NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 17 avg 2017, 20:24

romeo je napisao/la:Celik zivi od novca Gradske uprave a ne od ovih sto biraju na izborima. Pa je redosljed da se tako neko, nesto i pita.
Hoces reci zivi od poreza koje mi uplacujemo?

Sent from my MI 4W using Tapatalk

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 17 avg 2017, 20:45

Kod nas se prvo treba napraviti jaka ekipa oko kluba koja bi branila interese kluba i tog covjeka, a ne kada bi to krenulo sa nekim poput njega da mu dodje neki Perco, Seki i slicni da ga ucjenjuju i odredjuju sta ce i kako a on sam protiv svih. Normalno da bi se covjek nakon prvog problema povukao. Znaci jaka okosnica oko kluba pa tek onda moze neko doci sa jasnim ciljevima i parama.
Republika Zenica

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 17 avg 2017, 21:03

dubioza je napisao/la:Kod nas se prvo treba napraviti jaka ekipa oko kluba koja bi branila interese kluba i tog covjeka, a ne kada bi to krenulo sa nekim poput njega da mu dodje neki Perco, Seki i slicni da ga ucjenjuju i odredjuju sta ce i kako a on sam protiv svih. Normalno da bi se covjek nakon prvog problema povukao. Znaci jaka okosnica oko kluba pa tek onda moze neko doci sa jasnim ciljevima i parama.
+1
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 17 avg 2017, 21:03

tale07 je napisao/la:
romeo je napisao/la:Celik zivi od novca Gradske uprave a ne od ovih sto biraju na izborima. Pa je redosljed da se tako neko, nesto i pita.
Hoces reci zivi od poreza koje mi uplacujemo?

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Ma kakav porez, Fudo i svi politicari spusteni s neba s vrecom zlatnika. Tumaci on demokratiju al na sjevernokorejski nacin. Kod nas stranka daje pare od sebe :crazy: Nije ni cudo sto ljudi prestaju pisati ovdje.

U Svedskoj ministrica popije casu vina prije voznje i mora dati ostavku. Kod nas Fudo stima tendere, snime mu razgovor i na kraju postane covjek buducnosti :mrgreen: Sad ce nas romeo uvjeriti da je to kod nas nemoguce, kao sto to i politika radi 25 godina. Bilo kakva promjena je nemoguca samo razvoj kriminala do savrsenstva je moguc.

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 17 avg 2017, 21:23

dubioza je napisao/la:Kod nas se prvo treba napraviti jaka ekipa oko kluba koja bi branila interese kluba i tog covjeka, a ne kada bi to krenulo sa nekim poput njega da mu dodje neki Perco, Seki i slicni da ga ucjenjuju i odredjuju sta ce i kako a on sam protiv svih. Normalno da bi se covjek nakon prvog problema povukao. Znaci jaka okosnica oko kluba pa tek onda moze neko doci sa jasnim ciljevima i parama.
ima vec ekipa ZA CELIK zar ne
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 17 avg 2017, 21:39

tareizo je napisao/la:ima vec ekipa ZA CELIK zar ne
Ima i oni svoj posao rade kako treba i bez pardona a takodje ima ekipa ZA SEBE i ti su problem. Ne mogu da shvatim kako ljudi dolaze u svoj 'voljeni' klub a ne zele da ga naprave jacim nego sto je bio kada su dosli. Bitno im da se samo oni i njihovi ljudi pitaju bez obzira kako se to odrazava na klub. Zar smo mi tako pogani pa ne mozemo raditi svi u istom smjeru nego uvijek mora biti opstrukcija, podmetanja, prebacivanja iako svi radimo na 'istom' planu.
Republika Zenica

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la vivaILchelik » 17 avg 2017, 21:40

tareizo je napisao/la:
dubioza je napisao/la:Kod nas se prvo treba napraviti jaka ekipa oko kluba koja bi branila interese kluba i tog covjeka, a ne kada bi to krenulo sa nekim poput njega da mu dodje neki Perco, Seki i slicni da ga ucjenjuju i odredjuju sta ce i kako a on sam protiv svih. Normalno da bi se covjek nakon prvog problema povukao. Znaci jaka okosnica oko kluba pa tek onda moze neko doci sa jasnim ciljevima i parama.
ima vec ekipa ZA CELIK zar ne
Momci su vec davno rekli, uvodjenjem statuta jedan clan jedan glas automtaski svi clanovi su i clanovi ZA ČELIK, tj svi smo mi NGG
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 17 avg 2017, 21:47

Sve je to lijepo, ali reprograma nema. Izgovor je placanje Upravi za indirektno oporezivanje, a asignacijom da ide direktno preko Grada se to moze izbjeci, jer je Porezna za klub prioritet. Oni to znaju, ali ne zele vec traze uvijek vadionu.

Prosli su svi rokovi, ljudi nama je klub na izdisaju prije svega zbog SDA, a sad i zbog Fude te Percinog interesa. Klub je fulao strasnu sansu zbog interesdzija.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 17 avg 2017, 22:20

Fulan je penal u 7-oj minuti sudijske nadoknade!
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la staragarda » 17 avg 2017, 22:43

Steelman je napisao/la:Sve je to lijepo, ali reprograma nema. Izgovor je placanje Upravi za indirektno oporezivanje, a asignacijom da ide direktno preko Grada se to moze izbjeci, jer je Porezna za klub prioritet. Oni to znaju, ali ne zele vec traze uvijek vadionu.

Prosli su svi rokovi, ljudi nama je klub na izdisaju prije svega zbog SDA, a sad i zbog Fude te Percinog interesa. Klub je fulao strasnu sansu zbog interesdzija.
Jel'vi sad imate neki rok il' šta, kako....jesu li prosli svim vozovi za potpis il' se to moze prologirati do daljnjeg
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 18 avg 2017, 10:32

Ima li ko informacije vezane za reprogram, sta treba koliko novca
Opstanak moramo izboriti

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 18 avg 2017, 12:04

Kad je Nuhagic rekao na sjednici Vijeca da je klub dobio odbijenicu iz Porezne uprave vec tada je ostalo svega 8 dana za zalbu. Skupstina se na brzinu i odrzala zbog tog roka, a gledajte koliko je od tada proslo dok mi jos uvijek nemamo nikakve konkretne informacije od Grada i kluba po pitanju reprograma.

Ocito je da su prokockali sansu koju nisu smjeli i sad je klub usmjeren ka gasenju. Jednostavno nisu zeljeli, jer nema drugog objasnjenja kad je sve bilo svedeno pred svrsen cin.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 18 avg 2017, 12:23

Mozda za jedno 30 godina budemo imali derbi, Zenicki Celik 2018 vs KF Zenica 2017

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la neroazzurni » 18 avg 2017, 14:56

KenoRob je napisao/la:Moras mu dati reprogram i otpis duga prema JP. Moras mu dati stadion na odredjeno vrijeme sto vec postoji....ostale dugove bi sigurno finasirao u nekoj od banaka (moze i od sebe sto se tice mene) i onda bi klub prodisao i placale bi se rate iz budzeta kluba....sve je ovo izvodljivo ako bude imao podrsku grada za ovo gore prvo.

Zanima me misljenje "nerazumnog"?
za sta misljenje?
za ono cim vam dosadjujem vec godinama
znaci poceli ste stidno prizivati "Azmire"
samo pazite to se nece svidjeti NGGu pa cete dobiti po nosu

druze, nama nema druge, "Azmir" je jedini izlaz, mi smo mrtav klub, ne razumijem zasto to necemo da priznamo i pokusamo ovo
ali mora biti volje, zelje, jedinstva kao kad smo rusili bagru u januaru, ali toga nema NGG nece da prizna da ovako ne ide, ne zele podrzati nesto novo i sta ti tu mozes, vidis ovdje na forumu koliko su ljudi zasljepljeni njihovim pisanjem, sve im vjeruju a znaj da svaka medalja ima dvije strane, ja ovdje nekad pokusam prikazati i tu drugu pa bude "po nosu"

gledaj ovo, oni kazu Fudo krivac za sve, zbog njega nema reprograma zbog njega nema Celika(oprase SDA kriminal sve ove godine)
a pazi, NK Celik je jedini koji moze i treba potpisati taj reprogram, nikakav Fudo nikakav Grad jer oni nisu duznici, duznik je Celik i on mora sa svog racuna placati
Celik nema para i obraca se Gradu i Fudi, koji jedino mogu i trebaju biti GARANT placanja tog reprograma
evo recimo Fudo pristane, Celik potpise reprogram da placa godisnje ratu u iznosu xxx.xxx KM i Grad recimo iz budzeta daje Celiku na njegov racun te pare a Celik daje poreskoj i to je taj put jedan jedini kojim se moze ici
e sad NGG to nece, oni hoce da Grad uzme obavezu na sebe i placa direktno poreskoj, sto nema veze sa zdravim razumom, ne mozemo biti toliko bezobrazni pa traziti od Grada da uzme na sebe sav dug pa sutra i da se Celik ugasi ovi moraju placati, mislim nigdje veze i jedan ozbiljan politicar to sebi nebi dozvolio
zasto nece ovako?
jer da bi ti Grad uplacivao ovu ratu reprograma na racun naravno on mora biti odblokiran, da bi bio odblokiran moras poslovat normalno, placat dugove, jel mi mozemo placat svoje dugove? ne mozemo, znaci nama ce stalno biti blokiran racun
jel onda ima Grad nacina da nam placa? nema
jel vidis kako odjednom nije sve ni do Grada
evo sad ce se na ovo nadovezati ekipica pa me pocet pljuvat kako je ovo sve Fudin spin, ali evo nek svak procita pa odluci jel ja spinujem ili oni
jel fer da grad preuzima na sebe dug, jel fer da Grad placa nekoliko miliona duga kluba koji se ugasio?
znaci mi moramo pokazati da smo sposobni voditi normalno klub, drzat racun odblokiran pa tek onda traziti od Grada da ti placa
jel to u stanju Memisevic? Perco? Nadzorni odbor?
ima li iko od njih para da placa sve nadolazece tuzbe i moguce blokade racuna?
pa jel onda jedini izlaz neki "Azmir" koji je spreman u startu utrositi par stotina milja samo da odrzava racun odblokiran da bi ti Grad uplacivao ratu reprograma, a ja ti garantujem da bi Fudo prista na to, ipak su iduce godine izbori i nece on navlaciti bijes ljudi, ovako nema sanse
evo sprovedi anketu i pitaj gradjane jesu li oni za to da se iz budzeta placa za reprogram klubu kojeg vodi Memisevic, Perco, Nadzorni, NGG
sta vam je, zna to i Fudo i uopste ga ne brine sve ovo
a sigurni budite da svi vole Celik i da bi odmah digli palac gore Fudi da uplacuje samo kad bi se vidjelo da u klubu postoji jak sposoban i sa parama covjek
da Fudo toliko voli Percu i da je s njim u tom nekom famoznom talu pa do sad bi mu vec potpisao reprogram, nego vidi da je i ovaj fukara
vremena se nema, ustvari vec su prosli neki vozovi ali ima jos neke nade
fulali smo sve rokove za reprogram, neki smo zahtjev poslali ali nismo platili tekuce obaveze pa se samim time i taj zahtjev ponistava, sad je cak i problem uopste da li se moze vise potpisati ikakav reprogram(ali ovo je Bosna uz malo namazanih radnji moze i to)
recimo zanimljivo je i ovo, taj rok je bio cini mi se nekad u aprilu, bila je prica i na Vijecu i kukao je dali sad Nuhagic ili Satorovic kako nam treba oko 70.000 da podmirimo tekuce obaveze i predamo taj zahtjev i mozemo poceti proces reprograma... i poslije se sve to usutilo niko nista nije spominjao da bi se poslije saznalo da nije uplaceno, znaci ekipica je za prvih 6 mjeseci ove godine potrosila skoro pola miliona od grada para na raznorazne stvari premije plate kao neke dugove a nije uplatila ovo krucijalno za reprogram :shock: pa vaznije je bilo ovo nego bilo kakav dug ili plata, pa vaznije je bilo ovo nego opstat u ligi(ako se vec furamo da nam je vazniji reprogram od opstanka)
opet Grad glavni krivac?

jos nam je samo jedina nada ovaj Nadzorni odbor, fini su to momci, razumni, skolovani, da razmisle svojom glavom, da puste sad puste zelje NGGa, da sagledaju stvari realno, jesmo li mi u poziciji da nesto zahtjevamo ili da prihvatimo ruku spasa, kakva god ona bila pa makar i kontra NGGa
a mi kao navijaci da to 100% podrzimo, kao sto smo i NGG
sjesti sa nekim ozbiljnim "Azmirom" ponuditi mu klub, dati odrijesene ruke, obezbijediti mu da ga se ne moze tek tako smijeniti na nekoj vanrednoj Skupstini pod pritiskom tamo nekog "odbora", sjesti sa Fudom predstaviti mu plan i covjeka koji ce ozdraviti klub ja garantujem da bi Fudo odmah pristao i bio GARANT reprograma jer bi mu to donijelo nevidjenu popularnost
jedini spas, ostalo nek nam je vjecni rahmet
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 18 avg 2017, 15:06

Jel istina da vise nema nista od reprograma navnodno smo zakasnili sa svim rokovima...
Opstanak moramo izboriti

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 18 avg 2017, 15:23

Azmir ako će davat pare, mora biti vlasnik. Posto u BiH nema klasičnog vlasnika, moralo bi se improvizovati. To se kosi sa statutom, ali vrijedilo bi mijenjati statut ako ces mjesto Memisevića, Perce i Zubana gledati nekog stvarno sposobnog, sa parama. Vako sam misljenja da nećemo nikad reprogram potpisati, i da samim tim dugo dugo normalnog kandidata nećemo imati. Idealna situacija bi bila da se Azmir kandiduje za predsjednika UO po socios modelu, ali sigurno neće ako ima i najmanja mogućnost da ga smjeni neko (većina u skupštini).
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 18 avg 2017, 15:31

Sam si sve rekao. Nema te osobe koja ce davati svoj novac a da postoji 1% sanse da ga smijeni neko ko godisnje da 60 KM. I to je sva filozofija ove price.
Kod nas je na skupstini skoro pa belaj nastao oko kluba u kojem nema marke u kasi, pa sta bi bilo da smo u nekoj situaciji da se barata vecim novcanim iznosima, skupstina bi bila kao onomad slusaj u parku, Crkvice VS Blatusa i preuzimanje tribine. 63 pistolja, 3 papovke, 2 bombe i 24 komada hladnog oruzija :D

Nama treba novac a ne supljiranja i prazna slova na papirima.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 18 avg 2017, 15:48

romeo je napisao/la:Sam si sve rekao. Nema te osobe koja ce davati svoj novac a da postoji 1% sanse da ga smijeni neko ko godisnje da 60 KM. I to je sva filozofija ove price.
Kod nas je na skupstini skoro pa belaj nastao oko kluba u kojem nema marke u kasi, pa sta bi bilo da smo u nekoj situaciji da se barata vecim novcanim iznosima, skupstina bi bila kao onomad slusaj u parku, Crkvice VS Blatusa i preuzimanje tribine. 63 pistolja, 3 papovke, 2 bombe i 24 komada hladnog oruzija :D

Nama treba novac a ne supljiranja i prazna slova na papirima.
Nas je problem druze sto smo poganog mentaliteta. To je puno dublji problem, jer i da ti dođe Azmir nekom neće odgovarati nezavisan i jak Celik i podmetat će noge. Uvijek su Zenicani iz zavisti najveći dusmani sami sebi bili. Otjerali bi i jakog i dobronamjernog covjeka samo iz kontre, inata nekog.

Uzmi NGG, superpozitivnu struju koja se pojavila i volontirala, sve besplatno. Kakve su uvrede i spletke trpili. Kod nas se voli prosipat sila, sta ce Celik bez mog aminovanja i uticaja uspjesan biti... Politika na celu s Fudom bi ti to prva ne bi dala. Otvorit će narod oci pa ih neces moći pravit ovcama za izbore. A vlast je slast.

Rizicno je sve dat u ruke jednog covjeka, milioneri su egoisticni, nek pukne na jednom sastanku sa glavenišama Zenice i on nas napusti, popusio si ga za sva vremena. Pa vraćaj i pozajmice. A znas koliko Celik zavisi od gradske politike, i jos dugo će.

Zasad je jedino pozitivno sto je klub u nasim rukama, skupstinu ne cine Hanko Seki, nego mi.
Zadnja izmjena: BadrHari, dana/u 18 avg 2017, 16:53, ukupno mijenjano 1 put.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 avg 2017, 16:37

Ovo je "sadaka" mentalitet, daj nam para i bjezi odavdje...
Svako ko bi i dosao sa parama, gledao bi da zaradi, ali bi prvi bio prozivan od mnogih u smislu "nije on dosao sto voli Celik nego da zaradi na Celiku"
Cak i kada bi neko uspio da izbavi Celik iz ove situacije i dugova, puno bi bilo onih koji bi govorili kako se on obogatio preko kluba... Clanstvo ima prednosti i mane, puno je prodanih dusa koje bi za siću sutra bile spremne dati potpis za vanrednu skustinu da se smjeni i neko ko je donio svoj novac...

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 18 avg 2017, 16:54

Sve sto Azmiru ili bilo kojem drugom poput Azmira treba je:

1) iskrena podrska grada (reprogram, otpis dugova prema JP, i regularno "sponzorstvo" ako ostane od reprograma koje su svakako godinama davali)
2) razumjevanje trenutnog statuta (posto vidim da bar pola nas ne konta trenutni statut)
3) podrsku navijaca, simpatizera, prijatelja

Nista vise njemu ne treba i k.urac ce ga bilo ko smjenit kako se ovde govori. Broj iskreni navijaca nikad nece biti manji od ubleha pogotovo ako imas dobar klub kakav bi Celik bio pod ovim okolnostima gore.

@nerazumni_ trazio sam tvoje misljenje o tome kako ustvari ima zainteresovani ljudi koji bi preuzeli klub da nije doslo ili da nema blokada grada na celu sa Fudom i ostalim posto si "galamio" na NGG da lazu o nekim Austrijancima i tako to
ti si opet ponovio svoju retoriku....mislim imas ti validni pogleda na stvari ali one najvaznije ti pokusavas pobiti i tu si mi shuveli uvjek...

limvo likce do bagro

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.