FK Sloboda: Galerija

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 19 jun 2017, 22:14

Dvije tačke na dnevnom redu Na Skupštini Slobode licenca glavna tema

Piše: E. Dindić 19.06.2017, 19:46





slika
radno predsedništvo
slika
fuki -sok
slika
kurević-mitrić
slika
sala total 1
slika
sala total 2
slika
sala desno
slika
alić -mujkanović
slika
glasanje

Skupština FK Sloboda Tuzla počela je žestoko. Prisutno je 22 delegata od mogućih 41 i omogućen je kvorum. Današnja skupština svela se na probleme koje Sloboda ima i prisutni su referisali o tim problemima. Dnevni red Skupštine sveo se na dvije tačke, a to su: Informacija o problemu na realaciji Upravni odbor FK "Sloboda" Tuzla- Nogometni Savez BiH i Razno. Potom je riječ uzeo predsjednik UO Senad Mujkanović koji se obratio prisutnim delegatima. "Zaista smo uradili veliki posao, od kako je bivša uprava otišla. Nismo imali ništa svoje, radilo se u Čaklovićima i sve, a najmanje u klubu. Ne bih da vam dosađujem tim stvarima, ali ono što je najbitnije i najvažnije je problem oko te licence. Danas se trebalo odlučivati da li će nam uzeti ili ostaviti licencu. Međutim, zbog navodnog nedostatka kvoruma ostavljeno za sutra u 12 sati. Zbog prisile i straha da nećemo izgubiti licencu uplatii smo još neka sredstva. Volio bih da mi ovdje svi vidimo, da li je to osnovno ili nije", rekao je Mujkanović, te dodao: "Isti sporazum Đidića su odbili, a ove prihvataju. Zanimljivo je da su nas Mahir Karić i Aldin Đidić prijavili poreznoj. O ljubavi bivšeg predsjednika govori najbolje današnja stvar gdje za isti novac uzeo fudbalera Slobode, ali garant mu je dao ispod ruke. Zanimljivo da nijedan fudbaler koji nas tuži, ne poklapa se šta on i kako traži. Moram ovo da napomenem da smo hotelu Tuzla platili 80.000 KM ceh koji je popio trener Husref Musemić i Saša Vugdalić i gosti koji su bili. Moram da se osvrnem na sva potraživanja koja smo platili za vrijeme našeg djelovanja. Imamo prohodan račun, i zaista ide sve odličnim tokom. Za prošlu godinu od 500.000 hiljada maraka nije opravdano 120.000 hiljada maraka pa mi dobijamo 380.000 hiljada maraka. I to nam je bivša uprava ostavila u amanet. Još malo dobre volje, pozitive, osmijeha i dolazaka činiće nam ovaj težak posao lakšim. Dođite i pomozite nam da Sloboda prodiše. Evo ja ću mu pokazati dugove, koji je bivši predsjednik rekao da će platiti za vrijeme svog djelovanja pa neka izvoli. Došla su nova potraživanja, pokušaćemo da nove dugove stavimo u ovaj u reprogram, da nam rata bude veća. Zaista ovo je novi teret na Slobodu", naglasio je je Mujkanović i nastavio: "Spreman sam da sa bivšim predsjednikom sjednem i da razgovaram o vođenju kluba. Ko je kako i šta vodio, neka se javi kako šta i gdje. Bitno je da se svi stavimo i da budemo Sloboda. Od onih najmlađih do onih najvećih. Malo nam je falilo da uđemo u Europu. Najviše me boli što na stadionu nema ljudi, kese piva i bašte wi-fi pogleda se i to je to. Pokušavamo da napravimo djecu, da prodamo i tako klub da funkcioniše. Nadam se da ćemo imati za stotu godišnjicu titulu, ali bez pomoći svih građana to je neće biti moguće", zaključio je Mujkanović. Poslije toga riječ na Skupštini uzeo je pravni zastupnik Dino Kikanović koji je prisutnima želio da pojasni realaciju o problemu na relaciji Upravni odbor FK Sloboda Tuzla- Nogometni/fudbalski savez BiH. "Šta da vam kažem smatram da su njihovi uslovi odnosno potraživanja Kostića i ostalih igrača nerealni. Neki članovi NSFBIH su nudili, prije svega gospodin Merdanović nam je poslao poruku da uradimo kompezaciju, odnosno da ne talasamo stvari i da će iduće godine biti drugačije. Zanimljivo je da su preinačili zahtjev npr. Kostića koji je bio 60.000 KM mi smo uplatili 28,500 KM radi opreza. Međutim, po novom zahtjevu saveza, potraživanja Kostića zaista nerealni odnosno da su sada 83.000 KM. Revizvor Saveza nam je poslao da mi nikome ništa ne dugujemo, ali onda ponovo druga odluka te iste gospođe da mi dugujemo. Zaista ne znam nonsens šta da vam kažem. Nogometni savez TK je poništio ove odluke, jer smatra da su odluke neosnovane. Iz nekog razloga ovi sporazumi, odnosno interni akti zaista neosnovani, odnosno to je njihov stav da se ne bave onima što nije kod njih referisano. Dvostruki aršini na djelu zaista ne znam kako da se plati, kada se cifra mijenja iz minuta u minut", zaključio je Kikanović. Član UO Slobode Mensur Alić bio je žestok u svom obraćanju prisutnima. "Počeo se ovaj grad da dijeli, na Azmirove i druge. Gospodo svaki dan nam izleti 100.000 hiljada duga. Imamo Savez imamo sve protiv sebe, ali daj pomozite. Ovdje neko ašćare želi da uništi Slobodu. Dajte pomozite nam kako da uradimo ja sam rekao da sam znao da je ovako stanje nikada ušao ne bih. Posudim pare, nema prazna kasa, skupimo nešto i to dođe na naplatu. Ja mislim da to niko ne može izdržati. Dajte vi na portalima kada udaraju presjednika, da vi odgovorite, a ne mi. Ovo ja za milion maraka ne bih radio, što je predsjednik Mujkanović uradio", rekao je Alić.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/na-skups ... ema/241608
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 17 okt 2018, 20:32, ukupno mijenjano 14 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 20 jun 2017, 11:22

Azmir Husić za SportSport.ba Husić: Donesite račun iz hotela i dobit ćete novce

Piše: E. Čaušević 19.06.2017. 22:57

Skupština Fudbalskog kluba Sloboda održana je danas, glavna tema bili su problemi oko licence, te dugovanja koja tuzlanski klub ima nakon što je Azmir Husić napustio predsjedničko mjesto Slobode. Predsjednik UO Slobode, Senad Mujkanović, na današnjoj Skupštini izjavio je za vrijeme Azmira Husića tuzlanski klub ostao dužan 1.500.000 KM, te je poručio da ima dokaz za sve to. Također, Mujkanović je rekao da je Sloboda nakon odlaska Husića morala platiti Hotelu Tuzla 80.000 KM duga kojeg su napravili nekadašnji trener Husref Musemić i sportski direktor Saša Vugdalić. Kontaktirali smo nekadašnjeg predsjednika Slobode, Azmira Husića, koji je za SportSport.ba izjavio da je ovo još jedna laž sadašnje Uprave Slobode, te da će on vrlo rado vratiti novac za hotel ukoliko mu Senad Mujkanović dostavi račun da je to plaćeno iz kase tuzlanskog kluba. "Očigledno da sam postavio visoke standarde, od ničega sam napravio nešto i Sloboda je ponovo zasijala onako kako joj dolikuje i to oni sada ne mogu da prate. Što se tiče tog duga za hotel volio bih da mi pokaže račun da su odnijeli keš. Ako pokažu račun da su oni to platili dobit će onda svoj novac nazad. Ne bih puno da pričam o tome jer je to još jedna od laži Mujkanovića. Mi nismo imali nikakve neispunjene obaveze i to mogu svi provjeriti u klubu. Ako je on to platio s računa Slobode neka prikaže račun i vratiti ću pare ako je to bilo za vrijeme mog boravka u Slobodi", rekao je Husić na početku razgovora za SportSport.ba, te nastavio: "Saša Vugdalić je dolazi u Tuzlu samo kada je imao nekog posla i to nije bilo često. To je još jedna neistina ovih ljudi. Oni sami za sebe govore iz dana u dan ko su i šta su. Suvišno je da ja sad pričam o njima jer onda ne bi bilo razlike između mene i njih. Nemam riječi za to. Odgovorno tvrdim da im je teško postići standarde koje sam ja postavio. Trebaju se preispitati šta i kako, te se prihvatiti posla. Pametnije im je da se ostave Azmira Husića i da se bave licencom i dovođenju novih igrača kako bi ostvarili što bolji rezultat u narednoj sezoni". Mujkanović se na današnjoj Skupštini dotakao i transfera koji je danas ostvarila Sloga Simin Han, a poznato je da je upravo Husić alfa i omega ovog kluba. Naime, Sloboda je bila dogovorila transfer Jove Kojića, ali je on u posljednji trenutak izabrao da karijeru nastavi u Slogi. Mujkanović je izjavio da je Kojić imao iste ponude iz Slobode i Sloge, ali da je na kraju prevagnulo to što je dobio "ispod ruke" da pređe u klub iz Simin Hana. "Senad mora znati kada je Sloga u pitanju da nema ništa ispod ruke jer ja dajem svoj novac. Sve je transparentno i uredno. Prije četiri ili pet dana sam se čuo s Kojićem i rekao mi je da mu je žao što ne može doći jer ga je klub uslovio da ide u Slobodu, a ja sam mu poželio sreću. Onda me je nazvao jutros oko pola devet, izvinio se što me probudio i pitao da li dogovor još uvijek važi. Rekao sam mu da ne znam i da bi mi voljeli da važi. Završio je skoro sve sa Slobodom, došao je jutros u Tuzlu i rekao mi da mu se niko ne javlja. Rekao sam mu da dođe jer nama treba igrač takvog kalibra. Jasno sam mu kazao da se javi sekretaru kluba i da će biti ispoštovano sve što smo se dogovorili. On je pristao i doći će kada počnu pripreme. Ovo je slobodno tržište i to oni ne shvataju. Ne možete nekome navući dres i reći mu da nema pravo s nekim drugim da pregovara. Sloboda je veliko ime i siguran sam da će oni dovesti dobrih igrača jer je to ime koje uživa reputaciju i zaista se ne sikiram za njih", rekao je Husić, koji se na kraju dotakao i današnje Skupštine FK Sloboda. "Reći ću vam zašto je ova Skupština sazvana. Oni nemaju srca da uzmu teret na sebe koji imaju pa su sazvali Skupštinu da izglasa da se taj novac neće platiti da bi onda na kraju mogli reći da nije bilo do njih i da je Skupština kriva za sve. Nemaju srca, znanja i mogućnosti da se nose s tim i to je njima cilj. Neće da plate obaveze i ako Savez poduzme radikalne mjere reći će da je Skupština kriva što se to desilo", zaključio je za SportSport.ba Azmir Husić.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/husic-do ... vce/241626
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 20 jun 2017, 11:43

Skupština Slobode jednoglasno podržala UO da ne isplaćuje novac koji nije zarađen

20.6.2017. u 0:39

- U plavoj sali Bosanskog kulturnog centra u Tuzli održana je vanredna skupština FK Sloboda Tuzla na kojoj je primarno razmatrana informacija o problemu na relaciji Upravni odbor FK “Sloboda” Tuzla i Nogometni/fudbalski savez BiH. Nakon utvrđivanja potrebnog kvoruma, pristunim članovima Skupštine obratio se predsjednik Upravnog odbora FK Sloboda Tuzla, Senad Mujkanović koji je 22 pristuna člana Skupštine FK Sloboda Tuzla upoznao o trenutnoj situaciji u klubu i akutelnim problemom sa Nogometnim savezom BiH i Licencom za takmičenje u BH Telecom Premijer ligi naredne sezone. Mujkanović je istakao da je trenutno najveći gorući problem Slobode mogućunost da klub izgubi licencu koju je prije nekoliko sedmica dodijelila Drugostepena komisija Nogometnog saveza BiH, a kao glavni razlog navodi se neizmiravanja duga prema fudbalerima koji su napustili klub. -Od septembra pa do današnjeg dana mi smo uradili mnogo posla na ustrojavanju i uređenju kluba i naravno da to nije sve i da je to posao koji traje i uvijek može više i bolje. Mi smo vrlo blizu da klub dovedemo u red kakav bi trebao da bude jedan klub koji će poštovat zakone i državu. Od našeg dolaska u klub, od momenta odstupanja bivše uprave i našeg djelovanja kao Odbor za hitnost, pa kasnije kao Upravni odbor, napravili smo veliki rezultat uzimajući u obzir u kakvim uslovima smo morali djelovati i sa kakvim raznoraznim problemima smo se susretali. Nismo imali ništa svoje, nismo imali fudbalere, svlačionica nije naša, sastanci u Čaklovićima, odvođene fudbalera i slično, ali ne bih da vam dosađujem tim stvarima, kazao je Mujkanović na početku vanredne skupštine i dodao da je bivša uprava ostavila dosta nereda u klubu, da je ostavila neisplaćenu platu, razne dogovore i sporazume sa igračima što je klub stiglo u procesu licenciranja za narednu sezonu. -Većinu sporazuma smo ispoštovali, iako su ti sporazumi imali neke izmišljene cifre, mi smo veliki dio toga ispoštavali, međutim ostao je jedan dio, uglavnom prema onim fudbalerima koji nisu bili u sistemu, koji su na raznorazne načine eskivirali i tražili način da ne sarađuju sa novom upravom, trenerom i Slobodom. To nam je došlo na napaltu tokom licenciranja kada su nas ljudi sačekali i poturili nam ta potraživanja za koja mi pravno smatramo da ne moramo isplatiti. Danas se trebalo odlučivati da li će nam uzeti ili ostaviti licencu. Međutim, sjednica Drugostepena komisije je odgođena iz njima poznatih razloga za utorak u 12 sati, rekao je Mujkanović, dodavši da je cilj Uprave upoznati Skupštinu o problematici sa kojom se klub susreće radi usaglašavanja zajedničkog stava. Koliko je složena situacija između FK “Sloboda” Tuzla i Nogometnog saveza BiH pojasnio je i pravni zastupnik FK Sloboda Tuzla, Dino Kikanović koji je obrazložio da je Sloboda poduzela pravno dostupne korake, ali da Nogometni savez BiH i dalje zahtjeva da Sloboda izmiri dugovanja prema fudbalerima iako ne postoji pravna osnova. “Skupština Slobode je jednoglasno podržala UO FK Sloboda da ne isplaćuje novac na osnovu Odluke prvostepene i drugostepene komisije za licenciranje klubova NS/FS BIH koja je na osnovu sporazuma između fudbalera u ovom Slučaju Ivana Fatića, Ivana Kostića, Damira Mehidića i Miljana Govedarice i FK Sloboda naložila Slobodi da uplati određen iznos novca ukoliko se želi zadržati licenca. Ni u jednom svom aktu nadležna tijela NSBiH nisu decidno navela koliko iznosi dug našeg kluba, a nakon što smo, ipak, dio sredstava uplatili, kako ne bismo snosili sankcije, sada nam je nametnuta nova, još veća obaveza, uz poruku da „ne talasamo i da će nam u idućoj sezoni biti izvršena kompenzacija“. Prema dopisu koji nam je proslijedio predsjednik Administrativne komisije NSBiH Nijaz Merdanović sada se od nas traži da platimo novih 83.000 maraka – izjavio je pravni zastupnik Slobode Dino Kikanović koji kao primjer navodi slučaj Govedarice. “Nogometni Savez Tuzlanskog kantona je već bio donio Odluku da su njegov sporazum kao i ostali sporazumi neosnovani. Mi u posjedu imamo pravosnažnu Odluku NS TK da je njegov sporazum neosnovan. Samim tim, Nogometni savez ne pruža pravnu zaštitu tim sporazumima što možemo vidjeti iz konkretnog primjera kada je u pitanu slučaj Asim Zec koji ima isti takav interni sporazum koji ima potpisan sa FK Sloboda ali u tom slučaju savez ne pruža pravnu pomoć klubu. Postavlja se pitanje kako je moguće da Nogometni savez na osnovu jednog istog sporazuma pruža pravnu pomoć igračima, a ne pruža FK Sloboda” – pojašnjava advokat Kikanović. Pravni zastupnik Slobode Dino Kikanović predlaže i moli NS/FS BIH da uputi Fatića, Kostića, Govedaricu i Mehidića na nadležni sud gdje će oni imati priliku da dokažu osnovanost i visinu svog tužbenog zahtjeva kao i da omogući Slobodi pravo odbrane koja je do sada bila u potpunosti onemogućena. (****)





slika
radno predsedništvo
slika
sala lijevo
slika
sala desno
slika
kikanović
slika
kurević -mitrić
slika
mujkanovič- alić
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 20 jun 2017, 12:23, ukupno mijenjano 8 puta.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la staragarda » 20 jun 2017, 12:14

Samo ne isplacujte...boli vas k u r a c..... Cu, jednoglasno donijeli odluku....kao imaju Inače pare al eto nece..... hahahahha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 20 jun 2017, 14:39

Klubovi iz sastava RSD “Sloboda” stali u zaštitu FK “Sloboda”
Autor: Desk - 20. 06. 2017.


slika
berbić


U povodu najave uskraćivanja licence FK Slobodi za nastupe u Premijer ligi BiH, jučer je održava vanredna sjednica Skupštine kluba, a danas i vanredna sjednica Skupštine RSD „Sloboda“.

Slobodi je najprije uskraćena licenca zbog dugovanja prema nekoliko nogometaša, ali je poslije uplate dijela dokumentima dokazanih dugovanja, drugostepena komisija NS BiH uvažila žalbu Tuzlaka i dodijelila joj je licencu.

I kada se mislilo da je problem riješen, sada se od tuzlanskog kluba traži dodatna uplata sredstava za koje malo ko zna odakle potiču, a iz “nekih krugova” stižu prijetnje da će licenca „crveno-crnima“ ponovo biti oduzeta.

„Ovom prilikom želim upoznati sve sportske radnike, sportiste, prijatelje klubova RSD „Sloboda“ i građane Tuzla da nećemo mirno gledati i dopustiti da se neko na ovako bezobziran i krajnje drzak način ponaša prema svetinji ovog grada – Fudbalskom klubu Sloboda Tuzla. Moramo podsjetiti da je Sloboda najstarije sportsko društvo i kolektiv u BiH, formirano na tradiciji, antifašizma i borbi protiv nepravde i da je kao takvo preživjelo dva svjetska rata i sve druge oblike agresija, okupacija i podjela. RSD „Sloboda“ i FK „Sloboda“ 2019. godine obilježit će 100 godina postojanja što je cijeli jedan životni vijek. Sada neki ljudi iz ko zna kakvih interesa i pobuda žele sve ovo obezvrijediti i omalovažiti, tj. pljunuti na čitavih 100 godina sportske tradicije i načina življenja grada Tuzle“, navodi se u današnjem saopćenju za javnost nakon održave vanredne sjednice Skupštine RSD “Sloboda”, koje je potpisao predsjednik društva Aid Berbić.

Uime svim klubova u sastavu RSD „Sloboda“, Berbi’ je pozvao NS BiH da „ne priznaje nelegalne ugovore, da se pridržava propisa i ne podliježe nelegalnom pritisku ljudi koji iz sjene vladaju fudbalom i koji su u javnosti apostrofirani kao ljudi koji mogu sve i kojima niko ne može ništa“.

„Radničko sportsko društvo „Sloboda“ Tuzla, sva preduzeća, nevladine organizacije i svi građani Tuzle spremni su mjesecima i godinama boriti se za pravdu i za svoju Slobodu, kako pred organima pravosuđa Bosne i Hercegovine, tako i pred organima NSBiH, UEFE i FIFE“, kaže se u saopćenju za javnost. (tl)
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 20 jun 2017, 14:45

................................slika
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 17 okt 2018, 20:34, ukupno mijenjano 7 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 20 jun 2017, 18:18

Saopštenje za javnost

Zamjenom teza FK Sloboda iznosi neistinite informacije



20. juni 2017.

U cilju upoznavanja javnosti o novonastaloj situaciji sa FK „Sloboda“, a koja se odnosi na proces i postupak licenciranja klubova, obavezni smo odgovoriti na neutemeljene optužbe koje dolaze iz ovog kluba


slika
amblem f/ns bih

U cilju upoznavanja javnosti o novonastaloj situaciji sa FK „Sloboda“, a koja se odnosi na proces i postupak licenciranja klubova, obavezni smo odgovoriti na neutemeljene optužbe koje dolaze iz ovog kluba.

Na samom početku procesa licenciranja klubova za sezonu 2016/2017, administracija FK Sloboda je obavezama u postupku licenciranja pristupila krajnje neodgovorno. Prema odredbama propisanim Pravilnikom o licenciranju klubova, administracija FK „Sloboda“ je napravila vrlo malo u pravcu ispunjavanja svih kriterija, prevashodno finansijskog, u cilju izdavanja licence za takmičenje u Premijer ligi BiH.

Istovremeno, administracija NS/FS BIH je učinila sve u pravcu pomoći za ishodovanje i u konačnici izdavanja licence ovom klubu u drugostepenom postupku. Stanovite aktivnosti su bile poduzete sa željom da se ovom klubu, sve u skladu sa važećim propisma, omogući izdavanje licence i nastup u Premijer ligi BiH u narednoj takmičarskoj sezoni 2017/2018.

Prema dostavljenoj dokumentaciji i faktima koji su utvrđeni, bilo je nemoguće očekivati da FK „Sloboda“ dobije licencu za takmičenje u prvostepenom postupku. Savez je upoznao rukovodstvo ovog kluba sredinom aprila o mogućim posljedicama zbog neispunjavanja kriterija propisanih pravilnikom, sa jasno dobronamjernim stavom iskazanim kroz konkretnu pomoć. Savez je profesionalno pristupio ovom problemu i poduzeo je mjere koje su u periodu između dvije sjednice komisije polučile željeni rezultat.

Klub je krenuo u rješavanje problematike po pitanju dugovanja i učinio je veliki iskorak ka rješavanju tih obaveza. Stoga je drugostepena komisija za licenciranje klubova donijela odluku o davanju licence, uz zaključak koje obaveze klub ima izvršiti do dana 09.06.2017. godine.

Međutim, u ostavljenom roku FK „Sloboda“ je izvršila samo manji dio obaveza po zaključku. Ko je, kada i kako pravio dugove, nije pitanje o kojem Savez treba da vodi brigu, nego je obaveza Saveza da sve procese vodi u skladu sa odredbama Statuta, pravilnika i ostalim aktima Saveza. Unutrašnja problematika kluba i odnosi sa bivšim rukovodstvom su interna stvar, a brigu o tome treba da vodi uprava FK „Sloboda“.

Zamjenom teza, iz uprave FK „Sloboda“ se na vrlo neprimjeren način sportskoj javnosti BiH iznose neistinite informacije, čime se vrlo jasno dezavuira i omalovažava rad NS/FS BiH. U ovakvim slučajevima Savez uvijek radi u skladu sa relevantnim pravilnicima, tako da se raznim saopštenjima ne daju postići bilo kakva kvalitetnija rješenja, nego je konačan odgovor u propisima koji su jedini mjerodavni.

Na kraju, Savez će kao i do sada koristiti sva pravna sredstva u cilju zaštite svog digniteta i pri tome profesionalno i savjesno obavljati svoje redovne aktivnosti. Prava će biti primjenjena u svom punom kapacitetu, ali samo na način da sve radnje budu provedene zakonito.

Poštujući reputaciju FK „Sloboda“, kao jednog od najstarijih premijerligaša, svijetle tradicije, želimo da i ove riječi budu primljene dobronamjerno i sa iskrenom željom za kontinuirani nastavak dugogodišnje saradnje.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 21 jun 2017, 13:58

Ko će sutra biti u bubnju? Sloboda ili X?


Piše:A. Beganović 21.06.2017., 13:53


Sutra će se u Vogošći održati žrijebanje takmičarskih brojeva Premijer lige Bosne i Hercegovine za nadolazeću sezonu, a još uvijek se ne zna da li će se u bubnju svoje mjesto pronaći i Sloboda. Jučer je u Sarajevu održana sjednica Prvostepene komisije za licenciranje na kojoj se između ostalog raspravljalo i o statusu FK Sloboda. Dan nakon sjednice informacije o tome da li je Sloboda dobila licencu ili nije iz Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine je nemoguće saznati, no portal **** tvrdi da tuzlanska ekipa nije dobila licencu. Iz više neslužbenih izvora se saznaje da Sloboda sutra neće biti u bubnju za žrijebanje parova, te da će na papiriću 12. ekipe stajati samo X. Sloboda je, ako su ove informacije tačne, što u tuzlanskom klubu nisu mogli potvrditi, ostala betz licence ali ima mogućnost da se žali Drugostepenoj komisiji u roku osam dana.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/ko-ce-su ... i-x/241803



..................................................................................................................................................................



Faktor saznaje: Sloboda nije dobila licencu!

Autor: S. Selimović 21.06.2017.13:44/


Nogometni savez Bosne i Hercegovine oduzeo je licencu tuzlanskoj Slobodi za učešće u Premijer ligi naredne sezone, potvrđeno je za Faktor iz izvora bliskih klubu iz Rudarske 2.

Sutra će se u Vogošći održati žrijeb Premijer lige BiH, a iz Saveza su obavijestili Tuzlake telefonskim pozivom da njihova delegacija nije obavezna prisustvovati žrijebanju.

Tako će umjesto Slobode, navodno, na papiriću biti upisano "x".

Na Tušanj zvanična odluka još nije stigla, a očekuje se da Tuzlaci ulože žalbu. Rok za to je osam dana. Sloboda najavljuje i pravnu borbu, a spremni su ići i na Međunarodni sportski sud u Lausanni (CAS).

Podsjetimo, Komisija za licenciranje N/FSBiH je u prvom roku odbila Slobodu izdati licencu, da bi na Drugostepenoj komisiji Crveno-crni dobili licencu, uz određene uvjete.

Licencu za učešće u narednoj sezoni dobio je banjalučki Borac.

Izvor: Faktor
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 21 jun 2017, 14:16, ukupno mijenjano 9 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 21 jun 2017, 14:01

DANAS ,SRIJEDA 21. JUNI 2017. JE "DAN RUPE".


slika

21.12.2015 god. POČETAK RADOVA NA NOVOJ, ISTOČNOJ TRIBINI STADIONA TUŠANJ

................................................................................
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 21 jul 2017, 06:07, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 21 jun 2017, 23:24

Jasmin Imamović za “Sportske”: Borit ćemo se za pravdu i Slobodu!

Juni 21, 2017 15:31
Razgovarao: Nedim Selimović

Sportske ba.

Nogometni savez Bosne i Hercegovine oduzeo je licencu tuzlanskoj Slobodi za učešće u Premijer ligi naredne sezone. Sutra će se u Vogošći održati žrijeb Premijer lige BiH, a iz Saveza su obavijestili Tuzlake telefonskim pozivom da njihova delegacija nije obavezna prisustvovati žrijebanju.Tako će umjesto Slobode, navodno, na papiriću biti upisano “x”.

Tim povodom kontaktirali smo gradonačelnika Tuzle Jasmina Imamovića, koji kako kaže, sa mnogo pažnje prati cijeli slučaj.

“Čekamo zvaničnu informaciju. Moj tim pravnika i ja mnogo smo zainteresovani za ovaj slučaj. Ustanovili smo da prema propisima Saveza ugovori moraju biti isti i u klubu i Savezu. Prema tim ugovorima obaveze su izmirene, ali su se pojavili paralelni ugovori koje je navodno na proljeće sklopio bivši predsjednik Slobode. Spor dakle postoji, ali konačnu odluku trebao bi donijeti Sud. Jedna komisija Saveza ne može raditi ono što je posao Suda”, rekao je gradonačelnik Tuzle Jasmin Imamović za “****”.

Jasmin Imamović imao je razgovor sa predsjednikom nogometnog saveza BiH Elvedinom Begićem, što nam je i potvrdio.

“Razgovarao sam sa Begićem i i rekao sam mu otprilike ono što sam rekao i vama. Advokatski tim vjeruje da je napravljeno niz propusta, pa će zbog toga biti niz žalbi i tužbi”, kaže Imamović.

Na naše pitanje da li je u posljednje vrijeme razgovarao sa bivšim predsjednikom Slobode Azmirom Husićem, Imamović je odgovorio da “nije niti to namjerava”, a podvukao je da Sloboda u ovom momentu ima ogromnu podršku javnosti u Tuzli i brojnih advokatskih timova, koji su spremni pomoći klubu.

“Borit ćemo se za pravdu i Slobodu i nećemo odustati. Uvjeren sam da ćemo se za pravdu i izboriti”, zaključio je Imamović u razgovoru za portal “****”.

Sloboda će, nakon što dobije odluku o oduzimanju premijerligaške licence, imati osam dana rok za žalbu, nakon čega će se ponovo razmatrati izdavanje licence tuzlanskom premijerligašku.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 22 jun 2017, 00:07

Postao/la sloboda72 » 20 avg 2016, 05:50

SKUPŠTINI FK SLOBODA U JULU 2016 ISTEKAO MANDAT.
RAD UPRAVNOG I NADZORNOG ODBORA U FK SLOBODA NE NADZIRE NIKO.

DOSADAŠNJI PREDSJEDNIK SKUPŠTINE KEMAL KUREVIĆ MORA PO STATUTU
PREDUZETI MJERE KAKO BI SE PISTUPILO FORMIRANJU NOVOG, LEGALNOG SAZIVA SKUPŠTINE FK SLOBODA TUZLA.(2016 - 2020)



............................................................................................................................................................................................................

"Sloboda: Kurević novi predsjednik Skupštine. Finansijski izvještaj ponovo “skinut”!
Autor: Desk - Jun 10, 2015."


slika
OD IZBORA ZA PREDSJEDNIKA 10. JUNA 2015, KUREVIĆ NIJE SAZVAO NI JEDNU SJEDNICU SKUPŠTINE.
.............................................................................................................................................................................................................




IZVOD IZ ZAPISNIKA(PREPIS)

sa Vanredne Skupštine FK Sloboda Tuzla koja je održana
04. 07. 2012.godine sa početkom u 16. sati u zgradi Privredne komore Tuzla

Utvrđivanje broja prisutnih:Skupštini prisustvovalo 18 članova te se moglo punovažno
odlučivati po predloženim tačkama dnevnog reda

Sjednicom presjedavao Edib Kravić, podpredsjednik Skupštine

Zapisnik vodio Ekrem Ibrić, sekretar kluba

DNEVNI RED

1. Izbor članova Skupštine FK Sloboda

2.Izbor predsjednika Skupštine FK Sloboda

Izjašnjavanje o predloženom dnevnom redu:

Dnevni red jednoglasno prihvaćen

AD 1/ Članovima Skupštine je pročitan prijedlog saziva Skupštine za novi mandat od četiri godine,
te je nakon diskusije u kojoj su uzeli učešće članovi Skupštine Mirsad Muharemagić,
Džemo Avdić,Željko Mitrić,Bahrudin Bajramović,Miralem Suman,
Bahrudin Hadžihrustić,Sulejman Dorić,Muhamed Hadžihrustić,Ramiz Ramadanović, Edib Kravić, Mirsad Husić,Miralem Derdemez, Nihad Mujezinović, uz predlog
Esiba Kravića da se na spisak, umjesto Ediba Kravića uvrsti Mustafa Imširović

GLASANJEM sa 18 glasova ZA Skupština , za mandat 2012 - 2016 godina , jednoglasno
je izabrana.(prilog - spisak članova Skupštine u novom sazivu)

Prijedlog da Mirsad Muharemagić bude izabran za predsjednika Skupštine
jednoglasno je usvojen.

Mirsad Muharemagić - obratio se Skupštini i zahvalio na povjerenju.

Sjednica završena u 17.20 sati.


Zapisničar ......................... M.P.................. Podpredsjednik Skupštine

svojeručni potpis.........................................svojeručni potpis

---------------------- ..................................... --------------------------


...............................................................................................................................................................................................
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 22 jun 2017, 00:39, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 22 jun 2017, 00:16

Postao/la sloboda72 » 22 sep 2016, 16:38

Grad Tuzla, Sportsko društvo “Sloboda” i privrednici Tuzle staju iza FK "Sloboda"
15.09.2016.

.........................................slika
GRB GRADA TUZLA
slika

Nakon jučerašnje ostavke predsjednika FK “Sloboda”, gospodina Azmira Husića, predsjednik Skupštine FK “Sloboda” gospodin Kemal Kurević, donio je" Odluku u skladu sa Statutom" ? FK “Sloboda”, o imenovanju i sazivanju "KOLEKTIVNOG ORGANA" upravljanja klubom,? koji će voditi FK “Sloboda” do sazivanja Skupštine Kluba, najkasnije u roku od 30 dana, na kojoj će biti izabran novi upravni odbor.

Predstavnici "KOLEKTIVNOG ORGANA" sastali su se sa gradonačelnikom Tuzle gospodinom Jasminom Imamovićem i upoznali ga sa novonastalom situacijom i prvim mjerama koje će ovaj organ upravljanja klubom poduzeti.

FK “Sloboda” će nastaviti sa intenzivnim radom, sa ciljem ostvarivanja što boljeg rezultata. Trenažni proces se nastavlja, obaveze prema igračima će biti blagovremeno izvršene a od stručnog štaba i igrača se očekuje efikasna igra i dokazivanje ove efikasnosti već na prvoj narednoj utakmici. Zajednička konstatacija svih učesnika sastanka je, da je FK “Sloboda” iznad svakoga pojedinca, naš klub traje -skoro 100 godina i uspješnost “Slobode” je u javnom interesu građana Tuzle. FK “Sloboda” je trenutno na 3. mjestu prvenstvene tabele i ima isti broj osvojenih bodova kao drugoplasirana ekipa.
Grad Tuzla, Sportsko društvo “Sloboda” i privrednici Tuzle, svojim punim kapacitetom staju iza FK “Sloboda”, kao iza jedne od najvećih vrijednosti Tuzle.
(****)
.........................................................................


STATUT FK SLOBODA U ČLANU 53. NAVODI "ODBOR ZA HITNOST" I PRECIZIRA KO SU ČLANOVI OVOG TIJELA.
1.PREDSJEDNIK SKUPŠTINE KLUBA
2.PRVI POTPREDSJEDNIK SKUPŠTINE KLUBA
3.DRUGI POTPREDSJEDNIK SKUPŠTINE KLUBA
4.PREDSJEDNIK UPRAVNOG ODBORA KLUBA
5. POTPREDSLEDNIK UPRAVNOG ODBORA KLUBA


...........................................................................

-PREDSJEDNIČE KUREVIĆU GDJE STE NAŠLI UPORIŠTE DA FORMIRATE "KOLEKTIVNI ORGAN" ?
-"KOLEKTIVNI ORGAN" NIJE STATUTARNA KATEGORIJA I NE NALAZI SE U STATUTU FK SLOBODA KAO NAJVIŠEG PRAVNOG AKTA KLUBA.
-KO SU VAM ČLANOVI TOG VAŠEG "KOLEKTIVNOG ORGANA I PO KOM OSNOVU"?
-AKO SU OVI SA SLIKE, VI STE OBIČNA I SAMOZVANA NEFORMALNA GRUPA KOJA NE MOŽE DA DONOSI NIKAKVE PUNOVAŽNE ODLUKE.
-PREKINITE SA OVOM LAKRDIJOM I URAZUMITE SE OVO NIJE NIČIJA PRIVATNA PRČIJA.
-TO ŠTO VAS JE PRIMIO GRADONAČELNIK JE SAMO OBIČNO ISPIJANJE KAFE A NE STICANJE LEGITIMITETA.
-SVE VAŠE "ODLUKE" SU NELEGITIMNE I NA ŽALOST PROIZVEST ĆE VIŠESTRUKU ŠTETU ZA FK SLOBODA TUZLA.
-POZIVAM VAS DA HITNO SAZOVETE STATUTARNI ODBOR ZA HITNOST FK SLOBODA TUZLA DOK SITUACIJA MIJE U POTPUNOSTI IZMAKLA KONTROLI.
-OKANITE SE VOĐENJA POLITIČKE KAMPANJE PREKO "LEĐA" FK SLOBODA.
-SLOBODA JE VELIKI KLUB SA VELIKOOM TRADICIJOM I NE MOŽE SE VODITI NA TAKO NEODGOVORAN I NEOZBILJAN NAČIN.


..............................................slika

............................................................................GRB FK SLOBODA
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 22 jun 2017, 06:40

Postao/la sloboda72 » 21 okt 2016, 15:12

Uskoro će se znati datum održavanja vanredne sjednice Skupštine Fudbalskog kluba Sloboda.


U proteklom periodu je održano nekoliko radnih sastanaka, a sve u cilju bolje pripremljenosti članova(tzv) Odbora za hitnost i ostalih subjekata koji su uključeni u rad i funkcionisanje ovog tijela.
Na dnevnom redu vanredne sjednice Skupštine FK Sloboda će biti nekoliko tačaka, među kojima su i razrješenje dužnosti predsjednika na vlastiti zahtjev, te članova Upravnog odbora, kao i imenovanje novih koji će upravljati klubom na ovim funkcijama.
Nakon vanredne, bit će održana i redovna sjednica Skupštine, na kojoj će biti definisani dalji koraci u funkcionisanju kluba i pravac daljeg djelovanja.
Kako saznaje RTV Slon u proteklom periodu za svoj doprinos Slobodi, koja je podsjetimo jučer u okviru osmine finala Kupa BiH na stadionu Tušanj pobijedila Široki Brijeg i odigrala odličnu utakmicu izrazilo je nekoliko jakih privrednih subjekata, ne samo iz Tuzle, nego i sa područja Bosne i Hercegovine.
O prijedlozima imena za predsjednika i članove Uprvanog odbora Skupštine FK Sloboda, rano je govoriti, ali za pretpostaviti je da će neki od njih biti sadašnji članovi Odbora za hitnost, potvrđeno je za RTV Slon.
...............................................................................................................................................................................................................
Ovo što piše na "SLONU" je običan pamflet, tek da se nešto baci u eter.Ne navodi se ime sagovornika nego se prezentira u formi saopštenja ali nije ni tako naslovljeno.
Sa ovim se može komotno nos iseknut.
Ovi "pučisti" našli su se u pravnom vakumu.Osnovni im je problem što ih nije imenovala skupština kluba ,nego faraon ili oni sami seba pa ih verifikovao faraon.
Oni potenciraju dvije sjednice skupštine:vanrednu pa redovnu.Oni ne mogu određivati kakav karakter će imati skupština,to jest da li će biti vanredna ili redovna, to određuje sama skupština.
Dakle, pučisti bi da uzmu prerogative same skupštine a ne da podnesu izvještaj istoj o tome šta su radili u proteklom periodu.
Em su ne-statutarni , em su probili rok , i još bi da odrede skupštini šta će to ona raditi kad je oni sazovu.
Oni ovu "moć" crpe iz činjenice da predsjednik skupštine saziva sjednicu i postavlja predlog dnevnog reda na raspravu pa onda na usvajanje.Skupštinari sazivaju vanrednu sjednicu na poznati način.Oni ne mogu sjednici davat karakter vanredne jer to čini sama skupština.
Kad pročitaš rečenicu " razrješenje dužnosti predsjednika na vlastiti zahtjev, te članova Upravnog odbora,"vidiš da je to ovom "pisaru" iz Slona diktirao neko nepismen.
Treba da se kaže: "razmatranje ostavke koju je podnio predsjednik i očitovanje po istoj".Skupština ne mora usvojiti Husićevu ostavku jer bi to značilo da on nema našu podršku.
Skupština mora iščitati razloge Husićeve ostavke i nakon toga reći i zauzeti svoj stav .Ako se skupština slaže sa Husićevim ekspozeom odnosno obrazloženjem ostavke, t.j. ako stoji na stanovištu da je Husić u pravu kad je u pitanju nepoštivanje postignutog dogovora na relaciji FK Sloboda-Grad Tuzla,onda skupština ne mora usvojiti ostavku Husića s tim da ,ako je ona neopoziva, kazat će da poštuje stav predsjednika ali da ostaje kod stavova koje je zastupao Husić.
Samim tim Skupština iz principijelnih i logičnih razloga treba i sama podnijeti ostavku i to ne ko hoće a ko neće nego glasanjem.
Ako se izglasa da skupština podnosi ostavku onda svim članovima prestaje mandati skupština se raspušta.
Ako većina članova skupštine izglasa protiv t.j. da skupština ne treba da da ostavku onda pojedini članovi skupštine zadržavaju pravo da daju lično ostavku i da prestanu biti članovi skupštine.
U tom slučaju većina koja ostaje preko komisije za izbor i imenovanje predlaže i verifikuje poterban broj novih članova kako bi skupština nastavila sa radom.

Najjači argument na skupštini ima ona grupacija koja iza seba ima vlast ili koja ispred sebe ima gazdu kao što je bio Husić i koji daje mnogo više novca(ili je u stanju garantovati to),nego gradska kasa.

Npr. skupština u junu 2005 nije bila SDP-ova, naprotiv,ali smo prihvatili Envera Bijedića za predsjednika a Divanefendića za Direktora,jer ga je predložila vlast koja je upravo od 01. 01 2005.stavila prvi puta Slobodu na budžet opštine.I počela mjesečno da dostavlja SLOBODI TRANŠE OD 20 000 MJESEČNO.Prva tranša je uplaćena tek kad smo imenovali Bijedića,i to više tranši odmah.

U julu 2007, kada smo za kandidata imali Šabovića koji je bio spreman dati puno više od Opštine ,birali smo njega ali s tim da u upravi bude i srazmjeran broj ljudi koje delegira Opština, Jer su budžetska sredstva i dalje uplaćivana Slobodi.

Dosadašnji saziv skupštine je uglavnom podržavao Husića.U protekle 3,5 godine.Sad nam je jasno da je on zbog neprincipijelnosti opštinskih vlasti odlučio da Slobodu da tim vlastima pa neka se podsjete koliko košta Sloboda.Osim toga oni nisu uopšte željeli da razgovaraju o ustupanju Tušnja na koncesiju kako bi se otvorio prostor za izgradnju "evropskog stadiona"
Oni ovaj grad smatraju svojim vlasništvom pa tako i Tušanj koji je u stanju u kakvom jeste.

Ima tu još nešto i treba to reći.Postupak vlasti nakon uspjeha Slobode u periodu 2007-2009, i ovaj sada nakon uspjeha u periodu 2013-2016 je gotovo identičan.Da li je to njihova palanačka taština koja ne može da podnese ničiji drugi uspjeh osim njihovog.Da li je to viša politika koja ne dozvoljava Tuzli , Zenici i Bošnjacima Mostara da budu ono što su nekad bili , ne znam.Dejtonska Bosna je u trokutu Sarajevo(Bošnjaci),Mostar(Hrvati)i Banja Luka (Srbi).Fudbal (sport)je tek jedan segment onoga što čini ili je činilo naše živote.Mi kad pogledamo Tuzlu u cjelini ovdje se ubija život.Stari odlaze na onaj svijet Srednji stalež je uništen ratom i ne postoji.Mi borci smo bitno narušenog zdravlja.Ali najveći zločin se čini omladini, vama koji tek treba da zakoračite na pozornicu života.Vama se bez riječi poručuje ili ćete biti roblje bez ikakve perspektive ili idite kud znate i snalazite se.Gradska djeca su u gorem položaju pet puta od seoske.Oni imaju zemlju a zemlja je resurs.Krava, kokoš, voće, povrće i ostale kulture ne mogu se držati niti sijati na balkonima niti u malim gradskim dvorištima.
Fudbal (sport) je urbanoj omladini uvijek bio više od igre.To je stvaranje identiteta i artikulacija na fini i zdrav način.To je i pražnjenjei slast i strast.To je naprosto dio urbanog življenja.Ako vam to uzmu a i nama starijima , šta nam je još preostalo.
Mi ne možemo sutra kad se formira ex jugo liga, ni prismrditi toj ligi sa ovakvom organizacijom kluba.
Za Sarajevo i Željezničar ispred Bošnjaka mjesta su već rezervisana
Pa pogledajte vi sada gdje smo mi.Ado Husara ,kamatar i reketaš koji prijeti navijaču Slobode,preuzima Slobodu.
I to dovode ga Faraonovi ljudi,Malkočević,Karić,Bony,Tom -Cat, i Kurević, jer je dileja.
Ta skupština će biti samo komemoracija FK Sloboda kao jednom od zadnjih simbola Tuzle, i ništa drugo.
Neki će se malo praviti ono ko nezgodno im, ko **** kad glumi da joj je prvi put.
Sve će njih oni kupit za sitniš.One dame što stoje na raznim auto -petljama čekajući da zarade koji dinar , one su poštene žene u odnosu na ove prostitutke koji će izglasati smrt našoj Slobodi pa s njom u dobroj mjeri i nama.
Umire Sloboda pred našim očima , umire Tuzla,"umiremo i mi".Da Bogdom ovo nisam ni doživio.
Neću ići na tu komemorativnu skupštinu, nemam više snage.12 godina sam se nadao i vjerovao, ali ovo je konačno kraj.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 22 jun 2017, 14:39, ukupno mijenjano 3 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 22 jun 2017, 06:54

..................slika

ako nema drugog izlaza gašenje klubova
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 17 okt 2018, 20:37, ukupno mijenjano 10 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 22 jun 2017, 07:06

PostPostao/la sloboda72 » 18 dec 2016, 18:51


SKUPŠTINA FK SLOBODA: Senad Mujkanović i zvanično predsjednik, izabrani i članovi UO


slika


ZULIĆ MUHAMED, GLASAO A NIJE ČLAN SKUPŠTINE. (MARKIRAN U PRVOM REDU CRVENA MAJICA)


slika
ZULIĆ MUHAMED U TOTALU
......................................................................................................................................................

slika


slika

NI MARKIRANI GOSPODIN NIJE ČLAN SKUPŠTINE ALI NA FOTOSU OD 16.12.2016.VIDIMO DA JE GLASAO .(MARKIRAN BIJELOM BOJOM)




slika
PREDCJEDNIK
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 17 okt 2018, 20:51, ukupno mijenjano 20 puta.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la staragarda » 22 jun 2017, 11:01

Hahahahha....vidi Fakat dizali ruke za NJUO :rol: :rol: ....ma samo na gasiti ovo treba :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la Mortus » 22 jun 2017, 11:53

Ovaj Zulić je i na ovoj skupštini od ponedjeljka glasao, mislim da sam ga vidio na slikama da je digao ruku. Pitanje je kako je mogao i ko mu je to dozvolio i da li je on u ona 22 koji čine kvorum ?
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 jun 2017, 11:57

sloboda72 je napisao/la:
PostPostao/la sloboda72 » 18 dec 2016, 18:51

http://tuzlalive.ba/novi-predsjednik-se ... a-sloboda/


SKUPŠTINA FK SLOBODA: Senad Mujkanović i zvanično predsjednik, izabrani i članovi UO

slika
ZULIĆ MUHAMED, GLASAO A NIJE ČLAN SKUPŠTINE. (MARKIRAN U PRVOM REDU CRVENA MAJICA)

slika

ZULIĆ MUHAMED U TOTALU
......................................................................................................................................................
slika

NI MARKIRANI GOSPODIN NIJE ČLAN SKUPŠTINE ALI NA FOTOSU OD 16.12.2016.VIDIMO DA JE GLASAO .(MARKIRAN BIJELOM BOJOM)
slika

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
[img]http://i65.tinypic.com/2buno9.jpg[/img
]
Markirani je UG-ovac.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 22 jun 2017, 15:09

....slika
....slika
fotke iz sale hotela gdje je obavljeno izvlačenje

...........................................................................................................................................................

......................IZVLAČENJE PAROVA PL BIH ZA SEZONU 2017/18
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 18 okt 2017, 17:35, ukupno mijenjano 4 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Galerija

Post Postao/la sloboda72 » 22 jun 2017, 17:25


vox populi šahinpašić
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 18 okt 2017, 17:36, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.