NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 27 apr 2017, 13:54

Evo Tarik opet bio...Jos obrazlozio da se traze sam oapre za reprogram..Do Fude vec dosli komentari s drustvenih mreza..Pa i Fudo ponovo dosao da govori,i kaze da narod nije bas shvatio,i da vijece donosi odluku..Odnosni,skida sa sebe odgovornost.

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 apr 2017, 13:56

Slažem se da je Upravni odbor trebao doći, ali s obzirom da nisu ni poziva primili od tog istog Vijeća onda im se nema šta prigovarati. Dolazak ili nedolazak Upravnog odbora je trenutno najmanje bitna stvar, jer taj organ kluba je zamjenjiv, prolazan, kao što je i NGG, kao što je i Fudo, ostale stranke, vijećnici, ali Čelik je veći od svih navedenih i mora ostati vječan! Tematska sjednica je dogovarana još u vrijeme kad nije bilo Upravnog odbora, te da su se i pojavili bilo bi simbolično, ali je bilo bitno Fudi spinovati glupostima kako bi se neuspješno zamotale namjere za gašenje Čelika.

Konkretno o onom što je flash84 pisao ranije, došlo je vrijeme da nadopunim i povučem paralelu. Fudo je sad na djelu pokazao da mu je bitnije opravdati glasanje sela za njega, ali i platiti za buduće projekte. Sjetite se da radi na projektu Pokreta za Evropu, a valja ustoličiti i sljedeći mandat za gradonačelnika i tako je za poljoprivredu bilo inicijalno spremno neplanski ulaganje od 3 miliona KM, dok je ranije to bila cifra od 300.000 KM, ali za Čelik koji mu je isto bio među top 3 teme na predizbornim skupovima nema za reprogram. Čelik mu je zadnja rupa na svirali koju bi da gasi, a kad je trebao djelovati u njegovom interesu. On gleda da li će mu tu proći sad, a na nama je da pokažemo da to neće proći!

No pasaran!

Kakav crni opstanak u ligi, ako će se sutra ugasiti tako da ulaganja u klub nemaju smisla ako nema reprograma. Ako se ovih dana ne desi zaokret i ne potpiše se reprogram, za Čelikove navijače će biti u rangu starih grobara iz SDA. Ako se Čelik ugasi, iskreno ne mogu zamisliti posljedice i šta se sve može dešavati po gradu.

Potpisao je crno na bijelo da će se zalagati za reprogram uz ostale detalje za oporavak kluba i ovo mu ne smije proći. Ni njemu ni bilo kome.

http://zacelik.org/wp-content/uploads/2 ... umović.pdf

slika

Kako zbog našeg obraza, tako i zbog ovakvih obmana nam je bilo bitno da uvijek budemo svoja strana, neutralna i da nismo ničiji već da se borimo isključivo u interesu kluba, jer to nam je svrha. Kad se pokaže nešto loše i da nije u interesu kluba onda nam je dužnost reći da to ne valja. Trenutno se gradonačelnik Zenice okrenuo protiv interesa Čelika, a na svima nama je da pokažemo da je manji od Čelika. Imaju priliku da se isprave i on i Vijeće, a to je do 13. maja! Dođe vrijeme da svako na djelu pokaže svoje lice. Ovu sad situaciju trebaju svi Zeničani, Robijaši i Čelikovci kojima je iskreno stalo do kluba prepoznati kao vanrednu i dati svoj doprinos da se ne desi gašenje Čelika, jer ako možete pokušajte zamisliti Zenicu bez našeg starca! Prazan grad bez duše!

I zato moramo se izboriti! NEMA PREDAJE - BORBA DO POBJEDE!
Zadnja izmjena: Steelman, dana/u 27 apr 2017, 14:10, ukupno mijenjano 6 puta.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 27 apr 2017, 13:56

Što znači, navali narode na poruke na fb :D
Pravda za flash-a!!!

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 27 apr 2017, 14:11

https://www.facebook.com/kasumovic.fuad/?fref=ts

Napadajte ljudi, sto ovaj jedan kaze, previse se on ufuro od svih komentara podrske!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 27 apr 2017, 14:12

Danaa su vjecnici podrzali reprogram, tj on ce buti izglasan, Fudo smece os covjek od pocetka to govorim jer sam upoznat sa njegovom pozadinom, sto vecina ne zna, pa sad nas je izdao skroz !!
Al ne odlucuje on!!! On je dao svoj prijedlog, samo sada sto prije odrzat i reprogram podrzati i izaci na dan sjednice i podrzati reprogram !!! Niko se nece igrati sa Celikom pa ni on !! Bii ce ovo dobro, samo kod nas nista ne moze normalno sve moramo zakomplikovati !!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 27 apr 2017, 14:13

@steelman svaka čast za svako slovo :tokralju: :tokralju:
Barem nam je sada svima jasno,nikome do Čelika nije stalo. Tu su radi funkcije,radi plate i radi svoje guzice. Kada vidim zajedno vijećnika SDA i SC skupa u gradu hoće mi nešto bit.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 27 apr 2017, 14:14

Nema druge nego ocekivati da podrzi vijece reprogram.Fudo reče ''oni odlučuju'' pa eto njima prilika da odluče kad je vec Fudo ekonomski strucnjak kojem je najbolje rjesenje kantonalna liga.
@Steelman svaka ti je zlatna!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 27 apr 2017, 14:18

samocelik je napisao/la:@steelman svaka čast za svako slovo :tokralju: :tokralju:
Barem nam je sada svima jasno,nikome do Čelika nije stalo. Tu su radi funkcije,radi plate i radi svoje guzice. Kada vidim zajedno vijećnika SDA i SC skupa u gradu hoće mi nešto bit.
Koliko god ti se gadili oni rade za grad! I ja ih ne volim ali ovaj mandat po meni donose dobre odluke! SPahija ispred SDA sam kaze podrzat REPROGRAM! Q ne stecaaaaj jeb0 mu vakuf mater
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 27 apr 2017, 14:20

Ako nas se ne okupi jedno 5.000 pred iducu sjednicu sa parolama, ni ne zaslužujemo reprogram. Toliko!
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

convictsjalija
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 apr 2017, 20:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convictsjalija » 27 apr 2017, 14:21

Vidim stizu statusi podrske Kasumovicu. Prednjaci Perco.

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 27 apr 2017, 14:22

Samo jedno pitanje,Zuban je rekao da treba naci odgovornost proslih uprava.Upravu sve.Fudo kasnije govorio,i izjavio je nesto koliko se ja sjecam da nema sad smisla to traziti i da treba sada naci rjesenje i gledati buducnost.Jesam li ja to pogresno upratio ili je fakat tako receno?
Inace,Fudo je bio 2005 u Celiku,naravno i tada blizak s Begagicem.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 27 apr 2017, 14:25

Gefufna je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Ako nas se ne okupi jedno 5.000 pred iducu sjednicu sa parolama, ni ne zaslužujemo reprogram. Toliko!
Stani malo, vi hocete ustvari da klub ide na budzet i da funkcionise od para poreskih obveznika (od kojih ce i dug biti isplacen)?
Vi niste normalni. :urnebes:

I sta ono kaze tamo tema jel normalno da neko navija za Lyon, Barcu... jok eto nije normalno, ovo jest. :|
Ne razumijes najbolje.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 27 apr 2017, 14:29

Gefufna je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Ako nas se ne okupi jedno 5.000 pred iducu sjednicu sa parolama, ni ne zaslužujemo reprogram. Toliko!
Stani malo, vi hocete ustvari da klub ide na budzet i da funkcionise od para poreskih obveznika (od kojih ce i dug biti isplacen)?
Vi niste normalni. :urnebes:

I sta ono kaze tamo tema jel normalno da neko navija za Lyon, Barcu... jok eto nije normalno, ovo jest. :|
Kad shvatiš da ja radimu firmi koja ostavlja 20 plata u gradu Zenici isto toliko doprinosa,kad shvatis da na izborima je izašlo oko 14 hiljada ljudi da glasa i da si imao skoro 7 hiljada ljudi na protestima za Čelik,dodjes do racunice da Čelik je itekako bitno neću reći najbitnije pitanje grada. Dakle kad je taj isti grad 20 godina preko Čelika prao novac,sad je dužan da pare koje svakako daje nogometnom klubu Čelik prepiše prema poreznoj. I da, ti nisi nornalan.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 apr 2017, 14:33

Ova drzava je smijesna. Medjutim, sa ovim uopste ne mislim na vlast, vec na nas obicne i neobicne. Ima li nesto u ovoj drzavi da normalno funkcionise? KK u minusu, RK u minusu, RK drugi u minusu, NK u minusu, ima li sta u ovom nasem gradu da funkcionise normalno? Da li je iko sposoban zaraditi taj godisnji budzet svog kluba?

Mi bi bolju vladu, a imamo tacno onakvu kakvu zasluzujemo. Tacno se zapitam kako ima sporta u gorim drzavama, a onda se zapitam ima li i gorih drzava?
Celik!3,2,2.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 apr 2017, 14:41

Nastavak politickih pprepucavanja a Celik toc ce vjecno bit ..Ovo je samo kontra jedna drugiim i da je Fudo reko reprogram ovi bi kontrirali iz SDA e sad FUdo kaze stecaj neki dirigovani ko Glazgov RANDERS je smijesno pa njih je gledalo 40 000 ljudi i u petoj ligi a mi Celika ni uz reprogram u federalki ne bi gledalo 500 ljudi...Samo kontriraju jedni drugim cuj sad SDA za reprogram a pisu krivicne prijave pROTIV Fude za onih 50000 maraka ..Nikakve logike ni od SDA ovo su samo njihovi politicki poeni je r preko Celika se gube i dobijaju izbori ..Treba malo ohladit i pokusat opstanka izborit a ima jos do reprograma a vjerujem da ce se to produzit i da nece bit krajnje 13 maja ,sve je to politika al ce mo samotrgat zvce do tog rprograma ..I ovi smijesni iz Ragbija poredit njih i Celik u ngometu i ne treba vise ni za jedan klub ic navijat kad su takvi ..To je isto da poredis u Beogradu Zvezdu Partizan sa nekim Vozdovcem npr u nekom drugom sporrtu ...Sumnjam ja da ce oni ic na dstecaj moraju oni nac rijesenje ...
A ovo za upravni odbor sto nije bio pa mozda ljudi ako nisu dobili poziv nemaju pravu ni uc a ako su mogli uc i bit tu i za mene su bilmezi ..Ma svi su bilmezi ko god kaze stecaj ...Jedino ovi iz NGG njima svaka cast na iskrenosti ljubavi idejama pameti al nazalost djaba sve ako ovi uhhljupi ne zele i na kraju samo mogu i oni odustat e to je onda kraj a dok god NGG se oglasava bori nema odustajanja morase pobijedit kao i za statut i vjerujem da ce na kraju bir OPSTANAK REPROGRAM I TEMELJI UDARENI ZA DALJE ....al teska je ova borba..
i ovo kup uzet iz drugr trece il pete lige pa to ne bi dijete reklo od 7 godina ko d ce ti neko igrat po petoj ligi a imat kvalitet kup uzet ..tad cenas nemila pobjedjivat jer bi kreno od zadnje lige ..SIJE JABLANICA KOSOVA NEMILA eto skim bi igrali i imali bi gledalaca ko olIMPIK

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 apr 2017, 14:43

prisonbreak je napisao/la:SDA SC :clap: :clap: :thumbup:
Fudo :guz: :guz: :thumbdown:
ne moze ovdje covjek bit pametan pa de sad ako SDA podrzava reprogram sto su podnijeli krivicnu prijavu Fudi za 50 000 maraka ....Ja mislim da su t sve samo kontre i da je Fudo reko reprogram a ovi bi stecaj ..Jbema to mafija zaboli njih sve za Celik sve je to goli seljak

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 27 apr 2017, 14:57

Navala laznih profila podrske Fudi...Ma ja samo kontra,niko ne prica da su ljudi koje je on otpustio na pocetku ponovo vraceni na posao,rekao svoje auto koristiti a ne sluzbeno,tako i bilo prvi dan da ga uslikaju,a vec drugi sluzbeno.Odluku za kladionice i sam rekao da treba preispitati,ne vjeruje sam sebi vise.Da ne govorimo o pausalima za grijanje..
Ocigledno da njegova seljacka prica pali u ovom gradu,što li..I dok je god ljudi koji vise vole politiku i politicare neg Celik biti ce nam ovako s klubom.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 27 apr 2017, 14:58

Loptica je prebačena na nas, i ako se ne napravi priitisak i ako se ne bude dole u velikom broju na idućoj sjednici bojim se da može biti ono najgore i da će preveslat i nas i Čelika, ode sve u pi.du lijepe . Mora da grmi ispred opštine i da se useru unutra !
Više ni utakmice ni opstanak nije u prvom planu, jer bez potpisa reprograma nema ništa od nas, džaba se igra .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la neroazzurni » 27 apr 2017, 15:01

bilo bi dobro da prvo pogledate sjednicu i poslusate od rijeci do rijeci sta se govorilo pa onda komentarisite
nije sve ovako kako vi predstavljate
od grada se zahtjeva da daje Celiku godisnje 600.000 + 200.000 za odrzavanje stadiona, dakle na klub ukupno 800.000, sto je u sustini vise nego cijeli budzet za sport i Fudo kaze sljedece: ok dat cemo te pare ali dajte mi recite jel to garantuje stabilnost kluba, jeste li sigurni da je to sve, jeste li sigurni da nema nikakvih vise repova koji ce se pojaviti kasnije(znajte da je klub unistavan 20 godina i bog sami zna kakvih sve pozajmica i priznanica imaju raznorazni likovi koji ce se pojaviti kad se racun deblokira), jel mozete garantovat da ce Celik biti bolji i da ce uskoro igrati Euro takmicenja.
iskreno odgovor od NGG na ovo nisam cuo, sve sto su rekli je da je dug oko 12mil i nisu sigurni jel to sve
dalje kaze, ja mislim da nije to sve i da toga ima jos dosta(nemojte zaboraviti da taj covjek zna sve i da je u tri navrata bio funkcija u Celiku) pa vam zato PREDLAZEM da razmislite da li je bolje da odradimo taj neki stecaj i krenemo od trece lige sa ISTIM ovim parama ali sa novim zdravim cistim klubom, koji ce za tri godine sigurno igrati Euro takmicenja

ne zna sad covjek sta je pametno, samo moramo znati da on nije budala i da ima bolje informacije od svih nas, ni jednog trenutka nije rekao da neda pare nego kaze da razmislimo kako ih utrositi, nije on djaba rekao da i ako se odlucimo za ovaj reprogram i ako mislimo imati cist klub da moramo kako on rece i travu na Bilinom promjeniti, jer toliko se gamadi uvuklo u klub

i onda dolazimo i do nas samih, jesmo li mi stvarno sposobni za to, al ono iskreni da budemo, nemojte zaboraviti da nas je nedavno protiv Viteza bilo 900, a sve fol nas klub mi ga vodimo, nemojte zaboraviti da pored sve euforije i prica nas ima samo 700 clanova
nije se bolan igrati s ovim, grad ako potpise reprogram on daje bankovne garancije i te pare odose drzavi, Celik nek se sutra ugasi iz raznoraznih razloga, gradu je opet placati sve to

i onda kao slag na tortu, pogledajte na sjednici izlaganje ostalih sportskih radnika, pa vidite da se jednim ragbijasima, prvacima drzave, ucesniku euro takmicenja i na kraju krajeva jedinom drzavnom sportskom savezu kojem je sjediste u Zenici a ne u Seheru, daje godisnje 500 KM, pa izadje njihov predstavnik pa kaze a ko ce se brinuti o nasim dugovima, zasto ragbijasi igraju za djaba a tamo neki propali fudbaleri placeni par hiljada mjesecno

kako god okrenes yebeno
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 27 apr 2017, 15:04

mi(navijači) izgleda treba da idemo u ovom pravcu, ako Fudo hoće u svom...

http://www.sogfbih.ba/uploaded/pravni_o ... vu%20i.pdf
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.