NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 24 apr 2017, 12:56

Musija i onaj Husic ljudi seru pare,mogli bi premirati svaku tekmu ( ne znace da nisu ) al kako se cine ljudi idu fer i posteno
**** njima Musi mater
a ova tekma Smetelje i Mladost DK vidjelo se da smecari i nisu neka ekipa nego imali neku dobru "nafaku"

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 24 apr 2017, 14:26

OZWien7 je napisao/la:Musija i onaj Husic ljudi seru pare,mogli bi premirati svaku tekmu ( ne znace da nisu ) al kako se cine ljudi idu fer i posteno
**** njima Musi mater
a ova tekma Smetelje i Mladost DK vidjelo se da smecari i nisu neka ekipa nego imali neku dobru "nafaku"
Fejzic, golman Metalegea, je donjeo bar pola njihovi bodova u to budite sigurni. Lik je bio igrac/golman kola X puta. Ne znam kakvi su ugovori sa Ruzicem i Dujkovicem ali ako ostanemo ja bih se bacio odmah na Fejzica za golmana, Dedica za veznjaka, i Vukotica iz Krupe za stopera ostalo sve imamo i mogli bi igrat u ligi za prvaka sa pola snage...

Al normalno prvo reprogram, oprost, opstanak, skupstina

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 apr 2017, 14:54

KenoRob je napisao/la:
OZWien7 je napisao/la:Musija i onaj Husic ljudi seru pare,mogli bi premirati svaku tekmu ( ne znace da nisu ) al kako se cine ljudi idu fer i posteno
**** njima Musi mater
a ova tekma Smetelje i Mladost DK vidjelo se da smecari i nisu neka ekipa nego imali neku dobru "nafaku"
Fejzic, golman Metalegea, je donjeo bar pola njihovi bodova u to budite sigurni. Lik je bio igrac/golman kola X puta. Ne znam kakvi su ugovori sa Ruzicem i Dujkovicem ali ako ostanemo ja bih se bacio odmah na Fejzica za golmana, Dedica za veznjaka, i Vukotica iz Krupe za stopera ostalo sve imamo i mogli bi igrat u ligi za prvaka sa pola snage...

Al normalno prvo reprogram, oprost, opstanak, skupstina
Druze, pored nabrojanih i Kojica bih volio ponovo vidjeti na BP.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 24 apr 2017, 15:00

Alban je napisao/la:Druze, pored nabrojanih i Kojica bih volio ponovo vidjeti na BP.
Kojic ili Vukotic a obojica ne jer jednostvano nema prostora uz Regoju, Jusica i ovi mladji sto ce se boriti. Trenutno su slicnog kvaliteta dok kod Vukotica ima dosta vise potencijala a Kojica bi bilo lakse dovesti sigurno...

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 apr 2017, 15:02

Kojic moze igrati i beka
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 24 apr 2017, 15:05

Alban je napisao/la:Kojic moze igrati i beka
Kakvi, on je ovde morao igrati desnog beka jer nismo imali nikoga. Kojic je previsok i spor za bekovski pozicija. Frajer u dvici moze stojati i da mu viri glava. On je pravi CB. Evo sad ispalo hvala bogu Sadikovic nije uopste losa opcija za RB-a...

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 apr 2017, 15:09

KenoRob je napisao/la:
Alban je napisao/la:Kojic moze igrati i beka
Kakvi, on je ovde morao igrati desnog beka jer nismo imali nikoga. Kojic je previsok i spor za bekovski pozicija. Frajer u dvici moze stojati i da mu viri glava. On je pravi CB. Evo sad ispalo hvala bogu Sadikovic nije uopste losa opcija za RB-a...
Da je samo izborit opstanak i potpisat reprogram, a onda ne ponovilo se vise ovo nikad.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 24 apr 2017, 15:46

Jasta, najvecem dusmanu ne pozeliti ovu sezonu u rezultatskom smislu. Ima ova sezona i nesto pozitivno, statut kluba i ozdravljenje svijesti. Mozda je sve ovo ovako moralo da bude. Film se moze snimiti od zadnji 2 godine, znaci Za Celik, Robijasi, Husina smrt, Fudo, izbori, rezultati, statut jednostavno prosto nevjerovatno sta se sve izdesavalo. Fali nam malo sasvim malo za sretno Bilino...

convictsjalija
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 apr 2017, 20:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convictsjalija » 24 apr 2017, 15:59

Mi sad kad bi prošli pripreme s ovom ekipom za iduću sezonu mogli bi se boriti za ulazak u Ligu za prvaka. S ovakvim trenerom koji rijetko gubi utakmice uz ciljana pojačanja može svašta biti idule godine. Pored odbrane, treba nam hitno neki kreativni veznjak.

Avatar
Marsal
Postovi: 22690
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 24 apr 2017, 16:00

Ako opstanemo bit će veoma teško zadržati postojeći kadar... sumnjam da će Dilaver, Stokić i još neki htjeti da produže ugovor.

Vukotića realno možemo samo sanjati... lik je Kapiten Krupe i ubi, on ode ili inostranstvo ili Željo.

Ali ne treba se sikirati, ima dobrih igrača na tržištu. Osmanagić iz Olimpika ima potencijal za dobrog napadača, možda Benju zalizanog opet vratiti, već ste spomenuli Jovu Kojića, Anel Dedić će vjerovatno dobiti papire jer u zadnje vrijeme ni ne igra za Vitez. Ključno je da se Skupština što prije održi nakon završetka sezone kako bi novi ljudi zajedno sa Borisem odmah počeli sklapati ekipu.

Edit: Mujagić mali iz Želje neće da potpiše, njega kad bi klepili i vezali ga za ugovor moglo bi se i zaraditi
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

IndependenT
Postovi: 309
Pridružen/a: 30 apr 2011, 00:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IndependenT » 24 apr 2017, 17:38

RZ88Adnan je napisao/la:Interesuje me ono ljubičasto auto kao transparent,bio na Otoci evo i sad jel nešto znači ili se neko zeza
To je auto od momka sto je obolio, sto je se skupljale pare za njega.On nas je vozio sa svojom fiestom .. i fakat je se obradovao kao malo dijete kad je vidio taj trans :D

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 24 apr 2017, 17:55

Ako vec pricamo o transferima ja bi volio vidjeti Ajdina Redzica iz Krupe, strasan potencijal a moglo bi se i zaraditi na njemu.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 apr 2017, 18:55

Kad smo več kod pojačanja a nismo još opstali onda bi volio i ja Rijada Kobiljara.
On me je "fasciniro" u par utakmica u dresu Olimpika uzme loptu i mal brz brzo dođe u priliku..
A sad i ne igra nikako
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 24 apr 2017, 19:15

Kobiljar je sada clan Zrinjskog.

Ali, prvo ostati u ligi pa ce biti vremena na pretek za razmisljanje o pojacanjima :D
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 apr 2017, 19:20

romeo je napisao/la:Kobiljar je sada clan Zrinjskog.

Ali, prvo ostati u ligi pa ce biti vremena na pretek za razmisljanje o pojacanjima :D
Znam da jest al ne vidim da igra ikako
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Marsal
Postovi: 22690
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 24 apr 2017, 19:40

zenica159 je napisao/la:Ako vec pricamo o transferima ja bi volio vidjeti Ajdina Redzica iz Krupe, strasan potencijal a moglo bi se i zaraditi na njemu.
On se vraća u Borac.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 24 apr 2017, 19:50

RZ88Adnan je napisao/la:
romeo je napisao/la:Kobiljar je sada clan Zrinjskog.

Ali, prvo ostati u ligi pa ce biti vremena na pretek za razmisljanje o pojacanjima :D
Znam da jest al ne vidim da igra ikako
Igrao je sada protiv Slobode, usao sa klupe...
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 apr 2017, 19:56

PRVO DA MIOBEZBIJEDIMO OPSTANAK ..odeste vi ljudi previse daleko i poceli ste i mastat malo ..Ja bi prvo ako izborimo opstanak a izborit ce mo akobiogda ..Prvo potpisat sa Pavicem ugovor na 5 godina da imas trenera i nema tjeranja i kad ne ide e sad sto realn moze to je odrzat ovaj igracki kadar koliko se moze i vratit Dedica iz Viteza e to se moze i dovest samo ciljana pojacanja mozda Kojic i na desnog bocnog Colica ..Tj iz Krupe nemamo mi sanse pored Zelje il Zrinjskog il Sarajeva npr a i trener kaze da im je cilj inostranstvo ako ode al ak ne ode on ce u Zelju garant ..Opet vi neki mastate borba za ligu za pprvaka daleko smo mi od toga ..Da je drzat neku sredinu sad za sad dok se jos to ne slozi dok ne dodju jaci ljudi i sponzori ..Pa nece ovi nas cekat ostali klubovi koji nam bjeze sad puno Radnik Krupa Sloboda a da ne pricam o Zelji SARAJEVU I Zrinjsko i Siroki je tu pa Borac npr al prvo reci hop pa skoci a too je OPSTANAK i treba bit realan i da ne buudemo ko prije uprave najave borba za titulu i jedva ostanemo a tako i mi se bi ne trebamo ciljeve nerealni stavljat da se ne razocaram..Ja sam za naredne 3 godine samo opstanak najbitniji i najrealnije a to mozemo a sve iznad je plus ...AL PRVO MORAMO OPSTANAK OBEZBIJEDIT I HOCEMO I MOZEMO I MLADOST MORA PAST IZIVJELI UZ PREMINGER

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 apr 2017, 20:29

Da pričamo gdje da proslavimo ulazak u grupnu fazu LP ?

Ovim redom :
- Reprogram
- Ostanak
- Skupština kluba

..Igrača će biti.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 24 apr 2017, 20:42

TofiTofita je napisao/la:Da pričamo gdje da proslavimo ulazak u grupnu fazu LP ?

Ovim redom :
- Reprogram
- Ostanak
- Skupština kluba

..Igrača će biti.
Slazem se, ako se ove desi, kapitalci ce kucati na nasa vrata!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.