NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 23 okt 2017, 13:02

Ja jos nem ogu da vjerujem da imamo 10 bodova sa nikad losijom ekipom u histtoriji kluba
Opstanak moramo izboriti

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 okt 2017, 13:48

edinedin1 je napisao/la:Ja jos nem ogu da vjerujem da imamo 10 bodova sa nikad losijom ekipom u histtoriji kluba
Sigurno jedna od najgorih ekipa koje su igrale ovu ligu, al' borba nekad nadoknadi kvalitet.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 23 okt 2017, 13:58

Naredna dva kola gostujemo Sarajevu pa dolazi Široki, sve ispod 3 komada realno uspjeh
Opstanak moramo izboriti

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 23 okt 2017, 21:53

Ja ne shvatam ove koji i dalje vjeruju u Memiševića. I koji se "pale" na ove članke tipa "Spahić u Čeliku" ili "Strani investitori ulažu u Čelik". Kao prvo ovaj neki "turčin" koji kao želi da "ulaže" u Čelik je lopov veći i od Fude i od ovih naših sitnih ribica! Frajer je bio u zatvoru zbog štimanja utakmica u drugoj turskoj ligi (bio je vlasnik nekog turskog kluba, koga zanima neka malo progugla).
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 24 okt 2017, 10:40

BatistutA19 je napisao/la:Przunjer al nisi ti mi nije Steelman a ni Alban nista napisali sta vi mislite o buducem o Celiku al realno u ovoj situaciji sta se moze izvuc i jestel vi za investitore i sta ako oni odustanu aovo blokirano koje nece pokrenut ..Da licekat nove investitore il ispadat do 5 lige bez publike igraca novca ...Volio bi vase misljenje cut jer vama kao da je krivo kad ja npisem nesto jbga onako kako jest nkako realno ..Davno sam ja piso bice ovo Celik pola pola ,nesto ovaj statut .nesto ce ubacit oni svoje neke ljude ,nesto ce se izmijesat bas ovako ko sto je sada ..Jos da sutra hoce Zeljo pobijedit Goska kako bi nam valjalo .
Dok je Ublehaš na čelu Grada, ne očekujem ništa.

Klub bez rezultatskih, sportskih, poslovnih i finansijskih ambicija i mogućnosti, kao i klub bez ambicija da postane zakonit i jeste jedno NIŠTA. A dok sam početak provođenja tih aktivnosti ovisi o onom izmetu, ne možeš ni postati NEŠTO jer je za godinu dana 10 puta izdigao Čelik, članove, Uprave, Robijaše, NGG-ove... isključivo iz svojih interesa.

I neovisno koji model bio zastupljen:
- članski: nema normalne Uprave dok je ovakvog odnosa Ublehaša, jer ljudi koji bi bili spremni ući u UO su svjesniji ko upravlja Gradom nego mi svi ovdje zajedno,
- investitori: nijedni ulagači se neće baviti dugovanjima iz prošlog perioda, a bez rješavanja tih pitanja, ne možeš ni postati normalan klub.

Tako da, u svakom slučaju, klub koji ni teoretski ne može u Evropu, ne može dovoditi strance, nije potpisao reprogram, posluje nezakonito, ima podobnu Upravu, posluje radi interesa sitnih kokošara - nije (normalan) klub. Samo je pitanje koliko kome treba da shvati i koliko čiji želudac može podnijeti da bi "to" pratio i za "to" navijao...

Živio!
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 okt 2017, 15:27

PRZUNJER drug zivio ti meni puno puno godina i potpisujem ti svako slovo sto si napiso ..Sve si to extra napiso ko da ti je diktiro Steelman hehe mozda i jest ..Salim se ...Sve je to tako al sta dalje .kako dalje...Ovi otimaju lagano klub .krse statut ne mozes im nista .izglasat ce sve sto zele i bice klub kakav zele ..Mi smo blokirani ..Imamo opcije neke tzv investitore mutne da prezivi klub tj da ziv i sta ce bit posle samo dragi bog zna .Imas opciju ovako blokiran i da ispadas sve do zadnje lige i opet da gledas a ne mozes nista i imas opciju dase ugasi klub ..J za gasenje kluba zbog ublehasa i slicnih njemu nisam nek bude kako bude nek se bori dalje beki novi neki mladji pametniji a za gasenje nikako nisam jer CELLIK nije Fudo i ostali .Ne moze niko rec gasi klub jer mu nije po volji sto nije uspijelo ovo ,Celik je iznad svih ...Najzalosnije sto ti nemas koristi ni od kog otici ce Fudo docic ce drugi Fudo ...Otisla SDA dosla nova SDA .KO kod bio na vlsti nama je to isto ,niko ovo nece pokrenit i iskreno podrzat od politicara i nijedna politicka stranka .tj nazalost ovo je propalo i zaustavljeno zauvjek ..Nemamo mi rijesenja osim price unazad i rec Fudo jje kriv .to je dijagnoza davno potvrdjena al lijeka nemamo mi.kako dalje

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 24 okt 2017, 16:04

Markovic ne brani sljedecu tekmu, popusili smo :facepalm:

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 okt 2017, 16:17

Je li nas opet slagao Memisevic vezano za Kouadia ?
Obecao je u medijima da ce se vratiti do domaceg duela za Zeljom.
Sta je problem sada proslo je jos pola mjeseca nakon obecanog roka ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 24 okt 2017, 16:21

firefirefirely je napisao/la:Markovic ne brani sljedecu tekmu, popusili smo :facepalm:
I bolje da cisti kartone na Kosevu a da bude spreman do kraja polusezone. Na Kosevu 3 komada su ravna bodu...

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 24 okt 2017, 17:46

avenija je napisao/la:Je li nas opet slagao Memisevic vezano za Kouadia ?
Obecao je u medijima da ce se vratiti do domaceg duela za Zeljom.
Sta je problem sada proslo je jos pola mjeseca nakon obecanog roka ?
Pa zar stvarno ista vjerujes ikom u Čeliku :lol: Nece covjek ni zaigrat vise za Čelik,kraj price...
Memisevic je pakaš kao i Perčo i Fudo...Eto Mahmut ce igrat,samo dok sanira povredu i udje u formu :urnebes: Sve su ovo ublehaši žešči u klubu!
::::SAMO ČELIK::::

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 24 okt 2017, 17:51

Marković branio ili ne, zgazit će nas gore na Koševu ko miševe. Inače, sve mi miriše na to da će nas on napustiti već sad na zimu, kakvi nam stručnjaci vedre i oblače u Čeliku . Jeb.eš ti ovo sve ...
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 25 okt 2017, 00:56

BatistutA19 je napisao/la:Przunjer al nisi ti mi nije Steelman a ni Alban nista napisali sta vi mislite o buducem o Celiku al realno u ovoj situaciji sta se moze izvuc i jestel vi za investitore i sta ako oni odustanu aovo blokirano koje nece pokrenut ..Da licekat nove investitore il ispadat do 5 lige bez publike igraca novca ...Volio bi vase misljenje cut jer vama kao da je krivo kad ja npisem nesto jbga onako kako jest nkako realno ..Davno sam ja piso bice ovo Celik pola pola ,nesto ovaj statut .nesto ce ubacit oni svoje neke ljude ,nesto ce se izmijesat bas ovako ko sto je sada ..Jos da sutra hoce Zeljo pobijedit Goska kako bi nam valjalo .
Celik ima svoju buducnost, bilo ga je, ima ga jos je tu negdje, bit ce ga i dalje, ali Fudo polako prolazi, a mogao je biti idol ovog grada. Polako se ukrcava u svoj papirni brodic krojen njegovom mastom i laznim obecanjima koje nam je dao, mogao je biti ponos grada ali eto nije. Investitori dodjose, a da li su stvarno i bili ili je to samo jos jedna farsa i obecanje ludo, sad im ni traga vise nema, ocito se povukli Turci do Bosfora, a mi se nadasmo, ali opet kako ko? Ja ne!
Fudo da je htio mogao je ali nije pridobiti i Grad i okolna sela i sada prolaziti ulicama i GGM-om uzignuta cela, ali nije.
U Celiku ima buducnosti, u investitore vjerujem ali prave, a ne samo formalne onako suhoparno na papir bacene, iznjedrene u masti pojedinaca koji samo mazu oci masama i dobijaju na vremenu, trose vrijeme, a mi cekamo Turke da se pojave i kazu svoje, a njih nema...
Eto vam Fudo pa mu ponovo dajte glas, ovi sa sela mozda i hoce jer im napravi malo ceste, a vi gradjani i vi jer vam obecanja beskrajna daje, vjerujte mu i dalje! Sta je ispunio? Dokle vise?
Fudo je zbog Celika mozda dobio izbore ali isto tako vjerujem da ce Celik biti led na koji ce se pokliznuti i pasti u zaborav, a mogao je biti idol ovog Grada.
Toliko Bati, ne znam cemu se nadas, Turci su vec daleko u stvari gdje su uvijek i bili, ocito kovitlaju u oblacima u magli i necijoj masti, nema tu nafake...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 okt 2017, 04:44

ALBAN kako vi ne kontae il vi svi to kontate i znate .vi samo Fudo al otici ce Fudo past ce u zaborav slazem se i ja sa tim .Ja licno sam mu dao glas i necu nikad vise mu glas dat ..Hocu rec otici ce Fudo al doci ce drugi Fudo u tom jest najveci problem i buduci bilo koji gradonacelnik ce bit opet novi Fudo ,pa niko ovo nece pokrenit jel vama jasno i bilo koja politicka stranka....Al kako dalje imal rijesenja ,ja ga nazalost ne vidimvise osim nekih lijevvih investitora a u prave invetitore ne vjerujemjer pravi investitori nece u ovakav Celik doc jer ovi i bilo ko drugi koji dodju nece nikad pokrenit reprogream i otpisat dugove i da bude jedan clan jedan glas ..Nije problem samo Fuad Kasumovic nego je problem sto je sva poltika i sve stranke novi Fuad Kasmumovic ..Najzalosnije sto ce opet Fudo bit spasioc Celika sa lijevim investitorima i sto ce stadion 5 puta bit puniji i kako god jbace nas po stot put...
Danas kup asolutno mi svejedno cak je blje mozda i ispast nego se patit i orjentisat na ligu .Sto se tice Sarajeva nema se tu sta privcat trica nam ne gine ko god branio ..Mrkovic naravno da nece ostat u Celik on u sbakom kluu moze bit prvi golman a vjerujem da ga i iz Hrvatske prati ..hocemol imat kkoristi cisto sumnjam jer on koliko sam shvatio je igrac na pozakmici Lokomotive a Lokomotiva je Dinamo 2 ,znaci on je Dinamov igrac ..Mozda dobijemo neku siscu ,a o prodaji nema od toga nista ...Za Kuadia mozda opet zaigra al na proljec al dabogda ,kako god trebali bbi se pojacata a kako se pojacat opet preko gradskih para pice ganjaj opstanak ko svaki put

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 25 okt 2017, 11:16

BatistutA19 je napisao/la:...Sve je to tako al sta dalje .kako dalje...
Pa ako i ima mazohista koji su nakon svega pronašli snage i volje za nekakvu borbu, o njihovim koracima se očito neće pisati ovdje na javnom forumu.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 25 okt 2017, 11:42

Alban je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Przunjer al nisi ti mi nije Steelman a ni Alban nista napisali sta vi mislite o buducem o Celiku al realno u ovoj situaciji sta se moze izvuc i jestel vi za investitore i sta ako oni odustanu aovo blokirano koje nece pokrenut ..Da licekat nove investitore il ispadat do 5 lige bez publike igraca novca ...Volio bi vase misljenje cut jer vama kao da je krivo kad ja npisem nesto jbga onako kako jest nkako realno ..Davno sam ja piso bice ovo Celik pola pola ,nesto ovaj statut .nesto ce ubacit oni svoje neke ljude ,nesto ce se izmijesat bas ovako ko sto je sada ..Jos da sutra hoce Zeljo pobijedit Goska kako bi nam valjalo .
Celik ima svoju buducnost, bilo ga je, ima ga jos je tu negdje, bit ce ga i dalje, ali Fudo polako prolazi, a mogao je biti idol ovog grada. Polako se ukrcava u svoj papirni brodic krojen njegovom mastom i laznim obecanjima koje nam je dao, mogao je biti ponos grada ali eto nije. Investitori dodjose, a da li su stvarno i bili ili je to samo jos jedna farsa i obecanje ludo, sad im ni traga vise nema, ocito se povukli Turci do Bosfora, a mi se nadasmo, ali opet kako ko? Ja ne!
Fudo da je htio mogao je ali nije pridobiti i Grad i okolna sela i sada prolaziti ulicama i GGM-om uzignuta cela, ali nije.
U Celiku ima buducnosti, u investitore vjerujem ali prave, a ne samo formalne onako suhoparno na papir bacene, iznjedrene u masti pojedinaca koji samo mazu oci masama i dobijaju na vremenu, trose vrijeme, a mi cekamo Turke da se pojave i kazu svoje, a njih nema...
Eto vam Fudo pa mu ponovo dajte glas, ovi sa sela mozda i hoce jer im napravi malo ceste, a vi gradjani i vi jer vam obecanja beskrajna daje, vjerujte mu i dalje! Sta je ispunio? Dokle vise?
Fudo je zbog Celika mozda dobio izbore ali isto tako vjerujem da ce Celik biti led na koji ce se pokliznuti i pasti u zaborav, a mogao je biti idol ovog Grada.
Toliko Bati, ne znam cemu se nadas, Turci su vec daleko u stvari gdje su uvijek i bili, ocito kovitlaju u oblacima u magli i necijoj masti, nema tu nafake...
To da je zbog Celika dobio izbore nidje veze da njemu nije bilo sela isto ko i Husi nebi on nikad pobjedio ali sta je tu je ko god da nam dodje isto ce nam bit jer ni jedna vlast nece pola budzeta grada uloziti u Celik pa rastrgali bi ih ljudi vidis da milijardu problema ima u gradu

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 25 okt 2017, 12:07

samoposteno je napisao/la:
Alban je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Przunjer al nisi ti mi nije Steelman a ni Alban nista napisali sta vi mislite o buducem o Celiku al realno u ovoj situaciji sta se moze izvuc i jestel vi za investitore i sta ako oni odustanu aovo blokirano koje nece pokrenut ..Da licekat nove investitore il ispadat do 5 lige bez publike igraca novca ...Volio bi vase misljenje cut jer vama kao da je krivo kad ja npisem nesto jbga onako kako jest nkako realno ..Davno sam ja piso bice ovo Celik pola pola ,nesto ovaj statut .nesto ce ubacit oni svoje neke ljude ,nesto ce se izmijesat bas ovako ko sto je sada ..Jos da sutra hoce Zeljo pobijedit Goska kako bi nam valjalo .
Celik ima svoju buducnost, bilo ga je, ima ga jos je tu negdje, bit ce ga i dalje, ali Fudo polako prolazi, a mogao je biti idol ovog grada. Polako se ukrcava u svoj papirni brodic krojen njegovom mastom i laznim obecanjima koje nam je dao, mogao je biti ponos grada ali eto nije. Investitori dodjose, a da li su stvarno i bili ili je to samo jos jedna farsa i obecanje ludo, sad im ni traga vise nema, ocito se povukli Turci do Bosfora, a mi se nadasmo, ali opet kako ko? Ja ne!
Fudo da je htio mogao je ali nije pridobiti i Grad i okolna sela i sada prolaziti ulicama i GGM-om uzignuta cela, ali nije.
U Celiku ima buducnosti, u investitore vjerujem ali prave, a ne samo formalne onako suhoparno na papir bacene, iznjedrene u masti pojedinaca koji samo mazu oci masama i dobijaju na vremenu, trose vrijeme, a mi cekamo Turke da se pojave i kazu svoje, a njih nema...
Eto vam Fudo pa mu ponovo dajte glas, ovi sa sela mozda i hoce jer im napravi malo ceste, a vi gradjani i vi jer vam obecanja beskrajna daje, vjerujte mu i dalje! Sta je ispunio? Dokle vise?
Fudo je zbog Celika mozda dobio izbore ali isto tako vjerujem da ce Celik biti led na koji ce se pokliznuti i pasti u zaborav, a mogao je biti idol ovog Grada.
Toliko Bati, ne znam cemu se nadas, Turci su vec daleko u stvari gdje su uvijek i bili, ocito kovitlaju u oblacima u magli i necijoj masti, nema tu nafake...
To da je zbog Celika dobio izbore nidje veze da njemu nije bilo sela isto ko i Husi nebi on nikad pobjedio ali sta je tu je ko god da nam dodje isto ce nam bit jer ni jedna vlast nece pola budzeta grada uloziti u Celik pa rastrgali bi ih ljudi vidis da milijardu problema ima u gradu
Nemoj se brukat da nije bilo NGG nikad ne bi pobjedio na izborima, lagao ej citavo vrijeme i sad laze, a najvise oko Čelika. Njega uopste ne interesuje nas klub i covjeka sport ne interesuje, kakav god Huso je bio Michael Jordan za ovu ublehu i kriminalca iz G.Vakufa
Opstanak moramo izboriti

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 okt 2017, 13:00

Da je danas probat proći u kupu,bit će teško ali se opet nadam.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 25 okt 2017, 16:06

Ja cu spasit Celik poslije izbora 2018te !!!

Ima tu jos puno extra momaka. Bice Celik Sampon
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 okt 2017, 16:28

Bravo momci,ŠIŠIĆUUUU

PS.E jesmo dugo vodili
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MortemHz » 25 okt 2017, 16:32

Je l' vam prva ekipa danas u Prijedoru?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.