NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 22 maj 2017, 23:06

Juče sam vidio novu reklamu na stadionu tamo uz aut liniju, ali sam zaboravio koji sponzor je u pitanju. Pa ako je neko možda primjetio pa zna ime firme da mi kaže...
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 maj 2017, 23:47

Ma nama je nebitno gdje igramo da li Mostar il Siroki il Posusje svejedno ..BOD MORAMO OSVOJIT NEMA DRUGE a ne CEKAT MLADOST I OLIMPIK ..

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 22 maj 2017, 23:59

Sutra/danas je odluka mislim o utakmici Metalege - Olimpik i slucaju deset milja :)
Vidjet cemo sta ce tu donijeti....mozda **** kazne Metalce...
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
samocelik
Postovi: 6022
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 23 maj 2017, 00:01

Neka registruju 3 boda Vukovima i to bi bilo to :mrgreen:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 maj 2017, 00:01

romeo je napisao/la:Sutra/danas je odluka mislim o utakmici Metalege - Olimpik i slucaju deset milja :)
Vidjet cemo sta ce tu donijeti....mozda **** kazne Metalce...
Nije dana snego u Cetvrtak je za cener odluka.tako su pisali a danas je odluka Siroki tj samo kazna

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 23 maj 2017, 00:03

BatistutA19 je napisao/la:
romeo je napisao/la:Sutra/danas je odluka mislim o utakmici Metalege - Olimpik i slucaju deset milja :)
Vidjet cemo sta ce tu donijeti....mozda **** kazne Metalce...
Nije dana snego u Cetvrtak je za cener odluka.tako su pisali a danas je odluka Siroki tj samo kazna
Danas je o Bandiću, ostavkama i o Širokom.

Odluka o Metalcima bi se trebala najkasnije znat u srijedu. biće i tužilaštvo obavješteno. Da im hoće klepit makar jedan bod. :)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
MrHc
Postovi: 1783
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 23 maj 2017, 00:06

Suska se navodno da eh mrzim suskanja ali eto hajde da prenesem da su se svi ujedinili da postenog Neretljaka izbace iz lige tako sto ce Siroki mlatnuti Celika, Vitez Olimpika a Mladost demolirati Metalce.

Sada koliko ima istine a koliko su plod maste saznat cemo u Subotu !!!

P.s. offtopic Sloboda radi Leotara izlazi sa juniorima na megdan Zrinjskom ;)
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
samocelik
Postovi: 6022
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 23 maj 2017, 00:11

Valja Širokom da malatne Čelika ;)
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 23 maj 2017, 00:14

Dokle smo s reprogramom?
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 maj 2017, 00:20

BadrHari je napisao/la:Dokle smo s reprogramom?
Pusti bolan sad reprogram prvo ovaj opstank rijesit i akobogda od Subote samo reprogram pisat svugdje i samo ta tema da bude i klupski izbori .trener ,igraci i slicno ..DAJ DA MI SAD OSTANEMO U LIGI ...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 maj 2017, 00:20

Sve me vise strah da ne izvismo ko Sloboda, tek je utorak, a mene trema hvata..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 maj 2017, 00:22

BatistutA19 je napisao/la:
BadrHari je napisao/la:Dokle smo s reprogramom?
Pusti bolan sad reprogram prvo ovaj opstank rijesit i akobogda od Subote samo reprogram pisat svugdje i samo ta tema da bude i klupski izbori .trener ,igraci i slicno ..DAJ DA MI SAD OSTANEMO U LIGI ...
Bati covjek samo pita dokle smo, sta ga napadas, bolje ispasti a reprogram potpisati :) bati smiri malo, i mene interesuje repeogram, imal ista od toga?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la shaman7 » 23 maj 2017, 00:24

Iako nisam dugo ulazio na forum, imam jedno pitanje za vas. Zaista je pitanje dobronamjerno i informativno, nije nikakav vid provokacije jer bih volio znati odgovor a ne da se prepucavamo da li sam mislio nesto lose.

Da li Celik moze ikako vise ispasti iz lige? U slucaju da ispadne da li se misija ovih ljudi koji su dosli tu prekida i sta se planira sa buducnoscu kluba?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 maj 2017, 00:29

shaman7 je napisao/la:Iako nisam dugo ulazio na forum, imam jedno pitanje za vas. Zaista je pitanje dobronamjerno i informativno, nije nikakav vid provokacije jer bih volio znati odgovor a ne da se prepucavamo da li sam mislio nesto lose.

Da li Celik moze ikako vise ispasti iz lige? U slucaju da ispadne da li se misija ovih ljudi koji su dosli tu prekida i sta se planira sa buducnoscu kluba?
Celik moze ispasti iz lige ako se poklope svi rezultati,i ako Celik izgubi.
U slucaju da ispadnemo, misija se nastavlja jos jace, nema predaje samo naprijed!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 23 maj 2017, 00:34

prisonbreak je napisao/la:Sve me vise strah da ne izvismo ko Sloboda, tek je utorak, a mene trema hvata..
Sloboda je bila naivna, vjerovali su u postenje i izvisili. Kod nas je sve suprotno.

Mi imamo 13 bez poraza od povratka navijaca , Mladost ceka i sprema osvetu za izbacivanje Musije sa stadiona plus vjerovatno premije od Celika i Viteza a tri standardna igraca su kartonirana protiv SB kod Jajcana plus afera Cener. Mozda im vec u Cetvrtak oduzmu bod.

Igraci Sirokog su zavrsili sezonu i mislim da im nece biti toliko bitno za razliku od nasih koji ce kao i do sada svaku utakmicu poginuti za cilj tj bod neovisno od Mladosti.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 maj 2017, 00:37

avenija je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Sve me vise strah da ne izvismo ko Sloboda, tek je utorak, a mene trema hvata..
Sloboda je bila naivna, vjerovali su u postenje i izvisili. Kod nas je sve suprotno.

Mi imamo 13 bez poraza od povratka navijaca , Mladost ceka i sprema osvetu za izbacivanje Musije sa stadiona plus vjerovatno premije od Celika i Viteza a tri standardna igraca su kartonirana protiv SB kod Jajcana plus afera Cener. Mozda im vec u Cetvrtak oduzmu bod.

Igraci Sirokog su zavrsili sezonu i mislim da im nece biti toliko bitno za razliku od nasih koji ce kao i do sada svaku utakmicu poginuti za cilj tj bod neovisno od Mladosti.
Sve stoji, ima tu jos fini argumenata, al strah postoji ! ( bar kod mene i to ne malom mjerom)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 23 maj 2017, 00:59

Naravno da postoji strah.
I mi smo napadali Metalege, pa sta, opet ih nismo dobili a trebalo nam je ko nikad ;)
A oni vazda mogu neku frljoku zakotrljati, fudbal je to.
Mene i jeste najvise strah te "nabrijanosti" Mladosti na njih...cim je neko na nesto nabrijan, on ga ispusi na kraju vjerujte :D

Da hoce njima Savez uzeti bod-tri-pet zbog ovoga, pa neka si grebu mater seljacku.

Mi smo dosli do izvora, sada neka sve cine da se i napiju te vode :)
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 23 maj 2017, 01:40

Marsal je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:
romeo je napisao/la:Sutra/danas je odluka mislim o utakmici Metalege - Olimpik i slucaju deset milja :)
Vidjet cemo sta ce tu donijeti....mozda **** kazne Metalce...
Nije dana snego u Cetvrtak je za cener odluka.tako su pisali a danas je odluka Siroki tj samo kazna
Danas je o Bandiću, ostavkama i o Širokom.

Odluka o Metalcima bi se trebala najkasnije znat u srijedu. biće i tužilaštvo obavješteno. Da im hoće klepit makar jedan bod. :)
:lol: Znaci odluka ce se znati nakon sto se sezona zavrsi :lol:
Pa tu ce se samo izracunat kolko im treba uzet bodova da ispadnu. Da li bod ili tri, a da pritom bude nekako bezbolno te da se spasi Celik i Vitez. Ukoliko Mladost dobije Metalce, onda nece ni biti potrebe da im se oduzimaju bodovi, pa ce savez ispast fer i posten :cool: :D

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 maj 2017, 02:35

prisonbreak je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:
BadrHari je napisao/la:Dokle smo s reprogramom?
Pusti bolan sad reprogram prvo ovaj opstank rijesit i akobogda od Subote samo reprogram pisat svugdje i samo ta tema da bude i klupski izbori .trener ,igraci i slicno ..DAJ DA MI SAD OSTANEMO U LIGI ...
Bati covjek samo pita dokle smo, sta ga napadas, bolje ispasti a reprogram potpisati :) bati smiri malo, i mene interesuje repeogram, imal ista od toga?
Ma kakvo bolan napadanje i mene zanima reprogram naravno al u ovom momentu samo opstank u ligi me zanima jer sigurno u ovuh 5 dana nece bit nista od reprograma ..Daj da mi ostanemo u ligi a onda xw mo samo o reprogramu .treneru .igracma.izborima u klubu.o omladinskom pogonu.sponzorima .maekeringu ....Strah je i mene da nas ne sjebu kao SLOBODU onda i BORAC banjalucki i njih su sve sjebali u zadnjem kolo prvi put Rudar Ugljevik nekom je pustio kod kuce ,pa ga sjeba Zeljo pustilo Zepcu pa ga zadnji put Sarajevo dalo Olimpiku ..To nek je nasim skola znaci samo moramo bod osvojit a licno mislim da nece Jajce pobijedit i ubijedjen sam da nam ni bod nece trebat a Vitez moze dobit Olimpika al i ovi ak odigraju malo jace ni Vitez ih ne moze dobit .....Al et vidjecemo ja vijerujem u opstanak al se BOD MORA OSVOJIT....Kakvo bolan ispast mi nedaj boze ako ispadnemo od reprograma nema nista nemojte bit djeca da ce neko pristat tada na reprogram ..OSTAJEMO U LIGI I TAD CE POTPISAT REPROGRAM.bar ja tako mislim ...Djaba ti reprogram u federalci pa vidis da nema raje ni sad u premijer ligi 3000 najbitnija utakmica sa Jajcem i grad od 120 000 stanovnika nema nas 10 000 u najbitnijoj tekmi ..Ko ce nedaj boze pratit federalku,ne bi bilo 300 gledalaca .ko ce sponzor bit .ko ce uc u klub tadil koji igraci ce igrat ..Ovo me strah i pisat federalkai pomislit na tome ..Samo REPROGRAM u Premijer ligi vijeujem a nedaj boze ispadanja ja ne vjerujem u reprogram nikako i ovako ce cini mi se bit potpisano ako ostanemo u zadnjoj sekundi ko i sve uvjek

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 maj 2017, 07:12

Ma kakvo ispadanje, mi ostajemo, a pored Olimpica ispada Jajce to je sigurno, sve temeljim na cinjenici da izgubit necemo, a nedaj Boze i da se to desi puno toga negativnog po nas treba da se dogodi da bi mi ispali, da Mladost izgubi u sta nevjerujem, da Vitez dobije Olimpic i da na kraju ne kazne Jajce nakon svih afera u sta sumnjam jer iskreno savez ma kakav bio ne smije sve bas pustiti i oci zatvoriti. Moj licni stav je da me nista drugo neinteresuje sem minimalno remija u zadnjem kolu i sto mi se cini sasvim mogucim i realnim. Na kraju u prilog svemu ide niz bez poraza, Pavic koji je prejak strateg za ove nase prostore i realno nasi igraci ako ista mogu, mogu ici na rezultat, mi se patimo kad treba postici pogodak, ali u odbranu vjerujem. Toliko od mene i oprostite na poduzem postu u jutarnje sate.
Samo Celik.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.