NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 23 nov 2017, 21:59

Misliš na ono kad mu je Čizmo spustio ko niko ?
Ako je već halalio, zbog ljubavi, što to ne bi radi nekog hajvana ?

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 nov 2017, 22:05

TofiTofita je napisao/la:Misliš na ono kad mu je Čizmo spustio ko niko ?
Ako je već halalio, zbog ljubavi, što to ne bi radi nekog hajvana ?
Da na to, ali da sam na njegovom mjestu dobro bih razmislio nakon ove prozivke i stavljanja na crnu listu.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 23 nov 2017, 22:09

Lično ga cijenim i mislim da bez obzira na sve - ako je rekao da je halalio, onda će to potvrditi i formalno. Potraživanje bi dalo novi povod Ublegašu da provocira.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 nov 2017, 22:11

Cizmo je svjetska ljudina, ko zna mozda ne budu turci mozda bude cizmo sa svojim haverom.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 23 nov 2017, 22:15

prisonbreak je napisao/la:Cizmo je svjetska ljudina, ko zna mozda ne budu turci mozda bude cizmo sa svojim haverom.
Pod ovim uslovima, sto da ne. Skida se Celiku omca oko vrata, ti preuzmes tekuće poslovanje i sportski segment.
A gdje su @Steelman i Przunjer da ih pitam, ostaje li nas statut?
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 nov 2017, 22:16

TofiTofita je napisao/la:Lično ga cijenim i mislim da bez obzira na sve - ako je rekao da je halalio, onda će to potvrditi i formalno. Potraživanje bi dalo novi povod Ublegašu da provocira.
Slazem se s tobom, ali zar iz kluba kad je vec to rekao niko nije mogao kontaktirati covjeka i potpisati papir kojim se ovaj i zvanicno odrice potrazivanja?
Doduse, kad vidim da na spisku ima i onih koji su se i papiroloski odrekli potrazivanja, a i dalje ih se proziva, onda cemu dalje, neozbiljnost i sramota! Kako sutra ako zatreba ponovo pitati te ljude da recimo budu sponzori, donatori i slicno?

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 nov 2017, 22:18

BadrHari je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Cizmo je svjetska ljudina, ko zna mozda ne budu turci mozda bude cizmo sa svojim haverom.
Pod ovim uslovima, sto da ne. Skida se Celiku omca oko vrata, ti preuzmes tekuće poslovanje i sportski segment.
A gdje su @Steelman i Przunjer da ih pitam, ostaje li nas statut?
Oni su pobjegli :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 nov 2017, 22:22

Rade na Austrijancu haha
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 nov 2017, 22:27

prisonbreak je napisao/la:Rade na Austrijancu haha
Dobar je Rade Serbedzija glumac :D pogotovo kad glumi Rusa :) i po prsima se busa :cool:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 nov 2017, 22:30

Alban je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Rade na Austrijancu haha
Dobar je Rade Serbedzija glumac :D pogotovo kad glumi Rusa :) i po prsima se busa :cool:
Dobar, dobar trudis se :tralala:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 nov 2017, 22:39

prisonbreak je napisao/la:
Alban je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Rade na Austrijancu haha
Dobar je Rade Serbedzija glumac :D pogotovo kad glumi Rusa :) i po prsima se busa :cool:
Dobar, dobar trudis se :tralala:
Trudovi nisu moja briga ;) bitnije mi kako da utjeram dug i namaknem koju kintu da pasos uzmem u avion sjednem i da kidnem na daleke pute, preko bare, sto dalje i od Austrije i od Turske i razglednice da vam saljem :thumbup:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 nov 2017, 22:40

D i ja neku napisem kako sam ja skonto stvari ..
PRISONBREAK tacno da je zamrla tema skroz.katastrofa al valjda ce mo se proudit..Kazes sto nije reprogram pokrenut ,pa ne mozes ga pokrenit i sta ces grad uplati ratu npr a vamo ti ne mozes dat place igracima redovno sve izmirit obaveze ..Zato se i ceka sve da paralelno pokrenu i reprogram i investitor taj tzv neki .madaja nijednom ne vjerujem ..
ALBAN u pravu si dase trebalo prije sa dovima sto im se duguje pregovarat ,al nmzes ti pregoarat kad mu u ppregovorima ne nudis nista ni pare ni garanciju .sta ces pregovarat kako ...Ja tebi dugujem napr 1000 i kazem ae na kafu da vidimo za dug nemam feninga a da kazem eo ti 300 pa ce mo dalje vidjet ,tako i ovi ,sta da pregovras kako ao traze svoje pare .Vidis ti koji u oni ..Lahko je sve priccat teoretsski al prakticno sve tesko ,uglavnom bez novca u klub nema nista ni luba ni navijaca ni nista
Ja et koliko sam danas se cuo sa nekim na neki nacin poslije one presice skonto sam od ovih dobavljaca i fizickih lica kome se duguje traze im se oprost tj da halale dug il da se nesto to smanji i navodno bi investitori vratili dug njima al da se umanji ..Tako sam ja shvatio .....Valjda bude bolje jer od ovog nmze gore..Ja sam davno reko da je ovo jedina opcija grad reprogram i otpis uz investitora ..ostalo je samo masanje,niko bez investitora nekog ovo nece pokrenit i to prvo kad vidi investitora .A prvo reprogram pa cekat investitore ,od toga nema nista nikad i ni odkog

Avatar
avenija
Postovi: 13489
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 23 nov 2017, 23:31

Misljenja sam da Cizmo nece praviti problem, on je ipak iskreni Celikovac, na stranu ova prepucavanja sa Fudom stranacka...
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 23 nov 2017, 23:57

Ma Čizmo će lagano to riješit,on je najmanji problem.Baš me interesuje koji su iznosi al eto vidjet ćemo u poneljak
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la penke » 24 nov 2017, 01:25

Pozdrav ekipa, oprostite na upadu,jel ima ista od ovih investitora za Celik? Nadam se da ce uloziti nesto, zelim vam opstanak. Pozdrav.
Samo jedno ime


GangG
Postovi: 108
Pridružen/a: 31 okt 2013, 14:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GangG » 24 nov 2017, 14:50

Ako Grad riješi porezni dug i javna poduzeća ovaj dug od milion ili dva i nije toliko veliki. Ako će invertitori svake godine ulagati milion - dva eura uz dobar dogovor ovaj dug se lako riješi i nije neki veliki problem. Ali s obzirom da je kod nas sve problem svašta je moguće. Ako će se klub ugasiti zbog milion duga poseri ti nas.
Zanima me jel klub sad plaća redovno obaveze prema javnim poduzecima?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 24 nov 2017, 15:07

penke je napisao/la:Pozdrav ekipa, oprostite na upadu,jel ima ista od ovih investitora za Celik? Nadam se da ce uloziti nesto, zelim vam opstanak. Pozdrav.
Pozdrav drug, bit ce od invenstitora nesto, a i vec se zna otprilike koliko ce ulagati, idu bolji dan za Celik svi se nadamo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 24 nov 2017, 15:39

GangG je napisao/la:Zanima me jel klub sad plaća redovno obaveze prema javnim poduzecima?
Nema razloga da plaća, lakše je ući u dug pa zakukati da se dug oprosti. Mada realno, trebao bi biti samo trošak za vodu, jer na stadionu nema grijanja svakako. Vodu bi trebalo da plaća alba jer oni održavaju teren i za to im grad dobro iskešira.
Pravda za flash-a!!!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 24 nov 2017, 16:27

Cetvrti sudija Mateo Musa koji je katastrofalno sudio zadnje kolo. I jos sudije is citluka ljubuskog itd...smijesno sta radi savez konstantno na nasim utakmicama

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.