NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 16 jan 2018, 23:40

znao sam da je lood cim dolazi kod nas i cim ga je angazovao znaci reprogram je gdje je tu je lik je majstor al je zivac idealan za nase lige

Avatar
samocelik
Postovi: 5947
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 16 jan 2018, 23:44

Stativa88 je napisao/la:https://www.zenit.ba/bivsi-igrac-galata ... i-u-celik/ turski bataljon sad provjerite da nije bio na bausteli hajd ga znaj
Hoće li i ovaj u Almy ili možda kod Ekre :kafa:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 16 jan 2018, 23:44

jagamu je napisao/la:Jos neki dan rece: Vi sto ste u EU sta vas briga za Celik, ostavite ga nama koji smo u Ze. Grdne rane haha
Pa zar niste skontali za ovo vremena o kome se radi.... :lol:

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 17 jan 2018, 00:00

samocelik je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:https://www.zenit.ba/bivsi-igrac-galata ... i-u-celik/ turski bataljon sad provjerite da nije bio na bausteli hajd ga znaj
Hoće li i ovaj u Almy ili možda kod Ekre :kafa:
bice u tenu izbacivac vidim ima jak gard

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 17 jan 2018, 00:16

UltrasZenica je napisao/la:
jagamu je napisao/la:Jos neki dan rece: Vi sto ste u EU sta vas briga za Celik, ostavite ga nama koji smo u Ze. Grdne rane haha
Pa zar niste skontali za ovo vremena o kome se radi.... :lol:
Ma sta ja znam druze. Ovdje na forumu poznajem samo jednu osobu. Ispade dijaspora nema pravo na Celik, yebiga samo onaj ko zivi u Ze ima pravo da ide na tekme itd itd
moSa likCe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 jan 2018, 00:17

Dje ovog nadje ne znam a da bi nam valjo,valjo bi nam itekako .Samo ne znam na koju foru ce ga registrovat da li ce i on ko Cuadio il ce ic regularno vidjet ce mo ne bih da nagadjam. Jel ovo dres Aydin sto drzi sa brojem 9 jel ovo nesto novo...Ovo kad citas reko bi covjek ozbiljni,eo trazi neke sponzore nove al mi smo toliko isprepadani i izvarani da se svoje sjenke bojimo a kamol drugog.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 jan 2018, 00:18

Krpic i Nikolic su otpali traze nemoguce eto jedna u vezi sastava, a i reprogram se ubrzo rjesava.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

BlaBlaTron
Postovi: 694
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 17 jan 2018, 00:22

prisonbreak je napisao/la:Krpic i Nikolic su otpali traze nemoguce eto jedna u vezi sastava, a i reprogram se ubrzo rjesava.
I ja sam danas čuo iz užih krugova da je reprogram do kraja januara riješen problem. Iz njihovih usta u božije uši...

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 17 jan 2018, 00:23

Hajd' da vidimo redoslijed?

1. Uplatiti cc170k za porez za proslu godinu
2. UIO potvrdjuje da je moguce da se konacno zapocne realizacija reprograma po osnovu poreskih dugovanja
3. Pocetak uplata reprograma
4. Poslije mjesec dana skida se blokada racuna i tada je tek moguce izdavanje radnih dozvola za strance

Evo, nisam 100% siguran je li to bas to, al prilicno jesam. A molio bi one koji su bas skroz upuceni, da nam razjasne. Po nekoj mojoj racunici, proci ce jos najmanje dva mjeseca, a da se sutra uplati poreski dug za proslu godinu, do deblokade racuna. Sto znaci u najboljem slucaju neces moci racunati na njega prvih nekoliko kola.

Doduse uvijek je moguce uraditi neku zavrzlamu kao sa Kuodiom...

I sta ako ne bude mogao da igra? On ce moci regularno registrovan za NK Čelik u savezu i njegov ugovor ce biti vazeci. Sto znaci, imao radnu ili ne, njemu se plata mora isplatiti. A nece doci za 2 i po hiljade maraka mjesecno. Bit ce to puno veci iznos. Vjerovatno bar petina tog famoznog miliona eura. A ni marke jos nema, a rekose 400 hiljada je tu, samo sto nije...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 jan 2018, 00:35

Sta je ovo sad stigo jos jedan turcin u Sarajevo neki Enes 22 god sutra se prikljucuje treninzima i sad ko je ovdje budala vise ja ne znam il mi sto ne vjerujemo nista sto se bojimo svega i svaceg il su oni budale sto nas hoce ubijedit da ce sve bit ok ..2 turcina stuzu a kako registrovat ih il ce t stvarno bit..Ja sam reko od mene imaju podrsku svi u klubu do kraja sezone pa cak i Memievic i onda vidjet te fammozne ciljeve njihove u sljedecoj sezoni i uz reprogram naravno sto prije

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 17 jan 2018, 03:47

zamorano je napisao/la:
KocevskiGaleb je napisao/la:Hajmo onda biti ovce koje ne citaju i ponavljati za Sejom sa zapada ,CIJEEEEEEEEEEEEELIK,pljas pljas pljas,...,remeteci organizovano navijanje robijasa i dizati u nebesa neke "gracke" legende zato sto su nam eventualno platili kafu i sto nam je drago da ih poznajemo.Grebes ljude bez ambicija i ljenost u kostima ovaca.
Pa i nema navijanja bez "zapada"! Dok "zapad" ne zagrmi,ovi na "jugu" mogu samo blebecat..."zapad" i placa 3 puta skuplju ulaznicu,tako da je ovaj navijac sa "zapada" tri puta vredniji od navijaca s "juga"..mislim na financijsku zaradu za klub!Kakvo organizovano navijanje od neorganizovane grupe iz parka sa litrama pive u sebi,sa silnim podgrupama nekim :urnebes: Klub je bio ugašen sa zadnjim kolom u 2017 god,mozda cak ovo proljece nebi ni boda osvoijo,prema tome nada nam je makar produzena još 14 kola,pa dalje ce se vidjet...Ako ne moze dalje,gasi sve i navijat onda za Bayern :D
Daj malo respekta spram robijasa,majka mu stara.Nema potrebe tako nekoga ponizavati,ipak svi mi navijamo za isti klub.Na zapadu,mislim na one sto remete navijanj,su vecinom seljacine i kafanski poltroni.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 17 jan 2018, 06:57

Pasha je napisao/la:Hajd' da vidimo redoslijed?

1. Uplatiti cc170k za porez za proslu godinu
2. UIO potvrdjuje da je moguce da se konacno zapocne realizacija reprograma po osnovu poreskih dugovanja
3. Pocetak uplata reprograma
4. Poslije mjesec dana skida se blokada racuna i tada je tek moguce izdavanje radnih dozvola za strance

Evo, nisam 100% siguran je li to bas to, al prilicno jesam. A molio bi one koji su bas skroz upuceni, da nam razjasne. Po nekoj mojoj racunici, proci ce jos najmanje dva mjeseca, a da se sutra uplati poreski dug za proslu godinu, do deblokade racuna. Sto znaci u najboljem slucaju neces moci racunati na njega prvih nekoliko kola.

Doduse uvijek je moguce uraditi neku zavrzlamu kao sa Kuodiom...

I sta ako ne bude mogao da igra? On ce moci regularno registrovan za NK Čelik u savezu i njegov ugovor ce biti vazeci. Sto znaci, imao radnu ili ne, njemu se plata mora isplatiti. A nece doci za 2 i po hiljade maraka mjesecno. Bit ce to puno veci iznos. Vjerovatno bar petina tog famoznog miliona eura. A ni marke jos nema, a rekose 400 hiljada je tu, samo sto nije...
Uz lovu i volju sve se moze zavrsiti do pocetka drugog dijela sezone.
Pod tackom 2 nije UiO nego Porezna uprava. Ukoliko se uplati dug iz 2017 godine i realizuje brzo potpisivanje Reprograma i deblokada od PU ide najkasnije za cca 7 dana od potpisa. Medjutim, blokade su i po osnovu duga za UiO cca 200ths koje takodje treba uplatiti plus blokade povjerioca. A tu je i realizacija otpisa potrazivanja od JP.
Ponavljam uz dobru volju i lovu, misljenja sam da se sve moze zavrsiti u roku tj do pocetka sezone.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

zamorano
Postovi: 1334
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 17 jan 2018, 08:46

Daj malo respekta spram robijasa,majka mu stara.Nema potrebe tako nekoga ponizavati,ipak svi mi navijamo za isti klub.Na zapadu,mislim na one sto remete navijanj,su vecinom seljacine i kafanski poltroni.[/quote]
I ti daj malo respekta prema raji sa "zapada" ;) I prema Seji,kakav je takav je NAŠ JE! Nisam išao ni na jedno gostovanje,nisam blentav :D Ne trošim duhan,alkohol i travu pa zato i ne idem na gostovanja,sta cu ja normalan s takvima :urnebes: I da,naravno ovi iz EU i dalje ne znam što se sikiraju za Čelik,kad nikako ni na jedan nacin ne dolaze na stadion ;) Digli sidro iz Zenice i sad kao oni se sikiraju :urnebes: Što nisi ostao tu sad kad je najteze Čeliku ;) Gdje si bio ti kad je bilo najteze,Dino Merlin :lol: Ovi turci su nam produzili nadu do ljeta,a za dalje vidimo sta ce biti...Zato samo tišu... ;)
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 17 jan 2018, 08:52

Stativa88 je napisao/la:Iduca sedmica ce biti jako uzbudljiva na Bilinom polju zanimljivi decki dolaze i odlaze msm nakon iduce sedmice da ce te svi biti u turskom bataljonu
Sta ima kod vas

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 17 jan 2018, 08:56

Stativa88 je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Iduca sedmica ce biti jako uzbudljiva na Bilinom polju zanimljivi decki dolaze i odlaze msm nakon iduce sedmice da ce te svi biti u turskom bataljonu
Sta ima kod vas
Šta ima kod tebe ? Jel iko zvanično potpisao, kad će reprogram ? :tralala:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 17 jan 2018, 09:05

Convicts1988 je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Iduca sedmica ce biti jako uzbudljiva na Bilinom polju zanimljivi decki dolaze i odlaze msm nakon iduce sedmice da ce te svi biti u turskom bataljonu
Sta ima kod vas
Šta ima kod tebe ? Jel iko zvanično potpisao, kad će reprogram ? :tralala:
Ne znam tacno ali jako brzo bi trebao po mojim saznanjima sto bi reko moj jaran perco goli kriminalci nemojte mene vise zvat hahaha a on na stadion moze uc sad jedino ako fudu nazove pa da ovaj urgira da ga puste

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 17 jan 2018, 10:03

Ako je istina za va dva igraca da ce doci, mislim da ce to biti samo kraja ove sezone i da su oba dosla na posudbu. Ovaj mlađi ima ugovor s nekim klubom do 2019. god.

Kako god, vjerujem da ce biti "pojacanja" za nas klub, a ovaj stari bi trebao da donese iskustvo, iako izgleda ima kratak fitilj.

Ono sto mi daje nadu jeste sto je Aydin licno bio kod ambasadora, kao i u Zirat banci.

Jos malo vremena je ostalo do ponedeljka i odlaska u antaliji, nadam se da ce do tad rijesiti igracki kadar

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 jan 2018, 11:30

Hajde reprogram nekako i mogu skontati da treba 15-20 dana dok se papirologija zavrsi o preuzimanju kluba itd..
Vec je proslo 7 znaci imam strpljenja jos nekih 10-tak dana za reprogram.

Ali mi nije jasno sta cekas sa igracima?
Burekovic, Gojkovic, Djelmic , Rustemovic Bekic, Krpic , Galesic, Obradovic ..itd...??? U cemu je probem pa kasnimo nekoliko dana za konkurencijom.

Imas za sada Markovica.Sisica,Salcinovica, Livancica i Andjusica..5.igraca
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 17 jan 2018, 11:36

avenija je napisao/la:Hajde reprogram nekako i mogu skontati da treba 15-20 dana dok se papirologija zavrsi o preuzimanju kluba itd..
Vec je proslo 7 znaci imam strpljenja jos nekih 10-tak dana za reprogram.

Ali mi nije jasno sta cekas sa igracima?
Burekovic, Gojkovic, Djelmic , Rustemovic Bekic, Krpic , Galesic, Obradovic ..itd...??? U cemu je probem pa kasnimo nekoliko dana za konkurencijom.

Imas za sada Markovica.Sisica,Salcinovica, Livancica i Andjusica..5.igraca
Et ti šesti :lol:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 jan 2018, 11:37

Znaci 6 igraca , krenulo je i to veoma veoma dobro OGNJEN DJELMIC ! IDEMO DALJE

Krpic i Rustemovic otpadaju, zao mi Krpica ovaj je svakako taraba obicna Rustemovic a trazili ogromne novce.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.