NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 okt 2017, 20:54

Marsal je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Tvrdim da je Matej trenutno najbolji goloman balkana! Na stadionu niko ne vjeruje sta momak radi! Ovaj dragulj morano iskoristiti!
Mozda nije najbolji, ali ima najveci potencijal i talenat je kakav se rijetko vidja na nasim oranicama.

Njega da uzme DZG i da ga isforsira dvije godine zaradili bi na njemu 10 miliona eura.
Momak je trenutno najbolji goloman, ne znam kakva mu je plata, al treba nac sponzora znam da bi bilo lahko ko za Mahmuta i momku dat 'ugovor.
Ja ne vjerujem kojeg mi dragulja imamo, koja je on macka, pa momak danaa kad Karicu odbrani glavom nevjerovatno, pa jos jednu kad 1 na 1 po zemlji odbrani, momak je zvijer! Ja sam ocaran sta momak radi.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la vlakanje » 21 okt 2017, 21:04

cestitke na pobjedi danas.
borac jeste imao par nekakvih prilika ali realno, zelja i borba su danas donijeli prevagu na stranu celika. i golman, naravno.
danas je borac imao sve uslove da napravi dobar rezultat ali nije... teren, sudjenje, korektni domacini... al jbga...
sretno u nastavku, da izborite opstanak!

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 21 okt 2017, 21:04

prisonbreak je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Tvrdim da je Matej trenutno najbolji goloman balkana! Na stadionu niko ne vjeruje sta momak radi! Ovaj dragulj morano iskoristiti!
Mozda nije najbolji, ali ima najveci potencijal i talenat je kakav se rijetko vidja na nasim oranicama.

Njega da uzme DZG i da ga isforsira dvije godine zaradili bi na njemu 10 miliona eura.
Momak je trenutno najbolji goloman, ne znam kakva mu je plata, al treba nac sponzora znam da bi bilo lahko ko za Mahmuta i momku dat 'ugovor.
Ja ne vjerujem kojeg mi dragulja imamo, koja je on macka, pa momak danaa kad Karicu odbrani glavom nevjerovatno, pa jos jednu kad 1 na 1 po zemlji odbrani, momak je zvijer! Ja sam ocaran sta momak radi.
Pod hitno mu produzit i poboljsat ugovor, da ako ode da i klub ima koristi. Ovakve odbrane, konstantno, a tako mlad, ne znam da me u zadnjih 20 god jedan golman odusevljavao ovoliko utakmica zaredom...Samo da ga ne ureknemo :)

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 21 okt 2017, 21:16

Super pobjeda, svaka čast.
A gdje je naš crnac, hoće li dobiti vizu, sa njim na Kosevu po tri bobe! :-D.
Pa kad mogu Gosk i Krupa..... :)
@Pašo, ni ja nisam očekivao ni jedan bod do zimske pauze.
U svakom slučaju sve čestitke svima na ovoj pobjedi. I slažem se za Mateja sa svima, valjda ce biti pameti koje očito nema,jbg
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 21 okt 2017, 21:48

Momak trenutno najperspektivniji golman u ligi! Al je problem sto taj momak ima ugovor na samo 1 godinu!
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 21 okt 2017, 21:49

I na strani i kod kuće Matej brani nemoguče Matej majstore!

Odem na tekmu nakon 2-3 mjeseca i znao sam da će izgubit samo pitanje kolko razlike.Al eto sve iznenadi.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 21 okt 2017, 21:50

vlakanje je napisao/la:cestitke na pobjedi danas.
borac jeste imao par nekakvih prilika ali realno, zelja i borba su danas donijeli prevagu na stranu celika. i golman, naravno.
danas je borac imao sve uslove da napravi dobar rezultat ali nije... teren, sudjenje, korektni domacini... al jbga...
sretno u nastavku, da izborite opstanak!
Druze hvala ti, i samo da kazem fina brojka danas :) sretno vam u nastavku.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 okt 2017, 22:25

Jos se divite golmanu nasem Mateju Markovicu njeg prvo sto moze treba pod hitno u reprezentaciju to najlakse ..Sto se tice Celika najgori problem je kakav on ima prvo status ,ciji je on igrac ..Ja koliko znam on je na posudbu dosoo iz Lokomotive Zagreba a Lokomotiva je Dinamo 2 tako reci on je Dinamov golman .koga je doveo svaka mu cas ,definitivno najbolji golman u zadnjih 2o godina a sigurno jedan od najperspektivnijih na balkanu ...nebojte se vi Dinamo njeg prati ..Da li ga mozemo vezat ugovrom i sta mu ponudit .ko ce mu ponudit ja ne znam stvarno al bojim se da je on samo na pozajmici ..Mi boda ne bi imali da njeg nema jer mi nijednu tekmu nismo pobijedili cisto da nas nije izvadio Markovic...
PRZUNJER .prijatelju moj ne znam vise sam sta bi ti reko al sve se vidi i u kojem pravcu ide Celik ,vidis da raju ne zanima nista osim jakog Celika a ovo sto pokrenuto blokirano .koje ne mozes odblokirat bez raje ,bez nekog pritiska .Sve to ubijeno psihicki kojje ne mozes ni pokrenut vise ..Sad kad bi reklo protesti o Celiku neki ne bi bilo 200 ljudi .Nismo iskoristili onu euforiju kad je io Zrinjski ,jbga mi odmah odustali .nismo htjjeli ni na tekme dolazit .Nadat se boljem .svi mi volimo Celik,svi bi mi zeljeli celika u ligi prvaka i da je u plusu 100 miliona i da je puno Bilino al svi gledamo na drugaciji nacin..
VLAKANJE hvala na cestitki i vama sve najbolje da ostvarite vas cilj a i vama je mjesto u gornjem djelu tabele ko i nama .samo mi ce mo senacekat ..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 okt 2017, 22:38

Przunjer al nisi ti mi nije Steelman a ni Alban nista napisali sta vi mislite o buducem o Celiku al realno u ovoj situaciji sta se moze izvuc i jestel vi za investitore i sta ako oni odustanu aovo blokirano koje nece pokrenut ..Da licekat nove investitore il ispadat do 5 lige bez publike igraca novca ...Volio bi vase misljenje cut jer vama kao da je krivo kad ja npisem nesto jbga onako kako jest nkako realno ..Davno sam ja piso bice ovo Celik pola pola ,nesto ovaj statut .nesto ce ubacit oni svoje neke ljude ,nesto ce se izmijesat bas ovako ko sto je sada ..Jos da sutra hoce Zeljo pobijedit Goska kako bi nam valjalo .

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 okt 2017, 09:38

I samo da se jos pohvali igra jucer neprepoznatljivog malog Tarikaa Adilovica, odlican je bio.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 22 okt 2017, 10:11

Ima li ko video gola?

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 22 okt 2017, 10:32

Jel ima neko neki video od juče?
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 22 okt 2017, 11:35

OZWien7 je napisao/la:Ima li ko video gola?

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 okt 2017, 12:23

slika
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 22 okt 2017, 12:30

Menadžer na recepciji ?

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 22 okt 2017, 12:43

Ako konkurs nije bio raspisan za ovo radno mjesto onda je ovo još jedno grubo kršenje Statuta.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 22 okt 2017, 12:51

Marsal je napisao/la:Ako konkurs nije bio raspisan za ovo radno mjesto onda je ovo još jedno grubo kršenje Statuta.
Ma hajde Statuta, krše ga svaki dan. Ovo je kršenje zakona o udruženjima i fondacijama FBiH kao i Ustava. Zapošljavanje na ovaj način je krivično djelo. Beganović, šta dođe Elvedinu?

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 22 okt 2017, 14:15

BatistutA19 je napisao/la:Przunjer al nisi ti mi nije Steelman a ni Alban nista napisali sta vi mislite o buducem o Celiku al realno u ovoj situaciji sta se moze izvuc i jestel vi za investitore i sta ako oni odustanu aovo blokirano koje nece pokrenut ..Da licekat nove investitore il ispadat do 5 lige bez publike igraca novca ...Volio bi vase misljenje cut jer vama kao da je krivo kad ja npisem nesto jbga onako kako jest nkako realno ..Davno sam ja piso bice ovo Celik pola pola ,nesto ovaj statut .nesto ce ubacit oni svoje neke ljude ,nesto ce se izmijesat bas ovako ko sto je sada ..Jos da sutra hoce Zeljo pobijedit Goska kako bi nam valjalo .
Nema mi sta bit krivo, jer to je tvoje misljenje. Ti pricas kako nema dovoljno ljudi na stadionu, a sam pristajes na sta god se servira. Ovo sa Turcima je bagavo rjesenje koje Fudo bukvalno pokusava nametnuti kao jedino, a nije. Turski "investitori" koji zele investirati samo u ekipu su spasioci?! Kakva crna Evropa, kakvi bakraci... Fudo ima svoje politicke razloge sto to radi koji se lako citaju. Ipak, dovoljno smo se nagledali gubara oko kluba u ove dvije dekade i spas sigurno ne lezi u prelasku na visi level gubarluka sa ovim Turcima tako da mislim da ti je odgovor jasan ako te vec zanima moje misljenje. Ti se sagni po svojoj volji, ali to ne znaci da ces dobiti sta zelis.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 okt 2017, 18:02

STEELMAN prijatelju moj ja svaki tvoj post potpisujem I sve je tako kako ti kazes i najbolje je ono rijesenje kako je zamisljenoa al vidis da je blokirano.Ti meni sve okolo odgovoris al sta u ovom momentu sa ovim snagama se moze uradit i bez price o Fudi i slicnim .To je remiziranoFudo je ubleha ispo al kako dalje ...Ne saginjem se ja nego gledam realno i naravno da neces dobit sto zelis jer ne mozes jer si zaustavljen blokiran al kao odblokirat nko to da odgovri bez prica da je bbilo ovo da je ono a vi to upotno pisete ..To znam i ja da je al nije ..Naravno da i ja ne vjerujem urcima al ne vjerujem ni u ovo vise jer je zauvjek zaustavljeno i sta je jesenje rec ugasi klub e ja nisam za gasenje kluba ,nek klub zivi a nek dodju nekad opet neke nove ideje .nazalost ova se ideja u ovom gradu u ovoj drzavi sa ovoliko kriminalaca i lopova i lazova ne moze sprovest .Naravno praznim stadionom se ne moze tek nista pokrenit i misljenja sa da je onako ostalo od Zrinjskog publika i da se vrsio jaci pritisak da bi moralo bit sve na vrijeme al nazalost odmah je pala brojka za 70%....Samo vi cekajte dasa 00 ljudi na stadionu i nadajte se da ce Fudo pokrenut reprogram ,to nece nikad ni Fudo ni bilo koji gradonacelnik ni bilo koja politicka stranka,...ZNACI NIKAAAAAAAAAAAD...
I ovo zaposljavanje je dokaz cist da ne mozes sprovest nista ,ne znam ni koje ova menadjerica ,nit je bio konkurs ni nista ,Imas statut al dzaba ti nit mozes sprecit ,nit koga mozes tuzit a i da tuzis dzaba ti i to kad je drzava llasalamet.Znaci ova postenja ideja ovaj sistem u ovakvoj drzavi ne mozes realizirat .sve ti mozes imat papire akone statute al fzaba ti sve u ovakvom drustvu...Mozes samo ovdje se zalit il po fb pisat ..ostalo ne mozes nista .Ako je kome lakse ovdje kad se izjada.kad psuje .kad pise o nekim zakonima,nepostivanju statuta nek pise i nek mu bode bolje al to ljudi ne pije vode .oni svoje guraju

juvetorino
Postovi: 69
Pridružen/a: 16 jul 2016, 10:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la juvetorino » 22 okt 2017, 19:05

Dugogodišnje iskustvo,'93 godište,kad je završila ove škole do desete godine bit će,menadžer recepcije,kako lijepo upakovano :rol:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.