NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

sheikh
Postovi: 2
Pridružen/a: 17 nov 2012, 09:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sheikh » 22 sep 2017, 23:41

Svako ima pravo na svoje mišljenje i sve poštujem. Vidio sam na netu da narod spominje i proziva ali šta sad.
Na mom fejsu od prvog dana sve public i transparentno od prvog dana. Ne postoji ništa sakriveno jebote samo nisam pin kod još ukucao na fejs al nebitno.
Za buraza isto, razmijenio dvije poruke sa onim i to je to. Svima se može desiti i bilo ko je mogao odgovoriti na ono ali i to je manje važno.
Ako ništa barem na temu Čelika nema niko razlike niti sukoba mišljenja što je najvažnije :)
Vidimo se trasu.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 sep 2017, 06:20

Nista mi Przunjer odgovorio sto sam ga pito .......A valjda ce Alban ofg ......Vidmo e danas ja i 500 budala,daj boze 1000 al cisto sumjam ,e to je ta pasivnost 99% zenicana koje ne zanim ni sisttem ni koga vodi nego samo rezultat ..Pa vi cekajte kad ce nam eko servirat reprogram i ostale ..lahko je kt+rivit psovat i zna se ko je kriv .AL STA DALJE NIKAD NIKO DA ODGOVORI REALNO

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 sep 2017, 07:37

Bati, lijek postoji, on je u nama ubrizgan u dalekoj proslosti, potrebno je samo promjeniti stav u nasim glavama, do sklopke je, kada se stvori potrebna kriticna masa desit ce se puno bolje od trenutnog.
Ovo je Zenica, a ne ženica koju svako hebe, u nama je usadjeno sve, inat prije svega, znanja ima, samo treba to konacno shvatiti svako od nas, barem odredjen broj, dovoljan da krene nabolje.
Sve dok u nama postoji strah i "nerazumnost" lijek ne djeluje.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 23 sep 2017, 09:00

Ne bih pisao ovo da ne treba, ali kad vec toliko insistirate na pasivnosti.

Aktivirajte se za ovu akciju prikupljanja para koja je pocela da pomognemo Mirsi i njegovoj porodici koliko god mozemo. Situacija im je teska ali da ne iznosim detalje. Onaj Celik, kakvog zelimo i kakvog Zenica sanja, zivi u ljudima poput njega!

Prema tome, eto svima prilika da se aktiviraju, pomognu momku koji iskreno voli ovaj klub i pokazu koliko im je stalo te koliko kao zajednica i kao pokret vrijedimo.

Svako moze od neceg da odvoji u svojim mogucnostima i za ovu akciju nema izgovora. Ko voli Celik, smatra sebe Robijasem ili Celikovcem ima duznost da pomogne Mirsi i bude prije svega covjek!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 23 sep 2017, 09:32

Hoce li biti prenos danas?

thewalkingdead
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 jun 2017, 22:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la thewalkingdead » 23 sep 2017, 09:52

avenija je napisao/la:
thewalkingdead je napisao/la: općina sa skoro 100 hiljada stanovnika,
Rezultati popisa za općinu Živinice:

Ukupno 57765 stanovnika

Jedna od vecih(12-ta) opstina u Bosni, ali nemas potrebe za duplo slagati.
Mada slozit cu se sa tobom da je nas ta bahatost kao mi smo Celik sta ce neka sela tamo i dovela do ovoga stanja sada.
Ne zivi se od stare slave..
Nemoj mi reći da vjeruješ u cifre popisa stanovništva.. Nebitno i da ima 10 hiljada, od čitavog teksta tebi ja za oko zapalo Živinice a to što čelik nekako na penale prolazi dojučerašnjeg federalnog drugoligaša, ne obazireš se na to..
DON'T OPEN
DEAD INSIDE

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 23 sep 2017, 12:54

Na podforumu nista novo. Malo se prepucava kako niko nista ne poduzima. Fudo se tiketira kao ublehas, drugi ga pomalo brane. Gradi se pesimizam u vezi ti neki investitora, pesimizam za broj clanova naredne godine, pesimizam za tribine. Sve u svemu nista pametno odnosno optimisticno cuti. Cak ni @Batistita19 vise ne vodi navijanje.. tuga i cemer.

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 23 sep 2017, 12:55

BatistutA19 je napisao/la:Nista mi Przunjer odgovorio sto sam ga pito .......A valjda ce Alban ofg ......Vidmo e danas ja i 500 budala,daj boze 1000 al cisto sumjam ,e to je ta pasivnost 99% zenicana koje ne zanim ni sisttem ni koga vodi nego samo rezultat ..Pa vi cekajte kad ce nam eko servirat reprogram i ostale ..lahko je kt+rivit psovat i zna se ko je kriv .AL STA DALJE NIKAD NIKO DA ODGOVORI REALNO
Za izlobirati novu upravu, najveći argumenti mogu biti da postoje odluke GV-a za reprogran i dugovanja prema JP-ima. U slučaju realizacije te dvije odluke, Čeliku ostaje oko 2 mil dugovanja od kojih je 1 mil onaj koji stvarno koči poslovanje kluba.
Postoji veliko nezadovoljstvo članova i navijača trenutnom upravom, i može ih se smijeniti za 15 dana.

Sa ljudima za koje mislim da bi mogli ući u klub se mogu organizovat sastanci sa nekoliko telefonskih poziva, a takva inicijativa može krenuti i od Nadzornog odbora i od Robijaša i od NGG-a i od bilo kojeg člana kluba...
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 sep 2017, 13:35

PRZUNJER hvala na odgovoru ...Znam ja da je to tako teoretski al prakticki neizvodljivo,u tom i jest poenta ..Kazes Nadzorni odbor,Robijasi i NGG ..Ok smijene Memisevica i sve u Celiku i tim tel pozivima dovedes nove ljude i to je lahko odradit sve ....I kad odradis sve to sta te ceka te VELIKI ZID ZVANA POLITIKA FUDO ,PERCO I OSTALI il bilo koja vlast da dodje tako ti je to i tu ti KRAJ ODMAH.Ko je imalo realan,svijestan i pametan zna da takvim nacinom NIKAD NECES DOBIT REPROGRAM I OTPIS DUGOVA ...Zato i jest ova pat pozicija sve spremno i repogram i otpis al nece da ga pokrenu jer ne zele ovaj sistem 100%,,oni njeg hoce napola nesto da mogu muljat sa ovim turcima i slicnim ..Mene je strah licno broja clanova ,javjerujem 50% da ce bit manje clanova ..Ja vjerujem u reprogram al po nekom sistemu koji njima odgovora,gdje ce imat neku kontrolu nad klubom i nesto mozda slicno kao Sarajevo .Oni rade na tome ,grad nece i ne moze finansirat ,a ovom sistemu postenom nedaju da zazivi i mislim da je to to svidjalo se nekom to il ne ..A o gasenju kluba nema ni govora..Ko hoce nek gleda Celik,ko ne ce ne mora ,ne vredi se sekirat .Ja licno cu gledat Celik kakav god bude cisto iz navike i ljubavi prema Celiku..Mozemo mi polemisat 7 dana mjesecima al vreme ide nista se ne mjenja Mi da volimo Celik od srca danas bi nas doslo 10 000 i skandirali HOCCEMO REPROGRAM al raju ne zanima Celik bez rezultata i sistem ih vise ne zanima nego smo jak Celik to nece niko priznat ...Neko misli da ako nas ovdje 20 pise da je to stav zenicana ..Okreni se oko sebe koga god pitas hos na tekmu kaze jbo Cellik nemam kog gledat i ka dbude bolji gledacu .Tako bi ga natjero isto za statut kad 6000 ljudi dodje ,vidio si kako se sv usvaja statut al 100 ljudi moze 5 god govorit hocemo reprogram al to je smijesno,,,Dnas se nadam objedi al bice tesko i sretno momcima da pobijede,bice tesko .......Vidimo se na bilinom

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 23 sep 2017, 18:02

Jako važna pobjeda protiv sigurnog rivala u borbi za opstanak.

Sve se poklopilo.

Novi trener, ekipa se već uigala, plate su valjda isplaćene.

GOŠK nas još nije pobjedio...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
avenija
Postovi: 13632
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 23 sep 2017, 18:16

Odlicno :clap: :clap:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 sep 2017, 19:00

Cestitke igracima i treneru za danasnju pobjedu ..Bitna 3 boda u ovoj situaciji i cak ako Zeljo pobijedi veceras u zoni smo spasa,mada su nama konkurenti Vitez Gosk i Radnik kako stvri stoje a bcc tu jos Sloboda i mozda Krupa za opstanak i to je to ...Nek je i Kemo otiso ,reko bi opet tesko onom kome Gosk dodje al ovaj Gosk je dobio i Sarajevo i Sobodu u gostima i zato cestitke..
FLIX drug nije to nikakvo odustajanje al treba malo i realnosti sta mozes ,sta ne mozes ,Ne mozes ti glavom zid probit i rec ja volim Celik lupam glavom u zid..Politika ti neda ovaj sistem a bez politike ne mzes pokrenut reprogram i ti sad trazi prostor izmedju neki ,,Najlakse je sad psovat Fudi Perci i svim politicarima ,Kad bi im pssovo a mogu nje problem rekli bi uh sto ovaj Batistita voli Celik i NGG i socius model,a cim napises realno odmah on je Fudin on je Percin on je ovaj on je onaj..J i dalje stojim da ce ovo bit pola pola nesto izzmedju malo NGG sistema ,malo politike oko kluba malo igraca Percinih i da ce tako se potpisat i reprogram i otpis dugova i nesto zvrsit slicno ko Sarajevo ... ovako nema sanse da ce ovi pokrenit reprogram al nece dozolit gasenje..Pa ti kontaj realno il mastaj nesto il psuj ...Biraj opciju

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 23 sep 2017, 19:06

Vrijedna pobjeda za samopouzdanje i to bez Mahmuta. Nadam se da moze doci do oporavka Mahmut pa da ovo izgura do Decembra ali vrlo vrlo tesko ima on problema izgleda karijera u pitanju...mozda je zato i ovdje. Sljedeca u Kaknju...

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 23 sep 2017, 20:42

ima li gdje snimki golova ?

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 23 sep 2017, 20:51

Imali smo i sreće malo, dvije odlične prilike GOŠK imao pri rezultatu 0:0.
Naši golovi su plod njihovih ne grešaka nego gluposti i pizdarija :urnebes:

U drugom su nas stisli, do 15 zadnjih minuta nismo dva puta centar prešli. Zatim imao 3 prilike da ih dokusurimo ali igrači škrti, ponese ih trenutak. Jednom Salčinović nije dodao samom Kuadiju, jednom Kouadio samom Šišiću, a ono treće je bio loš pas ne sjećam se koga. Odbrana pliva, igrači redovno na lažnjak ispadaju ali sva sreća pa je Marković prava mačka na golu.
Fali nam dobar/bolji veznjak od Šišića i komplet odbrana ako se mislimo za opstanak borit. Ofanzivni dio ekipe definitivno ima potencijala, ali jedan plemenit prednji veznjak koji može igrat u oba pravca bi bio odličan. Doduše ima još do zime, ali moramo dobit još 2-3 utakmice, kako znamo i umijemo, ali teško. Raspored nam je težak, sve uvjetno rečeno "lakše" utakmice smo ispucali.

Momci su se trudili i zalagali, ali nekima džaba sve jer nemaju neophodni kvalitet nažalost. Biće teško ali sa nekih 13-14 bodova na polusezoni može se opstat jer mislim da ni GOŠK neće skupit više od 17-18.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 24 sep 2017, 09:04

Po rezultatu izgleda da je bilo lako jučer, ali nije tako bilo na terenu. Da je malo kvalitetnija ekipa od Goška jučer bila tu, izgubili bi 100%. Nisu znali završiti akciju, a imali si 10-15 šansi i polušansi. Ovi naši drugo poluvrijeme izašli kao prebijene mačke, povukli se u svoj 16terac i čekali da ovi daju golove, kažem, sreća samo što je i Gošk taraba kao i mi. U ekipi imamo par klenova koji nemaju mozga uopšte za igrati fudbal, da o ostalom ne govorim. Mali Tarik, u ovakvoj konkurenciji igrača, mora biti standardan igrač. Jučer stvarno par kvalitetnih pasova je podijelio. Kouadio tigar, da ovi ostali upola zagrizu kao on, mi ne bi imali problema kao sada. Gol samo za :bow: .. Imamo jbeno težak raspored sada ovih 5 utakmica ispred nas, redom, Mladost DK na strani, Željezničar kući, pa dolazi Borac, idemo Sarajevu, dolazi Široki :hmmmm: Bit će mnogo teško do nekih bodova, ali hajde pred nama je, pa da vidimo.

Volim te Čelik !!
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 24 sep 2017, 12:57

BatistutA19 je napisao/la:FLIX drug nije to nikakvo odustajanje al treba malo i realnosti sta mozes ,sta ne mozes ,Ne mozes ti glavom zid probit i rec ja volim Celik lupam glavom u zid..Politika ti neda ovaj sistem a bez politike ne mzes pokrenut reprogram i ti sad trazi prostor izmedju neki ,,Najlakse je sad psovat Fudi Perci i svim politicarima ,Kad bi im pssovo a mogu nje problem rekli bi uh sto ovaj Batistita voli Celik i NGG i socius model,a cim napises realno odmah on je Fudin on je Percin on je ovaj on je onaj..J i dalje stojim da ce ovo bit pola pola nesto izzmedju malo NGG sistema ,malo politike oko kluba malo igraca Percinih i da ce tako se potpisat i reprogram i otpis dugova i nesto zvrsit slicno ko Sarajevo ... ovako nema sanse da ce ovi pokrenit reprogram al nece dozolit gasenje..Pa ti kontaj realno il mastaj nesto il psuj ...Biraj opciju
Ma ja sam samo bio rezimiro situaciju kakva je trenutno vladala na forumu. Tebe sam jedino prozvo za ne navijanje :mrgreen:

Inace, sad ima i pozitive, GOSK se dobio.. nismo vise najzadnji na tabeli.. :clap:

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 sep 2017, 14:51

Pavić u Rudaru.

http://www.direktno.ba/zenica-panel-dis ... -nk-celik/

Sačuvati Statut !

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 24 sep 2017, 15:15

Poziv: prezentacija i panel diskusija zainteresovanih ulagača za investiranje u NK Čelik – Slijedom posjete Gradu Zenica i obavljenim razgovorima sa gradonačelnikom Fuadom Kasumovićem o investiranju u NK Čelik i spas ovog kluba, obavještavamo vas da zainteresovani investitori iz Turske i Katara imaju ozbiljne namjere kada su u pitanju ulaganja u zenički klub.

To potvrđuje i činjenica da su investitori na stalnoj vezi sa gradonačelnikom Kasumovićem s ciljem hitnog sastanka na temu NK Čelik. Prema ranije izrečenom javnom mišljenju gradonačelnika Kasumovića, Čelik je brend Grada, pripada svim građanima i njegova je želja da o sudbini kluba odlučuju, kako članovi Skupštine i Uprave kluba, tako i drugi kojima je NK Čelik u srcu.

S tim u vezi i odlukom da sve u radu Gradske uprave bude transparentno, gradonačelnik Zenice Fuad Kasumović odlučio je da grupa ulagača čiji pravni tim u ponedjeljak dolazi u Zenicu, isti dan, 25.09.2017. godine u velikoj sali Grada Zenica s početkom u 16:00 sati održi sastanak i prezentaciju na temu NK Čelik.

Pozivamo članove Skupštine, Nadzornog i Upravnog odbora NK Čelik, predstavnike Sportskog saveza Grada Zenica, drugih sportskih udruženja, bivše i sadašnje članove Čelika, navijače, trenere, UG Robijaši, Neformalnu grupu građana „Za Čelik“ i sve druge da prisustvuju ovom sastanku, učestvuju u panel diskusiji i daju svoje prijedloge za iznalaženje najboljeg rješenja za NK Čelik.

Nadamo se da ćete se odazvati ovom pozivu i o svemu obavijestiti javnost.
Republika Zenica

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 24 sep 2017, 15:32

Neka nova varka u pokusaju od Fuada i Perce, dobro pripaziti sta ce se dogovarati. Sigurno ce biti dosta njihovih dzibera da budu sto glasniji zato i jeste poziv za sve a ne samo clanove i rukovodstvo kluba.
Republika Zenica

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.