NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 24 sep 2017, 22:56

Dolaze ljudi da preuzmu obaveze, dugove, percin igracki kadar, radnu zajednicu sa njihovim potrazivanjima a zauzvrat dobijaju :

Stadion ? Ne on je gradski
Prostore ? Ne i oni su gradski
Publiku ? Ne nje odavno nema
Marketing ? Ne racuni su blokirani

Pranje para ? Dobijanje na vremenu ? Zabavi sire narodne mase ?
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 sep 2017, 23:00

MrHc je napisao/la:Dolaze ljudi da preuzmu obaveze, dugove, percin igracki kadar, radnu zajednicu sa njihovim potrazivanjima a zauzvrat dobijaju :

Stadion ? Ne on je gradski
Prostore ? Ne i oni su gradski
Publiku ? Ne nje odavno nema
Marketing ? Ne racuni su blokirani

Pranje para ? Dobijanje na vremenu ? Zabavi sire narodne mase ?
Mazanje ociju, klasicni nastavak ublehacke price, cisto dobijanje na vremenu i ponovni pokusaj prevare sirih narodnih masa.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 sep 2017, 23:02

MrHc je napisao/la:Dolaze ljudi da preuzmu obaveze, dugove, percin igracki kadar, radnu zajednicu sa njihovim potrazivanjima a zauzvrat dobijaju :

Stadion ? Ne on je gradski
Prostore ? Ne i oni su gradski
Publiku ? Ne nje odavno nema
Marketing ? Ne racuni su blokirani

Pranje para ? Dobijanje na vremenu ? Zabavi sire narodne mase ?
Stadion neboj se naprave ugovor sa gradom na 20 god i eto ga publika dodje nakon tri pobjede zaredom,racuni se odblokiraju cim potpisu reprogram i dobiju otpis dugova javnih preduzeca ostalo sto ostane uplate to je za njih sica ako budu zainteresovani.....nesto mi ide na to da bi oni mogli i internacional kupit svasta se tu mulja

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 sep 2017, 23:04

Ako je već otvoreno za sve mislim da im se to mazanje može lako obiti od glavu. Ipak će se sutra u vecini nalaziti ljudi koji ne podržavaju Fudu i Perčin Čelik.

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 24 sep 2017, 23:08

Odluka koja ni na vijece ne mora da dodje je ta da Gradonacelnik moze potpisati stadion i prostore Celiku na 99 godina. I MrHc ?
99 godina mogu kurave da drze umjesto tombole dole a kamo li sta drugo. :D

Pazi jednu stvar, ni ja im ne vjerujem, nista. Samo mi ova kuhanja oko politike i stanja u gradu gdje su dosta pali daje ideju i razmisljanje da je ovo njihova vadiona.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 sep 2017, 23:11

TofiTofita je napisao/la:Ako je već otvoreno za sve mislim da im se to mazanje može lako obiti od glavu. Ipak će se sutra u vecini nalaziti ljudi koji ne podržavaju Fudu i Perčin Čelik.
Druze ne znam, bojim se da ce sutra biti lijepa prica, namazana medom, marketinski trik, treba biti oprezan, dok ne vidim stvarnu pozitivu u klubu i koracanje pravim putem ne vjerujem vise nikom.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 24 sep 2017, 23:13

Sutra ce vjerovatno svi da bace sve svoje karte na sto. Vidim već je skinuta reklama Sol Azura sa starog semafora, ima samo preminger. A reklama Lutrije, lafo 3D se nista ne vidi
Zadnja izmjena: Zmaj88, dana/u 24 sep 2017, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 24 sep 2017, 23:13

TofiTofita je napisao/la:Ako je već otvoreno za sve mislim da im se to mazanje može lako obiti od glavu. Ipak će se sutra u vecini nalaziti ljudi koji ne podržavaju Fudu i Perčin Čelik.
Kome se u Zenici sta obilo od glavu ?
U pola zime nestane grijanja svi sute .....
Rk Celik se gasi svi sute
ZKK Celik se gasi svi sute
Cimos se ugasi svi sute

Napise Snaga Centra bajkicu svi komentatisu na fejsu ali i dalje sute, SDA izda saopstenje 100 komentara sa laznih profila ali i dalje svi sute, Gradonacelnik spomene stecaj jedno saopstenje navijaca Celika ali i dalje svi sute.

Zasto svi sute ? Jer su pokretaci zadnjih protesta dobili poslove. Zasto Drljevic suti o zagadjenju dok ide redova cifra mu u dzepa cim zafali aktualizira se prica oko zagadjenja.

U osnovnim skolama razmatraju da smanje broj ucenika na 16 u razredu jer svi suti.

P.s. sutim i ja a evo sutra Turaka i Memisevica i Perce i Fude na sjednici pa hajde da opet i sutra svi zajedno sutimo i slusamo Branka Copica i bajkice.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 24 sep 2017, 23:36

Ode se fino na sastanak, pricanje ovdje je suplja prica, sutra vas tamo neko moze i cuti, dakle pruza se prilika. Saslusamo, ako imamo primjedbe, iznesemo ih. Na kraju, clanovi skupstine mogu prihvatiti ili odbiti bilo kakve prijedloge. Svjesni moramo biti da niko u klub nece uci bez interesa. Ako iko udje, gledat ce da zaradi. Ako ce postaviti klub na zdrave noge, nek zaradjuje ko mu brani.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 sep 2017, 23:39

Pa ponudite realno rijesenje u trenutnom stanju...Neces nikad dobit reprogram i nema te politike koji ce ti dat reprogram u ovim uslovima,,NGG sve sto pise ja sve potpisujem i slazem se da je tako i to su najposteniji momci sa najvecom ljubavlju gledaju Celik al to ne pije vode nema podrske,nema novca ,nema sponzora,nema navijaca na stadionu ,nikog ne zanima Celik koji ce strahovat u Vitezu da ne primis 5 golova i da sad Mladost i ides ko na Kosevo il Grbavicu gdje je bod naucna fantastika i neces nikad dobit reprogram pa bio Fudo il bil ko na vlasti..Vratices na stadion navijace dobrim igram rezultatima pobjedama i nece te niko pitat tada koji je statut ko je predsjednik ni bilo sta ..To su i ovi skontali i pokrenuli u ovom pravcu ..To je ziva istina a to svidjelo se to nekom il ne to je njegova stvar ..Sto se prije pomiri sa istinom lakse ce mu bit...Ja cu svaki jak Celik podrzat bez obzira ko god bude predsjednik i koji god bude sistem ..Ne mozemo mi kontrolisat klub a ne ulozit nista u klub a ovi nedaju sponzorima da udju u klub i.. ..Nego hoce ovako samo i ovako ce i bit svasta pomalo ,,Nije ovo klub od 800 ljudi i nema on podrsku kako mi mislimo ..Mi bi sponzore i da ti se neko pravda,od tog nema nista .Samo molit boga da krene na bolje da se potpise reprogram i da ovi tzv turci il iz katara bdu vecinski vlasnici i da bude rezultata nekih ..Ne moze ovdje nijedan sistem bit cist et primjer Sarajeva Tan im sve ocistio al dzaba kad imas debile u klubu a tako ce i kod nas bit .malo dobri malo losi malo obecanja lozione i sve u krug.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 sep 2017, 23:46

BatistutA19 je napisao/la:Pa ponudite realno rijesenje u trenutnom stanju...Neces nikad dobit reprogram i nema te politike koji ce ti dat reprogram u ovim uslovima,,NGG sve sto pise ja sve potpisujem i slazem se da je tako i to su najposteniji momci sa najvecom ljubavlju gledaju Celik al to ne pije vode nema podrske,nema novca ,nema sponzora,nema navijaca na stadionu ,nikog ne zanima Celik koji ce strahovat u Vitezu da ne primis 5 golova i da sad Mladost i ides ko na Kosevo il Grbavicu gdje je bod naucna fantastika i neces nikad dobit reprogram pa bio Fudo il bil ko na vlasti..Vratices na stadion navijace dobrim igram rezultatima pobjedama i nece te niko pitat tada koji je statut ko je predsjednik ni bilo sta ..To su i ovi skontali i pokrenuli u ovom pravcu ..To je ziva istina a to svidjelo se to nekom il ne to je njegova stvar ..Sto se prije pomiri sa istinom lakse ce mu bit...Ja cu svaki jak Celik podrzat bez obzira ko god bude predsjednik i koji god bude sistem ..Ne mozemo mi kontrolisat klub a ne ulozit nista u klub a ovi nedaju sponzorima da udju u klub i.. ..Nego hoce ovako samo i ovako ce i bit svasta pomalo ,,Nije ovo klub od 800 ljudi i nema on podrsku kako mi mislimo ..Mi bi sponzore i da ti se neko pravda,od tog nema nista .Samo molit boga da krene na bolje da se potpise reprogram i da ovi tzv turci il iz katara bdu vecinski vlasnici i da bude rezultata nekih ..Ne moze ovdje nijedan sistem bit cist et primjer Sarajeva Tan im sve ocistio al dzaba kad imas debile u klubu a tako ce i kod nas bit .malo dobri malo losi malo obecanja lozione i sve u krug.
Pitanje je ozbiljne namjere, a misljenja sam da je ni u ovom slucaju nema. Nemam ni ja nista protiv da dodju investitori i neka ljudi i zarade ako bude sve ok, ali bojim se da je ovo sve samo farsa.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 sep 2017, 23:54

Ma sutra će sve cvjetat dat će ljudima neku nadu a ona će kasnije bit lažna.Daj Bože da niko ovdje nije upravu.Ali je mene nerviralo kad se treba desit nešto pozitivno i uđem na forum ljudi popišaju i na kraju se ispostavi da su (ste) za sve bili upravu.Čemu god smo se nadali bila je šuplja i mazanje očiju.Švicarci,Amerikanac šta bi s njima :D
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 sep 2017, 00:05

#romeo objasnio. Sve je ovo politika!
I neko rece Kasumovic sef Sepicu hahah:) pa Sepic ce ga pojest svojim djelima, argumentima, sposobnoscu i sa svim. Gube tlo pod nogama radi Celika, i pokusavaju vratiti sjaj. Nedavno sam bio u klubu slucajno i novog direktora direktno pitao, sta ocekuju od investitora, kaze da je ozbiljno, na taj nacin. Uglavnom ovdje bi po nas stvari mogle biti bolje.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 25 sep 2017, 00:17

Potencira se NGG kao da ga se nešto pita. Sada smo svi članovi i mi trebamo odlučiti u kojem pravcu će klub ići. Ni Fudo ni NGG nego članovi.

Istina da je Smrad uradio sve da se, kao što Bati kaže, ovako nešto nametne kao jedino "rješenje", ali naša je zadnja.

Najveći grobar kluba i uprava koja ignoriše zahtjeve vezane za rješavanje ključnog problema: reprograma - spašavaju klub i dan prije "panel diskusije" pozivaju članove (čije zahtjeve množe s nulom) "da pronađu najbolje rješenje"... Možes mislit.

Očekujem gomilu bljuvotina:
- "krivične od SDA",
- "dao sam reprogram i otpis dugovanja prema JP-ima, ispunio sam obećanja"
- "pomoći ću, spasit ću, ali...",
- "socios nije uspio",
- "Šatorovićeva uprava kriva za reprogram",
- "Zenica zaslužuje borbu za titulu",
- "nema rezultata, para, sponzora, navijača, borba za opstanak, hoćemo u Evropu",
- u to će uletit par pojmova poput "javno privatnog partnerstva", "dokapitalizacije" ili "većinskog paketa" koje kao trebamo popušit,
- "uspješno vođenje drugih klubova od strane Turaka",
- "partnerstvo s Turcima i prijateljske utakmice".

Tako da sam mišljenja da je dužnost nas članova da prisustvujemo sutra, ali savjetujem da se pripremimo psihički na veliku količinu samopromocije, dodvoravanja, laži, spinovanja i lažnih obećanja...
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 sep 2017, 01:08

Jos jedna za laku noc ..
ALBAN ma nema nikog protiv ni turaka ni katara ni bilo koga sto ce ulagat u klub ,Al isto nema tog ulagnja koji mi zelimo da je sve cisto ,da ti neko polaze racune za svoj novac..Al ima ovdje svega da vrati neko povjerenje kao oni digl Celik spasili ga ,zamisli samo slika po portlima izjava ako se to potpise .i on je napadnut sa svih strana ,zamisli Celik da propadne pa to mu je kraj .Oni su svjesni d Celik moraju dignit ,o gasenju nema govora ni o novom klubu nema govora ..
PRZUNJER sve je to tako otprilike ko sto si naveo ce bit al nama ne ide nikako da razvlacimo ,oni mogu ovako cekat koliko oces .ugasit klub nece ,uletit para da ne ispadnes iz lige a reprogram neces nikad dobit ovako a sve je spremno samo pokrenut ga ,,Ova pat pozicija ovo stanje ce sve vise tjerat raju da nesto promijene u statutu il jednostavno dolazice novi clanvi i bas izglasat ovo sto oni zele tj investitore ..Ja sam prvi za investitora ,nmze bit gore,tj necemo se pitat puno u buducnosti,al i ovako nmze i sve manje ima podrsku hoce ljudi Celik koji ce pobjedjivat i ne zanima ih nista vise da bi dosli na tekmu ..Sad ides u Doboj i strepis vise nego nekad kad si iso u Begrad il Split il Zagreb il Sarajevo..Bice ovo FUDO PERCO I OSTALA POLITIKA NGG ROBIJASI TURCI KATAR I SVI ZENICANI LOJI VOLE CELIK ......E taj ce sistem bit .kako ce se zvat ne znam i sve dodje DA SE CELIK NIKAD NECE UGASIT I DA CE CELIK BIT POLA POLA .........Laku noc moji dragi NGG ROBIJASI I SVI NAVIJACI CELIKA I SIMPATIZERI ......

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 25 sep 2017, 01:15

istim ljudima koji nisu ispostovali reprogram i koji krse statut svakodnevno se nema sta vjerovati.
koji je ovo vec investitor u celiku po redu??
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 25 sep 2017, 04:01

Jednostavno vise ne vjerujem.
Ocekujem lose rezultate diskusije.

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 25 sep 2017, 10:15

zna li iko na koliko je ovaj golman Markovic potpisao ugovor?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 sep 2017, 10:19

OZWien7 je napisao/la:zna li iko na koliko je ovaj golman Markovic potpisao ugovor?
Amaterski ugovor na godinu dana.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 25 sep 2017, 10:24

prisonbreak je napisao/la:
OZWien7 je napisao/la:zna li iko na koliko je ovaj golman Markovic potpisao ugovor?
Amaterski ugovor na godinu dana.
aha ok, hvala

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.