NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 nov 2017, 20:30

Nisam ja u depresiji Steelman eo cekam Hrvatsku gledat i pijem kafu i malo po netu beze do tekme ubijam vreme ..Al sve iste price u krug od svakog a niko nema rjesenje ..Ja bi samo volio jak Celik a vise mi nije bitno ni ko ce vodit ni kakav sistem,jer u svakom sistemu lopovi isplivaju i ko god investira u Celik gledace sebe i nece sigurno u Celik ..Meni ni u dzep ni iz dzepa volio bi samo jak Celik i ovo je vise na vrh glave svakom .iduce sezone ak bude ovako bice nas vise na forumu neg na stadionu

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 12 nov 2017, 20:37

BatistutA19 je napisao/la:ALBAN kad sam ja reko da nije Fudo kriv ..De mi nadje post moj .ja cu sa odjavit odmah ako nadjes..Znam ja dijagnozu Celika ko je kriv nisam ja glup al ne znam lijek ..Ovo ovako ne moze i za turske sam i bilo koga a za ovo nisam cekanje .I ja sam optimista i dalje jer od ovog goe ne moze .socius modell ne vjerujem vise jer nema podrsku ..Vjerujem u nekog investitora .samo se nadam bar normalnom i da Celik krene gore ..A vala nijedan nece bit posten..Alban slazem se to laz obmana al sta je rjesenje .jel cekat vjecno ovako i podrzavat sto niko ne podrzava i sto nemas nikakvu moc ni podrsku ni od kog ,nemas ni novca ,nemas neka imena .nemas nista.....Sta je rjesenje osim price da je Fudo kriv i nije ispostovo nista ..Nemoj mi samo te price .onda ak krenes u rat trebas bit spreman na sve i za ovu blokadu al za blokadu nema rjesenje osim price unazad....Cekas da nesto pokrenes i cekas od covjeka koji je sve zakocio i blokiro ....
Svako zasto ima svoje zato, svaki problem ima svoje rjesenje ...
Strpljenja, sve ce ovo jednom biti juce :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 nov 2017, 21:00

Diplomatski odgovor ,kao da si politicar Alban....Znaci odgovor je nista :)

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 12 nov 2017, 21:07

BatistutA19 je napisao/la:Diplomatski odgovor ,kao da si politicar Alban....Znaci odgovor je nista :)
Ako jednom budete glasali za mene mozda budem politicar, ali onaj koji ne krade ;) :cool:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 nov 2017, 21:13

Alban je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Diplomatski odgovor ,kao da si politicar Alban....Znaci odgovor je nista :)
Ako jednom budete glasali za mene mozda budem politicar, ali onaj koji ne krade ;) :cool:
Ne mozes ti bit politicar zato to ne krades i sto i posten ..Vidis samo da uspiju lopovi kriminalci lazovi prevaranti starlete neke sonzoruse .a posten nema ga nigdje .radi za 400 maraka ..al et odesmo mi sa teme al et gledam Hrvatsku pomalo pa malo virnem ovdje .da nisu turci dosli potpisali i Adnan garant viri i ceka hehehhe.....bice bolje nadat se al bgm napatili smo se zbog Celika koji svi volimo al dzaba neda politika nazalost ...

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 12 nov 2017, 21:27

Naravno uvijek je bolje glasati za prljavog stranackog pacova i lopova nego za neku postenu opciju zeljnu pravde i postenja.

To je nasa zbilja i nase podneblje i onda se cudite zasto nam sve truhne, propada i nestaje, zasto ljudi odlaze, zasto je i taj sport u nestajanju itd..

Sve dok je tako moj Bati ti ces cekati da se Celik opet vrati, kriva je politika, ali najveci krivci smo svi mi koji ih hranimo i dajemo podrsku da rovare i izrabljuju ovaj jadni narod...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 nov 2017, 21:53

Alban eo poluvreme pa ti nesto kazem sve je to znam a najlakse je manipulisat sa glupim i nepismenim ..Sad ovaj Fudo da dovede Abramovica u Celik od mene nece nikad glasa vise dobit ..Al on bilo koga ak dovede i dovesce i pokrenuce on ovo kad bude njemu odgovaralo .opet ce ubjedit narod da je spasio Celik a sto nece imas 500 ljudi na stadionu a svi cekaju da bude bolje i cim bude bolje eto ih na stadion i takve ne zanima nista drugo ..teska je to tema otisli bi daleko ja mislim da bi dosli do ratnih tema ..OVDJE JE SAMO KRATKO JASNO SVAKO SVOJ NAROD KRADE I PLJACKA.nadat se boljem al iskreno dabogda a svako ide za boljim zivotom

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 12 nov 2017, 22:13

BatistutA19 je napisao/la:Alban eo poluvreme pa ti nesto kazem sve je to znam a najlakse je manipulisat sa glupim i nepismenim ..Sad ovaj Fudo da dovede Abramovica u Celik od mene nece nikad glasa vise dobit ..Al on bilo koga ak dovede i dovesce i pokrenuce on ovo kad bude njemu odgovaralo .opet ce ubjedit narod da je spasio Celik a sto nece imas 500 ljudi na stadionu a svi cekaju da bude bolje i cim bude bolje eto ih na stadion i takve ne zanima nista drugo ..teska je to tema otisli bi daleko ja mislim da bi dosli do ratnih tema ..OVDJE JE SAMO KRATKO JASNO SVAKO SVOJ NAROD KRADE I PLJACKA.nadat se boljem al iskreno dabogda a svako ide za boljim zivotom
Malo me dijeli od konacnog odlaska ali opet nada u meni tinja da postoji sutra i da ce biti ipak bolje ;)
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 nov 2017, 22:33

Alban je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Alban eo poluvreme pa ti nesto kazem sve je to znam a najlakse je manipulisat sa glupim i nepismenim ..Sad ovaj Fudo da dovede Abramovica u Celik od mene nece nikad glasa vise dobit ..Al on bilo koga ak dovede i dovesce i pokrenuce on ovo kad bude njemu odgovaralo .opet ce ubjedit narod da je spasio Celik a sto nece imas 500 ljudi na stadionu a svi cekaju da bude bolje i cim bude bolje eto ih na stadion i takve ne zanima nista drugo ..teska je to tema otisli bi daleko ja mislim da bi dosli do ratnih tema ..OVDJE JE SAMO KRATKO JASNO SVAKO SVOJ NAROD KRADE I PLJACKA.nadat se boljem al iskreno dabogda a svako ide za boljim zivotom
Malo me dijeli od konacnog odlaska ali opet nada u meni tinja da postoji sutra i da ce biti ipak bolje ;)
Ja licno nikad ne bi nigdje otiso samo ovdje da imam neki normalan zivot .ne mastam nista ni bjesna auta ni novac veliki ni vile ni nista.Samo normalan zivot skroman...A ak nema toga otiso bi uzasto ne e jedino mislim da ne bi otiso nkad recimo Amerika Australija Kanada i to ..A po ewropi bi bilo gdje otiso jer uvjek se moze doc nije toliko daleko .....Et nek nas neko vrati na temu NK CELIK ZENICA ....dobra Hrvatska nek si ove Grke izbacili volim nego ista .....

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 14 nov 2017, 11:23



Veliki Celik
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 14 nov 2017, 13:26

"Nemam zamjerke za tretman u Bosni, imamo dobrog trenera, igram standardno, zadovoljan sam formom i moguće je da ostanem do ljeta ovdje. Ipak kada se za vas interesuje jedan Čelik, koji je veliki klub za naše uslove onda vam ne može biti svejedno. Kontaktirali su me iz Čelika i raspitivali se za moj ugovor, iskreno godi mi interes, ali i drugih klubova iz Premijer lige. Vidjet ćemo šta će se desiti, želim napredovati, nije isključeno da ostanem u Bosni, ali isto tako ako ponuda Čelika bude dobra, ko bi odbio da igra na Bilinom polju u crno-crvenom dresu i to u Premijer ligi", kazao je za SportSport.ba Dino Dizdarević bivši igrač Croatia Sesvete, Jedinstva, Sloge, Žepča, švicarskog Pajdea, te Natrona iz Maglaja.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/celik-za ... ica/258702

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 15 nov 2017, 05:05

Tema je aktivna ko i Fudo za reprogram
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 15 nov 2017, 10:17

http://www.ind.ex.hr/sport/clanak/misko ... 07576.aspx

Evo ovi se povlace iz Rijeke, treba im predlozit da dodju u Celik. Mi imamo vise potencijala :lol:

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 15 nov 2017, 10:27

Čelik 13.300 (7)
Kopirano sa teme Posjete

i onda se vratimo 10 godina unazad, kad je na utakmici protiv travniko bilo oko 7000 gledalaca



Ako me sjecanje dobro sluzi, mislim da je na ovoj utakmici golman travnika nosio juventusov dres i samo preko grba juventusa preljepljen grb travnika. Sjecam se tad bio na jugu i on dosao po jednu loptu iza gola i tacno se vidjelo to :urnebes:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 nov 2017, 14:51

Tema je postala zivi smor i katastrofa ,cista sprdnja od teme i od kluba ,svi nesto samo ismijavaju ,pametuju ,iste price od sviju u krug al ja od vas jods nisam procito neko konkretno realno rijsenje ...Kako doci do jakog Celika ,osim one vec dosadne price da je bilo ovo da je bilo ono koja vise postaje i smijesna i jadna koja vise ne pije vode ,koja vise nema nikakvu podrsku nigdje trenutno..PLAN A JE PROPO I PRESLO JE SE NA PLAN B A TO JE SAMO PAMETOVANJE A REALNO RAJU OBICNU ZABOLI ZA CELIKOM....eto ovako je dobro a ostalo nista ne valja......Ovako mi smo mrtav klub to nek je svima jasno i slijedi samo ispadanje iz lige u ligu nizu ..neki investitor ako dodje il ce nas dignit il ce nas on ugasit i vise opcija nema .Ostalo je sve masta i pusti snovi ,,,Definitivno sam za bilo kog investitora jer ovo nece nikad proc,pa kako nam bude nek bude jer mi nemamo sta ponudit nit imamo sta izgubit ,ovakvih klubova poput Celika imas na stotine i od proslosti se ne zivi

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 nov 2017, 19:40

Kakva su ovo prepucavanja Celika i medija ? Jos nam i to treba.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
samocelik
Postovi: 5947
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 16 nov 2017, 12:18

Itekako da treba. Klub u kakvog god stanju da jeste ne smije dopustiti da razno razni anonimusi preko polu-profesionalnih novinara i portala ( ma koliko god ja volio ovaj portal, SS.ba je to postao) veličaju svoje sopstveno ime i pokušavaju se "prodati". Naravno klub treba biti oštar i otrovan prema svakoj netačnoj i nepotpunoj informaciji. Ja im u ovome dajem punu podršku!
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 nov 2017, 15:46

http://www.zenica.ba/aktuelnosti/obavje ... bd93054cdc

Gradonačelnik Zenice gdin. Fuad Kasumović potpisao je danas saglasnost kojom se Nogometnom klubu Čelik i u budućnosti omogućava korištenje stadiona Bilino polje za odigravanje prvenstvenih utakmica. NK Čelik dobio je saglasnost i za korištenje nogometnog terena na Kamberovića polju za odigravanje utakmica i treniranje, a sve prema sadašnjim uslovima korištenja. Ova saglasnost, koja uključuje i mogućnost izgradnje nogometnih terena na lokaciji Kamberovića polje – Plandilo, između željezničke pruge i puta M-17, bila je potrebna kako bi pristupilo završnim pregovorima sa zainteresovanim investitorima koji žele preuzeti većinska prava upravljanja NK Čelik. Saglasnost je izdata nakon što se Upravni odbor NK Čelik u srijedu obratio gradonačelniku i Gradskoj upravi sa zahtjevom za njeno izdavanje, a na čemu su insistirali zainteresovani investitori. „Kao gradonačelnik zainteresovan sam da se problem Čelika, koji je ogroman i opterećava odnose u gradu, riješi na zadovoljsto svih njegovih navijača. U srijedu sam imao sastanak sa navijačima, oni su svjesni da je Grad uradio sve što je u njegovoj nadležosti da spasi klub koji je sinonim Zenice. Svaki zainteresovani investitor imao bi iste uslove i sada je na upravi kluba da uspješno kraju privede započeti posao“, izjavio je Fuad Kasumović, gradonačelnik Zenice.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 17 nov 2017, 00:53

Pregovori NK Čelik i investitora se bliže kraju – Pregovori NK Čelik i investitora se bliže kraju. Trenutno se finaliziraju dogovori pravnog karaktera i prikuplja sva potrebna dokumentacija, kako bi se napravio konačni ugovor, piše nkcelik.ba.

Danas je NK Čelik dobio saglasnost Grada Zenice i gradonačelnika Fuada Kasumovića za korištenje terena stadiona “Bilino polje”, takođe pravo na korištenje nogometnog terena na stadionu “Kamberovića polje”. Na zahtjev investitora grad je omogućio i izgradnju nogometnih terena na lokaciji Kamberovića polje – “Plandilo”.

Ova dokumentacija je korak bliže finaliziranju pregovora sa investitorima, te još ostaje na pravnicima da naprave konačnu verziju ugovora u kojoj bi obje strane bile zaštićene i kako bi se ugovor mogao prezentovati Skupštini NK Čelik koja će u konačnici dati svoj sud, da li investitori ulaze u Klub ili ne.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 nov 2017, 04:44

Probudi se i eo prvo ovdje da udjem da vidim imal ista novo .Bgm ima poceli pisat..I sta sam ja cjelo vremo piso da ce bit Celik ono pola pola ni tamo ni vamo bice statut nas i bice njihovi ljudi i da se nece nista nikad pokrenit dok ne dodje neki tzv investitor pa kakav god i da nece ovo nijedan politicar ni stranka bez ovog nikad pokrenit .Upravo se ovo desava grad daje klub investitoru i skida ga sa ledja a naravno mi ce mo izglasat jer mi druge opcije vise nemamo,,sta god da se desi Fudo je ogradjen i rece nije d mene vi ste nasli investitora a ukoliko bude bolje bice veliki spasioc kluba i uzece opet izbore ....Od mene glasa opet nece dobit nikad vise jer jer je sve okreno u drugom smijeru od obecanog ..Znaci slago sve ,,Da se razumijemo treba bit posten svaki bi politicaar uradio ovako i cak mislim puno gore ..Mozemo mi pljuvat Fudu al sa SDA i drugim ni ovo ne bi bilo ,,Et ovako ce bit neke nade ,,Uglavnom reko sam jedina opcija za reprogram je neki investitor i vise opcija nema niodkog i nikad ,ko misli drugacije i srcem il hujom nekom taj nije svijestan dje sad Celik ,znaci na dnu nit moze gore i samo moze jos dole do kraja potonut --Sad sa ovim nista idemo u veliki rizik i na kocku nadat se boljem i krenit ka vrhu a moze nas i ugasit ovaj investitor to sam svijestan al i ovako smo ugaseni mi nemamo vise nit sta ponudit i nit imamo sta izgubit ..Idemo se kockat pa sta nam bog da ...Definitivno sam za ovo i podrzavam jer je jedina realna opcija ...Jedino sto imam nade je ovo st pise za pravnike .Mislim totalni sam laik za pravo al opet kontam onu recenicu trazice se u ugovoru zastite i da svako svoj dio mora odradit ..Npr grad za stadione a turci-katrani za finansije ......Ne znam sta vvi mislite al ja sam definitivno i za ovo nego nista .

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.