a od druge se nije ništa ni čulo.
Azmir je također MORAO biti tu, jer je jedan od donatora. Sad ti organizatori što su pozvali ovog , da ga i ne imenujem, i njegove iz stranke, jel Azmir tu kriv? :) Nit je sjedio s njim za stolom, nit se slikao s njim direktno.

Koliko i meni smiješno ovo izgleda, ispada branim čovjeka, a uopšte nije tako već jednostavno otvaram oči i govorim realno kako jeste ovima što ga bukvalno mrze i krive za sve (ne govorim tebi Sariel).
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 13:47

Ja ne mrzim azmira bogami.
Ja ne volim sda i bakira. Covjelu lijepo u njihovom prisustvu okej za svoje pare radi drug ba sta ti volja.
Kontam ja jedinatvo povratnika okipljanje.al dje njeg da zovete otpadniak svoje vrste. Kad bi poeco nabrajat sta mu sve zamjeram lista je duza od sloboda72 kartoteke.
I tu se prica vraca na pocetak.
Hvala azmire na avemu.nije to to.dzaba i milioni.

strujasamo
Postovi: 180
Pridružen/a: 13 jul 2014, 20:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la strujasamo » 24 jun 2017, 19:55

Prije nego što če Azmir napustiti Slobodu na gostovanjima se odjednom pojavio onaj vuk iz RVI -a hasanović iz Bratunca TAKO KAŽE DA JE i to pred izbore ??? Neznam da li je bio i na Tušnju ali u gostima je bio Tad su ga vrbovali i kad je rekao da je SLOBODA NJEGOVA STRANKA onog vuka hasanoviča više nisam vidio na gostujućim utakmicama

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Rimes87 » 24 jun 2017, 20:12

De ba, nosite politiku, jel iko od vas vjerovao da ce neko izgovoriti ove rijeci: "Tandir postigao hattrick."? :urnebes:

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 21:28

Rimes87 je napisao/la:De ba, nosite politiku, jel iko od vas vjerovao da ce neko izgovoriti ove rijeci: "Tandir postigao hattrick."? :urnebes:

Sent from my D6603 using Tapatalk
I sace nam opet je bat vlado koletkivno nerve s njim u prvoj :urnebes:

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Rimes87 » 24 jun 2017, 23:02

Sariel je napisao/la:
Rimes87 je napisao/la:De ba, nosite politiku, jel iko od vas vjerovao da ce neko izgovoriti ove rijeci: "Tandir postigao hattrick."? :urnebes:

Sent from my D6603 using Tapatalk
I sace nam opet je bat vlado koletkivno nerve s njim u prvoj :urnebes:
De, ne sluti :urnebes:

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Sariel » 25 jun 2017, 08:46

Garda je teski slobodas i brat.
Ne treba njemu odbrana al da se zna :salut:

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 26 jun 2017, 09:49

Privremeni raspored prvenstva PL BIH 2017/18


slika



1.kolo Široki - Sloboda
2.....Sloboda - Radnik
3.....Krupa -Sloboda
4.....Vitez - Sloboda
5.....Sloboda - Zrinjski
6.....Čelik - Sloboda
7.....Sloboda - Gošk
8.....Mladost - Sloboda
9.....Sloboda - Seljo
10....Borac - Sloboda
11....Sloboda - Sarajevo

Chinaglia WroteColon
sloboda72 WroteColon
ZAMOLIĆU TE DA UBUDUĆE NE KOMENTARIŠEŠ MOJE POSTOVE, NI U POZITIVNOM NI NEGATIVNOM KONTEKSTU.ZAOBIĐI ME.

neces razbojnice!
svakog puta kada budes pisao lazi i neistine, citirat cu te da raja vidi da lazes

sinoc sam dokazao da lazes, danas takodjer...


Otac ti je razbojnik a ti razbojnikov sin i razbojnik !
I tvoje dijete bit će razbojnikovo dijete , bijedniče jadni !
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 10 mar 2018, 14:57, ukupno mijenjano 10 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 26 jun 2017, 20:07

Ostaje na Tušnju još dvije sezone Mehmedagić produžio ugovor sa Slobodom

Piše: E. Čaušević Danas, 19:59

Jedan od najboljih igrača Slobode u prošloj sezoni Haris Mehmedagić danas je produžio saradnju sa tuzlanskim klubom. Tuzlanski klub potvrdio je danas da će ovaj iskusni štoper ostati u Slobodi jer je danas potpisao novi dvogodišnji ugovor. Mehmedagić iza sebe ima dobru sezonu i glavni cilj Slobode bio je da zadrži ovog igrača u klubu i u narednom periodu. Na kraju prošle sezone dosta se špekulisalo da će Mehmedagić napustiti tuzlanski klub i karijeru nastaviti negdje drugo, na kraju je ovaj odbrambeni igrač odlučio da potpiše novi dvogodišnji ugovor na obostrano zadovoljstvo.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/mehmedag ... dom/242401
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 28 jun 2017, 16:26, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 27 jun 2017, 13:08

25.06.2017.RAZGOVOR O LICENCI

Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 28 jun 2017, 16:28, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 27 jun 2017, 19:23

.................NEMANJA STJEPANOVIĆ ĆE UVIJEK BITI JEDAN OD NAS

slika

STJEPANOVIĆ 27.JUNA 2017.


slika

30.06.2016.BILINO POLJE-ZENICA-EKIPA SLOBODE PRED UTAKMICU LE PROTIV BEJTARA-
.............................STJEPENOVIĆ ČUČI DRUGI S DESNA



..........................10.08. 2016. SLOBODA -ŽELJEZNIČAR 2:0,
............IZUZETAN GOL STJEPANOVIĆA ZA VODSTVO SLOBODE 2:0..........

.............................................................................................................................................................


30.06.2016.,ZENICA-UTAKMICA LIGE EVROPE ,1. PREDKOLO ,
............FK SLOBODA(TUZLA) - FK BEJTAR (JERUSALEM) 0:0


............................................................................................................................................................
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 17 okt 2018, 19:22, ukupno mijenjano 9 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 28 jun 2017, 16:01

.................................................................................

OVAJ ODLAZAK UROŠA ĐUKIĆA IZ FK SLOBODA U ETNO SELO STANIŠIĆI, DOKAZ JE DA KLUBOM UPRAVLJAJU "KOKOŠARI".
.................................................................................


Odlazi u Zvijezdu 09 Kapiten juniora Slobode napustio Tušanj

Piše: E. Dindić 27.06.2017., 20:21

Uroš Đukić, dojučerašnji kapiten juniora FK Sloboda Tuzla, napušta Tušanj. Ovaj vezni fudbaler, koji je inače ponikao u tuzlanskom klubu, karijeru će nastaviti graditi u Prvoj ligi Republike Srpske, tačnije u Zvijezdi 09 iz Etno sela Stanišići. Pri odlasku Đukić je objasnio razloge odlaska iz matičnog kluba. "Istina je, odlazim iz Slobode. Nakon 12 godina provedenih na Tušnju došlo je vrijeme za rastanak. Prošao sam sve selekcije Slobode, od pjetlića do prvog tima, međutim sa ljudima iz kluba nisam našao zajednički jezik i mislim da je promjena sredine na kraju ispala jedino pravo rješenje", kazao je Đukić, dodavši: "Odlazim u Zvijezdu 09, jer klub ima velike ambicije i uvjerili su me da je to prava sredina za mene. Smatram da ću tamo imati mjesta za napredak i najvažnije da ću igrati, što mi je bio i cilj. Nadam se iskreno da ću se jednog dana vratiti na Tušanj, jer ipak je Sloboda moj klub", zaključio je Đukić. Sloboda je tako ostala bez još jednog talentovanog fudbalera, koji je trebao da bude oslonac kluba sa Tušnja u nekom budućem periodu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/kapiten- ... anj/242501
.........................................................................................................................................................

Odlazi s Tušnja: Kapiten juniora Slobode emotivno se oprostio od matičnog kluba
Juni 27, 2017 21:51


slika

Kapiten juniorske ekipe tuzlanske Slobode neće preći u seniorski pogon tog kluba. Svoju karijeru nastavit će u Zvijezdi 09, koja se takmiči u Prvoj ligi RS-a.

“Nakon 12-13 godina odlazim iz Slobode. Uvijek ću se sjećati svog prvog treninga i prvog dresa Slobode. Žao mi je što nisam pronašao zajednički jezik sa Upravom kluba, kaže za **** Uroš Đukić.

“Bio sam na spisku putnika za pripreme na Kupres, ali nisam želio ići jer mi ugovor ističe za tri dana, a nisam potpisao novi. Trenutni uslovi u klubu nisu bili zadovoljavajući, pojašnjava Đukić.

Ipak, ovaj mladi veznjak vjeruje da će se jednog dana vratiti na Tušanj.

“Jednog dana ću se vratiti na Tušanj i ponovo zaigrati za Slobodu” optimističan je Đukić.

Ono što je vrijedno pomena da istinski dragulj napušta Tušanj kojeg je u prvi tim prekomandovao bivši trener Tuzlaka Husref Musemić.


(N.Selimović/****)
Ja volim FK Tuzla City

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.