NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 16 okt 2017, 21:29

STEELMAN prijatelju moj ja te jako cjenim potujem respektujem i svaki tvoj potpisujem l takvih ko ti nema takvi ne odllucuju i takvi nece nazalost nikad odlucivat ..Dobro si reko lternative nema u tom je poenta i mog pisanja ..Nama ko god dodje isto je bilo koji gradonacelnik ,bilo koja stranka aleternative nema i nece niko nikad ni pokrenit reprogram ni otpisa ddugove ..Otice Fudo al doce drugi Fudo .Ja sam licno za Fudu gleaso al nikad ja ise za njeg necu glsat jer je lazov manipulator prevarant interesdzija ..Nisam ja ni glup ni corav znam da je Fudo kriv br 1 i sve zaustavio i nece nikad pokrenit ovaj sistem ni on ni bilo ko drigi kad dodje na vlast ..Varate se ak mislite immo skupstinu imamo clanove i dodjem do tvoje one da je lahko potkupit sve pa cak i clanove a clanovi ce opadat a oni mogu Celik nikad da ga ne ugase i ne vjerujem u gasenje al vjerujem u veliku patnju i igru sa Celikom i otimanje kluba obaranje i statuta i svega ..Zasto smo popustili ,zasto nismo jaci bili brojniji ,Pa mi smo odustali bukvalno posle Zrinjskog sa 10 000 pali na 2000..Mozemo mi godinu ovako pisat .svi mi znamo ko je kriv al ne mozemo nista ..Samo molit boga ako udju neki investitori da bude bolje a uci ce sigurno neko jer trenutno mi druggog rjrsenja nemamo il ce mo samo ispadat iz lige .Ovo ak ni funkcionisat ,oticemo do 5 lige propadne mi ispadamo iz lige i jednostavno necemo moc.Oticemo do 5 lige ..Ja sam uvjek trenutno najbolju opciju kakava je god al najgore sto mi opcija nemamo i uvjek imamo samo jednu il kljuc u bravu ....Ja mislim da se slazes sa ovim il et reci ti najbolje rjesenje al trenutno i realno i bez price o Fudi da je on kriv .To smo remizirali Fudo je krivac br 1 i sve zakljuco..Kako otkljucat a kod njeg kljuc .....Ja mislim da ce Celik bit ovakav kak zamisljaju neki investitor i da grad vise nema sa igracima platama trenerima radnoj zajednici a da ce grad samo ono vracat kroz reprogram i to i otpise dugova .....Drugacije nema sanse ni Fudo ni bilo koji kad dodje na vlast nece ovo nikad pokrenit ovako kako smo zamisljali

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 16 okt 2017, 21:34

Keno rob bas tako nama ostaje samo da se nadamo da ce bit bolje i da cekamo a nas vise niko nista ne pita nit ce ikad vise pitat ..Sta ce bit sa ovim investitorima takozzvanim samo dragi bog zna .moze krenit nablje a mooze nas zakopat zauvjek i grad bi se ogradio nije do njih vi ste birali investitora a ako ga ne biras opet je kljuc u bravu jer drugu opciju nemas .Osim mastanja i psovanja koja ne pije vode

Przunjer
Kontakt:

PostPostao/la Przunjer » 17 okt 2017, 23:08

bordobijeli WroteColon
flash84 WroteColonDok je Memisa, Fude, Zubana janjetine, SDA cobana i ljudi kojima su ovi idoli nece tu biti nicega dobrog. Na celu kluba covjek koji ne zna koliko klub ima clanova, budala koja je obecala 5000 clanova za godinu dana. Doveo je igraca za kojeg smo i mi na forumu znali da nece dobit dozvolu. Al **** ga otjerali su normalne kandidate i onda je ostala jesino ova budala Memis koji je jednako nesposoban kao i oni.

Ali opet ja ne krivim politiku vec ljude jer za 70% stanovnika ovog grada Fudo je heroj i pozitivac. I zato ovaj grad ne zasluzuje nista bolje od Fude i Memisa. Jer Fudo i Memis je slika i prilika stanovnika ovog grada i navijaca Celika.

ne zelim vam na muku pristajati i pametovati ali mislim da od kad ste usli u borbu za bolji Čelik puno mjesate politiku . pricalo se kako je sda izgubila zog toga sto ste se okrenuli protiv njih i kao Fudo ce izvuci celik . pratio sam i puno politiku mjesate to nije dobro za klub i vas same navijace .znam da u nasoj drzavi politika sve kontrolise ali mislim da navijaci trebaju ostati po strani .

Da bi klub prodisao, mora odblokirati račun.

Da bi odblokirao račun, moraš ispregovarati uslove s povjeriocima, te im platiti (dio) dugovanja, potpisati reprogram, pretvoriti u sponzorstvo ili izlobirati otpis.

Najveći klupski povjerioci su porezne institucije i javna preduzeća u vlasništvu Grada Zenice čija potraživanja predstavljaju većinu klupskih dugovanja.

Riješiti problem dugovanja tim povjeriocima otvara klubu mogućnost da pregovara s ostalim kojima je dužan.

Klub nema novca za vraćati dugovanja najvećim povjeriocima. Naravno, površno je i pomišljati da bi neko uletio u Čelik i ulupao 10ak mil KM kako bi bio na nuli, tako da je preostala jedina opcija da Grad Zenica preuzme finansiranje reprograma dugovanja prema Poreznoj upravi, te da javnim preduzećima naloži da otpišu potraživanja od Čelika.

Uz organizacione promjene u vidu novog statuta koji se usvojio, nakon ta dva čina, klub bi konačno dobio osnovne temelje za normalno funkcionisanje.

Dakle: statut, reprogram, otpis dugovanja prema javnim preduzećima. Statut je usvojen, a ovo dvoje ovisi isključivo od volje Grada kojom, naravno, upravlja politika. Znači, samo postojanje kluba ovisi od politike, jer DRUGOG NAČINA NEMA, ili ga barem niko nije ponudio za 2 i po godine.

Ovdje su Robijaši i NGG Za Čelik potpisali memorandume sa većinom stranaka i budućim gradonačelnikom po kojem su se političari obavezali na sprovođenje i ta dva zahtjeva. Pored toga, Gradsko vijeće je osnovalo Radnu grupu u kojoj su, pored političara, sudjelovali i naši ljudi, a ta Radna grupa je samo potvrdila šta je neophodno za spas kluba: prije svega reprogram i otpis dugovanja prema javnim preduzećima.

I, umjesto ispunjenja predizbornih obećanja, zahtjeva s memoranduma i zaključaka Radne grupe koju su osnovali, ti isti političari na čelu sa Fuadom Kasumovićem su predlagali gašenje kluba, izmišljali maloumna uslovljavanja i probili sve moguće rokove za potpis reprograma i spas kluba čime su potjerani svi potencijalni kandidati za Upravu koji su svoje kandidature uslovljavali ispunjenjem ovih gore zahtjeva.

Dakle, ključ spasa kluba je (bio) u rukama Grada. Grad je u rukama politike. Ta politika se obavezala na spas kluba. Politika nas izvarala.

I odatle "mješanje u politiku". A u silnom mješanju, nikom se nismo priklonili niti postali ičiji...

I ponovit ću: drugog načina nije bilo ili ga barem niko nije predložio za 2 i po godine.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 18 okt 2017, 12:20

Rudar Prijedor u 1/8 Kupa BiH ..
Kup je nas :D
Izetbegović : Općina Centar Sarajevo je važnija od desetak drugih općina!

edinedin1
Kontakt:

PostPostao/la edinedin1 » 18 okt 2017, 12:28

avenija WroteColonRudar Prijedor u 1/8 Kupa BiH ..

ispadamo
Opstanak moramo izboriti

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 18 okt 2017, 12:30

edinedin1 WroteColon
avenija WroteColonRudar Prijedor u 1/8 Kupa BiH ..

ispadamo

pa i bolje da ispadnemo i da se fokusiramo na opstanak
ali ovaj Rudar je losiji od nas

maraBL
Kontakt:

PostPostao/la maraBL » 18 okt 2017, 14:16

pozdrav jeel igra kouadi u subotu ? i ako nije tajna ko još je odsutan
ФК Борац Бањалука
FC LIVERPOOL

RZ88Adnan
Kontakt:

PostPostao/la RZ88Adnan » 18 okt 2017, 20:18

Kup kup kup je naš!
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 18 okt 2017, 21:00

maraBL WroteColonpozdrav jeel igra kouadi u subotu ? i ako nije tajna ko još je odsutan

Ne igra Klaudio, to je sigurno.
Hajde Čelik bori se, naša pjesma ori se, idemo do pobjede,
iz pepela digni se, robija je uz tebe, Čelik volim te ..

RZ88Adnan
Kontakt:

PostPostao/la RZ88Adnan » 18 okt 2017, 21:42

U koliko je tekma protiv Borca
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 19 okt 2017, 18:23

Sutra dan D sto se tice turaka u katrana tzv investitora ..........Sta vi mislite da li ste da sutra preuzmu klub il ste protiv.E sad sta ce bit ako ne preuzmu i kakve su nam realne mogucnusti poslije toga ,cekat nove inveastitore il cekat Fudu da nam potpise reprogram i ostalo koje necemo nikad docekat il gledat ove igrace sa 100 ljudi na stadionu i jos manje i gledat kako sispadamo iz liga i ovako doc do 5 lige jer necemo imat novce a cim novca nemas nema ni igraca a naravno neces imat ni publiku ,jer tada ljudi nece ni znat ni kad Celik igra ni sa kim ......Volio bi vase misljenje al realno bez mastanja i prica da je bilo ovo da je bilo ono i trebo je ovo trebo je ono.................NIJE BILO NECE NIKAD NI BIT ............Vase misljenje realno i trenutno

tareizo
Kontakt:

PostPostao/la tareizo » 19 okt 2017, 20:42

ovi ako odu jednostavno kljuc u bravu,nemamo mi pravo na nake probire
Crveno crno je srce crveno crna je dusa crveno crno je radost i tuga opet te bodre robovi sa juga

SAMO CELIK

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 19 okt 2017, 21:16

Ma ja mislim da ste bas dovedeni pred svrsen cin...i to onako planski i sistemski.... djeluje mi da Ce pristat oni sad na sve kolko sam upratio.... nemate vi izgleda vise opcija i sad je ostalo ono DAJ STA DAS
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

RZ88Adnan
Kontakt:

PostPostao/la RZ88Adnan » 19 okt 2017, 23:13

Ma Turci ako su pametni neće uzet klub a s druge strane treba im sve dati nek ubace svoje ljude u funkcije.Nemamo šta drugo izabrati,sumnjam da če preuzeti klubm.Ako bi i oni otišli do kraja sezone nabijanje gol razlike i ovo malo ljudi i igrača će otić.

Daj Bože da uzmu pa da krene sve kako treba.

Iduću sezonu preko kupa u Evropu :cool:

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 19 okt 2017, 23:57

Et kazu sutra bi trebalo to se znat preciznije sta nude a sta traze i da ce se kao znat precizno sve na skupstini kad se bude odlucivalo ,Navodno traze te ljude svoje u klub Ima tu jos borbi prihodi od buducih prodaja ulaznica il buducih prodaja npr igraca .Koliko kome bi islo novca ..Iskreno ja ne vjerujem ni ovim u Celiku a ni tim turcima poznatim prevrantima i tim katranima .boga pitaj koje to i kakvi su to investitori al doduse kakvi investitori takkav i klub i nakzalosnije uvjek imamo samo jednu opciju da glasas il da ne glasas i gasis klub..Nikad nemas da biras ,sad da ti se nudi npr 3 investitora i da biras ko bolje ponudi to izaberes ...Al nema od tog nista.jednostavno te politika blokirala i ne zeli pomoc onako kako treba,neg tu nudi samo ovo vracace oni dugove kroz reprogram al ih buduci Celik ne zanima i hoce skinit ga sa vrata zauvjek il je kljuc u bravu a ovo jedan clan jedan glas zaboravite da ce ikad bit pokrenut ..Samo moze investicija neka il zauvjek blokiran socius model i ko god bude gradonacelnik i koja god stranka bude na vlasti ..NNije ovo samo do Fude ,svi su oni Fude svi politicari i sve stranke

AllGunsBlazing
Kontakt:

PostPostao/la AllGunsBlazing » 20 okt 2017, 15:16

Ako se ikada rijesimo politike i Ublehe i njegovih kmetova, volio bih da nam ovo zasvira na stadion:

Don't hold me up now,
I can stand my own ground,
I don't need your help now,
You will let me down, down, down!
Celik!3,2,2.

KenoRob
Kontakt:

PostPostao/la KenoRob » 20 okt 2017, 16:03

Mi smo mozda najgori klub sa najvecim problemima u Evropi. Ako ne najgori vjeovatno top 5. Trebalo je i to postici...
I dok spavam, tebe sanjam
samo ti si u srcu mom
sa tobom tuga, sa tobom sreca,
SA TOBOM ZIVOT SVOJ JA PREZIVJET CUUU!

RZ88Adnan
Kontakt:

PostPostao/la RZ88Adnan » 20 okt 2017, 16:09

Ja se divim svim navijačima kako su istrpili sve ovo,i čudino se kako nema podrške na tribinama

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 20 okt 2017, 18:47

KenoRob WroteColonMi smo mozda najgori klub sa najvecim problemima u Evropi. Ako ne najgori vjeovatno top 5. Trebalo je i to postici...

Jarane ima njih 50 % vise problema i vece dugove od nas samo sto neznaju vise kukat :D :D

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 20 okt 2017, 23:16

samoposteno WroteColon
KenoRob WroteColonMi smo mozda najgori klub sa najvecim problemima u Evropi. Ako ne najgori vjeovatno top 5. Trebalo je i to postici...

Jarane ima njih 50 % vise problema i vece dugove od nas samo sto neznaju vise kukat :D :D

Ko ce kukat u Vitezu ima ih 16. :mrgreen:

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.